Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

@Lipstick včeraj sem te videla, fluo jakna, rožički na čeladi in gas gor in dol z Aprilio, si bil ti? :D

Ene 6x si šel mimo...v Senju na kavici, pa malo naprej od Karlobaga :D

Včeraj je bilo res lepo...razen tistih treh radarjev...

Popravljeno . Popravil Ella
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil, čak čak kateri trije radarji, jast sem šel sam mim unga  ( večkrat ) u Barič Dragi, sem se  mogu ustavt, sva  mal poklepatala z pendrikefendijo .....

Drugač pa jest nastopam na lokaciji Karlobag -Lukovo Šugarje- Karlobag, včeri samo 7x, se mi je mudil na Grobnik ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Lipstick pravi:

Bil, čak čak kateri trije radarji, jast sem šel sam mim unga  ( večkrat ) u Barič Dragi, sem se  mogu ustavt, sva  mal poklepatala z pendrikefendijo .....

Drugač pa jest nastopam na lokaciji Karlobag -Lukovo Šugarje- Karlobag, včeri samo 7x, se mi je mudil na Grobnik ....

kaj se sekiraš za radarje, ti maš itak "sezonsko VIZO" :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to obstaja ..... Jez zaenkrat imam kr srečo tm dol, so polcaji zelo prjazni do mene ....včerej mi je svetoval naj grem glede na mojo starost  bolj " pomalo ", me je po njegovem že v Devčič Dragi slišal kak navijam ( mim radarja vozim vedno 45-46 km/h ), sam sem mu razložil, da je to zarad auspuha, da gre tud men na organ, ko se tulk dere :sleep2:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Lipstick pravi:

....včerej mi je svetoval naj grem glede na mojo starost  bolj " pomalo ", me je po njegovem že v Devčič Dragi slišal kak navijam 

.

... to tud men ponavadi reče :dry:

.. pa niti ne vozim tolk hitr, pa star tud nisem ... "še" :kva2:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, pik1 pravi:

.

... to tud men ponavadi reče :dry:

.. pa niti ne vozim tolk hitr, pa star tud nisem ... "še" :kva2:

jp, nama ponavadi, a šele ko snameva čelade rečejo:

"pa pametni ste vi ljudi, nemojte tako" :P

so mi pa tudi že rekli:

"e vi Slovenci, ginete na jadranki ko pečurke" 

Žalostno a resnično, a kaj ko je tok lepa :D

 

pred 30 minutami, Lipstick pravi:

A to obstaja ..... Jez zaenkrat imam kr srečo tm dol, so polcaji zelo prjazni do mene ....včerej mi je svetoval naj grem glede na mojo starost  bolj " pomalo ", me je po njegovem že v Devčič Dragi slišal kak navijam ( mim radarja vozim vedno 45-46 km/h ), sam sem mu razložil, da je to zarad auspuha, da gre tud men na organ, ko se tulk dere :sleep2:...

pa sej, če mesta in vasi, sploh od Drag dalje mal "po pameti" navijamo, ni panike :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Lipstick pravi:

Bil, čak čak kateri trije radarji, jast sem šel sam mim unga  ( večkrat ) u Barič Dragi, sem se  mogu ustavt, sva  mal poklepatala z pendrikefendijo .....

Drugač pa jest nastopam na lokaciji Karlobag -Lukovo Šugarje- Karlobag, včeri samo 7x, se mi je mudil na Grobnik ....

Nazaj grede so me še 2x skoz  "daljnogled" gledal...ma je bilo že naprej od Senja proti Slo...ne vem točno katera vasica...

Je pa videt da uživaš, hihi...motorček je tulil da se mi je kar smejalo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, SMX17 pravi:

Kje so zdaj najbolj "popularne" točke za merjenje? Za nekoga ki ne rine tolko dol, me zanima vas ko ste bol pogosto

meri se: od konca Riješke obvoznice do Senja...kjerkoli, na obvoznici so možne provide, svetujem max 120km/h in kontrola vzvratnoh ogledal, ter vračanje na vozni pas). Stacionarec pri pumpi v Jadranovem, stacionarec v Crikvenici. Nato je zatišje, do Drag in Križca. Ta crna pa ponavadi stoji v Selinah, od pakle dalje ali pa še mal naprej. Njen tip pa ponavadi laže in n meri dejanske hitrosti.

