Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

Bi sprejela kakšnega v svojo hišo ?

Če je ne bodi raje tiho !

Imam sorodnike od Nemčije naprej in če že trobezljaš naj ti povem , da ne spremljam medijev in lažnivih časopisov, ki prikrivajo realno stanje . 

vsako noč se dogaja po ljubljani sploh okrog avtobusne glavne postaje, maltretirajo deklice , jim jemljejo telefone in se verbalno izživljajo nad njimi ......si kje zasledila to v medijih ? 

Imam dobrega prijatelja (policijski specijalc ) ki se vsako noč ukvarja s tvojimi ljubljenimi .......

Sem pa človek in ljudi iz vojnih območji, ki smo jih pomagali ustvarit tudi mi z butasto vlado , ki rine ameriki glavo v šupak , takoj sprejmem in pomagam , ne bo dolgo , ko bomo mi na tem . 

Migranti , takoj nazaj v svoje države, brez a in b .

Begunci iz vojnih območji DA in pomagat po svojih močeh ampak tudi tu , če ne spoštuje naših pravil vozi po liniji najmanjšega odpora nazaj . 

 

 

A res? Moji ljubljeni, kaj je s tabo človek ? 

Zato, ker se postavim na stran šibkejšega je ta oseba moj ljubljeni? 

Torej, ker ne delim s tabo mnenja, ker sem človek in ne žival. Bi me lahko hladnokrvno ustrelil? Sam zato, ker se bom postavila v bran šibkejšemu, samo zato,  ker ne nasedam naci propagandi in ostali propagandi. 

 

Svet ni črno bel in ni se začel z migrantsko krizo in ljudje se bodo priseljevali in odseljevali. Vprašaj se raje kaj lahko ti kot posameznik narediš, da se te stvari ne bodo dogajale. In kako to, da te dobijo na limanice z popolnoma enako propagando, kot so jo uporabljali nacisti. Tu je problem in nikjer drugje, ker ste eni enostavno pozabili biti ljudje. 

Največja žalost je pa to, da ste pripravljeni uporabiti nasilje proti svojemu namišljenemu sovražniku. 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Bi sprejela kakšnega v svojo hišo ?

 

Jaz bi. Postregel bi, tko kot vsakmu, Klobase, zaseko, salamo, pršut, kak deci vina, šnopček, pivo. Če bi se pa kaj zmrdoval pa sam poki skoz vrata...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je nekaj smešno...pa nalijmo si čistega vina.

Namreč, gremo v muslimanske države, pa nas sprejmejo z odprtimi rokami, častijo do onemoglosti, nočejo od nas nič za povračilo.

In potem so tu izbeglice, določen procent, ki jim je res hudo in bežijo, določen % ekonomskih migrantov in določen % kriminalcev, kretenov in zahojencev.

To je normalno, ti % varirajo od nacije do nacije. Problem vidim drugje. Namreč birokratska EU je hotela đabe delovno silo uvozit, ni pa v stanju kontrolirat in nadzirat prišlekov. Vse kar smo sposobni je, dati nekomu zaslužek za nekaj km bodeče žice in drkat državljane EU na mejah s podrobnim preverjenjem. Veš kaj EU, take te nočem in jebi se, medtem ko meni vsakokrat čekira pasoš, gre stotine in stotine migrantov na črno in brez kontrole (oziroma je ta površna) lepo mimo.

Pa nisem nestrpen, le tule nekaj ne štima.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest vidim težavo predvsem v neprilagojenih, tud tistih, ki so bili tukaj rojeni, in  tistih, ki prihajajo. Če prihajajo ljudje, ki v sebi nosijo sovraštvo, do njim neenakim, potem je to velika težava. Če prihajajo, ker mislijo, da je tukaj "atlantida" tudi ni uredu. Če prihajajo, ker bi jih pobili, zaradi takih ali drugačnih nazorov, potem je prov, da se pomaga. A žal mislim, da je teh zadnjih najman.

