Skoči na vsebino

Honda CBR 600 RR


Vojč

Priporočene objave

A vizir spraviš v tole torbo ? Težka, verjetno a?

Če kupuješ eno in edino tank torbo vzemi raje malo večjo. Jaz v svojo od Bagster-ja spravim vse kar potrebujem za 14 dni. To je samo moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kupuješ eno in edino tank torbo vzemi raje malo večjo. Jaz v svojo od Bagster-ja spravim vse kar potrebujem za 14 dni. To je samo moje mnenje

Jaz imam tudi večjo tank torbo na štoflce, ampak imam problem ker imam stabilizator krmila, ki pa se zatika ob torbo ko jo dam gor :? (tako da ni ravno najbolj varno)

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima mogoce kdo gor kakrsen koli aftermarket vizir - ki ni Puig (po moznosti MRA)?

Američani zlo hvaljo ZeroGravity vizirje. Niso pa nevem kok dražji. Za Puig sm pa slišu da ma folk probleme z vpasanjem le tega. Kao naj nebi lukne od šravfov pasale. Enim pašejo enim ne, tko da zgleda v popldanski izmeni pr Puigu dela en k je mau pod gasom pa je vizir mau bl kriv ;)

http://www.zerogravity-racing.com/sportbik..._sptbks/407.htm

A je kdo za kak group buy??? :D

@TinaRR tnx za info glede vizirja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Američani zlo hvaljo ZeroGravity vizirje. Niso pa nevem kok dražji. Za Puig sm pa slišu da ma folk probleme z vpasanjem le tega. Kao naj nebi lukne od šravfov pasale. Enim pašejo enim ne, tko da zgleda v popldanski izmeni pr Puigu dela en k je mau pod gasom pa je vizir mau bl kriv ;)

http://www.zerogravity-racing.com/sportbik..._sptbks/407.htm

A je kdo za kak group buy??? :D

tud sam sm slisov da puigovi ne pasejo najbolje.. baje naj bi bil best buy MRA.. pol pa ne vem? cena je pa kr ugodna - 80eur

ja jest sm za... samo vparasanje je kolk bi prsla postnina pa davek glede na to da je iz USA - vzel bi pa double bubble

evo se ena slikca od MRA - na sredini strani:

http://www.bikehps.com/acatalog/BikeHPS_On...or_Honda_3.html

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj majo zastopnike tud v evropi. V italiji, mađaroš in španiji majo distributerje, tko da bi se dal tud preko njih zment.

Drgča pa tale MRA tud ne zgleda slabo ja... Jih prodajajo v Motoraju v radomljah mislm da. Usaj na njihovem page-u majo gor. Lahko prašam za kok se da to dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puig definitivno niso slabi vizirji, saj jih reklamirajo tudi v motoGP (rizla suzuki) ali pa tudi uporabljajo ne vem. Če je izdelava slaba, se da to tudi popravit doma :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj majo zastopnike tud v evropi. V italiji, mađaroš in španiji majo distributerje, tko da bi se dal tud preko njih zment.

Drgča pa tale MRA tud ne zgleda slabo ja... Jih prodajajo v Motoraju v radomljah mislm da. Usaj na njihovem page-u majo gor. Lahko prašam za kok se da to dobit.

No dej prasej pa mal porocej. mam se eno mal vecjo slikco od tega vizirja na motorju, tko da ce koga zanima naj mi da email pa mu posljem, ker mi tukej noce pripenjat slik..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud sam sm slisov da puigovi ne pasejo najbolje.. baje naj bi bil best buy MRA.. pol pa ne vem? cena je pa kr ugodna - 80eur

ja jest sm za... samo vparasanje je kolk bi prsla postnina pa davek glede na to da je iz USA - vzel bi pa double bubble

evo se ena slikca od MRA - na sredini strani:

http://www.bikehps.com/acatalog/BikeHPS_On...or_Honda_3.html

sem mel MRA na mitotu pa tut niso pasale luknje za šraufe (1 al 2 od 6 so ble ok), sem jih moral popravljat z pilico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz iščem kako tank torbo za mojo RR-ko. Tko da gre notr telefon, denarnca, kj več pa tud ni treba da gre. Ajt rečmo še ena rezervna majca.

Sm že mal iskal okol ampak majo samo tiste magnetne. Kr pa nam mal pomaga k je kestl plastičn.

Če ma kdo kako tank torbo na svojmu nj prosm da kak link al pa sliko kko vse skupaj zgleda.

