Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Zakaj bi drugi ekstrem bil "boljši"? 

 

@Alla pravi, da jo moti pristranost medijev - ti pa jo vprašaš, če jo moti ker to tudi drugi počnejo. Kateri del ti ni jasen?

 

V današnjem času lahko vsak svetovne dogodke vleče na svoj mlin. nova24 NISO novice, ampak (vem da se ponavljam) agregator smeti ki prežijo na klike in upajo, da iz laikov izvlečejo čustveni odziv, zato da njihove shitty novice širijo dalje.

 

To ni žurnalizem, to ne moreš uporabiti kot VIR. To je samo anti-intelektualna nesnaga, entertainment, nikakor pa dokazovanje morale in kompleksnih svetovnih dogodkov.

 

Biti povsem nepristranski je skoraj da nemogoče, ker vse nas žene nek motiv, vsak ima svoje poglede - tudi če se dogodek objektivno opiše, lahko kot bralci iz njega iztržimo osebno sporočilo, ki temelji na naših prepričanjih.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne paše 100% po ta naslov, je pa tematika v istem kontekstu:

»Velikemu muftiju prenesite moje spoštovanje, a ne bom se zakrila,« je Le Penova dejala novinarjem in spomnila, da egiptovski veliki imam od nje ni zahteval, da se zakrije z naglavno ruto, ko sta se srečala pred dvema letoma.

 

http://novice.najdi.si/predogled/novica/0f1aa55a34ac56ee61ff902a8ddca893/Svet24-si/Svet/Marine-Le-Pen-zavrnila-ruto-in-ujezila-libanonskega-muftija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5% je pomoci potrebnih, ostalo so ekomski migranti in pa rusenje evropske identitete. Nebi me presentilo, ce za vsem stoji kaksen Soroš, Rotschild in co. !

Npr. Afganistan; lani so kar naenkrat zaceli bezat v EU pred vojno....! Pa kdo koga tuki j*be v glavo? V Afganistanu je vojna ze +30 let (najprej Rusi, potem Americani)! In ja, Evropi se bo zgodilo Kosovo. Cez 100-150 let bo vecina prebivalstva muslimanskega in bo.......

Svedska je pa itak ze adijo......

http://www.express.co.uk/news/world/768980/Sweden-cover-up-migrant-rape-violent-crime

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Nebi me presentilo, ce za vsem stoji kaksen Soroš, Rotschild in co. !

Meni pa ni jasno kdo drugi bi lahko!?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, sesir pravi:

So ti potem bolje mediji,ki lažejo kako nismo v nevarnosti zaradi imigrantov,kjer ne pišejo o posilstvih,pedofilskih porokah...

Posilstvo je kaznivo dejanje, s katerim naj se ukvarjajo za to pristojni. Ne glede na to, kdo ga izvrši.
Pedofilske poroke? Svašta.....poroka je intimna zadeva dveh. Spol me pri tem popolnoma nič ne moti. Pedofilija pa je spet kaznivo dejanje, s katerim naj se ukvarjajo za to pristojni.
Ne vem zakaj so ljudje taki mrhovinarji, da se naslajajo nad raznoraznimi nesrečami, ki doletijo ljudi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja?Se pravi uvažajmo posiljevalce,saj ni važno kok punc je posiljenih saj bodo kaznovani? WTF?

Zakaj so pol že po Nemčiji poroke ljudi 40+ z punčkami stari okoli 12 let?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej, ne obračaj mojih besed in ne polagaj mi besed na jezik. Tega nikoli nisem trdila.

Trdim pa, da ne gre posploševat, da so vsi begunci zločinci, posiljevalci, tatovi in teroristi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@alla niso vse v vaši kategoriji,da si tako želijo čutiti kurca in biti posiljene...

Veš 80% jih ima spolne bolezni!

16174530_1719900261654432_3295710675284447850_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Alla pravi:

lej, ne obračaj mojih besed in ne polagaj mi besed na jezik. Tega nikoli nisem trdila.

Trdim pa, da ne gre posploševat, da so vsi begunci zločinci, posiljevalci, tatovi in teroristi.

Od nekaj odstotkov pravih beguncev in ne imigranrov ti bi celo verjel,da niso čisto vsi!

Vendar če daš 95% navadnih bombonov in 5% strupenih boš pojedla kakega?

Pa sigurno je razmerje v realnosti glih obrnjeno

pred 1 minuto, Alla pravi:

Pa dobro, a si ti butast al samo zloben in žaljiv?

Butast vem,da sem!

Zloben sploh ne!

Žaljiv? Žal le realen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Alla said:

Posilstvo je kaznivo dejanje, s katerim naj se ukvarjajo za to pristojni. Ne glede na to, kdo ga izvrši.
Pedofilske poroke? Svašta.....poroka je intimna zadeva dveh. Spol me pri tem popolnoma nič ne moti. Pedofilija pa je spet kaznivo dejanje, s katerim naj se ukvarjajo za to pristojni.
Ne vem zakaj so ljudje taki mrhovinarji, da se naslajajo nad raznoraznimi nesrečami, ki doletijo ljudi.

