Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 3 urami, Kawalir pravi:

Kaže, da smo motoristi stigmatizirani s strani voznikov kot divjaki. Ob nesreči, ki se je zgodila Samu, je nek Jože namreč napisal sledeče:

"Včeraj sem bil v Šibuljini ...po stari magistralki.....resnično so vsi motoristi vozili obupno....prehitevanje v ovinke...evo...danes se je pa zgodilo...."

Skorajda začenjam verjeti zgodbam nekaterih, ko opisujejo, da so jih avtomobilisti NALAŠČ izsilili ali izvajali nevarne manevre izrinjanja itd. :cry: Očitno gremo nekaterim tako na živce, da je cesta poleg vseh pasti, ki jih skriva, postala nevarna tudi zaradi avtomobilistov, pa ne tistih, ki te spregledajo, pač pa tistih, ki te NALAŠČ izrinejo!

Ce te kam rinejo, potlej si prepocasn. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, perry pravi:

ta prispevek izgleda, kot da eden bi še, drugemu pa ni več... 

Narobe .....oba bi še :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Someone12 pravi:

Da, peljal do vrha, naprej proti naselju sv. Rok ni šlo, še sneg na cesti...

ali je zelo uničena od zime?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Matej207 pravi:

@DAMI34 @Kmet2 ta prispevek zgleda kot slovo.... :dry::love1:

:P

Nepane :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, DAMI34 pravi:

sicer pa za varnost vedno poskrbiva:

11393210_1585955864997282_6727478331746573623_n.thumb.jpg.3e23cabd77d342448845400f8d4fdf66.jpg

Hm a ni v postelji za varnost potrebno zaščititi druge glave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Darko3g pravi:

Hm a ni v postelji za varnost potrebno zaščititi druge glave?

Ne zganjej ljubosumja....:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Rubuz pravi:

So ob jadranki kaki znani asfaltirani prelazi čez Velebit ki ponujano lepe razglede na morje in otoke?  :)

 

Senj-Žuta lokva

Karlobag-B.oštarije

makadam na Tulove grede

 

itd..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Rubuz pravi:

So ob jadranki kaki znani asfaltirani prelazi čez Velebit ki ponujano lepe razglede na morje in otoke?  :)

 

Seveda, lahko greš iz Senja, lahko iz Karlobaga za Gospič, lahko iz Jablanca na Mali alan. Vse asfalt. Je pa še veliko tudi lepih makedamskih cest, tako, da lahko tudi cel Velebit prekruzaš. Za pokušino ti najprej predlagam iz Karlobaga navzgor.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo sem v Senju videl v pristanišču lesene jadrnice kot nove ne vem mogoče so tudi bile nove kot iz kakšnih filmov o gusarjih in piratih:eek:, žal se je moj telefon odločil, da je povn  pomnilnik in nisem mogel več slikati:(, a lahko kdo druk od vas kaj napiše o tem  a je to prava reč ali je samo filmski rekvizit uglavnem  saj za mene za pogledat fenomenalno.:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Darko3g pravi:

Hm a ni v postelji za varnost potrebno zaščititi druge glave?

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Rubuz pravi:

So ob jadranki kaki znani asfaltirani prelazi čez Velebit ki ponujano lepe razglede na morje in otoke?  :)

 

Iz Sv. Juraj - Krasno Polje preko Švice do Otočca

Odcep pri črpalki INA po asfaltu do planinske koče na Alanu potem pa makadam, in od tam naprej ni več razgleda na morje in otoke...

pred 12 urami, sebenc pravi:

Game of Thrones.

Ni vse GoT tole snemajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, skalar36 pravi:

Zanimivo moderiranje teme. :hmm:

kaj bi pa ti hotel, da moderiram? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

kaj bi pa ti hotel, da moderiram? :P

 

Ja tko, zanimivo se mi zdi, da je "nekdo" zbrisal moj komentar, ki res ni bil na temo "jadranska magistrala, pustil pa ogromno drugih, ki tudi niso...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

Ja tko, zanimivo se mi zdi, da je "nekdo" zbrisal moj komentar, ki res ni bil na temo "jadranska magistrala, pustil pa ogromno drugih, ki tudi niso...

nabijanje s Kawalirjem ni ravno nekaj v zvezi z Jadranko (meni zelo ljuba tema) in če je bil najprej on izbrisan je bil avtomatsko potem še tvoj odgovor.. pa sej ni panike, valda nimate vseh postov preštetih :P

ps. včasih celo svoje zbrišem, sploh če sem odgovarja tistemu, ki sem ga izbrisal.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 10. 4. 2018 at 1:51 PM, Rubuz said:

So ob jadranki kaki znani asfaltirani prelazi čez Velebit ki ponujano lepe razglede na morje in otoke?  :)

 

Pa še eno poletno, se samo skočis mal pohladit in vrneš po drugi ruti nazaj, pa ne vzame ti toliko časa, stalno imaš asfalt, sem že večkrat vozu.

https://goo.gl/maps/RWnF8BYiFGD2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 4. 2018 ob 20:27, Mavti pravi:

V nedeljo sem v Senju videl v pristanišču lesene jadrnice kot nove ne vem mogoče so tudi bile nove kot iz kakšnih filmov o gusarjih in piratih:eek:, žal se je moj telefon odločil, da je povn  pomnilnik in nisem mogel več slikati:(, a lahko kdo druk od vas kaj napiše o tem  a je to prava reč ali je samo filmski rekvizit uglavnem  saj za mene za pogledat fenomenalno.:whistle:

snemali nek film

sm vprašo pa so bli zlo skrivnostni

20180407_115554.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Dr_Jakob



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!