Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Ta dogajanja bodo spet povzročila, da bo folk norel zaradi simptomov.
O vzrokih, med katerimi je zagotovo tudi formalizem EU aparata pa itak povprečnež nikoli ne razmišlja.
V končni fazi se bomo klali, krivci pa kot ponavadi skrivali na varnem in delali plane za novo štalo.
Kdo je kriv?
Mi sami! Ko bi s temi politikanti popucali tako kot bi nekateri radi z vsemi, ki niso njihovega kova, tega sranja sedaj ne bi bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

http://www.liveleak.com/view?i=79c_1470363345

Želodec se mi obrača, ko poslušam in gledam kaj se dogaja po Evropi.. želodec se mi obrača, ker smo vsi tiho in nihče ne naredi nič. Želodec se mi obrača.

Glejte kako se "združijo" in si privoščijo človeka? Je katera druga vera tako agresivna? Poslušam?

http://www.aljazeera.com/news/2016/08/belgian-policewomen-wounded-machete-attack-160806170328808.html

http://www.wsj.com/articles/two-police-injured-in-machete-attack-in-belgiums-charleroi-1470498217

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Izek pravi:

http://www.liveleak.com/view?i=79c_1470363345

Želodec se mi obrača, ko poslušam in gledam kaj se dogaja po Evropi.. želodec se mi obrača, ker smo vsi tiho in nihče ne naredi nič. Želodec se mi obrača.

Glejte kako se "združijo" in si privoščijo človeka? Je katera druga vera tako agresivna? Poslušam?

http://www.aljazeera.com/news/2016/08/belgian-policewomen-wounded-machete-attack-160806170328808.html

http://www.wsj.com/articles/two-police-injured-in-machete-attack-in-belgiums-charleroi-1470498217

 

Sem slab človek, ker bi mi v takšnem primeru zmanjkalo nabojev ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7. 8. 2016 at 11:08 AM, Borutt said:

Sem slab človek, ker bi mi v takšnem primeru zmanjkalo nabojev ?

Ne, ker si the police.

Koga drugega bi pa takoj označili za rasista, fašista, nacista pa kaj vem kaj še. Ker so božčki ane, znanstveniki, doktorji, profesorji, astronavti, itd., 



 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, LJUDJE so.
V ostalih temah se bunite kako grdo se tretira živali, pa se bunite proti lovcem....a ljudi bi pa kar postrelili?
Svašta....svet gre res v maloro.... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Alla pravi:

Ne, LJUDJE so.
V ostalih temah se bunite kako grdo se tretira živali, pa se bunite proti lovcem....a ljudi bi pa kar postrelili?
Svašta....svet gre res v maloro.... :huh:

js sm proti strelanju, ker lahko falijo in zadanejo drevešček, cvetico, motoviuc in ga poškodujejo :cry:  ... štekaš :dry:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

js sm proti strelanju, ker lahko falijo in zadanejo drevešček, cvetico, motoviuc in ga poškodujejo :cry:  ... štekaš :dry:

... al pa paradajz.... sam ne paradajza pa paprike pa feta sira tut ne :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

... al pa paradajz.... sam ne paradajza pa paprike pa feta sira tut ne :blush:

zakaj pa na konc stauka nisi napisu: "štekaš" :mad: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

zakaj pa na konc stauka nisi napisu: "štekaš" :mad: 

Zato, ker vem da ti vse to štekaš :blush: 

Štekaš :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Alla said:

Ne, LJUDJE so.
V ostalih temah se bunite kako grdo se tretira živali, pa se bunite proti lovcem....a ljudi bi pa kar postrelili?
Svašta....svet gre res v maloro.... :huh:

Žival ne posiljuje, ne seka ljudi z mačetami, ne uničuje lastnine, ne vsiljuje kvazi bogov, ne ubija zaradi drugače miselnosti, ne ustrahuje, ne usiljuje vere, ne vozi kamijona med ljudmi. Predvsem se izogiba človeku, ker se zaveda česa je zmožen.

Po drugi strani pa tile "kozji pastirji"...

Borrut, če ti zmanjka maš Rebca čisto blizu. Tudi mene kdaj zanese k njemu...Mam rad Avanturo v Postojni.

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živali posiljujejo (sloni, delfini, morske vidre, ....), živali ubijajo  - in ne samo za hrano, temveč tudi za širjenje svojega teritorija, za eliminacijo konkurence, za širjenje svojih genov, živali uničujejo lastnino - kar spomni na škodo, ki jo divjad dela na kmetijskih površinah itd. Medvedka te bo fentala če boš njene mladiče samo grdo pogledal, probaj it k tigrom na "dvorišče", pa slonom, .... Tudi živali ubijajo. Tako ali drugače.

