Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 8 minutami, Arzen pravi:

Saj delamo na tem, da bi rešili zadevo - hočemo zapreti meje in preprečujemo centre, da ne bi prišli "migranti". To je tebi enako ne delu? Posledice so take zato, ker imamo brezjajčnike v parlamentu.

To ni reševanje problema, ampak prelaganje odgovornosti na drugega. 

Brezjajčnike v parlamentu smo pa sami izvolili.

 

 

Bom dala primer, ki bo vsem bližji. Na cestah se je letos ubilo kar precej motoristov. Rešitev problema, prepovejmo vožnjo z motorjem. In potem, vse tiho je bilo...... Bedasta rešitev, ker zadeva nas. Nekdo, ki pa ni motorist, bi se pa s tem gladko strinjal.

 

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bi si človek kar mal želel spet ta migracijski tok :P

Učeri čez Prekmurje in Prlekijo proti Štajerski okoli 4je radarji in kar lepo število modrih dirkačev, ki se je vozikalo v dežju gor in dol ter kurilo bencin.... :blush:

Prej ni blo nikol nobenga, zdej so pa spet zagnani k vrag ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, HD-Dyna pravi:

Pa bi si človek kar mal želel spet ta migracijski tok :P

Učeri čez Prekmurje in Prlekijo proti Štajerski okoli 4je radarji in kar lepo število modrih dirkačev, ki se je vozikalo v dežju gor in dol ter kurilo bencin.... :blush:

Prej ni blo nikol nobenga, zdej so pa spet zagnani k vrag ...

prej so štrajkal...... :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, dr.looney pravi:

prej so štrajkal...... :)

Ja sej, 100 € jim dajo pa so spet vsi zagnani :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Ja sej, 100 € jim dajo pa so spet vsi zagnani :blush:

primanjkljaj je treba not spravit...... ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Jure pravi:

 

pred 14 minutami, dr.looney pravi:

primanjkljaj je treba not spravit...... ;) 

Škoda da ga v tvoji glavi ne gre!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, dr.looney pravi:

To ni reševanje problema, ampak prelaganje odgovornosti na drugega. 

Brezjajčnike v parlamentu smo pa sami izvolili.

 

 

Bom dala primer, ki bo vsem bližji. Na cestah se je letos ubilo kar precej motoristov. Rešitev problema, prepovejmo vožnjo z motorjem. In potem, vse tiho je bilo...... Bedasta rešitev, ker zadeva nas. Nekdo, ki pa ni motorist, bi se pa s tem gladko strinjal.

 

Ko že pišeš o prelaganju odgovornosti, 1. tisti, ki so zanetili vojno tam dol, naj prevzamejo odgovornost, najlažje je srat in delat p*zdarije, ker veš, da je vmes ena velika modrina; 2. nam lepo hočejo vračati migrante, mi jih pa ne smemo, torej nas jebejo od spodaj in od zgoraj; 3. ko se bo skrbelo za domače tako kot je treba, lahko dobijo podporo od nas vseh; 4. bedast je tvoj primer, ker imam veliko prijateljev, ki niso motoristi in imajo dovolj soli v glavi, da vedo, so bedaki vsepovsod, tako na motorju kot na 4 kolesih, pa ej, tut na pešhondi jih je veliko; 5. dokler kažejo oni tako nespoštovanje do nas, jim ga ne morem dat, mi je prav žal; 6. najlažje je reči, da smo si sami izvolili, saj je itak isti šmorn, kogarkoli voliš je in bo isto. To pa še ne pomeni, da nimam pravice izrazit glasen in jasen NE takoimenovanim migrantom. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Arzen pravi:

Ko že pišeš o prelaganju odgovornosti, 1. tisti, ki so zanetili vojno tam dol, naj prevzamejo odgovornost, najlažje je srat in delat p*zdarije, ker veš, da je vmes ena velika modrina; 2. nam lepo hočejo vračati migrante, mi jih pa ne smemo, torej nas jebejo od spodaj in od zgoraj; 3. ko se bo skrbelo za domače tako kot je treba, lahko dobijo podporo od nas vseh; 4. bedast je tvoj primer, ker imam veliko prijateljev, ki niso motoristi in imajo dovolj soli v glavi, da vedo, so bedaki vsepovsod, tako na motorju kot na 4 kolesih, pa ej, tut na pešhondi jih je veliko; 5. dokler kažejo oni tako nespoštovanje do nas, jim ga ne morem dat, mi je prav žal; 6. najlažje je reči, da smo si sami izvolili, saj je itak isti šmorn, kogarkoli voliš je in bo isto. To pa še ne pomeni, da nimam pravice izrazit glasen in jasen NE takoimenovanim migrantom. 

