Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

No da še jaz povem o mojih škornih:

Alpinestars Tech 3, MX škorni so up. jih pa za SM vožnjo z mojo 125-ko.

Kot prvo: zaje*al sem se z številko saj sem kupil 9US in ne 8US.

Drugače so pa kar v redu, edino pretrdi so (ko bremzam je treba s celo nogo na bremzo stopit), pa mogoče tudi pretežki ker so po pol ure noge-dol furanja noge ornk zmatrane. 1x se mi je zgodl da noge nism mogu niti dvignt :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo!

Morda samo za info!

Nov model škornjev v SLO,ki so udobni z notranjim mehkim čevljem in vsemi zaščitami,zračenjem sploh pa solidno ceno.

Laguna.bmp

No, še malo informacij:

proizvajalec AGV Sport, model Laguna, več informacij tukaj.

Podobni škornji tudi v Joe Rocket varianti tukaj.

Aja, kje pa se da to pri nas dobit?

Popravljeno . Popravil trumf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima zakaj na mojih Alpinestarkah S-MX plus piše "MADE IN CROATIA"?

:blink:

A najcenej so jih prodajal v italiji? Sm mislu da jih tut tm delajo?

In kaj bi naj bilo narobe, če jih delajo naši južni sosedje?

So v marsičem boljši, kot marsikdo na zahodu.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Popravljeno . Popravil Rocky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi priporočat kake dobre SuperMoto škornje za ceno okol 100 €

Predvsem iščem take da majo delno kovinski podplat, ker na zdajšnjih se mi je podplat čist olupo

Tnx :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, še malo informacij:

proizvajalec AGV Sport, model Laguna, več informacij tukaj.

Podobni škornji tudi v Joe Rocket varianti tukaj.

Aja, kje pa se da to pri nas dobit?

Hallo!

Joe so podobni samo notranji je malo drugačen in seveda cena.

AGV Laguno se dobi v MS Palma v Kočevju.

So pa udobni in varni, kar se tudi vidi.

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi priporočat kake dobre SuperMoto škornje za ceno okol 100 €

Predvsem iščem take da majo delno kovinski podplat, ker na zdajšnjih se mi je podplat čist olupo

Tnx :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 100€ res težko kej dobiš.

No ja, jest sm svoje Astars Tech 3 dubu za 90€, je pa res da nimajo kovine spodi.

Maš pa opcijo All terrain:

2007_Alpinestars_Tech_3_Boot_Black_w_All_Terrain_Sole.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tut zanima keri škornji bi bli uporabni za supermoto?pa da ma kovinski podplat al pa da ga lahko menjaš.pa da je čim boljša cena.na netu do zdej nism najdu nič.

lp anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tut zanima keri škornji bi bli uporabni za supermoto?pa da ma kovinski podplat al pa da ga lahko menjaš.pa da je čim boljša cena.na netu do zdej nism najdu nič.

lp anže

vem za ene nove alpinestars vozene 3 krat za sm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom svoje SS kar predelal. Bom nalepil ježka gor, pol pa kupil dodatne podplate, samo nevem kje se jih dobi. V spletnih trgovinah sem nekaj iskal, samo našel pa nič... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi priporočat kake dobre SuperMoto škornje za ceno okol 100 €

Predvsem iščem take da majo delno kovinski podplat, ker na zdajšnjih se mi je podplat čist olupo

Tnx :winkiss:

Katere ti bolj odgovarjajo ?

post-5391-1216041856_thumb.jpg

post-5391-1216041863_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobni škornji tudi v Joe Rocket varianti tukaj.

Tele so pa spodn del čist podobne sidi Vertigo, gor naprej do golenice pa alpinestars.

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj ima problem ,in sicer pri nakupu škornjev.ima močnejše gležnje in meča zato ne more zapreti škornja.mora pa biti model supersport.zanima me če je imel ali ima kdo enake teržave in kako jih rešiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj ima problem ,in sicer pri nakupu škornjev.ima močnejše gležnje in meča zato ne more zapreti škornja.mora pa biti model supersport.zanima me če je imel ali ima kdo enake teržave in kako jih rešiti.

A škornja ne more zapreti preko kombinezona? Naj ga proba zapret na golo kožo pa nekaj časa hoditi v njih, jih imeti obute itd dokler ne bo lahko spravil pod škorenj še kombinezon. Saj se ti škornji kar raztegnejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj ima problem ,in sicer pri nakupu škornjev.ima močnejše gležnje in meča zato ne more zapreti škornja.mora pa biti model supersport.zanima me če je imel ali ima kdo enake teržave in kako jih rešiti.

Cisto isti problem sem mel tudi sam...edini skornji,ki so mi na koncu pasali so bili Supertech od Alpinestars(probal sem pa vse kar je mozno, bil na treh sejmih...);kot ti pa je ze Camac napisal se skornji tudi raztegnejo. Sam sem jih na zacetku tezko zapiral na usnje, sedaj pa gre ze lazje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cisto isti problem sem mel tudi sam...edini skornji,ki so mi na koncu pasali so bili Supertech od Alpinestars...

Tudi modela SMX+ in SMX-R sta precej široka :) :whistle:

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi modela SMX+ in SMX-R sta precej široka :) :whistle:

Pa verjemi mi,da sem mel VSE sportne modele Alpinestars na nogi;pa ni slo. No sem pa z Supertech skornji super zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa verjemi mi,da sem mel VSE sportne modele Alpinestars na nogi;pa ni slo. No sem pa z Supertech skornji super zadovoljen.

Danes sem pobal A* S-MX PLUS in so se mi res odlično prilegali, pa cca 10x bolj udobni so od MX škornjov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi modela SMX+ in SMX-R sta precej široka :) :whistle:

:nono: Alpinestars SMX-R sploh ni širok...še manj pa visok-zato ni primeren za široko oz. visoko nogo. :rolleyes: Je pa res, da večini odgovarja SMX Plus, še bolj pa :naughty: Supertech... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: Alpinestars SMX-R sploh ni širok...še manj pa visok-zato ni primeren za široko oz. visoko nogo. :rolleyes: Je pa res, da večini odgovarja SMX Plus, še bolj pa :naughty: Supertech... :worship:

nevem no... jst nimam glih malih nog, so precej široke in visoke :) pa škornje čez leder zapenjam... brez problema... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no... jst nimam glih malih nog, so precej široke in visoke :) pa škornje čez leder zapenjam... brez problema... :unsure:

Od gležnja navzgor običajno ni problem, ker se nastavlja širina, spodnji del škornja pa je pri modelu smx-r precej ozek, najožji in najnižji od Alpinestars škornjev. Vsaj jaz sem imel tak občutek ko sem probaval, vsi ostali modeli pa so mi bili preširoki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!