Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

S-MX-R. So pa drsniki za celotno racing-line enaki, tako da je vseeno katere škornje imaš. Drsniki pa te olajšajo za 14eur. Meni se je ta investicija zelo dobro obrestovala :D

jih grem danes kupit :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jih grem danes kupit :trance_33_sleep:

Ne vem, kaj si sploh tolk doug časa čakal .) 14€ je tko majhen strošek, pa še dobr zgleda :OK: (še posebej, ko drsa po asfaltu) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj si sploh tolk doug časa čakal .) 14€ je tko majhen strošek, pa še dobr zgleda :OK: (še posebej, ko drsa po asfaltu) :evilgrin:

hja ker se vedno ne drsam po asfaltu tako da :unsure: jih zato se nisem kupil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja ker se vedno ne drsam po asfaltu tako da :unsure: jih zato se nisem kupil :whistle:

PS: pozabu napisat, da jebačko zgledajo :naughty: Tko da bi lahko že zarad tega kupil :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: pozabu napisat, da jebačko zgledajo :naughty: Tko da bi lahko že zarad tega kupil :lol1:

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se za TCX Competizione S dobijo tudi kakšni kovinski drsniki? Drsnike imam že olupane skoraj do škornja tako da bi čimprej to nabavil predno poškodujem škornje :) Saj zdaj, ko so drsniki že bolj bogi, pazim in probam nič drsati, ampak včasih vseeno kaj podrsa (jebiga nimamo vsi nastavljivih stopalk, serijske pa so prenizko) in ne bi rad kaj uničil...

Škornji so pa tile:

d_5615.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se za TCX Competizione S dobijo tudi kakšni kovinski drsniki? Drsnike imam že olupane skoraj do škornja tako da bi čimprej to nabavil predno poškodujem škornje :) Saj zdaj, ko so drsniki že bolj bogi, pazim in probam nič drsati, ampak včasih vseeno kaj podrsa (jebiga nimamo vsi nastavljivih stopalk, serijske pa so prenizko) in ne bi rad kaj uničil...

Škornji so pa tile:

d_5615.png

A je težko pogledat na njihovo domačo stran TCX boots???

Kot kaže obstajajo, zdej pa prosi še nekoga da pokliče v trgovino kjer prodajajo te škornje in da namesto tebe vpraša ali jih imajo na zalogi ali jih morajo naročit. Tvoja mami bo verjetno ravno prava za to.

Ne vem, kaj si sploh tolk doug časa čakal .) 14€ je tko majhen strošek, pa še dobr zgleda :OK: (še posebej, ko drsa po asfaltu) :evilgrin:

A so ti zraven dali še promocijsko ogledalce ;)

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je težko pogledat na njihovo domačo stran TCX boots???

Kot kaže obstajajo, zdej pa prosi še nekoga da pokliče v trgovino kjer prodajajo te škornje in da namesto tebe vpraša ali jih imajo na zalogi ali jih morajo naročit. Tvoja mami bo verjetno ravno prava za to.

Je bilo to potrebno, po vrhu pa še omenjati mamo? Tokrat se bom zadržal, maš pa en bonus, ko boš me naslednjič razjezil :)

Vse, kar me je zanimalo, je če kdo ve za kakšno trgovino pač v SLO in če sploh obstajajo (to sem že ugotovil, da obstajajo, zdaj me zanima, kje jih kupit), linki direkt na firmo in podobno pa so nekoristni, ker ne mislim enih bedarij, kot so drsniki, iskat po celi Evropi, ampak me je zanimalo, če kdo ve, kje jih kupit... Sem pogledal spletno stran TC Motoshop, kjer so kupljeni škornji in na strani pač ni drsnikov...

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Budala.

Sem gledal na TC Motoshop tam kjer sem jih kupil pa nimajo nič, neka internacionalna zastopništva pa me ne mikajo preveč, ker ne mislim po celi Evropi iskat take bedarije, kot so drsniki na škornjih. Sem mislil, če kdo ve, za kakšno trgovino v SLO, kjer jih pač imajo oz. če sploh obstajajo in je to to, ampak ne, ti se moreš takoj spotaknit ob post z mojo kvazi lenobo in podobnimi oslarijami, za konec pa mi omenjaš mamo.

