Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 1 minuto, sesir pravi:

Zabluzil....mislil da slika bla na facebuku...

dj priznaj, prou nč nisi mislil :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upirat domačim tiranom? Al tistim, ki jih financirajo in podpihujejo?
Ozkoglednost in ignoranca, ki ji primešamo še strah, ki ga širijo mediji....
:(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Alla pravi:

Upirat domačim tiranom? Al tistim, ki jih financirajo in podpihujejo?
Ozkoglednost in ignoranca, ki ji primešamo še strah, ki ga širijo mediji....
:(

nenenene...draga moja, ne grem se politike, pa kdo koga financira...pa tako naprej.

Dejstvo je, da vsak mora ostati doma, včasih in žal za ceno lajfa. Nikamor ne bomo prišli, če bodo vsi Afričani pobegnili v EU, prav tako če bodo vsi Arabci pred problemi pobegnili v EU. S tem smo samo dosegli, da se vojna preseli v EU. 

Z vidika človeka, mi je popolnoma jasno, da boš poskušal lastno familijo skriti in rešiti pred vojno ter boš bežal.

Z vidika rešitve problema, torej situacije na tleh, Sirije, Afganistana, Cameruna itd...pa to ne rešuje problema. Problem bo rešen, ko bo tam nastal mir ali vsaj premirje. Kar pomeni:

če bi vsi Slovenci/Jugoslovani v času druge svetovne vojne pobegnili na varno bi tule bila .... odgovor vstavi sama, mogoče sploh ni tako slab...al pa je :P

 

pred 5 minutami, VS800 pravi:

no sej dva Dolfija sta bolš k en:P

en dolfe na 1000 let je čisto dovolj, sej mamo tut druge aka stalin...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, ti zagovarjaš samo sanacijo posledic, jaz zagovarjam sanacijo vzroka problema.

Dokler ne odstraniš vzroka problema (vsepovsod, ne samo v tem primeru), je sanacija posledic samo blažev žegen, metanje energije in denarja skozi okno in miritev osebne vesti.
In da mora vsak ostat doma???? Res? Na kolk km okoli bajte pa je to omejeno? Pa, če nimaš ravno v lastni bajte, ampak maš najeto stanovanje, a se to tudi smatra kot dom? A se čmo lepo zaklenit v naš "dom" in ždet tam do smrti?
Jaz smatram cel planet za svoj dom. Na katerem imam točno enake pravice do življenja, kot ostala bitja, ki naseljujejo ta planet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Alla pravi:

Ne vem kaj hočeš? Ali res misliš, da je med migranti kaj več takih ljudi kot pa v "razvitem zahodnem svetu"?
 

Ja to trdim!

Pedofilija je pri njih vsak dan!

Večina je povedala da rojena 1.1.

Okoli 80% ki jih pride v Italijo je ukuženih s spolnimi boleznimi

Kar se teroristov tiče pa je tudi dokazano,da so določeni prišli po balkanski poti se pravi čez Slovenijo!

Pismeni okoli 20% a kao šolani...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Alla pravi:

Pa zemlja je ravna plošča, a ne?
Uživaj za svojim plotom, dokler še lahko ;)

Povej kaj od tega kar sem napisal ne drži?SIMPL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Alla pravi:

Ne vem kaj hočeš? Ali res misliš, da je med migranti kaj več takih ljudi kot pa v "razvitem zahodnem svetu"?
 

ne vem, kaj ti hočeš, kako naj rešujejo problem kot pa doma. Sem napisal, razumem da bežijo, ampak to ne rešuje problema.

To je isto, kot bi se jaz pa moja sfajtala na mrtvo, pol bi pa jaz pršu mal k tebi stanovat. Verjamem da bi me bila zelo vesela :P

 

pred 30 minutami, sesir pravi:

Povej kaj od tega kar sem napisal ne drži?SIMPL

več al manj vse ne drži. Tok so pedofili, kot mi...to ni vezano na raso...žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Alla pravi:

Ne bi bil ne prvi, ne zadnji.

Za ljudi v stiski sem imela vedno posluh. Verjetno bi ga imela tudi zate.  :sleep2:

heheha če si socialna še ne pomeni, da bi rešila moj problem. Ščasoma bi ti jaz začel vsiljevati moj življenski slog, potem bi še prišla k tebi moja bivša ker se ne zastopi s svojim sedanjim jebačem, pol bi jaz začel njo pretepat, ona bi začela grozit da se bo fentala....karikiram..ampak tak je.

Dejstvo je, če se človek bori za svoj košček zemlje jo bo "mogoče" obdržal. V nasprotnem je ne bo. Bo pa svoje težave lepo ponesel v svet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neznanje, zaplankanost, omejenost, egoizem to je človekov največji sovražnik, ne glede na to kje na svetu se nahaja in kam bo šel. 

Mimogrede po statističnih podatkih več ljudi umre od lastne roke, kot pa zaradi terorističnih napadov. No, kako boste pa sedaj rešili problem. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, dr.looney pravi:

 

Mimogrede po statističnih podatkih več ljudi umre od lastne roke, kot pa zaradi terorističnih napadov. No, kako boste pa sedaj rešili problem. 

