Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Včer so imel eno "žurko" v Rinkenbly-ju. Stokholmu. Mal so potem strasti razplamenele. Nč fajn za domačine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč pravic in izražene mu empatije in malo ali nič dolžnosti spremeni še tako lepo vzgojenega človeka v egoističnega oportunista.

Nekateri pa že v osnovi niso lepo vzgojeni :whistle:.

Ajd!

Popravljeno . Popravil GoBobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

55 minutes ago, dr.looney said:

:lol1::lol1::lol1:

Ponavadi tisti ki najbolj lajajo najmanj grizejo.

Zanimivo kako bi nas kar naenkrat branili, ko pa je treba se pa vecina podomace userje.

S kakšnimi metroseksualci se ti družiš ne vem in me ne zanima. Če te pa kolegi nebi branili, se je pa za vprašat (ampak to ni moj del)....

Nima smismla nadaljevat v tej temi.....tudi forum je namenjen drugim stvarem (z mojega stalisca)!

lp, RGJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, sesir pravi:

Če kao nočeš biti posiljena si želiš živeti ob pedofili??

IMG_20170221_171255_571.JPG

Aha...napredujemo. Zdaj si že čisto vsi begunci pedofili. 
Zgleda, da si mel res hudo nesrečo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Alla pravi:

Aha...napredujemo. Zdaj si že čisto vsi begunci pedofili. 
Zgleda, da si mel res hudo nesrečo....

Beguncev zelo malo in če živijo po korano so ja...Kaj pa bi še rada?Že po Nemčiji se lahko legalno poročajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Alla pravi:

Čak, daj ti meni razloži ali ločiš homoseksualce in pedofile. 
Pa če res tako blazno dobro poznaš koran, da take stresaš.

Al pa raje ne. Nima smisla. 

Ne vem kaj ima homoseksualnost z poroko 40 letnega moškega in 12letne punčke????

Koran?hmm vem da ga en pred perlamentom našim žažgal,vem da je en svetnik v koranu bil pedofil oz imel punco mlajšo od 14 ne samo mladoletno...

Po vsem kar delajo imigranti v imenu korana pa si mislim,da uči da širi masakre in ne ljubezen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sva zaključila, dokler bukve ne vzameš v roke in je prebereš. 
Lahko najprej koran, potem daj pa še sveto pismo. 
Pa mimogrede preveri kaj počnejo (in so v zgodovini počeli) v imenu krščanstva, v imenu kapitala, kaj počne (in je počela) evropska aristokracija.....
Daleč od tega, da bi bili za vse gorje na svetu krivi muslimani. Svetlobna leta daleč. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Alla pravi:

No, sva zaključila, dokler bukve ne vzameš v roke in jo prebereš. 
Lahko najprej koran, potem daj pa še sveto pismo. 
Pa mimogrede preveri kaj počnejo (in so v zgodovini počeli) v imenu krščanstva, v imenu kapitala, kaj počne (in je počela) evropska aristokracija.....
Daleč od tega, da bi bili za vse gorje na svetu krivi muslimani. Svetlobna leta daleč. 

Koran ne bom vzel ker me delanje masakrov nad prebivalci zemlje ne rajca!

Biblijo sem prebral(pač nisem verjel,da not piše,da ste ženske brez možganov)

Krščanstvo v zgodovini oh in ah od morij...ja obsojam a kot opažam so se tudi nekaj naučili iz tegaTi ko pa zdaj delajo sranja pa so bogi?wtf?

Se pravi ti obsojaš morije pred 200leti,današnje pa ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, nima smisla. 
Ti misliš kar pač misliš in očitno se ti ne da pogledat preko plota in se naučit česa novega. 
Še vedno polagaš drugim (v tem primeru meni) v usta besede, ki jih nisem ne rekla, ne zapisala. In s katerimi se tudi v najbolj bizarnih sanjah NE STRINJAM. 
Tako kot se ne strinjam s tabo. 
Moje mnenje je pač, da s sovraštvom, strahom in agresijo ne moremo ničesar rešit, ampak samo poglabljamo konflikte. 
 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Alla pravi:

No, sva zaključila, dokler bukve ne vzameš v roke in jo prebereš
Lahko najprej koran, potem daj pa še sveto pismo. 
Pa mimogrede preveri kaj počnejo (in so v zgodovini počeli) v imenu krščanstva, v imenu kapitala, kaj počne (in je počela) evropska aristokracija.....
Daleč od tega, da bi bili za vse gorje na svetu krivi muslimani. Svetlobna leta daleč. 