Zato, ker se je nekdo rodil sredi vojne in ne pozna drugega kot beg, lakoto, strah, sovraštvo z vseh strani in preketo trd boj za golo življenje, si enostavno zasluži kuglo v glavo? Da slučajno ne bo ogrozil našil lepih mopedov, fensi avtov in še bolj fensi iPadov in podobnih gadgetov??

Dejte enkrat samkrat prosim tale gnev usmerit v tisto smer, ki ustvarja vojne in reke beguncev.

A vam še vedno ne kapne v glave, da smo na isti strani z begunci?
Da smo na strani izkoriščanih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, Alla said:

Živali posiljujejo (sloni, delfini, morske vidre, ....), živali ubijajo  - in ne samo za hrano, temveč tudi za širjenje svojega teritorija, za eliminacijo konkurence, za širjenje svojih genov, živali uničujejo lastnino - kar spomni na škodo, ki jo divjad dela na kmetijskih površinah itd. Medvedka te bo fentala če boš njene mladiče samo grdo pogledal, probaj it k tigrom na "dvorišče", pa slonom, .... Tudi živali ubijajo. Tako ali drugače.

Zato, ker se je nekdo rodil sredi vojne in ne pozna drugega kot beg, lakoto, strah, sovraštvo z vseh strani in preketo trd boj za golo življenje, si enostavno zasluži kuglo v glavo? Da slučajno ne bo ogrozil našil lepih mopedov, fensi avtov in še bolj fensi iPadov in podobnih gadgetov??

Dejte enkrat samkrat prosim tale gnev usmerit v tisto smer, ki ustvarja vojne in reke beguncev.

A vam še vedno ne kapne v glave, da smo na isti strani z begunci?
Da smo na strani izkoriščanih?

 

A začneva OBA s tem, da najprej ne kupujeva, nafte-bencina in vseh izdelkov povezanih z nafto? Ker vsa pizderija se dogaja zaradi nafte...neki pa tud zaradi zlata in diamantov...mal poglej na roke, al pa okol vratu...

Sej veš hinavci pa to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudi je strah biti dvojno nategnjeni... od politikov smo že... od tod nestrpnost. Še dodaten argument je kako se je do sedaj glavnina "beguncev"  integrirala med nas. Kot pijavka na socilani sistem, lovljenje vseh krivin in štancanje frocev kateri so "vzgojeni" popolnoma drugače kakor je pričakovano za okolje kjer živijo. Ko (če ali ker) postanjeo moteči nastajajo trenja ki bi sicer tudi a v bistveno manjšem obsegu. Trenutna situacija jih še dodatno pobarva v možne teroriste. Zano je, da je to eden načinov infiltracije.

Noben jih noče, to je dejstvo. Žalostno in tudi pričakovano na podlagi izkušenj. Rešitve ni. Oz. je nekaj v stilu: Pridi, konformiraj se ali pojdi drugam oz da ne rečem še kaj težjega.

Predlagaj rešitev?

Za začetek bi dal:

Nauči se jezika v 1 letu. Če ne uspe greš nazaj.

Dobi zaposlitev. Če v 3 letih ne oddelaš 5 mesecev. Adijo. Naslednja kontrola more biti vsaj 50% v prid dela katerga se preverja saj fiktivna dela so že praksa drugod.

Prvi večji izgred oz groba kršitev družbenega reda in miru raus.

Ker tega nimamo pa imamo (dnevno jih vidim) lep zalogaj družbeno nekoristnih oz. še slabše ljudi ki živijo (ker so pogruntali kako zlorabljati sistem) na naših plečih.

Imamo tudi tiste ki so se uspešno integrirali. Nekaj jih poznam. Zelo spodobni ljudje. Žal jih le malo.

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni boljših zlorabljalcev sistema sociale pri nas, kot so to lokalni 'nimam za burek na minimalcu' socialni kao problemi in razne fiktivne enostarševske družine. V povprečju živijo boljše kot marsikdo s spodobnimi dohodki, ki ima vse urejeno po specifikaciji. Za tole situacijo definitivno niso krivi oni na katere se zgovarjaš.