O mami ne bi blo treba, če pa se že oglašaš pa pozdravi svojo, reči Čamac, bo se že nasmehnila :winkiss:

Čamči ljubavi, en kratek klic na TC in bi zvedel, da majo te zadevce celo na zalogi. Go figure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omenil sem pač nekoga, ki ti je blizu, da opravi delo namesto tebe. Ker se tebi očitno ne da. Tudi tisto budalo pred popravkom objave sem videl ;)

Kot vidiš sem si vzel 10 sekund in poklical TC kje so mi rekli, da jih imajo na zalogi. Že sam klic na TC bi ti vzel manj časa kot tipkanje celotne objave ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omenil sem pač nekoga, ki ti je blizu, da opravi delo namesto tebe. Ker se tebi očitno ne da. Tudi tisto budalo pred popravkom objave sem videl ;)

Kot vidiš sem si vzel 10 sekund in poklical TC kje so mi rekli, da jih imajo na zalogi. Že sam klic na TC bi ti vzel manj časa kot tipkanje celotne objave ;)

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so ti zraven dali še promocijsko ogledalce ;)

:grrr Samo pičke me non-stop hvaljo :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no od danes dalje imam tudi jaz končno te drsnike :naughty: bo treba malo zvecer sprobat id da vidim kak se mimo bajte iskri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no od danes dalje imam tudi jaz končno te drsnike :naughty: bo treba malo zvecer sprobat id da vidim kak se mimo bajte iskri

Upam da se bo iskrilo samo od škornjev. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi nekdo pomaga, nujno bi rabo te "drsnike" za podplate, ke se jih da dobit, naročit?

vjh-podpla.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se se komu "trga" podplat pri Oxtar cevljih? Zgleda,da prevec saltam in se mi kr spodi ena guma neki trga :( Pr cevljih za 200€ nekak tega neb pricakoval...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam mam ta problem pri Oxtar škornjih, na podplatu kjer piše ime firme se mi trga njihov znak zvezda,zdej sem zalimo pa bomo vidl kok bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se se komu "trga" podplat pri Oxtar cevljih? Zgleda,da prevec saltam in se mi kr spodi ena guma neki trga :( Pr cevljih za 200€ nekak tega neb pricakoval...

Moje Oxtarke so stare eno leto in se je na podplatu odlimalo in odtrgalo že čisto vse kar se je lahko, od logotipa njigovega, barvnih črt, do cele gornje nazobčane pasti :) Sedaj, ko je pa vse popadalo stran, je pa spodaj še osnoven podplat iz črne gumem odtrgat se nima več kaj in škornji super opravljajo svojo funkcijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje Oxtarke so stare eno leto in se je na podplatu odlimalo in odtrgalo že čisto vse kar se je lahko, od logotipa njigovega, barvnih črt, do cele gornje nazobčane pasti :) Sedaj, ko je pa vse popadalo stran, je pa spodaj še osnoven podplat iz črne gumem odtrgat se nima več kaj in škornji super opravljajo svojo funkcijo :D

antares se nebo nikol več pogovarju s tabo. potrgane čevle nosiš.... :lol:

a kdo mogoče nosi oxtar infinity?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

antares se nebo nikol več pogovarju s tabo. potrgane čevle nosiš.... :lol:

topanisprejemljivožekupujemnovedaineseškornjepress :grrr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje stare Oxtarke so stare 5 let, pa se ni nič odlimalo od podplata. Kilometrine majo pa cca 50.000 + 2x nesreča (sicer ni za hvalit, ampak treba je omenit). Edino kar se mi na levi nogi, okol prstov, zaradi šaltanja, leder rahlo ogulil. Podplat je pa v odličnem stanju :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno so pred 5 leti delali boljše podplate :D

Drugače so tudi moje preživele 2 padca (v obeh primerih je motor končal na nogi in škornju) in se izkazale z odliko, brez večjih poškodb na škornjih in s popolnoma celimi gležnji :D

Tole so pa moje po 1 dobrem letu in cca 12k km

post-1190-1213908712_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!