Pa sej  ni pomembna bukva, nit kaj pise v njej. Pomembno je tolmacenje napisanega. Priznat je treba, da obstaja precej zajetn odstotek skrajnezzev, ki koran razumejo mal po svoje, drugace od vecine., in da so dokaj aktivni. Omenjena tiha vecina pa ne naredi dosti, da bi se divjake onemogocilo lazje in bol ucinkovito.  Saj njihovo postopanje ni nevem kako zelo drugacno od zascite krscanskih pedofilskih duhovnov, ki jih je RKC prestavljala po zda in irskem....je pa enako vredno obsojanja brez kake politicne korektnosti. Pasivnost sirse muslimanske javnosti je po svoje tudi izjava. Zgrazanja nad Hebdojevo naslovnico ni blo konca ne kraja...

 

Spet se pa pozablja, da veliko vecino pizdarij zakuhajo skrajnezi rojeni in odrasli v EU. Prisleki, prva generacija, ni bla problematicna. Potomci pa.....ne vem. Gledam eno priblizno mojih let, delala v kaficu, mama delala na soli, 30 let je bla normalna, zdej hodi okrog nindza?!? WTF ti zdej manjka, no? Ampak ni fugee! Tle rojena. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je Cartman. Ampak, dokler ne vzameš katerekoli bukve v roke in je ne prebereš, je tudi tolmačit ne moreš. In tako tudi sodit ne. 
Udrihat po nečem samo po izjavah, ki jih prebereš v medijih (katerihkoli) in slišiš pri šanku v oštariji....ni samo butasto, temveč ignorantsko in nevarno. Ker vse to vodi samo še v večjo zaplankanost, strah, paniko in agresijo. 

Zdaj pač vsak po svoje. 
Jaz se tudi o "sovražniku" rada temeljito poučim iz različnih virov. Ker samo tako si lahko ustvariš vsaj bledo senco realnosti, ki nam jo kroji nekaj zemljanov (ki pa po vsej verjetnosti niso muslimani)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Alla pravi:

A potem je to,da si me označil, da želim kurca v sebi in biti posiljena zate realnost?
Na podlagi česa si pa to ugotovil?

to je čisto realno.. ženska ki ga želi v sebi in hoče biti obenem posiljena ima pač samo malce obrobne potrebe ..

pred 8 urami, Roger G. Jagger pravi:

Alla, mene ravno zate in vse ostale punce/dekleta/zene  skrbi. Zame mi je ok, jaz sem bi ze fajtal, ce bo treba.....kaj pa ve?

Najbolj ironicno pa je, da bi vse zagovornike (Metelkova, Rog, gaji in lezbijke) bili prvi na odstrelu po muslimanskih pravilih....

če bi bilo dost all pa pajkic lohk pride miljon migrantov k nam pa nam nebi blo hudga.. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Cartman pravi:

Spet se pa pozablja, da veliko vecino pizdarij zakuhajo skrajnezi rojeni in odrasli v EU. Prisleki, prva generacija, ni bla problematicna. Potomci pa.....ne vem. Gledam eno priblizno mojih let, delala v kaficu, mama delala na soli, 30 let je bla normalna, zdej hodi okrog nindza?!? WTF ti zdej manjka, no? Ampak ni fugee! Tle rojena. 

Res je, se strinjam. Sam so njihovi starši tud makl krivi. Se niso hotli integrirat v našo družbo. Sem delal v firmi, kjer je bilo dost prišlekov, tistih prvih. Niso hotl malcat z nami, niso govoril po Slovensko, niso hotl, niti pod razno. Glede na to da je mesto majhno in se ve, ker je ker, lohk rečem, da so bli tastari tud mal "ponosni", ko so njihovi otroc delal pizderije Slovencem... se pravi Ne izključujmo krivde tastarih!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Alla pravi:

Ker samo tako si lahko ustvariš vsaj bledo senco realnosti, ki nam jo kroji nekaj zemljanov (ki pa po vsej verjetnosti niso normalni)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuk slišim in sem doživel so se že jugo begunci težko,če sploh so integrirali v našo družbo pa so živeli v istem stoletju kot mi...

