Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 5 minutami, sesir pravi:

kako je deloval šoljski sistem,če jih je nnajveč 20% pismenih?

Ti kar vrjemi medijem ,jaz jim že dolgo več ne .....

 

 

13178829_1078039732263956_3410852489218982210_n.jpg

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Arzen pravi:

Kakšen Požar je še verodostojen :fredyjecar:

Dokler bul spet ne faše ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, sesir pravi:

kako je deloval šoljski sistem,če jih je nnajveč 20% pismenih?

 

Pri nas je skoraj 100% pismenih. Na oko 30 procentov visoko izobraženih. Človek pa dobi občutek, da je v parlamentu večina nepismenih.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Kmet2 pravi:

Ti kar vrjemi medijem ,jaz jim že dolgo več ne .....

 

 

13178829_1078039732263956_3410852489218982210_n.jpg

Točno tako! Mediji šopajo kako so šolani (v metanju steklenic,sranju po vagonih)  in pol ti isti mediji,ki jih razglašajo za tako....povedo,da jih je manj kot 20% pismenih.Na Swedskem ugotovili kako se 40 letniki izdajajo za mladoletnike...In ja NE verjamem medijem,ker po mojem mnenju jih je veliko manj pismenih!!!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njihovo šolstvo je bolj Priština varianta. (da ne bom šimfal - izpred 30 let) morda je sedaj drugače

Še nekaj iz mojega izobraževanja. Profesor pri tabli razlaga primer iz strojništva. Ne gre mu nekaj skupaj. Nato pokliče iz sosednje učilnice kolega na pomoč.

Pred vsemi dijaki je izjavil. VEŠ MILAN, ČE BI TI OBISKOVAL UNIVERZO V LJUBLJANI, BI PA TO VEDEL. Cela ura je bila smrtna tišina.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šokantna slika...po zabavi, Lampijončki v Mariboru

Rezultat iskanja slik za lampiončki maribor

 

Na k***** mi gre folk, ki vidi samo tisto kar želi videti. Folk, ki ni niti za sekundo ne more pomisliti na drugo, kot svojo rit. 

Mene je groza v kaj se svet spreminja, kako malo pameti imajo ljudje, kako hitro podležejo neumnostim. Vsaka zgodba ima dve plati in treba je videti obe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, dr.looney pravi:

šokantna slika...po zabavi, Lampijončki v Mariboru

Rezultat iskanja slik za lampiončki maribor

 

 

Čudi me, da hočejo migranti v deželo Pujsov.:O:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Čudi me, da hočejo migranti v deželo Pujsov.:O:D

no comment......:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HD-Dyna pravi:

begunska-kriza.jpg

sej so šli drugam, nuben ni ostal, izbirčneži :(

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 10. 2016 at 10:36, DAMI34 pravi:

sej so šli drugam, nuben ni ostal, izbirčneži :(

 

kak ni? Če je v novi gorici med kao mladoletnimi imigranti,ki živijo z našimi res mladoletnimi dijaki že spolni napad?

Ob 10. 10. 2016 at 9:04, dr.looney pravi:

šokantna slika...po zabavi, Lampijončki v Mariboru

Rezultat iskanja slik za lampiončki maribor

 

Na k***** mi gre folk, ki vidi samo tisto kar želi videti. Folk, ki ni niti za sekundo ne more pomisliti na drugo, kot svojo rit. 

Mene je groza v kaj se svet spreminja, kako malo pameti imajo ljudje, kako hitro podležejo neumnostim. Vsaka zgodba ima dve plati in treba je videti obe.

Ja res grozno!Da si študentje enkrat na leto privoščijo zabavat!?Seveda že v naprej dogovorjeno čisčenje,ki ga plačajo oni in NE davkoplačevalci!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, sesir pravi:

kak ni? Če je v novi gorici med kao mladoletnimi imigranti,ki živijo z našimi res mladoletnimi dijaki že spolni napad?

Ja res grozno!Da si študentje enkrat na leto privoščijo zabavat!?Seveda že v naprej dogovorjeno čisčenje,ki ga plačajo oni in NE davkoplačevalci!

Je velik prepih na podstrešju, a ne,

 

Rezultat iskanja slik za quotes about stupidity

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, dr.looney pravi:

Je velik prepih na podstrešju, a ne,

 

Rezultat iskanja slik za quotes about stupidity

http://www.primorske.si/2016/10/07/Mladoletnim-beguncem-vec-strokovne-pomoci

 

si prepričan,da med njimi ni po tvoje kakega bogega,ki beži pred vojno v EU pa bi naredil ognjemet????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, sesir pravi:

kak ni? Če je v novi gorici med kao mladoletnimi imigranti,ki živijo z našimi res mladoletnimi dijaki že spolni napad?

Ja res grozno!Da si študentje enkrat na leto privoščijo zabavat!?Seveda že v naprej dogovorjeno čisčenje,ki ga plačajo oni in NE davkoplačevalci!

