Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

pred 3 urami, topi pravi:

pizda nekateri pa res nevedo kaj bi delali v življenju, samo gledajo pa čakajo, da bo se nekdo zmotil in da bodo lahko pljuvali po njem in se norca delali. Saj ne rečem, da se vedno strinjam kar je Snecer objavil in kar on zagovarja, samo sem pa še vedno dobil od njega koristno informacijo, za kar je ta forum mišljen (vsaj mislim da je in upam). Tak da fantki ali karkoli že ste, če si nimate kaj drugega za začet, se oblečte v telebajske in pejte okrog pa hišah za pusta hrusta prosit:fyou:

Ja Snecer zna tudi pomagat in tam kjer se odloči pomagat to dela zelo dobro ,je pa hud provokator in troler  . :)

Tudi sam sem si lastil Versysa in me je tvoj post dobesedno šokiral ..........menjal boš semeringe itd..... pa to je ja motor ki je najtaboljši ,ne potrebuje preverjanja ventilov ,je nepokvatrljiv ,je najboljši nakup itd.....izgleda da nisi dovolj na forumu . 

Semeringi,pa jaz to nisem menjal še na nobenem svojem polizdelku ,vrjetno ne boš razumel kaj želim povedat ,vem pa da bodo vsi drugi ! 

lp 

P.S. pa nisem se najdel v tvojem postu sem 40 letnik in od svojega 17 leta živim sam in se prreživljam za razliko od 40 letnih fantkov ki se držijo mamic itd.....

Toliko koristnih informacij od Snecerja ,a prav toliko ali še več je pa neumnosti od njega.....:winkiss: evo lubčka za fantka ki zna pokazat sredinca .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Snecer pravi:

namesto, da bi se z woblanjem ubadal in šel na kakšen tečaj, se spušča v tesnila za vilice :)

 

Kaj?... nova Yamaha in wobla?:hmm: 

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

 

P.S. pa nisem se najdel v tvojem postu sem 40 letnik in od svojega 17 leta živim sam in se prreživljam za razliko od 40 letnih fantkov ki se držijo mamic itd....

tu pa tam tud na Kmetiji :kmet::slap:

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, topi pravi:

pizda nekateri pa res nevedo kaj bi delali v življenju, samo gledajo pa čakajo, da bo se nekdo zmotil in da bodo lahko pljuvali po njem in se norca delali. Saj ne rečem, da se vedno strinjam kar je Snecer objavil in kar on zagovarja, samo sem pa še vedno dobil od njega koristno informacijo, za kar je ta forum mišljen (vsaj mislim da je in upam). Tak da fantki ali karkoli že ste, če si nimate kaj drugega za začet, se oblečte v telebajske in pejte okrog pa hišah za pusta hrusta prosit:fyou:

a se samo meni zdi , da so tile , ki prešaltajo iz sk****ja n versisa še huj kot tisti , ki prešaltajo iz sk****ja na b**lo?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te lepe dni, sem naredil prvih par 100 km z Versysom. Takoj ko sem opravu izpit, registracija in bruum, bruum po obali. V glavnem sem se držal ceste, sem si želel kakega tršega makedama, ma zaradi pomanjkanja izkušenj, sem se držal asfalta.

V mojem življenju sem proval res malo motorjev. Par Yamah, par Kawasakijev, tako da absolutno nimam realne slike za kaj se pri motorjih gre. Vem pa to, da mi je na Versysu fenomenalno. Gibčen sem bolj kot na mojemu 50ccm skuterčku, v dveh se peljeva kot lorda po poteh med vasicami po  obalnih hribčkih. V Trstu (nevem če vam je znano, ampak Trst sam po sebi je texas) se je izkazal kot izredno dinamičen, kljub sopotnici in kufru za sabo.

Verjamem da je dosti boljšega okoli na tržišču, vendar si ne predstavljam, da bi lahko kupil boljši motor, za prvi motor. Full sem zadovoljen, in ga toplo predlagam, ker je pure fun :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Greencaj said:

Te lepe dni, sem naredil prvih par 100 km z Versysom. Takoj ko sem opravu izpit, registracija in bruum, bruum po obali. V glavnem sem se držal ceste, sem si želel kakega tršega makedama, ma zaradi pomanjkanja izkušenj, sem se držal asfalta.

V mojem življenju sem proval res malo motorjev. Par Yamah, par Kawasakijev, tako da absolutno nimam realne slike za kaj se pri motorjih gre. Vem pa to, da mi je na Versysu fenomenalno. Gibčen sem bolj kot na mojemu 50ccm skuterčku, v dveh se peljeva kot lorda po poteh med vasicami po  obalnih hribčkih. V Trstu (nevem če vam je znano, ampak Trst sam po sebi je texas) se je izkazal kot izredno dinamičen, kljub sopotnici in kufru za sabo.