Ti imigranti zdaj pa živijo tisočletje ali dva za nami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Alla pravi:

No, sva zaključila, dokler bukve ne vzameš v roke in je prebereš. 
Lahko najprej koran, potem daj pa še sveto pismo. 
Pa mimogrede preveri kaj počnejo (in so v zgodovini počeli) v imenu krščanstva, v imenu kapitala, kaj počne (in je počela) evropska aristokracija.....
Daleč od tega, da bi bili za vse gorje na svetu krivi muslimani. Svetlobna leta daleč. 

Koran je malce problem brati, kajti original je napisan v staroarabskem jeziku, ki je pa mrtev. Zato je vsak prevod Korana približek in interpretacija prevajalca oz.pisca. (V slovenščino ga je "prevajal" Jelinčič na državne stroške.)

V temu je pa problem muslimanske vere, kajti vsaka frakcija si Koran prevaja  in intrerpretira po svoje. Tako nastanejo razna pravila, po katerih muslimani živijo.

Kaj so katoliki počeli pa bližnjem vzhodu v imenu krščanstva, kot križarji? Kako so po evropi kurili čarovnice zaradi odvzema premoženja......   

Muslimanstvo je mlajša vera in to nasilno širjenje vere je podoben proces kot v srednjem veku katoliške.

Je pa res, da mediji lažje napihujejo dogodke z migranti, kajti če se preveč spuščajo v politične in gospodarske svinjarije, jih dobijo po prstih.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Alla pravi:


Udrihat po nečem samo po izjavah, ki jih prebereš v medijih (katerihkoli) in slišiš pri šanku v oštariji....ni samo butasto, temveč ignorantsko in nevarno. Ker vse to vodi samo še v večjo zaplankanost, strah, paniko in agresijo. 

 

 

Bojim se, da se ne udriha zaradi senzacionalističnih člankov. Bataclan, Charlie Hebdo, Dan padca Bastilije v Nici, norci so udrli k maši in zaklali župnika...u nemčiji mačetar pobije nosečnico, spet ukradejo tovornjak in ga zabijejo v ljudi...bruseljski bombni trio...če je to odraz njihovega tolmačenja svete knjige imamo probleme. Tako de jez podpiram nek zdrav skepticizem. ampak politika realizma pade na celi črti in se obregne ob dva mulca k sta kradla telefone. Ker domorodec res še noben ni nikoli ukradu telefona. Pol pa dobimo Gorenakove "izračune", ki jih sesir&SDS Co uzamejo za suho zlato in bobnajo naprej....razpihat sovražtvo je v tem primeru res zelo enostavno. 

 

Nekdo se je spraševal o "poreklu" nove24tv. SDSjevi funcionarji in poslanci so po dekretu morali kupiti delnice. Izprsil se je brat rajko, pa železničarski sindikalist berdajs.........

 

