Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

WD proti škripanju? A ni malce preagresiven za plastiko?

Proti škripanju najbolj pomaga ketn-sprej. Preizkušeno deluje in ostane tam, kjer si ga razmazal (kar za WD ne verjamem)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno taki vsrani, znucani so prav irejserski šuzi :D

Rejserski ja ne pa kaferejserski, tisti se morajo šajnat! :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst prodajam škorne diadora.. če koga zanima.. zasebc.. številka 38, večinoma ženski stil, mogoče se najde tudi kakšen moški ;P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Fantje in punce, če koga zanima mam mx/supermoto škornje od Diadore št.45, model MX4. Kupljeni prejšni teden v kopru. Minimalno so me tiščali ko sem jih poizkusil v trgovini, vendar so mi zatrdili da jih moram malo nosit, da se mi usedejo po nogi. Po 5km vožnje na supermotu jih verjetno ne bom več obul, ker me vedno bolj tiščijo. Št.46 niso meli, zato sem te kupu. Oglas mate tudi na avtonetu, bolhi in motosvet oglasih. Cena novih je bla 160€, za 140 jih dam sam da druge kupim. Oziroma če ma kdo kake druge 45/46 za menjavo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je še vsak novi moto škorenj žulil v desni gleženj, na notranji strani.

Po 2-3 vožnjah (par urnih) se je problem vedno odpravil.

Tko da nekoliko se škorenj vedno uleže (pa čeprav gre za MX pancar), vendar bo potrebno več kot 5 minut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravleni fantje/punce

No prišel je čas,da počasi še punco opremim v bojno opremo :)

Pomoč potrebujem pri ženskih moto škornjih,kako priporočilo za kakšen model.

Rada pa bi bolj racing look pa tam do cca 150€

Najlepša hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje so fajn ozke in so racing look samo so pa dražje (A* smx plus) :unsure: če ne pa sej itak ma vsaka firma tudi ženske modele pa malo poglejta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Sidi Vertigo, super racing škorenj za zelo ozko in dolgo nogo (vsi ostali modeli, ki sem jih preprobala so bili preširoki, tudi ženski), ker je nastavljiv po širini, tako na goleni kot spodaj čez nart in sprednji del stopala (klipsne za zategovanje). Cena je pa tudi pri teh čez 200 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravleni fantje/punce

No prišel je čas,da počasi še punco opremim v bojno opremo :)

Pomoč potrebujem pri ženskih moto škornjih,kako priporočilo za kakšen model.

Rada pa bi bolj racing look pa tam do cca 150€

Najlepša hvala za pomoč

jaz ti priporočam alpinestars sm-x plus (star model), če ima širšo nogo in pa sidi vertigo lei, če ima ožjo nogo.

moje so fajn ozke in so racing look samo so pa dražje (A* smx plus) :unsure: če ne pa sej itak ma vsaka firma tudi ženske modele pa malo poglejta.

meni se sm-x plus (stari model) niti ne zdijo tako zelo ozki. jih imam in so mi preširoki, čeprav je fino, ko si lahko notranji čevelj posebej zavežeš.

Imam Sidi Vertigo, super racing škorenj za zelo ozko in dolgo nogo (vsi ostali modeli, ki sem jih preprobala so bili preširoki, tudi ženski), ker je nastavljiv po širini, tako na goleni kot spodaj čez nart in sprednji del stopala (klipsne za zategovanje). Cena je pa tudi pri teh čez 200 eur.

sidi vertigo lei so super izbira, če ima št. 40 ali manj (za 40 št. pravijo v bs-u, da nimajo moškega modela). za večjo št. pa morda tudi sidi vertigo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst mam ful ozko pa so se mi moji ne zdijo tolko preširoki, mislim itak da lahko migam sm pa tja s prsti tko da prav ozki mi niso ampak ker majo un jezik za zategnt so mi kul. so mi pa sidi vertigo lei tolko bli široki da se mi je vse plesalo. tko da ni druge kot it poskusit. tej od šarpi pa so po moje tudi ful v redu k se res ful dajo stisnt. uglavnem ni nujno da prav žesnki model bo najožji. tudi od A* stella smx 5 al kar že je je prav za malenkos ožja od moškega, tko da tam mi je tudi vse plesalo. še najboljše je blo v supertech r samo tisto je pa krepko čez 150.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kaki sidi fusion lei?kake izkušnje?Kr všečni pa tut neki zaščite nudijo (vsaj na videz in opis)

sidi_fusion_lei_nero.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma aic pejta probat tko še noben ni škornja kupu. lahko so še tako super samo če ne pašejo na nogo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma aic pejta probat tko še noben ni škornja kupu. lahko so še tako super samo če ne pašejo na nogo...

ja ja,sej to vse vem neč bat hehe :) sam pač splošno mnenje me zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal je, da rabi za punco...se pravi, nima veze, če imajo moški model št.40...

jaja... nisem mislila, da mora vzeti ženski model, ampak da so v bs-u rekli, da moškega modela v tej številki nimajo.

sicer pa... zakaj pa punca ne bi vzela moškega modela, če ji odgovarja? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kaki sidi fusion lei?kake izkušnje?Kr všečni pa tut neki zaščite nudijo (vsaj na videz in opis)

sidi_fusion_lei_nero.jpg

prodajalec v bs-u je rekel, da je ta fusion lei dosti bolj udoben od vertigi lei, ker nudi dosti manj zaščite (tako je on rekel!).

kakšno številko pa potrebuje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksno stevilko potrebuje, lol :010

ce ne bo sla hodit po trgovini v njih, ti ne bo ratalo pravih vzet. To je treba sprobat, meni ni nikoli pasala ista stevilka cevlja (alpinestar, sidi), kot imam stevilko noge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa take?

Če bo vse tko kot mora bit, jih v petek zapeljem po Brnu :)

post-20956-0-24428100-1337163619_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa take?

Če bo vse tko kot mora bit, jih v petek zapeljem po Brnu :)

post-20956-0-24428100-1337163619_thumb.jpg

se kitajci znaje lepse in boljse stvari delat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!