Verjamem da je dosti boljšega okoli na tržišču, vendar si ne predstavljam, da bi lahko kupil boljši motor, za prvi motor. Full sem zadovoljen, in ga toplo predlagam, ker je pure fun :)

V enem odseku priznaš, da nimaš pojma potem pa že predlagaš.. :) 
Kurc, sej s prvim resnim motorjem smo bli vsi zadovoljni dokler ne probaš nekaj drugega.
Da se pa v dvoje pelješ kot 'lord'..no comment. :) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, ukica said:

V enem odseku priznaš, da nimaš pojma potem pa že predlagaš.. :) 
Kurc, sej s prvim resnim motorjem smo bli vsi zadovoljni dokler ne probaš nekaj drugega.
Da se pa v dvoje pelješ kot 'lord'..no comment. :) 

V enem odstavku navedem moje izkušnje, v drugem odstavku svoje mnenje, spet v tretjem pa občutke. Vsak, ki bi ga moj post utegnu zanimat, ko prebere moj predlog ve, da nimam izkušenj.

Nasplošno pa vidim da sta na motosvetu precej nagnjeni h grenenju življenja, prej kot pa spodbujanju. Če ti ni ušeč da delim svoje mišljenje, pač.. scroll down?

Popravljeno . Popravil Greencaj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 9 minutami, ukica pravi:

V enem odseku priznaš, da nimaš pojma potem pa že predlagaš.. :) 
Kurc, sej s prvim resnim motorjem smo bli vsi zadovoljni dokler ne probaš nekaj drugega.
Da se pa v dvoje pelješ kot 'lord'..no comment. :) 

Versys je model, ki je lahko prvi in zadnji. Nič mu ne fali, malo ga popimpaš, individualizacija in to je to.

Greencaj pa že spoznava naravo MotoSekreta, kjer za gostilno ni dobro nič pod 200PS in 1000ccm.

Jaz mam letos četrto sezono na tem versysu in ne vidim prav nobenega razloga, da bi moral menjati motor ali probavati kaj drugega.

Zagotovo so tudi motorji, ki so zmoglivejši, težji za vozit in dvignit, potratnejši, dražji, morda bolj udobni, lepši :) itd...

Morda bo neposredna konkurenca Mt-07 tracer, če ga bodo naredili.

Poznam pa tudi folk, ki je vozil GSa in še kaj in se je vrnil na versača, so malo fanatiki-versys klub, pa vendar ko razloži, dobi stvar nek smisel.

V dvoje se vedno pelješ kot lord, ko te zadaj joške blažijo, razen če si ti navajen palice.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Greencaj pravi:

V enem odstavku navedem moje izkušnje, v drugem odstavku svoje mnenje, spet v tretjem pa občutke. Vsak, ki bi ga moj post utegnu zanimat, ko prebere moj predlog ve, da nimam izkušenj.

Nasplošno pa vidim da sta na motosvetu precej nagnjeni h grenenju življenja, prej kot pa spodbujanju. Če ti ni ušeč da delim svoje mišljenje, pač.. scroll down?

Podzavestno so vsi največji fani VERSYSA , sam si ne upajo priznat. Zato pa tule visijo in cedijo sline nad najboljšim motorjem in jim je prekleto žal ker so ga prodali in trpijo....trpijo.

Ravno zato jaz nikol nism hotel versysa kupit, ker že tako sem bil okužen s kawa virusom in sem se bal za lastno zdravje.

No sej še vedno nism čist zdrav, KAWA RULS :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45 minutes ago, ukica said:

Kdo je navajen 'palice' smo videli na sliki s Kmetove Multistrade.. ;) 

:lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Podzavestno so vsi največji fani VERSYSA , sam si ne upajo priznat. Zato pa tule visijo in cedijo sline nad najboljšim motorjem in jim je prekleto žal ker so ga prodali in trpijo....trpijo.

Ravno zato jaz nikol nism hotel versysa kupit, ker že tako sem bil okužen s kawa virusom in sem se bal za lastno zdravje.

No sej še vedno nism čist zdrav, KAWA RULS :grupni:

Tale slika ljubimcev kroži po MSju, na čem ležita? :)

12273784_961508723918680_3097389356848413724_o.jpg

pred 39 minutami, stuhec pravi:

ker je tak dober ga jaz ne bom imel     :smoke:

Če nisi primeren zavrne, kmet2 je tak primer, ni zdržal niti do Mamutov :)

Drugi primeri pa so yani, dlicen, ko sedaj žalostno spremljajo to temo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se vrnem na prejšno temo Athena ne proizvaja lastnih semeringov za vilice, nekaj malega je SKF večina pa Japonskega.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, KilleRBee pravi:

Če se vrnem na prejšno temo Athena ne proizvaja lastnih semeringov za vilice, nekaj malega je SKF večina pa Japonskega.