 

Pa ne izvora svoje nestrpnosti valiti na politike. Bodi pošten in pošteno povej, da nigrov, allhuakbarjevcev, cganov in podobnim kao neprimernih pač ne maraš. Pa drugače voli na volitvah, če hočeš kako spremembo. Pa manj glej TV dnevnik in se več druži z ljudmi, ki niso kopije tvojega lastnega mnenja. Svet je zanimiv kraj. Življenje pa prekratko, da bi po željah nekoga tretjega nekoga četrtega sovražil, ker...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Alla pravi:

Živali posiljujejo (sloni, delfini, morske vidre, ....), živali ubijajo  - in ne samo za hrano, temveč tudi za širjenje svojega teritorija, za eliminacijo konkurence, za širjenje svojih genov, živali uničujejo lastnino - kar spomni na škodo, ki jo divjad dela na kmetijskih površinah itd. Medvedka te bo fentala če boš njene mladiče samo grdo pogledal, probaj it k tigrom na "dvorišče", pa slonom, .... Tudi živali ubijajo. Tako ali drugače.

Zato, ker se je nekdo rodil sredi vojne in ne pozna drugega kot beg, lakoto, strah, sovraštvo z vseh strani in preketo trd boj za golo življenje, si enostavno zasluži kuglo v glavo? Da slučajno ne bo ogrozil našil lepih mopedov, fensi avtov in še bolj fensi iPadov in podobnih gadgetov??

Dejte enkrat samkrat prosim tale gnev usmerit v tisto smer, ki ustvarja vojne in reke beguncev.

A vam še vedno ne kapne v glave, da smo na isti strani z begunci?
Da smo na strani izkoriščanih?

Bravo!

Ampak ne upaj preveč, da bo tem nestrpnežem kapnilo bistvo! 
Pumpanje lastne nestrpnosti, uživanje v strahu in še bolj potreba po soglašanju s črednim napadanjem drugih je pač vedno lastnost nižje rangiranih v tropu.
Razmišljanje z glavo je domena vodilnih in odpadnikov. Žal je dostikrat predvsem pri vodilnih v tropu to povezano z nagonom po izkoriščanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mo nestrpnezi smo ze dojeli da se mulltikulturnost med muslimani in kristjani nikjer v svetu ni prijela. Seveda po vase ti ki prihajajo bodo od sedaj naprej pili zganico in redili prasice. Mhm.

Pa fajn bi blo ce bi tud migranti bli na nasi strani ne samo mi na njihovi. Bol bi kaksen teroristicni napad zalegel v bruslju...ampak tam ga ne bo..garantirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem komentiral prilepljeno povezavo napada nekoga z mačeto na dve policistki. Nikjer nisem omenil nobenih politikov, beguncev, verskih skrajnežev ali ostalih neuravnovešencev. 

Sem za enakopravnost in bi v tem primeru eliminiral napadalca ne glede na barvo kože, narodnost, veroizpoved in kar je še teh mentalnih razlik. Napadalec je napadalec. In za napadalce nimam nobene milosti. Pika.  

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Alla pravi:

Živali posiljujejo (sloni, delfini, morske vidre, ....), živali ubijajo  - in ne samo za hrano, temveč tudi za širjenje svojega teritorija, za eliminacijo konkurence, za širjenje svojih genov, živali uničujejo lastnino - kar spomni na škodo, ki jo divjad dela na kmetijskih površinah itd. Medvedka te bo fentala če boš njene mladiče samo grdo pogledal, probaj it k tigrom na "dvorišče", pa slonom, .... Tudi živali ubijajo. Tako ali drugače.

Zato, ker se je nekdo rodil sredi vojne in ne pozna drugega kot beg, lakoto, strah, sovraštvo z vseh strani in preketo trd boj za golo življenje, si enostavno zasluži kuglo v glavo? Da slučajno ne bo ogrozil našil lepih mopedov, fensi avtov in še bolj fensi iPadov in podobnih gadgetov??

Dejte enkrat samkrat prosim tale gnev usmerit v tisto smer, ki ustvarja vojne in reke beguncev.

A vam še vedno ne kapne v glave, da smo na isti strani z begunci?
Da smo na strani izkoriščanih?

Alla , ravno zaradi tega je takšne ljudi zelo težko integrirat v našo družbo . Poznajo samo jezik nasilja, odraščali so z njim , z nasiljom rešujejo probleme in si za to niso nič krivi ,saj so jih naredile okoliščine takšne , okoliščine je pa poštimal kavboj in njegov zvesti ritni čep NATO z širjenjem demokracije....

Skratka ,samo če pomislimo koliko ameriških in ostalih vojakov ima psihične probleme po odsluženem vojaškem roku ,tega mediji ne prikažejo , postanejo podobni teroristom ,ugrabljajo ,ubijajo itd .....pa so imeli vrjetno veliko lepše otroštvo kot ga imajo današnji begunci ki so odraščali z metki,posilstvi itd.   Takšni ljudje bi potrebovali psihijatrično pomoč , ne pa Rio mare in ogrevan šotor. In za čisto na koncu bi rekel da si ne želim ,da bi eden teh neuravnovešencev stisnil knof na detonatorju ......

