Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Ma kdo OXTAR-TCS Evo skornje. Mislm jih kupit pa me zanima kaksne izkusnje mate z njimi pa se kje ste jih kupili. Zdele ma tc moto shop akcijo.

post-22-1069410998.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo OXTAR-TCS Evo skornje. Mislm jih kupit pa me zanima kaksne izkusnje mate z njimi pa se kje ste jih kupili. Zdele ma tc moto shop akcijo.

Ja, jest mam tcs sport, ne evo (kakšna je razlika ne vem), kupljene v TC motoshop.

Ker so to moji prvi škornji ne morem dati kakšne pametne ocene (beri: vsaj približno objektivne), lahko ti edino povem, da škripajo med hojo :BUA:

Sicer sem zraven dobil še neko SILICONE tubco, sam še nisem zgruntal kje naj namažem :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo v TC probal oxtar TCS gora tex in bil presenečen nad udobjam in kvaliteto in ceno jih kupil in tudi moja 1/2 je kupila oxtar matrix gora tex zelo priporočam lep pozdrav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko kdo primerja ali svetuje med SIDI ONROAD in OXTAR MATRIX (oba warianta z goretexom oz. kar koli ze ima SIDI)

Js mam SIDI on road že tri leta (72000 km). Nimajo Gore texa, ampak sympatex. So zelo lepo vzdržale, tudi ježki še primejo, kličejo pa nove- ni več podplata. Spogledujem se z Daytono in njihovim modelom Traveller. Sam kaj ki so zdej v akciji 50 jurjev. A jih ma kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Naj vam povem, da sem opazil v Železnikih (17km od Škofje Loke) motoristične čevlje

po kar ugodni ceni (20.000).

Pa baje da so vredu! O:-)

Če bo kdo hodil gledat-trgovina Ratitovec. Tuš market je ob trgovini!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nizki, polvisoki, visoki, usnjeni, z scitniki ali brez............. ??????

cevelj je nekaj drugega kot skorenj. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v polo-tu usnjen z goretex membrano (ja pravi gore tex!!) 99,95€ - na pogled in tudi drugace zelo podobni Oxtar matrix

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm v italiji na sejmu kupu Alpinstarse smx goretex sm pa dal 150eur so bli znižani iz 250 eurov. Pol pa se mal sverckomerc cez mejo.

post-22-1081330496.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm v italiji na sejmu kupu Alpinstarse smx goretex sm pa dal 150eur so bli znižani iz 250 eurov. Pol pa se mal sverckomerc cez mejo.

Kdaj bom jaz tega človeka pripravil, da bo v stavku vejice postavljal. :wacko:

Ja hudiča, a pišeš tudi tako hitro kot govoriš, pa ti uide? .) :D

:topic: zdaj me pa bodo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20.000 je zelo ugodno za čevlje...odvisno sicer kaki so in če so res namenjeni temu ali ne...drugače se da za 22.000 dobit že v redu škornje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, no. Tisti škornji, ki jih je kupil ICE man so kar OK. Tisti gor v Železnikih pa....

No ja. Zdaj me bodo spet napadli, da sem hlapec in slovenjcel, pa da naj mi kdo ve že plačo daje, ampak vseeno, tisti škornj zgledajo kot tisti iz leta šestdesetega.

Sprejmem vse kritike na račun snobovstva.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

čevlji so v celoti usnjeni in so visoki. res da niso taki kot zgornja slika, so pa nekoliko cenejši. lejte fantje, poletje se pričenja, itak nimate kaj početi, usedite se na motor in se peljite do železnikov. razdalja ljubljane - železniki 42km

še manj kot 20 min potrebujete.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čevlji so v celoti usnjeni in so visoki. res da niso taki kot zgornja slika, so pa nekoliko cenejši. lejte fantje, poletje se pričenja, itak nimate kaj početi, usedite se na motor in se peljite do železnikov. razdalja ljubljane - železniki 42km

še manj kot 20 min potrebujete.

lp

a zdj mormo kar vsi v Železnike pa tiste čevlje kupit, al se lahko svobodno odločimo, kaj nam je bolj všeč itd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bom jaz tega človeka pripravil, da bo v stavku vejice postavljal. :wacko:

Ja hudiča, a pišeš tudi tako hitro kot govoriš, pa ti uide? .) :D

:topic: zdaj me pa bodo :cry:

Lahko odpreš posebno temo, pa mene naučiš postavljat vejice :OK: . Bom nucal po počitnicah, ker pišemo esej. <_<

PS.: this is no joke .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej tele robe je toliko da je kar hudo. :yea2:

Tud sam sem si pred parimi dnevi v pre-1-maj mrzlici kupil touring škornje, pa sem samo 80 EUR dal, majo pa isto memebrano, pa 2 plasti usnja pa... no v glavnem, so udobne pa po najhujšem nalivu mi niso premočile, zame so o.k.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sem ravno iz fure prišel... VELIK škornja za ta denar (kar 2 in to št. 47), ker so bile noge edina stvar ki ni bila prešvicana, ostalo pa čist mokro, pa noben xxxtex ni pomagal. V glavnem preizkušeno po mrazu, dežju vročini, terenu... zadeva super.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi bilo lepo, ko in ce bi toti zohi prilimal kako slikico zraven. tako lahko samo sanjam o teh super cevljih za na motor iz zeleznikov.

BTW do danes sem se vedno v fujzeklih okol fural. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ščitniki, za primer padca?

Moji majo ščitnik v usnje vgrajen na obeh straneh gležnja pa še ojačan zgornji del čevlja in kapo in peto, tko da mislim, da bojo noge eden od bolj celih delov telesa, ko s svojo 240 kg kravo zaružim. :hmm: :? :cry:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej tele robe je toliko da je kar hudo. :yea2:

Tud sam sem si pred parimi dnevi v pre-1-maj mrzlici kupil touring škornje, pa sem samo 80 EUR dal, majo pa isto memebrano, pa 2 plasti usnja pa... no v glavnem, so udobne pa po najhujšem nalivu mi niso premočile, zame so o.k.

lp

Rudi

katera firma/model? kje si kupil?

me zanima, ker jih hvalis....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Gerickeja ene (na srečo ne piše gor Gericke :yea2: ), in sicer model NEW CYCKO SHELTEX-Stiefel . Majo jih do številke 48, sam so dokaj ozke, zame je to super, eni bi pa lahko jamral.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem škornje št. 44

Zanima me, če ma kdo za prodat kake rabljene za cestni motor.... :doze:

Sm bolj začetnik, pa prosim, če mi lahko kdo svetuje na kaj naj pazim, pa kje se mi jih splača kupit?

Za nove sm pripravljen odštet do 40.000 sit.

HVALA :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejdi k Habatu ali v TC, pa boš vse zvedu in vidu, prodajalci so ponavadi prijazni in ustrežljivi, pa za ta denar dobiš kar spodobne šuhe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!