3. To je bedast izgovor. Ko je pa treba domačim pomagat se pa zopet najdejo izgovori. 

4. Seveda je bedast, ker si/smo  osebno vpleten . Odgovoril si si sam. Imajo dovolj soli v glavi. Vsi je nimajo. 

5. To pa je stvar vzgoje in intelekta, ki ga vsak posameznik premore.

6. Ni najlažje reči. taka so dejstva. Ja imaš pravico reči ne, nihče ti tega ne brani. A ta ne se začne pri drugačnih, konča pa se pri pomorih in pobojih nedolžnih. Ko gre sovraštvo na pohod se ne ustavi. Tega se velika večina ne zaveda. 

NE lahko rečejo tudi tebi, ko boš šel s trebuhom za kruhom in te bodo zavrnili z razlogom, da si npr, Slovenec. Ker slučajno tja kamor boš šel bodo imeli slabe izkušnje s Slovenci. 

Osebno se zavedam, da živimo v težkih časih, a to nam še ne daje pravice, da pozabimo biti ljudje in da se obnašamo kot primitivci prve vrste. Si prestavljaš, da se ponesrečiš priletijo reševalci in bi se na podlagi osebnih preferenc odločil , da ti ne pomaga, ker pač ne mara motoristov in ker "ima pravico" reči ne. Stvari niso tako preproste, kot so videti. 

Jaz osebno si želim, da ne bi bilo potrebno nikomur nikamor bežati, se seliti, da bi lahko živeli doma, a to so utopične želje. Ce bom morala kdaj drugam, si želim da bi naletela na takšne ljudi kot sem jaz in ne na takšne kot si ti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, dr.looney said:

Lepo si napisal, nič ti ne morem oporekati, ker si zadevo prestavil na nekem nivoju. Sedaj pa mi povej, po čem sklepaš, da pa jaz nimam pojma.  A danes se reče samoohranitvenemu nagonou , fašizem? No, to nisem vedela. Spet sem se nekaj novega naučila. 

Se strinjam, da bo treba rešiti vzroke. Kaj pa smo do sedaj naredili, da do tega ne bi prišlo. Nič. Sedaj imamo posledice tu. Sedaj se moramo soočiti s posledicami, če bomo tiščali glavo v pesek se ne bo nič rešilo. Če se bomo obnašali kot horda fašistov prav tako ne. Delati se da to ni naš problem je skrajno neodgovorno.

Kar se pa tiče preučevanja situacije po Evropi skozi medije ni vredno piškavega oreha. 

Evo, s tem si pokazala nivo komunikacije in nivo razumevanja problema. Kaj ljudje najraje počnejo, ko nimajo več odgovora ali proti-argumenta? Uporabljajo imena, dajejo etikete in potem ne slišijo nič več drugega... ves kontekst, vsa vsebina, vse se izgubi. Sliši se samo "fašist", "rasist", "nestrpneš", "homofob", "neonaci".. itd itd.. Kajti sam nisem omenil nič od tega, in za tvoje informacije, fašizem je bil zaključen po drugi svetovni vojni (razen kolikor so ga prenesli v Rusijo in Ameriko, kjer so pobrali znanstvenike, zdravnike, oficirje.. ).