Načeloma pa vsaj do Senja uči na peclje, včasih tudi na ravnini ne merijo, te pa žvajzne za kako polno črto ali pa samo opozori.

Trenutno se še lahko hvalim, da s tem sistemom še nisem v svoji karieri nič plačal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

 

 

 Ta crna pa ponavadi stoji v Selinah, od pakle dalje ali pa še mal naprej. Njen tip pa ponavadi laže in n meri dejanske hitrosti.

Trenutno se še lahko hvalim, da s tem sistemom še nisem v svoji karieri nič plačal.

.

... u slogi je moč :kva2:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juceri do Karlobaga in nazaj,lagano sportski,prometa malo,policajev nic,motoskretovcev verjetno tudi nic,skratka mir.Za finale k Zivmunorcu na suho mesnate izdelke.:OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

52 minutes ago, vandrovec said:

Vrsar :hmm:B)

1. namig
Izziv je v temi Jadranska magistrala. 
2. namig:
Otok je dostopen potom magistralke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vam ni dougčas, eni in isti patetični kilometri :P

(beri, fouš) grem sam do plominke danes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

a vam ni dougčas, eni in isti patetični kilometri :P

(beri, fouš) grem sam do plominke danes

dol je ena kolesarska dirka, zna bit gužva

Zbog održavanja međunarodne biciklističke utrke Tour of Croatia od 17. do 22 travnja vozit će se uz posebnu regulaciju prometa (povremeno zaustavljanje prometa neposredno prije nailaska i prolaska biciklista te privremeno zatvaranje prometnica):

  • 5. etapa, 21. travnja od 12:20 do 17:30 na cestama Istarske i Primorsko-goranske županije: Rabac-Kapelica-Labin-Vozilići-Kršan-Potpićan-Gračišće-Pazin-Cerovlje-Boljunsko Polje-Vranja-PP Učka-Veprinac-petlja Matulji (smjeru Rupa)-Jurdani-Kastav-Viškovo-Saršoni-Pašac-Rijeka-Školjić-Rijeka (Korzo)-Preluk-Opatija-Ičići-Veprinac-PP Učka (Poklon). Od 11 do 13 sati bit će zatvorena Obala maršala Tita u Rapcu. Cesta preko Učke bit će zatvorena do 14 do 15:30 te od 16 do 17:30 sati.
  • 6. etapa, 22. travnja od 12:30 do 17:30 sati na cestama Zagrebačke županije: Samobor-Sv. Nedelja-Kerestinec-Lučko-Buzin-Velika Gorica-Žitnjak-Dugo Selo-Lonjica-Vrbovec-Rakovec-Sveti Ivan Zelina-Blaževdol-Soblinec-ulazak na autocestu čvor Popovec-silazak s autoceste na Slavonsku aveniju-čvor Ivanja Reka- Slavonska Avenija- Hrvatske bratske zajednice--Ulica grada Vukovara-Miramarska cesta- Antuna Mihanovića- Gundulićeva-Hebrangova-Ilica-Mesnička- T. Brezovačkog-Trg sv. Marka. U gradu Zagrebu bit će na snazi zabrana parkiranja i zaustavljanja od 06 do 17:30 sati u Gundulićevoj ulici (zapadna parkirališta od Mihanovićeve do Hebrangove, T. Brezovačkog (od Mesničke do Trga sv. Marka), Opatička (od Ulice 29.X.1918 do Demetrove), Medvedgradska (istočna parkirališta južnije do Vrančićeve), Tkalčićeva (od TC Kaptol do Mikleušićeve).

Pozivamo vozače koji se nađu na pravcu održavanja utrke da poštuju upute djelatnika MUP-a i predstavnika organizatora te da zaustave i uspore vozila do prolaska biciklista. Zbog mogućih zaostajanja biciklista potrebno je povećati oprez i obratiti pozornost na bicikliste u prometu.

Popravljeno . Popravil Xebec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!