Ja, lej, to piše na spletni trgovini in pač to sem povzel.

Od te trgovine so tesnila. Trgovina v ZDA, izdelek made in Japan, prodajano v Nemčiji :)

http://4into1.com/tour-max/

Zdaj pa ti vedi, kdo je to naredil, če dajejo v svoje škatlice.

-------------------------------------------------

Erstausrüsterqualität von ATHENA
Sie erhalten 2 Gabelsimmerringe und 2 Staubkappen

In Form und Funktion & Qualität dem Original entprechend

 
Made in Japan
 
 
Die Gabelsimmerringe von Athena stehen für höchste Präzision und Qualität

Abmessungen : 41X54X11 in mm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se razburjati, samo pribil sem to informacijo gor, če se bo še kdo sklical, da je Athena "Made in Italy" - je made in Italy kar se tesnil motorja tiče. Je pa tako kot si rekel dajejo v svoje škatlice se pa dostikrat zgodi, da je namesto athena odtisnjen japonski proizvajalec na samih semeringih.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Snecer pravi:

Tale slika ljubimcev kroži po MSju, na čem ležita? :)

12273784_961508723918680_3097389356848413724_o.jpg

Če nisi primeren zavrne, kmet2 je tak primer, ni zdržal niti do Mamutov :)

Drugi primeri pa so yani, dlicen, ko sedaj žalostno spremljajo to temo...

pa sej to pravm, neki romantičnega mora bit na tem Versysu, da še največji kerlci podležejo...:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, KilleRBee pravi:

Ne se razburjati, samo pribil sem to informacijo gor, če se bo še kdo sklical, da je Athena "Made in Italy" - je made in Italy kar se tesnil motorja tiče. Je pa tako kot si rekel dajejo v svoje škatlice se pa dostikrat zgodi, da je namesto athena odtisnjen japonski proizvajalec na samih semeringih.

se ne razburjam, le pojasnil sem svoje, hvala pa tudi za tvoje pojasnilo :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Snecer pravi:

Versys je model, ki je lahko prvi in zadnji. Nič mu ne fali, malo ga popimpaš, individualizacija in to je to.

Za koga to? Zase bi raje izbral malo tenerejko z manj konji in verjetno manjšo hitrostjo, če bi izbiral v "začetniškem" razredu

Zame mu preveč manjka, še puncam ni všeč...kot bi rekel, da je Zastava 101 dovolj avta za vse....:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, NejcZ pravi:

A kup kdo Versysa al ga nej mam? :D

Če ga noben ne bo kupil, ga boš moral imeti :smoke:

Al pa spusti ceno na manj, kot je dejansko vreden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, vandrovec pravi:

Če ga noben ne bo kupil, ga boš moral imeti :smoke:

Al pa spusti ceno na manj, kot je dejansko vreden.

saj ni vreden tudi toliko kot ima ceno ,cena je fanatična če dobiš  v TC za pičlih 6033€ novega :)

pred 8 urami, Greencaj pravi:

V enem odstavku navedem moje izkušnje, v drugem odstavku svoje mnenje, spet v tretjem pa občutke. Vsak, ki bi ga moj post utegnu zanimat, ko prebere moj predlog ve, da nimam izkušenj.

Nasplošno pa vidim da sta na motosvetu precej nagnjeni h grenenju življenja, prej kot pa spodbujanju. Če ti ni ušeč da delim svoje mišljenje, pač.. scroll down?

Jaz sem na motorjih že 20 let in + pa mi je bil Versys fajn motorček ,a bolj v smislu ni ga škoda vadi dušo ,za prvi motor je to odličen nakup ,poleg bi dal še f650Gs prav tako funny motor. Si pa zdaj ne predstavljam imeti Versysa za prvi motor in potovanja v dvoje s prtljago ,po moje ga bi zažgal in po poti kupil kaj drugega .....:P

P.S. kot prvi motor si ga ne predstavljam tudi ,ker enostavno ne vem kaj bi kupil za drugega ,slabši je edino kakšen Tomos :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

650 postane premalo za v dvoje z prtljago večkrat probano in razočarano :OK:

Mislim da neglede na znamko je 650 vseeno premalo za huda potovanja v dvoje.

od 90 Konjev pa navzgor je druga zgodba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se strinjam da motor več kot 3 jurje ni vreden. Ampak kot sem že miljonkrat rekel, če trg pravi da je vreden 4-4,5k€, potem bo pač takšna cena :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!