 Dokler se ne doseže kritična masa, trpijo samo posamezniki, za katere drugim ljudem ni mar, ko pa enkrat presežemo kritično maso pa postane zelo velika težava. Sej sem napisal, sam malo je treba v zgodovino pogledat. Muslimanstvo, tisto radikalno, je zelo podobno nacizmu, oziroma skoraj enako. Sovraži se nekoga, ki pač ne verjame v " tapravega strica iznad oblakov" do te mere, da se ljudi pobija. Pismo, judi(slovani, cigani, poljaki...) so najebal zarad česa!? Za vprašat se je, zaradi česa bomo mi?

Na Švedskem multikulturnost ni prinesla pozitive.

Moti me to, da njihova vera ne enači ljudi za enake, moške in ženske, ter otroke, ter drugače misleče. Če pa našim ženskam to paše, pa tud ne branim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale migrantska zadeva je tudi en popoln slepilni manever. Zelo zelo se strinjam s Skalarjem, ne moremo vse dati v isti koš....ampak ob vsem tem se dogaja nekaj drugega: primer naselje Planina v Kranju....v zadnjih letih so skoraj VSA stanovanja pokupili kosovski Albanci, večina z neurejenimi dokumenti. Sicer...stanovanja kupi oseba/klan, ki je tu legalno, notri naseli "žlahto"....

In zato mi gre nek Grims tako na jetra, ker se vtika v enega Ahmada, pred nosom se mu pa Albanska "diaspora" širi s svetlobno hitrostjo.

Moj sin, študent 3. letnika je od 6. razreda do konca gimnazije vsa poletja preživljal v Zaki (pri t.i. hangarjih) za nepoznavalce...plaža ob Blejskem jezeru, kjer so domačini "vladali" od pamtiveka. Igral se je badminton, nabijala žoga, pil pir, osvajale ženske...

Ne hodi več...in ne samo on...plažo so si prisvojili  Šiptarji...še prave jeseniške Bosance  iz učbenika so "sterali"  u b.m.

So res Sirijci, Afganistanci, ...glavni problem?

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, dr.looney pravi:

 

A res? Moji ljubljeni, kaj je s tabo človek ? 

Zato, ker se postavim na stran šibkejšega je ta oseba moj ljubljeni? 

Torej, ker ne delim s tabo mnenja, ker sem človek in ne žival. Bi me lahko hladnokrvno ustrelil? Sam zato, ker se bom postavila v bran šibkejšemu, samo zato,  ker ne nasedam naci propagandi in ostali propagandi. 

 

Svet ni črno bel in ni se začel z migrantsko krizo in ljudje se bodo priseljevali in odseljevali. Vprašaj se raje kaj lahko ti kot posameznik narediš, da se te stvari ne bodo dogajale. In kako to, da te dobijo na limanice z popolnoma enako propagando, kot so jo uporabljali nacisti. Tu je problem in nikjer drugje, ker ste eni enostavno pozabili biti ljudje. 

Največja žalost je pa to, da ste pripravljeni uporabiti nasilje proti svojemu namišljenemu sovražniku. 

 

 

 

 

Ne bom se spuščal s teboj v brezplodno levičarsko debato.

Nisi odgovorila na vprašanje, nisi argumentirala nič , jaz sem ti postregel z argumenti.

In ker ti branje vidim dela težave, naj ti še enkrat povem oz. napišem.

Vsi v parlamentu so za mene navadni gnoji, levi, desni , sredni itd

Ne volim, ker ni zdrave opcije temveč mafija, ovce nasedajo.

Ne spremljam poročil in lažnivih medijev , vse vidim z lastnimi očmi in tudi potujem malo dlje od Bosne itd...

Zdej pa seri naprej, boli me kurac za tebe in migrante....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti, pametna vedno v tri pm , ne boš ji nič dopovedal. 

Oprana pamet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Kmet2 pravi:

Ne bom se spuščal s teboj v brezplodno levičarsko debato.

Nisi odgovorila na vprašanje, nisi argumentirala nič , jaz sem ti postregel z argumenti.

In ker ti branje vidim dela težave, naj ti še enkrat povem oz. napišem.

Vsi v parlamentu so za mene navadni gnoji, levi, desni , sredni itd

Ne volim, ker ni zdrave opcije temveč mafija, ovce nasedajo.

Ne spremljam poročil in lažnivih medijev , vse vidim z lastnimi očmi in tudi potujem malo dlje od Bosne itd...