Mogoče ne boš verjel, ampak na moji RR 07 čisto dobro sedi magnetna tank torba, kjub kao plastičnem tanku. Če so magneti dovolj močni primejo tudi preko plastike, saj je spodaj čisto običajen kovinski kestl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ne boš verjel, ampak na moji RR 07 čisto dobro sedi magnetna tank torba, kjub kao plastičnem tanku. Če so magneti dovolj močni primejo tudi preko plastike, saj je spodaj čisto običajen kovinski kestl.

Aja? prvič slišim, ker meni še nobena ni prijela prek plastike (ne od givija, ne od moto detaila) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ne boš verjel, ampak na moji RR 07 čisto dobro sedi magnetna tank torba, kjub kao plastičnem tanku. Če so magneti dovolj močni primejo tudi preko plastike, saj je spodaj čisto običajen kovinski kestl.

Sej se dobi tista podkev ki se privijaci na tank, in posebna tanktorba, jest sm to kupu v AS-u, sicer se ne spomnim koliko je stalo, je pa uporabno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ne boš verjel, ampak na moji RR 07 čisto dobro sedi magnetna tank torba, kjub kao plastičnem tanku. Če so magneti dovolj močni primejo tudi preko plastike, saj je spodaj čisto običajen kovinski kestl.

Hm... bom probu z tank torbo od kolega. Kako se to vse skp obnese. Bom poročal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

če ga skoz vrtiš do rdečega -> 300V

v nasprotnem primeru bo zadostoval 5100 (oz. 5300 je tanov, če se prav spomnim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga skoz vrtiš do rdečega -> 300V

v nasprotnem primeru bo zadostoval 5100 (oz. 5300 je tanov, če se prav spomnim)

Ali sintetični 7100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna olja vlivate v vaše CBR-ke, predvsem kaj ste dali vlit na prvem servisu?

Motul 300V :hmm:

jest dajem 300V, obvezno. Se le vrti, pozabi 5100 oz 7100.. Itak pa to ni nek velik strosek vsakih 6000km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa kdo motor tourira tako, da dejansko rabi 300v in ga ima skozi v rdečem, mora pa tudi menjat kaj prej kot na 6k km..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@dex

lepo, da si se oglasil, ampak mene bolj zanima, kaj so vlili noter lastniki omenjenih motorčkov in upam, da se ne bo tema spremenila katero olje je boljše, slabše, cenejše ipd...ker take teme že obstajajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem prepozno opazil, da bi zbrisal objavo.. Sem imel odprtih ful zavihkov, med drugim tudi temo od olja in sem mislil, da smo tam spet pri tej debati :D Se namreč strinjam, da je ena tema o prepiranju glede olja dovolj :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdaj pa dost glede olj in suzukijev v tej temi :angry:

kdor hoče točit v motor racing olje naj ga, če misli da bo s tem pridobil 0,1s boljši pospešek do 100 in 2 ponija več pod ventili....

ampak kot berem to ni razlog da se prepirate, razlog je cena :slap: sam dobim pri dilerju kantico z 4L motula 300V za 53€ pa še nekaj bakra, kar je ceneje kot kantica 5100 pri serviserju...

ali tistemu ki kupi CBR1000RR tudi pametujete da ne rabi takega motorja :hmm: da bo 600RR čisto dovolj.....to je stvar posameznika in vsak kupi tisto kar mu najbolj paše, pa naj bo to čelada, motor, kombinezon, rokavice, škornji, ali olje, največ škode ali pa koristi bo z oljem vsak naredil prav svojemu motorju in ne motorju kogarkoli drugega...

zato naj se ta debata preseli v temo olja

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdaj pa dost glede olj in suzukijev v tej temi :angry:

.

.

.

.

zato naj se ta debata preseli v temo olja

hvala

......in tam tudi ostane. se enkrat taksno nabijanje v neki temi, pa bo nekaj ljudi imelo veliko casa se voziti z motorji. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A MA MOGOČE KDO NA TANOVI CBR-ki 600RR AKRAPOVIČA AL PA LeoVince-ja gor.....zanima me kakšn ma zvok, ker se odločam kerg bi nabavu...in bi rad kakšnga k to že ma slišu......

če ga ima kdo, naj javi na PM al pa tukej......

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A MA MOGOČE KDO NA TANOVI CBR-ki 600RR AKRAPOVIČA AL PA LeoVince-ja gor.....zanima me kakšn ma zvok, ker se odločam kerg bi nabavu...in bi rad kakšnga k to že ma slišu......

če ga ima kdo, naj javi na PM al pa tukej......

hvala za odgovore

EJ A VEŠ DA JE ISTI KURAC K NA CBRKI 2007 AL pa 2006 POSNETKE PA NAJDŠ NA YOUTUBU. JIH JE K DREKA. ITAK PA VEMO KDO JE NAJBOLŠI, ČEPROV JE tud leovince zelo top top :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!