* Klavdija Snežič - 220 delnic - 19,96%
* Janez Grilc - 50 delnic - 4,54%
* Rajko Janša - 50 delnic - 4,54%
* Valentina Kokotec - 50 delnic - 4,54%
* Jože Sever - 50 delnic - 4,54%
* A & T Svetovanje, d.o.o. - 30 delnic - 2,72%
* Antonija Valenčič - 30 delnic - 2,72%
* Dušan Mikuš - 30 delnic - 2,72%
* Ivan Viher - 30 delnic - 2,72%
* Albert Pavlič - 25 delnic - 2,27%
* Ida Majcen - 25 delnic - 2,27%
* Judita Smrekar - 25 delnic - 2,27%
* Peter Peterka - 25 delnic - 2,27%
* Silvo Berdajs - 25 delnic - 2,27%
* Alenka Forte - 20 delnic - 1,81%
* Andrej Šircelj - 20 delnic - 1,81%
* Branko Šumenjak - 20 delnic - 1,81%
* Frančiška Nagode - 20 delnic - 1,81%
* Janez Vajevec - 20 delnic - 1,81%
* Jože Župančič - 15 delnic - 1,36%
* Metka Zevnik - 15 delnic - 1,36%
* Aleksander Abram - 10 delnic - 0,91%
* Andrej Jeraj - 10 delnic - 0,91%
* Borut Dolanc - 10 delnic - 0,91%
* Ivan Crnkovič - 10 delnic - 0,91%
* Jasna Šturm - 10 delnic - 0,91%
* Karel Šoš - 10 delnic - 0,91%
* Matej Hribar - 10 delnic - 0,91%
* Matjaž Janša - 10 delnic - 0,91%
* Miha Hočevar - 10 delnic - 0,91%
* Milan Čadež - 10 delnic - 0,91%
* Mojca Škrinjar - 10 delnic - 0,91%
* Primož Bulc - 10 delnic - 0,91%
* Tone Krkovič - 10 delnic - 0,91%
* Igor Horvat - 7 delnic - 0,64%
* Albin Vrabič - 5 delnic - 0,45%
* Ana Koprivc - 5 delnic - 0,45%
* Andrej Čuš - 5 delnic - 0,45%
* Andrej Jeraj - 5 delnic - 0,45%
* Anže Logar - 5 delnic - 0,45%
* Bojan Belna - 5 delnic - 0,45%
* Bojan Navodnik - 5 delnic - 0,45%
* Branko Grims - 5 delnic - 0,45%
* Branko Radoševič - 5 delnic - 0,45%
* Erik Karič - 5 delnic - 0,45%
* Eva Irgl - 5 delnic - 0,45%
* Franc Breznik - 5 delnic - 0,45%
* Gregor Majcen - 5 delnic - 0,45%
* Iztok Kozorog - 5 delnic - 0,45%
* Janez Janša - 5 delnic - 0,45%
* Jelka Godec - 5 delnic - 0,45%
* Jože Tanko - 5 delnic - 0,45%
* Jurij Borko - 5 delnic - 0,45%
* Ladislav Jožef Lavrič - 5 delnic - 0,45%
* Lenart Barat - 5 delnic - 0,45%
* Leon Marjasec - 5 delnic - 0,45%
* Marko Pogaćnik - 5 delnic - 0,45%
* Milan Prah - 5 delnic - 0,45%
* Milenko Šukalo - 5 delnic - 0,45%
* Mirko Macher - 5 delnic - 0,45%
* Nada Brinovšek - 5 delnic - 0,45%
* Stane Kokal - 5 delnic - 0,45%
* Stanko Prislan - 5 delnic - 0,45%
* Suzana Kavaš - 5 delnic - 0,45%
* Suzana Lep Šimenko - 5 delnic - 0,45%
* Štefan Kuplen - 5 delnic - 0,45%
* Tomaž Slokar - 5 delnic - 0,45%
* Vinko Gorenak - 5 delnic - 0,45%
* Žan Mahnič - 5 delnic - 0,45%

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale nova TV je bila pomoje narejena kot protiutež 24 Ur... Niso imel možnosti kje drugje trobit svoje. Sam pretiravajo pa precej bol kot na 24 ur. U bistvu, ko berem njihovo strani-sicer zelo redko, me zlo panika zagrab, kaj bi blo, če enkrat res pridejo na oblast...pol bojo migranti še najmanjši problem. Sicer je zaenkrat še velika večina ljudi dost proti JJ. Sam nikol ne veš...Hitler je tud začel lapat po gostilnah, v štartu so se mu smejal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, pajkica pravi:

...

cel stavek tale recimo

A tole mu je za zgled?

 

pred 19 urami, Cartman pravi:

...

Pa da bom jasen. Raje bi videl da se begunci zatecejo v saudsko arabijo ZAE ali Katar. Bi blo tud za njih bol domace. Nam, nam bi blo pa tocno isto. Za razgradnjo ormozke cukerfabrik smo dobili 10mio kazni. Plus, denar za sladkor iz fructala zita kolinske in podobnih vele porabnikov je 10 al 15 let odtekal iz drzave. In ti se bojis 2000 fugesov. 

2000 X (strošek na mesec) X 12 znese po tvoje na leto koliko in plača kdo? Če je to 100€ po glavi, je strošek na leto 2,4 miljone €.

 

pred 19 urami, blazzarss pravi:

dejte ga srat z temi posneti IMIGRAN PRETEPEL, IMIGRANT NAPADEL, dej objavite posnetek prejšnjega tedna ko sta dva DOMAČINA do smrti pretepla 26letnika (verjetno vsi poznate za kaj gre). Tisti naslov Muslim man attacks women and her child bi z lahko spremenili v: Pijanski oče pretepel ženo in svoje otroke - zakaj tega ne objavite? Mal se zamislite kaj berete na internetu in čemu verjamete, ko pridem domov lahko poskusim objavit en članek glede informacij na spletu, njihovi verodostojnosti, namenu...