Zdej pa seri naprej, boli me kurac za tebe in migrante....

Imas prav nima smisla da razpravljava, ker si edini na tem svetu ki ima prav. Ni problem v tem, da imava razlicni mnenji problem je v tvojem nasilnem in prepotentnem podajanju mnenja, ce se clovek ne strinja s tabo je butl in ne vem kaj še vse. 

Ti prav nič ne pomaga da potuješ, ce lahko tvojim " podvigom" tako recemo. 

Ta tvoja potovanja ti niso dala nicesar razne potrjevanja lastnega ega in nastopastva. 

Torej uzivaj v svojem malem svetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, dr.looney pravi:

Imas prav nima smisla da razpravljava, ker si edini na tem svetu ki ima prav. Ni problem v tem, da imava razlicni mnenji problem je v tvojem nasilnem in prepotentnem podajanju mnenja, ce se clovek ne strinja s tabo je butl in ne vem kaj še vse. 

Ti prav nič ne pomaga da potuješ, ce lahko tvojim " podvigom" tako recemo. 

Ta tvoja potovanja ti niso dala nicesar razne potrjevanja lastnega ega in nastopastva. 

Torej uzivaj v svojem malem svetu.

Bla bla bla , kot forumski policaj.....

Povsem sprejemam drugo mnenje, če je argumentirano, ti pa prodajaš meglo, kot politik.

Drugo pa sploh ne bom komentiral, beseda, da potujem se je nanašala , da vidim sam in ne nasedam propagandi, kot mi hočeš vsilit!

Vse ostalo spuščanje na osebno raven in izven niti pogovora samo kaže na tvojo omejenost, ko nimaš argumentov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Egoistično je razmišljat, da lahko z njihovim načinom življenja pošteno živijo v evropi. Razen tistih kateri to resnično želijo in zaradi tega jim ni potrebno izkoriščati migrantskih poti. 

Zraven vseh zdrah ki se dogajajo imajo polno gazd tipa slo pošta,kateri jim ponujajo super lahkotno življenje v EU. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO NISO BEGUNCI! PAČ POTUJEJO IN ŽIVIJO IN DELAJO ZDRAHE GRATIS!

V življenju vidu begunce iz Bosne in drugih južnih držav in ti jin niso NIČ podobni...Ti zdaj so delali zdraho in metali reči po zraku in po tleh še med vkrcavanjem na vlak!(sem v tej temi objavu slike proge kako so pustili..). Je pa res,da Bosanski begunci so bili tudi polnoletni....pri teh pa večina rojenih 1.1 da ne pozabijo datuma in po njihovih lažeh mlajši od 18 let...kar se je dokazalo ko so nekateeim analizirali zobovje....

Saj bi reku domo si jih peljite a sem proti temu,da se takšni izmečki,nepismeni lenuhi,posiljevalci,pedofili,teroristi,brez dokunentov sploh nahajajo v Sloveniji!!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene predvsem zanima, zakaj naši voditelji uvažajo te ljudi. Ker bi jim radi pomagali, to definitivno ne, ker pomagat se da na precej boljše načine. Kaj pričakujejo od teh ljudi?

Pomoje je bolje, da ne vemo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, JamesTheMan pravi:

Šotor poln migrantov, ponoči se dec star okoli 40-50let dvigne iz postelje, gre do mlajšega dečka, starega okoli 6-7let in ga brez sramu pred vsemi posili. Nihče ni odreagiral, ne ostali migranti, ne deček, ker se je bal za življenje. Majhne otroke izkoriščajo za lažje prebijanje naprej. Koliko jih po poti "izgine" nihče ne ve. Vsakodnevno so posiljevali na straniščih ženske.

Če sta to povedala policaja in ob tem nista ukrepala, mi kr sporoči njuna imena (komot na zs, ne bom nikomu naprej posredoval vira inforamcije). Ju lastnoročno prijavim, kriva pa bosta najmanj sostorilstva oz prikiravnja kaznivega dejanja oz več njih.

Al pa je zgodbica izmišljena, policista pa sta not da zgleda bolj verjetno. Ne bi bilo prvič da se določeni politični akterji poslužujejo takih prijemov.