Kar se tiče preučevanja situacije po Evropi.. moji viri niso iz "populariziranih" medijev... temveč od raziskovalnih novinarjev, profesorjev, filozofov, raznoraznih družbenih raziskav, ki ne pridejo v javnost. Torej strokovnjakov, ki opozarjajo na alarmantno situacijo. Da prideš do teh vsebin, mora človek narediti svojo domačo nalogo.. Pojdi v Dunaj, Berlin, Pariz, Malmo, München, London,.. ne kot turist, živi tam par mesecev, pa mi potem poročaj o uspehu.. (sam sem že bil)

Ne vem, kakšen karakter si ali kako se obnašaš v sporu ali debati.. ampak kolikor je meni znano ali kolikor so me poučili v intelektualni družbi, je potrebno vsako trditev ARGUMENTIRATI z dejstvi, podprti z marsičem... In ne bruhati na plan čustva, govoriti na pamet, samo zato, ker je nekdo drug to tako rekel. Mogoče lahko to počneš doma, kjer se ti nihče ne upa upret ali postavit po robu. Vendar svet ne deluje tako.

Očitno nisi pogledala posnetka, ki sem ga priložil? No, če bi ga, bi razumela, da se bo potrebno stvari lotiti drugače (videjo je že iz leta 2010).

Ne vem, v katerem času ali kulturi si odraščala, ampak zagotovo lahko rečem, da ni bila tako pisana in mešana, kot bi si jo želela danes. Kljub temu si odrasla v premišljeno osebo, z načeli in vrednotami. Če bi se poglobila v problematiko multikulture, kjer zagovarjajo vse kulture kot enakovredne in enake, potem lahko zelo hitro zaznaš, da imajo med seboj konfliktne vrednote in temelje. V takšni družbu imaš večje število ljudi, ki so zmedeni in ne vedo, kaj točno je primerno in kaj ni.

Primer: Muslimani so proti gejem, zatirajo ženske in imajo drugačne predstave o znanosti ter sekularizmu. Kako bodo ti primerni za integracijo v našo družbo, če so v totalnem nasprotju z našimi vrednotami? Kdo bo popustil? Odgovor imaš na dlani. To je samo en primer, več jih tukaj ne bom omenjal. Ne gre za širjenje strahu ali sovražtva, ampak moramo se zavedati dejstva, kdo je pri komu na obisku!

Preden spet rečeš ali omeniš, kakšni rasisti ali nacionalisti smo.. si poglej situacijo po svetu. Vse družbe, kulture in rase so ponosne na svojo kulturo, jo javno hvalijo in se borijo zanjo... kako je pa z nami? Kako je z belimi ljudmi in belimi ženskami? Pojdi malo raziskovat, malo se pozanimaj kdo ima največ motenj pri hranjenju (ne zaradi pomanjkanja hrane), kdo je najbolj na vdaru s samomori in kdo ima najslabšo samopodobo.

Če imaš pa slabo vest, da si večino svojega življenja imela vse, si živela v udobju in se nisi vsak dan borila za preživetje.. to sedaj ne pomeni, da moraš ta sistem zrušit in povzročit anarhijo.. kajti sama si koristila to udobje, dokler je šlo.. in če imaš motorno kolo, ga izkoriščaš še danes. Bodimo iskreni, tole je moto-forum,... vsi si tudi ne morejo privoščiti motorjev, kaj šele imeti čas pisati po forumih.

Da ne boš zdaj mislila, da te napadam ali da bi te rad užalil.. samo želel bi te postavit na realna tla.. da velika večina ljudi, ki so prišli kot "migranti", niso na našem intelektualnem nivoju. Prišli so predvsem zaradi požrešnosti, zaradi nagonov, zaradi potrebe.. ja, marsikdo je na nivoju "najstnika".. kako se bodo obnašali? Je zelo preprosto predvideti (je tudi dokumentirano, zapisano, beleženo, vendar v širšo javnost ne sme pridet).

Še za zaključek. V naši družbi veljajo pravila, veljajo zakoni in veljajo družbene norme. Če se bo delalo izjeme za ene ali za druge, potem sistem ne bo veljal za nikogar. Žal se vedno še deli na "velike" in na "male" ribe, ampak v nekem normalnem okvirju, kjer še deluje. Takoj, ko bo to prenehalo, bo konec lagodja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Think global-act local

POSLEDICA = Begunci/Migranti

VZROK = Imperialisticni geopoliticni interest US pod krinko sirjenja demokracije in varstva clovekovih pravic

Podrepniska zunanja politika vsiljena predvsem preko EU in NATA 

  • Koalicija pod vodstvom US
  • NATO
  • EU

Podrepniska brezhrbtenicna politika majhne kolonije  Slovenije v EU

 

Za zacetek lahko mali EU clovecek (tudi Zlovenec)  demostrira doma proti hlapcevski politiki EU v skladu z interesi US in clanstvu v NATU

Begunci so se najmanjsi problem v celi zgodbi.