 

Amputacije rok:lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, VS800 pravi:

Amputacije rok:lol1:

premalo, še vedno lahko greš po stopnicah na vrh nebotičnika....:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

 

več al manj vse ne drži. Tok so pedofili, kot mi...to ni vezano na raso...žal.

V kateri EU državi pa se še "prodajajo" 10 letnice 40 plus let starim?Ce pa tvoje nima veze z raso...

eden od 1000 želi delati...

http://www.novi-svjetski-poredak.com/2016/09/18/stravicna-statistika-merkel-potvrdila-da-samo-jedan-na-10000-migranata-u-njemackoj-zeli-raditi/

80%rojenih1.1.95

http://www.publishwall.si/aktualno/post/148543/24urcom-sokanten-podatek-3980-odstotkov-je-rojenih-1-januarja-199539

Nepismeh 2/3

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/njemacki-akademik-dvije-trecine-imigranata-je-zapravo-nepismeno-904658/

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, sesir pravi:

V kateri EU državi pa se še "prodajajo" 10 letnice 40 plus let starim?Ce pa tvoje nima veze z raso?

V kateri državi pa fukajo pse...ups, a sm kaj preveč zinu? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč je ljudi...sam preveč je teh ljudi, ki bi radi bli bogati in ne znajo živeti z ljudmi. K mamo polhno rit vsega pa bi radi še več. Mati zemlja kamot poskrbi za še več ljudi, sam moral bi se naučit živeti skupaj ... in živeti znaravo, ne proti njej. in nehati vrjeti v hokus-pokus iz neba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, DAMI34 pravi:

V kateri državi pa fukajo pse...ups, a sm kaj preveč zinu? :P

 

:lol1: 

pred 19 minutami, skalar36 pravi:

Preveč je ljudi...sam preveč je teh ljudi, ki bi radi bli bogati in ne znajo živeti z ljudmi. K mamo polhno rit vsega pa bi radi še več. Mati zemlja kamot poskrbi za še več ljudi, sam moral bi se naučit živeti skupaj ... in živeti znaravo, ne proti njej. in nehati vrjeti v hokus-pokus iz neba.

Slovenijo je oropalo par tajkunov. Tako škodo ne more narest nisi miljon emigrantov :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

:lol1: 

Slovenijo je oropalo par tajkunov. Tako škodo ne more narest nisi miljon emigrantov :P

 

Aha...vidva z damijom pravita,mislita tako...se pravi bacilov je že zdaj veliko,dobrodošli novi še večji bacili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Aha...vidva z damijom pravita,mislita tako...se pravi bacilov je že zdaj veliko,dobrodošli novi še večji bacili?

js pravim samo to kar sem napisal ... bacilov nisem omenjal .... z desno emigrantsko retoriko zamegljujejo orožarske afere in drug pokraden denar ... poserjem se na te politike in pravosodje ... če bi me še enkrat vpoklicali v vojno, grem takoj v tujino .. za tako Slovenijo se nisem boril in se ne bom več, dokler se pravna država ne izkaže, ker potem tudi politiki ne morjo več krast in morajo dokazati od kje jim premoženje .. to da je samo salamo jedu in šparu in s tem prišparu skoraj milijon, tega jaz preprosto ne morem sprejeti. 

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na @sesirzdj pa maš, k si @mausa razjezu!!!!

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Alla pravi:

Upirat domačim tiranom? Al tistim, ki jih financirajo in podpihujejo?
Ozkoglednost in ignoranca, ki ji primešamo še strah, ki ga širijo mediji....
:(

Vse je res ,kar si napisala , je pa tudi res ,da vseh teh beguncov ne more konzumirat EU. Sam na medije ne dam nič ,saj so pod vplivom kapitala. Preveč sem po svetu in sam vidim na lastne oči. V Italiji na jugu so že redki italijani po mestih , vse črno (pa nimam nič proti črnim) toda kar je preveč je preveč . Avtohtone ljudi dušijo , tej ljudje nimajo več kaj izgubit če me razumeš .  Res , počutil sem se v Sieni , kot da sem v Afriki .

EU rešuje posledice namesto ,da bi se lotila vzroka , v katerem ima sama prste .

Ko pogledam našo malo državico se mi zdi , kot ,da smo zavitio v vatko , teh par beguncov ,ki smo jih sprejeli pa je bil cel kraval , neopravičeno seveda ! Toda Italija,Francija,Švedska,Nemčija itd so konzumirale že miljone ljudi iz črne celine . Med drugim imam prijatelje v Nemčiji imam sorodnike, ki so tam rojeni ...........veš kaj pravijo , samo iskra manjka ! 

,Mediji skrivajo realno stanje ,  , ljudje prihajajo isto , kot so pred TV pompom ,zdaj  pa ni več kaj dosti zaslediti po medijih ......se ti ne zdi vse to čudno ,al sem pa čuden jaz !

 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki mislijo, da prihod množice beguncev ne bo nič spremenil v evropskih državah je kratkoviden. Da ne bo pomote, ne na boljše ampak na slabše.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto s Hitlerjem je bila neslana šala,da se razumemo .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!