Niso vsi prišleki enaki, kot tudi slovenci med seboj nismo. Vklopite možgane in začnite razmišljat komu pomagate z širjenjem takih informacij in k čemu s tem prispevate.  

Ker je to tema o migrantski krizi in ne o pijanih fotrih, sosedih, šefih, kmetu Jožetu, ...

 

pred 19 urami, sesir pravi:

...

Po koranu je svetnik bil pedofil...

Tito imel rusinjo ko bil 22 ona 12...Ko pa se je lahko po pedofilskih ruskih zakonih poročil jo je seveda takoj ko je bila 14

Ne mešaj zakone, ki so veljali pred tisoč leti s sedanjimi. Po takratnih zakonih ni bil pedofil. Kot ni bil lastnik sužnjev v starem veku ali kasneje v ZDA zločinec. Danes pa je.

 

pred 15 urami, sesir pravi:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Paedophile_Information_Exchange

 

Zame en in edini medij,ki ga še nisem "dobil" na laži...saj pa je napisan link na sliki oziroma oba!

Wikipedia v znanstvni sredini ni mirodajen vir podatkov, ker lahko vsak šari po njej in spreminja podatke kakor se mu zahoče.

In ja, v njej je ogromno laži.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, nazo13 pravi:

Ne mešaj zakone, ki so veljali pred tisoč leti s sedanjimi. Po takratnih zakonih ni bil pedofil.

Dol mi pade kaki so bli zakoni ali kaki so ali bodo....polnoleten fuka 12letnico je bil,je in bo zame pedofil!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, sesir pravi:

Dol mi pade kaki so bli zakoni ali kaki so ali bodo....polnoleten fuka 12letnico je bil,je in bo zame pedofil!

Glede na to, da je bla v tistem času življenska doba tam med 20 in 30 let, bi človeški rod izumru, če neb seksal pred 18 letom. Do 18 leta je morala met ženska vsaj ene 4, 5 porodov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, nazo13 pravi:

 

2000 X (strošek na mesec) X 12 znese po tvoje na leto koliko in plača kdo? Če je to 100€ po glavi, je strošek na leto 2,4 miljone €.

 

Ajd, pa dejva še pogledat kam pa ta dnar gre? 99% teh silnih stroškov ostane doma. Plačajo se nastanitve, plačajo se policijske nadure, zdravstveno zavarovanje. Ja so strošek. So. Definitivno pa niso problem. Mi smo si luknje skopali drugje. Glede na to da jih je pr nas okrog 400 ne pa 2000, pa naj nas stanejo 3mio letno, bi jih samo z Vegradovim pufom futrali 148let.  koliko let bi jih futrali z 1,55 ,milijarde €, ki je leta 2013 letela v brezno imenovano NLB ne znam nit zračunat.  dodejva še Abanko in NKBM, pa  je šlo u luft 3 fakin miljarde. miljarde. tri tisoč milijonov. a se splača oment 1% tega zneska, za pomoč ljudem, ki se znajdejo na pragu države?  

 

ker se o dokapitalizacijah bank ne govori več, imamo občutek da je ta problem rešeni. Ni. Kredite bodo plačevali vnuki mojih generacij. Brezdelneži pa zdej najdejo lahko tarčo in hujskajo rajo. kam gre denar davkoplačevalcev....ja u bančno lukno pada. in še zelo dolgo bo. In tu imajo enako umazane roke kao levi in kao desni politikanti. 

 

Problem pa so fugeesi ja. Hud problem. 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Frenk 67 pravi:

Glede na to, da je bla v tistem času življenska doba tam med 20 in 30 let, bi človeški rod izumru, če neb seksal pred 18 letom. Do 18 leta je morala met ženska vsaj ene 4, 5 porodov.

46.5let pa še res! Izumrtje ima kako vezo s spolnostjo nedoraščenega otroka z starejšim peeofilom?Obrni kam hočeš!Sex z otrokom je pedofilizem!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Cartman pravi:

 

Problem pa so fugeesi ja. Hud problem. 

Podpis!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!