In nihče od raznih kontra vsemu še ni povedal, kaj narediti z recimo onih kao 130k ljudi na Hrvaškem (ki menda komaj čakajo, da se naselijo v podalpski raj, sploh če kakega desnosučnega poslušaš):

  • Zapret za ograjo, pa naj crknejo
  • Zapret za ograjo, pa naj... krneki
  • Poslat nazaj (pol pa boste spet jokali da so stroški)
  • Ogradit EU z 10 metrov visoko ograjo (pol pa boste spet jokali da so stroški)
  • Kaj drugega? Pobit kr vnaprej, SS stil šus v tilnik mogoče? Sam menda lokalna vojska nima dovolj municije za to. Pa bojo spet stroški kam to pelje, ane.

Menda obstaja razlika med civilizacijo in divjaki. Marsikdo se zelo rad sklicuje na to. Večina komentarjev tule je ene tolko stran od civilizacije, kot oni domevni posiljevalci iz zgodbice zgoraj. S tem sicer nimam kakega posebnega problema, so vojne na Balkanu v 90.-ih pokazale kako hitro ti je dober sosed pripravljen prerezat vrat za TV pa hladilnik. Sam ne se mi zavijat v celofan, če te v resnici zanima zgolj in samo lastna rit. Kot oni kao domoljupni in za otroke zaskrbljeni... razen kadar so otroci malo bolj zažgani, tisti pa tud če v grmovju od lakote krepajo, jih sploh ne zanima.

 

Nisi nestrpen, sam te golazni pa res nočeš gledati? Jaz tudi nisem rasist, sam jebenih črnuhov pa ne prenašam. Jaka ti je logika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 6 minutami, jskrablin pravi:

 

In nihče od raznih kontra vsemu še ni povedal, kaj narediti z recimo onih kao 130k ljudi na Hrvaškem (ki menda komaj čakajo, da se naselijo v podalpski raj, sploh če kakega desnosučnega poslušaš):

  • Zapret za ograjo, pa naj crknejo
  • Zapret za ograjo, pa naj... krneki
  • Poslat nazaj (pol pa boste spet jokali da so stroški)
  • Ogradit EU z 10 metrov visoko ograjo (pol pa boste spet jokali da so stroški)
  • Kaj drugega? Pobit kr vnaprej, SS stil šus v tilnik mogoče? Sam menda lokalna vojska nima dovolj municije za to. Pa bojo spet stroški kam to pelje, ane.

OK. Potem jih pa čim več navozit sem, da ne bomo slučajno izpadli rasisti. Čim več jih naj pride, živeli bodo v nadstandardnih stanovanjih, kdor ne bo doktor, pa naj gre za direktorja. Saj je med njimi precej strokovnjakov. Če se oni ne bodo hotli prilagajat nam, se bomo pa mi njim. 

Potem pa useka realnost, da delovnih mest za te ljudi ni. Oziroma dela, katera bi oni opravljali, ni. Ker tega niti nočejo. Da že "domorodni"ljudje živijo težko. Mi se tle preseravamo z motorji, nekatere družine pa komaj kupijo šolske potrebščine za otroka za OBVEZNO OŠ, čeprav sta oba starša zaposlena. Ti pa naj pocarkajo, sej so sami krivi, ker so desničarji, levičarji, erjavčevi. Sam da pomagamo nekomu, ki prihaja iz "vojnega območja".

 Kaj bo sledilo, najverjetneje, se bodo "začasni" begunski centri zavlekli za več let, nastajala bodo območja kjer "neposvečeni" ne bodo imeli vstopa. Delali ti ljudje ne bodo. Vsaj večina NE. Poglej si v UK. Domačim ljudem se bodo nabijali še dodatni davki, za vzdrževanje "navidezne simbioze". Počasi se bo nabirala jeza in sovrašto, iz ene in druge strani, zaradi neizpolnjenih pričakovanj, kar bo sledilo ne bo dobro za nikogar. Ja, ponovila se bo Bosna, Ruanda, Srebrenica... ŽAL. ŽAL! 

Zgodovina je pokazala, da ljudje drugačnih veroizpovedi ne morejo živeti skupaj.