Seveda pa zaradi tega ne moremo kar zapret vrata , problem je ker varnostni sistem pri taki masi popustil in ne dohaja  ne informacijam o morebitnih neuravnovešencih in še mnogo tega  , mi smo pa itak skoz na robu bankrota  in ni denarja za posodobitve ...in tako k nam prihajajo tudi ISIS  in ostala gamad  . Večina beguncev je normalnih in so spokali ko so kavboji razrušili državo ,saj ni pokojnin, ni zdravstva ni ničesar razen opustošenja in vsak izobražen situiran je spokal , po moje so ti  isti videni z raznimi ajfoni itd .....ki jih napumpan folk s strani medijev ki jim je lastnik kapital takoj vidi kot teroriste s polnimi žepi evri ......

Zadnji del tvojega posta je pa to to in se strinjam 100%

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, jskrablin said:

Ni boljših zlorabljalcev sistema sociale pri nas, kot so to lokalni 'nimam za burek na minimalcu' socialni kao problemi in razne fiktivne enostarševske družine. V povprečju živijo boljše kot marsikdo s spodobnimi dohodki, ki ima vse urejeno po specifikaciji. Za tole situacijo definitivno niso krivi oni na katere se zgovarjaš.

 

Pa ne izvora svoje nestrpnosti valiti na politike. Bodi pošten in pošteno povej, da nigrov, allhuakbarjevcev, cganov in podobnim kao neprimernih pač ne maraš. Pa drugače voli na volitvah, če hočeš kako spremembo. Pa manj glej TV dnevnik in se več druži z ljudmi, ki niso kopije tvojega lastnega mnenja. Svet je zanimiv kraj. Življenje pa prekratko, da bi po željah nekoga tretjega nekoga četrtega sovražil, ker...

Če je to letelo na mene:

Malo si si preveč vzel svobode pri domnevno opisovanju mene.

Imam v kvazi žlahti polčrnčke in se z njimi imam prav dobro, politiki so krivi marsičesa, da je nestrpnost na višji ravni, to ni moj izum. Moja prijateljstva so izredno mešana, govorim aktivno 4 jezike in s znajdem še v treh. Na volitve ne hodim že 10 let ker nima smisla saj ne sledim in moj podpis je apriori vržen stran. Priznam, sem obupal. Dnevnika ne gledam, občasno kak google news v par različicah.

In ja sem rasist in dokaj sovražno nastrojen proti izkoriščevalcem, nevoščljivežem in ostalim ki so spiritualno in mentalno šli v obratno smer evolucije. Barva kože in vera mi ne predstavljajo problem ali težavo. Napačno vrteči klikerji (ko res presežejo zdravo pamet) pa ja...

In spet je to subjektivna stvar...

Kar je zame mona je za nekoga drugega narodni heroj...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letelo je na:

pred 6 urami, StaraFeltna pravi:

Ljudi je strah biti dvojno nategnjeni... od politikov smo že... od tod nestrpnost.

 

O družbi na splošno pa ne mislim izgubljati besed. Grem rajš motor šravfat. Al pa bulit v prazno steno, je bolj koristno kot pa se ukvarjati s skupinskimi psihozami in travmami. Ko/če bo tule ratalo vse skup prenoro, se bom pa preselil kam drugam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem prilivat kerozin na ogenj ampak zmotilo te je v vsem le moje mnenje do politikov? O njih tud sam ne bi... če maš dovolj veliko garažo pridem z veseljem kaj pošraufat pol pa greva na kafe z izgovorom da je v kavarni pokemon. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

" France let's in immigrants then forces Britian to take them in. That's like me inviting people to my friends house. "

Dobro igre se grejo, ni kaj, ni še kritične mase :)..

http://www.rtvslo.si/begunska-kriza/v-dveh-dneh-v-sredozemskem-morju-resenih-skoraj-10-000-ljudi/401509

Se bomo čez par let o tem pogovarjali, kaj bi se dalo in kako bi se dalo preprečiti, ko bo že vse prepozno :).

 

 

http://www.thelocal.fr/20160830/police-stabbed-france-toulouse

https://www.rt.com/news/357649-toulouse-police-station-attack/

Še dogodek, ki mogoče ne bo takoj prišel na plan.. Kdo dela seznam :)? Si beleži :)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!