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, dr.looney pravi:

3. To je bedast izgovor. Ko je pa treba domačim pomagat se pa zopet najdejo izgovori. 

4. Seveda je bedast, ker si/smo  osebno vpleten . Odgovoril si si sam. Imajo dovolj soli v glavi. Vsi je nimajo. 

5. To pa je stvar vzgoje in intelekta, ki ga vsak posameznik premore.

6. Ni najlažje reči. taka so dejstva. Ja imaš pravico reči ne, nihče ti tega ne brani. A ta ne se začne pri drugačnih, konča pa se pri pomorih in pobojih nedolžnih. Ko gre sovraštvo na pohod se ne ustavi. Tega se velika večina ne zaveda. 

NE lahko rečejo tudi tebi, ko boš šel s trebuhom za kruhom in te bodo zavrnili z razlogom, da si npr, Slovenec. Ker slučajno tja kamor boš šel bodo imeli slabe izkušnje s Slovenci. 

Osebno se zavedam, da živimo v težkih časih, a to nam še ne daje pravice, da pozabimo biti ljudje in da se obnašamo kot primitivci prve vrste. Si prestavljaš, da se ponesrečiš priletijo reševalci in bi se na podlagi osebnih preferenc odločil , da ti ne pomaga, ker pač ne mara motoristov in ker "ima pravico" reči ne. Stvari niso tako preproste, kot so videti. 

Jaz osebno si želim, da ne bi bilo potrebno nikomur nikamor bežati, se seliti, da bi lahko živeli doma, a to so utopične želje. Ce bom morala kdaj drugam, si želim da bi naletela na takšne ljudi kot sem jaz in ne na takšne kot si ti.

5. O vzgoji lahko govoriš komu drugemu. V mojem rojstnem kraju so imeli center za begunce, moja mami je pomagala kot prostovoljka, veliko stvari mi je povedala in so res žalostne zgodbe. Ampak kakšen imajo oni odnos do žensk, družine, do higiene,...katastrofa. Ko je bila vojna, smo pri nas tudi imeli otroka,  ki smo mu omogočili nekaj stvari, dokler ni šel naprej. V glavnem, ni težko pomagati, če vidiš da človek rabi. Ampak če pa nočejo sprejeti naše kulture...hvala lepa.  No, da povem še to, večina beguncev je spraševala kdaj lahko gredo naprej, samo to jih je zanimalo. Ne hrana, ne pijača, Ne morem reči, da niso bili prijazni, večinoma so bili, nekateri so celo pomagali pri pospravljanju, a higiena in grdo obnašanje do žensk je pa ostalo. In motiš se, če misliš, da sem tak, da ne bi pomagal. 

To je njihova pravica, da mi rečejo NE, ne razumem zakaj tak halo iz tega. Zakaj je so primitivci tisti, ki so proti migrantom, njih se pa tako ne ožigosa ne glede na to, kako se obnašajo?  

pred 18 minutami, Arzen pravi:

5. O vzgoji lahko govoriš komu drugemu. V mojem rojstnem kraju so imeli center za begunce, moja mami je pomagala kot prostovoljka, veliko stvari mi je povedala in so res žalostne zgodbe. Ampak kakšen imajo oni odnos do žensk, družine, do higiene,...katastrofa. Ko je bila vojna, smo pri nas tudi imeli otroka,  ki smo mu omogočili nekaj stvari, dokler ni šel naprej. V glavnem, ni težko pomagati, če vidiš da človek rabi. Ampak če pa nočejo sprejeti naše kulture...hvala lepa.  No, da povem še to, večina beguncev je spraševala kdaj lahko gredo naprej, samo to jih je zanimalo. Ne hrana, ne pijača, Ne morem reči, da niso bili prijazni, večinoma so bili, nekateri so celo pomagali pri pospravljanju, a higiena in grdo obnašanje do žensk je pa ostalo. In motiš se, če misliš, da sem tak, da ne bi pomagal. 