Ne bit tako naivna. Migranta, ki je na bazenu (Avstrija) spolno zlorabil 10 letnega decka, so oprostili.....pomankanje dokazov oz. niso mogli dokazat, da si decek ni zelel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenci so brezmadežni..odziv pač ene iz resljeve:

"Stanujem na Resljevi, ta Kotnikova je blizu mene.
Ampak v vsem času migranstke evforije niti enkrat nisem ne slišala ne občutila kakršnihkoli izgredov. Pa tudi moji sosedje ne. Videvam migrante, seveda, ampak to je tudi vse.
Ne morem apriori rečt, da se to ni zgodilo. Mogoče se je pa zgodilo malo drugače?
Čakam na številne poste, ki me bodo popljuvali.
Potem se bom pa razpisala še o dveh mladcih, ki sta pretepla mojega soseda, pa tega ni bilo v medijih. Nista bila migranta. Pa o gospodu, ki je masovno zastrupljal pse v naselju. Ni bil migrant. Pa o vlomu v bližnjo lokalno trgovino. Vlomilci so bili domačini. Pa o napadu na ženico iz sosednjega vhoda, ki se je vračala s tržnice. Tudi ta dva nista bila migranta."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu,da nimaš problemov!Dobovčani so jih imeli...Polno svinjarije,non stop sirene,helihopter v zraku,arentacije imigrantov po vasi,ki so jim pobegnili iz centra...

In pol naj imajo domačini odklenjena vrata ali otroke,ki se po vasi s kolesom vozijo???Plus ljubljanske stare trole so se non stop vozile po ozkih ulicah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se nekaj, da se ne bomo narobe razumeli. Jaz sebe stejem za liberalno osebo ampak vsa ta zadeva je sirsa in produkt ZDA in kapitala.

V multikulti ne vrjamem in je neobstojece. Osebno bi prepovedal in ukinil VSA verstva, ker prinasajo samo zlo, trpljenje....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, sesir pravi:

Od nekaj odstotkov pravih beguncev in ne imigranrov ti bi celo verjel,da niso čisto vsi!

Vendar če daš 95% navadnih bombonov in 5% strupenih boš pojedla kakega?

Pa sigurno je razmerje v realnosti glih obrnjeno

Butast vem,da sem!

Zloben sploh ne!

Žaljiv? Žal le realen

A potem je to,da si me označil, da želim kurca v sebi in biti posiljena zate realnost?
Na podlagi česa si pa to ugotovil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

" občutek,da jih vabiš" sploh pa zagovarjaš ljudi,ki jih lahko prešteje otrok v vrtcu na prste v množici posiljevalcev,pedofilov,da ne rečem teroristov...

Verjetno ker je toliko poštenih med njimi je na Švedskem že vsaka četrta ženska bila posiljena...če jih vabiš želiš biti ali ti ali katera tvoja prijateljica al kako?

Joj...sploh nisem pomislil...mogoče pa res nočeš biti le posiljena ampak tudi želiš,da 4 Slovenci hodijo v službo in vplačujejo namesto vsak v svojo pokojnino...da plačujejo in delajo za enega imigranta???????????????druge jz ne vidim in če razloži....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje si prebral da jih vabim?????
Še enkrat....napisala sem samo, da nisem za posploševanje. Da niso vsi migrantje posiljevalci, teroristi, tatovi, morilci itd.....

Mislim, da si večina ljudi (ne samo žensk) ne želi biti posiljena. Ne od moža, soseda ali neznanca. Niti pretepena. Niti umorjena ali pregnana od doma, ker so jim pač zbombardirali celo mesto nad glavo.

Tako kot nismo vsi slovenci butasti  ....

pred 3 minutami, sesir pravi:

Joj...sploh nisem pomislil...mogoče pa res nočeš biti le posiljena ampak tudi želiš,da 4 Slovenci hodijo v službo in vplačujejo namesto vsak v svojo pokojnino...da plačujejo in delajo za enega imigranta

Hodim v službo in plačujem za mnogo lenih slovencev, ki se čohajo po riti in vlečejo denarna sredstva.
Z ljudmi pa zaenkrat nisem imela nobenih slabih izkušenj, ne z begunci, ne z domačini. Razen s pijanci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla, mene ravno zate in vse ostale punce/dekleta/zene  skrbi. Zame mi je ok, jaz sem bi ze fajtal, ce bo treba.....kaj pa ve?

Najbolj ironicno pa je, da bi vse zagovornike (Metelkova, Rog, gaji in lezbijke) bili prvi na odstrelu po muslimanskih pravilih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Alla pravi:

In kje si prebral da jih vabim?????
Še enkrat....napisala sem samo, da nisem za posploševanje. Da niso vsi migrantje posiljevalci, teroristi, tatovi, morilci itd.....

Mislim, da si večina ljudi (ne samo žensk) ne želi biti posiljena. Ne od moža, soseda ali neznanca. Niti pretepena. Niti umorjena ali pregnana od doma, ker so ti pač zbombardirali celo mesto nad glavo.

Tako kot nismo vsi slovenci butasti  ....

Jih je pa 99% pedofilov!!!Sploh ker častijo kot svetnika pedofila!!!!In ker se poročajo z 12 letnicami...fuj,fuj..Še pedofil Tito se je poročil ko je imela 14 in po ruskih zakonih je to ok blo!Se pravi sami pedofili!

Ja pedofil si ne zasluži strehe nad glavo!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sesir pravi:

Joj...sploh nisem pomislil...mogoče pa res nočeš biti le posiljena ampak tudi želiš,da 4 Slovenci hodijo v službo in vplačujejo namesto vsak v svojo pokojnino...da plačujejo in delajo za enega imigranta???????????????druge jz ne vidim in če razloži....

laž, nihče ne plačuje imigrantom, sploh pa ne 4 slovenci, karkol že to pomeni ....

 

 

pred 3 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Alla, mene ravno zate in vse ostale punce/dekleta/zene  skrbi. Zame mi je ok, jaz sem bi ze fajtal, ce bo treba.....kaj pa ve?

Najbolj ironicno pa je, da bi vse zagovornike (Metelkova, Rog, gaji in lezbijke) bili prvi na odstrelu po muslimanskih pravilih....

kje pa so zapisana ta muslimanska pravila?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!