Skoči na vsebino

Blokade


k0ci

Priporočene objave

Probaj zamenjat CDI enoto, ker je možno da je zablokirana. Drugače pa brez kita in ostalih stvari neboš prišel na veliko večjo hitrost. Pa še z kitom ne na nekam veliko hitrost.

kje je pa CDI enota?

nekje sm bral da se prereze roza zicko ampak jst te zicke nisem videl nikjer..

kolko pa bi mi slo ce bi odstranu elektronsko blokado pa avspuh zamenjal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en problem se je pojavil pri blokadah... v variomatu nikakor ne morem odviti matice dol, da bi lohk vetrnico dol vzel in dal blokado tam zadaj.. vse skupi se vrti. Sem probal s ključem, ki se ga uporablja pri menjavi "šajbe" pri "fleksarci", pa ne gre... ugotovil sem, da rabim ključ, ki bo čist drugačen.

+še eno vprašanje za auspuh... Ali je vseeno, a dam blokado not pri cilindru ali pa od kolenu ene 30 cm stran, kjer je auspuh skupaj sešraifan?

Jaz imam prvič skuterja, tak da ne zamert za taka vprašanja..

čeprou si to napisu že julija ti bom usen odgovoru:P blokada je tm k je auspuh skp sešraufan. Odšravfi ga narazn pa odrež tulc k ga boš vidu in to je to

če bi pa rt dau blokado not jo pa dej na isti mest k nej bi ble ( nism prebrau cele teme zto nevem a bi jo rt dau not al vn :P )

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No ker se nov bom kar kle napisal, imel sel več skuterjev in sem z lahkoto dal variomat dol, zdej mam pa mašino od kitajčka pa nemorm nikakor :(

Kakšn nasvet, kako dat veternico dol ? Ker na žalost nimam kompreosorja, moram ročno. Če nebi bilo nubenih idej pa bi seveda nesu kakem mehanika k ma komeprosr da mi snem dol. Ter zanima me še za magnet, nisem ga še nikoli snel dol, na kaj bi mogu bit prozoren ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš na jermenici zobnike ob strani, potem nekako zablokiraj z izvijačem in probaj odvit (na lastno odgovornost). Če pa ni zobnikov, potem pa uporabi orodje za odvijanje oljnega filtra pri avtu (če ga seveda imaš) in s tistim pridržiš jermenico ter odvij. Lahko pa daš daljšo svečko v cilinder, da se bat ustavi. Vse to je rizično početje zato obstaja orodje, ki blokira variomat. Nič nisi napisal kater skuter je, zato ti več ne morem povedati. Za magnet pa moraš imeti abciger (izvlečnik), ki se privije v sredino, drugače je praktično nemogeče ga snet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj se videl orodje, za blokranje variomata, ter za snet magnet. Sam nisem mislil kupovat, sem hotel sam narest očitno bo najboljše uzet tisto stvarco za blokirat ceu prenos... Ali pa pnevmatsko pištolo, najlepša hvala :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

zdravo imam peogeot jeatforce letnik 2008 in bi dau ven električno blokado ki pa nevm kje je ce ve kdo mi nej prosim pove hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma tomos alpino tut blokado in kje ??

če je novejši letnik je potrebno menjat izpuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je novejši letnik je potrebno menjat izpuh.

Ja moja alpinka je bila kupljena to leto torej ima blokado v avspuhu?? Če mogoče kdo ve ker avspuh in olje je najbolši za alpinota naj kar pove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moja alpinka je bila kupljena to leto torej ima blokado v avspuhu?? Če mogoče kdo ve ker avspuh in olje je najbolši za alpinota naj kar pove

maš mf power za moč in pospeške pa lipnik za končno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KJE SO BLOKADE PRI SYM JET BASIX 50CCM :?

o tem že veliko piše. Tam kjer vsi skuterji variomat,izpuh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kok približno pridobiš na končni z lipnikom??

odvisno od nastavitev fergazerja. nekje 5-10km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mene tut zanima kje bi lahko odstranu blokadu pr jet forcu (peugeot). in sicer mam jet force c-tech.

pa mogoče bi ga še mau "sfriziru" tko da bi šou tm ene 70/80 km/h.

hvala za odgovor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa baje nima samo elektronskih blokad! :P

tko da js bi se priporoču če kdo pozna kšnga "mojstra" v okolci lublane/kranja, k bi mi loh use te blokade odstranu! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žiujo

jaz imam yamaho tzr50 rossi replica pa me zanima kje inajo te motorji blokade in kako se jih odstrani

hvala za odgovore :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No js mam Tms motard m3 .. 50 kubični .. blokada je na 45 km/h .. pri serviserju mislim odstranit blokade .. pa me zanima kako pol na tehničnih pregledih ? ko ugotovijo da je blokada odstranjena ? .. tehnični je na 3 leta ne ? hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KYMCO SUPER 8 štiritaktni 50 ccm

Ve kdo kako bi ga spravu, da pelje vsaj 70. Zdaj pelje 45 . marinat237@gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Lep pozdrav!

Imam Aprilio RS50 in me zanima vse okoli blokad.

Glede motorja, motor gre kakšnih 75, vendar edina stvar, ki je bila narejena je odstranitev pokrova zračnega filtra, to so storili pred mano in vem, da to ni dobro za motor. Obrati pridejo vse do 12 000 ali več, tako, da je blokada odstranjena.

Zanima me kakšne stvari bi še lahko porihtal, da bi šlo hitreje, predvsem tudi pospeški, saj ko sva dva na motorju, je motor tako počasen, da me grejo v rondoju prehitevat.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lp imam taurisa fuego 50ccm in mi je dost se cefuzlat 50 okol poleg tega pa ga bom predelal a kdo ve kako ga odblokirat?

PS: blokado ima na centralini to je tisti nadležen elektronski del

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Lp mam yamaho dt 50r letnik 09 pa bi rd vedu kje vse so blokade in kako jih vzeti vn?!?!

Hvala vnaprej! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!