To je njihova pravica, da mi rečejo NE, ne razumem zakaj tak halo iz tega. Zakaj je so primitivci tisti, ki so proti migrantom, njih se pa tako ne ožigosa ne glede na to, kako se obnašajo?  

Govorim o tej v bivši Jugi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj toliko kreganja o tej krizi?

Na začetku so nas mediji bombandirali z begunci, po nekaj mesecih so spremenili glasbo in postali so migranti.

Begunec beži pred nasiljem in to ne v državo oddaljeno 1000 in več km, ampak ostane v bližini ter sodeluje pri končanju konflikta.

Migrant gre s trebuhom za kruhom v obljubljeno državo.

V primeru migrantske krize prihajajo boljše živeti in NE delati. Ti nimajo enakih delavnih navad kot evropski narodi in jih tudi niso pripravljeni sprejeti. To je dejstvo.

Izvirni greh problema je bil, da so (smo) dovolili prestop šengenske meje brez dokumentov.  Že tu je Evropa padla glede enakosti. Ilegalni prestop meje je ilegalni, pa ne glede kako ti rečejo.  

Potem se pa je začelo, s Gelco in njenimi potrebami po delavcih; oz kompleks beguncev, ki je še zelo živ v Nemškem narodu.

Način življenja, razmišljanja in cilji teh ljudi se močno razlikujejo od domačinov, kam pridejo. In so NEPRILAGODLJIVI!  Vse ostalo so samo različeni pogledi na isti problem.

 

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Izek pravi:

kontekst, vsa vsebina, vse se izgubi. Sliši se samo "fašist", "rasist", "nestrpneš", "homofob", "neonaci".. itd itd.. Kajti sam nisem omenil nič od tega, in za tvoje informacije, fašizem je bil zaključen po drugi svetovni vojni (razen kolikor so ga prenesli v Rusijo in Ameriko, kjer so pobrali znanstvenike, zdravnike, oficirje.. ).

Kar se tiče preučevanja situacije po Evropi.. moji viri niso iz "populariziranih" medijev... temveč od raziskovalnih novinarjev, profesorjev, filozofov, raznoraznih družbenih raziskav, ki ne pridejo v javnost. Torej strokovnjakov, ki opozarjajo na alarmantno situacijo. Da prideš do teh vsebin, mora človek narediti svojo domačo nalogo.. Pojdi v Dunaj, Berlin, Pariz, Malmo, München, London,.. ne kot turist, živi tam par mesecev, pa mi potem poročaj o uspehu.. (sam sem že bil)

Ne vem, kakšen karakter si ali kako se obnašaš v sporu ali debati.. ampak kolikor je meni znano ali kolikor so me poučili v intelektualni družbi, je potrebno vsako trditev ARGUMENTIRATI z dejstvi, podprti z marsičem... In ne bruhati na plan čustva, govoriti na pamet, samo zato, ker je nekdo drug to tako rekel. Mogoče lahko to počneš doma, kjer se ti nihče ne upa upret ali postavit po robu. Vendar svet ne deluje tako.

Očitno nisi pogledala posnetka, ki sem ga priložil? No, če bi ga, bi razumela, da se bo potrebno stvari lotiti drugače (videjo je že iz leta 2010).

Ne vem, v katerem času ali kulturi si odraščala, ampak zagotovo lahko rečem, da ni bila tako pisana in mešana, kot bi si jo želela danes. Kljub temu si odrasla v premišljeno osebo, z načeli in vrednotami. Če bi se poglobila v problematiko multikulture, kjer zagovarjajo vse kulture kot enakovredne in enake, potem lahko zelo hitro zaznaš, da imajo med seboj konfliktne vrednote in temelje. V takšni družbu imaš večje število ljudi, ki so zmedeni in ne vedo, kaj točno je primerno in kaj ni.