Če ti ustanovijo stranko, kar po moje bodo, bo verjetno muslimanstvo uzakonjeno nekega dne. Tega svojim otrokom ne želim. Komaj smo se rešili Krščanstva, pa že prihaja nova vera.

Rešitev. Hm malo pozni smo za reševanje, kar je USA izvažala iz, in uvažala v, dolga leta. 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, jskrablin pravi:

, SS stil šus v tilnik mogoče? Sam menda lokalna vojska nima dovolj municije za to.

Imano pa dost železarn in s tem veliko,velikih peči...

One way too deaven,gogo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jskrablin zaradi tega sem napisal, da se ne želim spuščati v podobne debate. Misli si svoje, podpiraj jih še naprej. Upam, da ne boš tega nikoli obžaloval. Lahko pa zapustiš varno območje svojega kavča in greš za prostovoljca pomagat v taborišča. Boš lahko poročal iz prve roke. Ali pa vprašaj koga, ki živi v Nemčiji v problematičnih delih. Ziher koga poznaš. Ker omenjena policaja bi imela res veliko od tega, da bi lagala. Jaz pa še več. 

Kar se mene tiče, tu zaključujem debato. Vsak ima pravico do svojega mnenja, problem vidim le v tem, da lahko komunikacija hitro postane na osebni ravni. Tega si pa ne želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....vse samo za to, da bodo varnostni organi imeli delo na mejah in znotraj meja. Ustvariti nestabilne razmere med " povprečno " populacijo ..... tako imajo javne ustanove veliko dela......birokracija ( azil, prevzgoja oz. prilagajanje družbi, reševanje sporov na sodiščih,..... ). V gospodarstvu je tako in tako manj zaposlenih kot v javni upravi......

.......malo za hec in malo zares ......težko je biti pameten komu je kaj v interesu......na žalost nekateri kupčkajo z € tudi na račun človeških življenj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, skalar36 pravi:

Potem pa useka realnost, da delovnih mest za te ljudi ni. Oziroma dela, katera bi oni opravljali, ni. Ker tega niti nočejo. Da že "domorodni"ljudje živijo težko. Mi se tle preseravamo z motorji, nekatere družine pa komaj kupijo šolske potrebščine za otroka za OBVEZNO OŠ, čeprav sta oba starša zaposlena. Ti pa naj pocarkajo, sej so sami krivi, ker so desničarji, levičarji, erjavčevi. Sam da pomagamo nekomu, ki prihaja iz "vojnega območja".

Realnost je, da večina teh ljudi noče ostati v Sloveniji. Sam ajd imaš prav, s tem zgolj prestavljam problem nekam drugam.

Se strinjam, stanje v državi je slabo. Kar je sicer hecno, ker smo sredi gospodarske konjukture... sam takle mamo. Eni imamo ideje kako to popravit, sam niso priljubljene. Določene stranke rabijo določen % socialno odvisnih, da jih vedno znova kupujejo na socialo. Leve in desne. 

pred 39 minutami, skalar36 pravi:

OK. Potem jih pa čim več navozit sem, da ne bomo slučajno izpadli rasisti. Čim več jih naj pride, živeli bodo v nadstandardnih stanovanjih, kdor ne bo doktor, pa naj gre za direktorja. Saj je med njimi precej strokovnjakov. Če se oni ne bodo hotli prilagajat nam, se bomo pa mi njim. 

Ne gre se zato. Na mejo ti pride 100.000 ljudi. Peške. Ni treba prevoza sploh. Kaj narediš? Meni se zdi da ogradit in prepustit jih samim sebi ni opcija. Na tak način bos 100% dobil trajno naselje, kup kriminala in ostalih problemov. Že trenutno stanje obilno subvencionira organiziran kriminal ker zgolj potiskanje migrantov v ilegalo ne doseže ničesar drugega kot odpiranja novih poslovnih priložnosti za organiziran kriminal. Kar je dvojno slabo, ker poleg trajnih getov dobiš še trajni kriminal. Kvote po državah vsaj v teoriji preprečijo ta problem - ljudje v manjših skupinah se z večjo verjetnostjo asimilirajo, kot če jih vse na en kup zapreš. Sam to spet enim ne paše, ker jim ne bojo črnuhi po cesti hodili. In pol počasi zmanjka idej. Ljudje pa so še vedno tam.