Primer: Muslimani so proti gejem, zatirajo ženske in imajo drugačne predstave o znanosti ter sekularizmu. Kako bodo ti primerni za integracijo v našo družbo, če so v totalnem nasprotju z našimi vrednotami? Kdo bo popustil? Odgovor imaš na dlani. To je samo en primer, več jih tukaj ne bom omenjal. Ne gre za širjenje strahu ali sovražtva, ampak moramo se zavedati dejstva, kdo je pri komu na obisku!

Preden spet rečeš ali omeniš, kakšni rasisti ali nacionalisti smo.. si poglej situacijo po svetu. Vse družbe, kulture in rase so ponosne na svojo kulturo, jo javno hvalijo in se borijo zanjo... kako je pa z nami? Kako je z belimi ljudmi in belimi ženskami? Pojdi malo raziskovat, malo se pozanimaj kdo ima največ motenj pri hranjenju (ne zaradi pomanjkanja hrane), kdo je najbolj na vdaru s samomori in kdo ima najslabšo samopodobo.

Če imaš pa slabo vest, da si večino svojega življenja imela vse, si živela v udobju in se nisi vsak dan borila za preživetje.. to sedaj ne pomeni, da moraš ta sistem zrušit in povzročit anarhijo.. kajti sama si koristila to udobje, dokler je šlo.. in če imaš motorno kolo, ga izkoriščaš še danes. Bodimo iskreni, tole je moto-forum,... vsi si tudi ne morejo privoščiti motorjev, kaj šele imeti čas pisati po forumih.

Da ne boš zdaj mislila, da te napadam ali da bi te rad užalil.. samo želel bi te postavit na realna tla.. da velika večina ljudi, ki so prišli kot "migranti", niso na našem intelektualnem nivoju. Prišli so predvsem zaradi požrešnosti, zaradi nagonov, zaradi potrebe.. ja, marsikdo je na nivoju "najstnika".. kako se bodo obnašali? Je zelo preprosto predvideti (je tudi dokumentirano, zapisano, beleženo, vendar v širšo javnost ne sme pridet).

Še za zaključek. V naši družbi veljajo pravila, veljajo zakoni in veljajo družbene norme. Če se bo delalo izjeme za ene ali za druge, potem sistem ne bo veljal za nikogar. Žal se vedno še deli na "velike" in na "male" ribe, ampak v nekem normalnem okvirju, kjer še deluje. Takoj, ko bo to prenehalo, bo konec lagodja.

Napisal si cel cajtng. Da si mi povedal, ce nisi z mano si proti meni. Ocitas mi custveno vpletenost in zivljenje v oblakih. Sam pa mi "prodajas " desnicarske floskule in posnetek na katerem ni nic novega cesar ne bi vedela.

Ostalo sploh ne bom komentirala. Ker se lahko samo nasmehnem. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎12‎.‎10‎.‎2016 at 11:51, dr.looney pravi:

Si prestavljaš, da se ponesrečiš priletijo reševalci in bi se na podlagi osebnih preferenc odločil , da ti ne pomaga, ker pač ne mara motoristov in ker "ima pravico" reči ne. Stvari niso tako preproste, kot so videti. 

Ponesrečena primerjava ..čisto.. prostovoljnih poklicnih reševalcev ni .. kdor je plačan za svoje delo ga mora opraviti.. oziroma bi ga moral...koliko je pa kdo uspešen pri svojem delu , za katerega je plačan je pa druga stvar..mogoče kruto ampak tako je ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodite prijazni do teh beguncev.
Čez par let bodo to nemški turisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 10. 2016 at 7:36, Borutt pravi:

Se boš dal posvojiti ? :P

Ti je že solo odgovoril , možak je pragmatičen ne teoretičen kot ti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Ti je že solo odgovoril , možak je pragmatičen ne teoretičen kot ti :D

Verjamem da se ne bi dal posvojiti...a imeti 4 žene...živeti z 4 ženami pa pitaj boga kok še hčer....blažen med ženami?! Nenene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Verjamem da se ne bi dal posvojiti...a imeti 4 žene...živeti z 4 ženami pa pitaj boga kok še hčer....blažen med ženami?! Nenene

Odprl si mi oči ...maš res :D:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!