 

pred 1 minuto, JamesTheMan pravi:

@jskrablin zaradi tega sem napisal, da se ne želim spuščati v podobne debate. Misli si svoje, podpiraj jih še naprej. Upam, da ne boš tega nikoli obžaloval. Lahko pa zapustiš varno območje svojega kavča in greš za prostovoljca pomagat v taborišča. Boš lahko poročal iz prve roke. Ali pa vprašaj koga, ki živi v Nemčiji v problematičnih delih. Ziher koga poznaš. Ker omenjena policaja bi imela res veliko od tega, da bi lagala. Jaz pa še več. 

Kar se mene tiče, tu zaključujem debato. Vsak ima pravico do svojega mnenja, problem vidim le v tem, da lahko komunikacija hitro postane na osebni ravni. Tega si pa ne želim.

Podpiram koga? Mene zgolj resno zmoti, da se v takih debatah vedno pozabi da govorimo o ljudeh. Ljudeh, ja. Ne kurah v štali, ki jim brez problema porežem glave ko mi nehajo jajca nosit. Ljudeh. Ne živalih, kot se jih povprek označuje. Seveda je med njimi svašta profilov. Sam če vse povprek označiš za živali si na nivoju Dolfeta. Če si mnenja da je podpiranje kriminalcev (uvoženih in lokalnih) med mojimi dejavnostmi ti pa lahko zagotovim - ni. Sam v času OŠ sem imel precej neposrednega stika z izbeglicami iz Bosne. In take usode pač ne želim nikomur.

Osebno sem živel v enem izmed problematičnih delov Lj in ti lahko mirne vesti zagotovim, da je večina problemov bolj iz ene par narejenih in napihnjenih do amena. Štepanjc ghetto, če verjameš vsemu kar slišiš. Zato sem vedno skeptičen do takih zgodb, pa magari pravijo kar hočem slišati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Alla pravi:

:eek: :O

Koliko latentnih "Hitlerjev" ... 

:(

Ni se zastonj še Dolfi bal balkancev...

Nihče ni kot Dolfi,vsaj upam...a veliko nas hoče živeti mirno v državi za katero so se borili že prapradedeki (za moje vem)

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Alla pravi:

:eek: :O

Koliko latentnih "Hitlerjev" ... 

:(

Medalja ima zmeraj 2 strani. To kar je delal nacizem, to ni normalno. Za to ne obstaja beseda. Večkrat gledam, po TV kaj so počeli, pa me duša boli. Sploh ko vidim otroke. Prašam se kje smo ljudje "zabluzili". Na kateri točki, je šlo po napačni poti. Sej tud danes ni veliko drugače. Boli me ku**** za bližnjega, sam svojo rit nafutrat, pa čim bolj uživat, pa tud če drugi crkujejo., stran bom pogledu, pa jih ne bom videl, še kaj bi mu vzel, če ne bo noben videl, ali ne bom kaznovan.

Druga stran medalje je pa, da se človek nenadzorovano razmnožuje. Indija. Otroci zavrženi, živijo kot potepuški psi. Kitajska. Afrika...Tukaj po Slo vidim ljudi, ki imajo otroke samo za to, "ker se to spodobi", "ker bo najina veza bolj trdna", "ker starši tako pričakujejo"... Razmnoževanje preko svojih sposobnosti.

Kaj hočem povedati. Če do WW1, WW2 ne bi prišlo(+španska kuga, Maotov način kmetovanja...)ta planet ne bi mogel vzdrževati vseh teh ljudi, ki bi danes živeli. Sploh pa s to miselnostjo, ki trenutno je. Tako da je nam Hitler naredil ogromno uslugo, čeprav se res grdo sliši je res. To je resnica. Na račun drugih življen smo naredili ogromen medicinski, komunikacijski, ter transportni napredek. Cena je za žrtve bila strahovita, mi pa tega ne znamo unovčit, cenit. Zato pa pravim, da nas zgodovina ni naučila ničesar.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naredit?

Tudi jaz ne morem kar tako v Avstralijo, Novo zelandijo itd...fak še v Rusijo ne prideš brez vize...Nekaj se da, a ne. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!