Mi nismo rabili nikoli plačati čiščenja, ker 1. smo sami vedno lepo vse vrgli tja, kamor so odpadki namenjeni.  2. "sotrpine" smo opozarjali, naj ne bodo taki bedaki in so bolj zreli kar se tiče odmetavanja odpadkov.  3. študentje 1x na leto? hahaha še študentje niste več kar ste bli al si se pa lepo zlagal :P:ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, sesir pravi:

http://www.primorske.si/2016/10/07/Mladoletnim-beguncem-vec-strokovne-pomoci

 

si prepričan,da med njimi ni po tvoje kakega bogega,ki beži pred vojno v EU pa bi naredil ognjemet????

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/jesenice-policisti-v-prostorih-motoristicne-skupine-hell-s-angels-eno-osebo-prijeli.html

Preslikava tvoje logike na tebi bližje področje. Takole nas sedaj vidijo 90% slovenske javnosti oziroma ljudje, ki jim možgani delujejo tako kot tebi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, dr.looney pravi:

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/jesenice-policisti-v-prostorih-motoristicne-skupine-hell-s-angels-eno-osebo-prijeli.html

Preslikava tvoje logike na tebi bližje področje. Takole nas sedaj vidijo 90% slovenske javnosti oziroma ljudje, ki jim možgani delujejo tako kot tebi.

 

To si predstavljete samo zagovorniki pedofilov

14632999_597659827102895_908483391152490815_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sesir pravi:

To si predstavljete samo zagovorniki pedofilov

Miško, očitno imaš resne težave. Torej je najbolje , da tole zaključiva, ker ne pelje nikamor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, dr.looney pravi:

Miško, očitno imaš resne težave. Torej je najbolje , da tole zaključiva, ker ne pelje nikamor. 

Aha!Jz imam težave,ker sem proti uvažanjo nepismenih pedofilov in teroristov?Če je po vaše med njimi malo teroristov jih zame ni malo!Ker vsak debil,izmeček star 40+ in se slini po nekaj let starem otroku je terorist in ni vreden,da diha kisik kaj šele,da živi na račun naše blagajne! In vsi vi,ki jih zagovarjate bi morali biti obtoženi spodbujanja pedofilije!!!!

pred 32 minutami, dr.looney pravi:

Miško, očitno imaš resne težave. Torej je najbolje , da tole zaključiva, ker ne pelje nikamor. 

Mohamed svetnik iz Korana je bil pedofil in mi uvažamo izmečke,ki častijo pedofile in živijo življenje pedofila?Korist od uvoza takih pa ima itak samo Aids,hepatitis in od europejcev grobarji

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, dr.looney said:

Je velik prepih na podstrešju, a ne,

 

Rezultat iskanja slik za quotes about stupidity

Ne vem, če lahko ta pregovor drži zate... očitno si nisi vzela časa in globje pogledal v samo zadevo "migrantov". Očitno je begunec nekdo, ki beži iz območja kjer divja vojna.. Kaj potem počno zraven vsi ostali? Zakaj se jih sme definirati kot "begunce" in ne kot "migrante", kar tudi so (vse ostale, ki niso s Sirije)? Zakaj se lahko sprejema samo "begunce" z bližnjega vzhoda, a z Ukrajine pa ne smejo v EU?

Ne vem, koliko časa si si vzela, preučila situacija na Švedskem, Danskem, Nemčiji, Angliji, Franciji, Italiji.. ali koliko imaš stika z ostalimi državljani EU, ki imajo težave s temi "migranti", ki zdaj pri njih bivajo.. Začuda je vse utihnilo ane?

Ne vem, koliko poznaš kulturo in izobraženost ljudi, ki prihajajo v upanju za boljše življenje.. oziroma, koliko časa si si vzela, da bi razumela njihove vrednote in kako funkcionirajo.. ter ali so sploh kompatibilni z našo družbo?

Ne vem, če znaš nemško ali vsaj enmalo razumeš.. da bi spoznala, da imajo v Nemčiji že 3. in 4. generacijo MIGRANTOV oziroma PRISELJENCEV (bližnji vzhod, turki, balkan, itd..), ki se še danes niso integrirali in se verjetno tudi nikoli ne bodo. Kar je več kot jasen pokazatelj, da multikultura kot je zastavljena danes, brez pravega reda, enostavno ne vodi v nič drugega kot anarhijo in kaos.

Ne vem, od kod si ti drzneš drugim razlagati, da imajo prepih v glavi, če ne razumeš ključnih stvari, ki se dogajajo pri nas in po svetu.

Sprejemati velike količine ljudi, za katere ne vemo nič, nikoli ni in nikoli ne bo dobro. Kaj se dogaja v ozadju vsega tega, si lahko samo mislimo, nekaj se da sklepat, zagotovo so pa ti ljudje ravno tako žrtve.. kmalu bodo pa še orodje, mogoče še kaj hujšega, verjetno za nadaljni kaos.

Seveda imamo probleme tudi pri nas.. in so povodi vsega tega pri nas samih, ampak zato ne moremo stvari reševati tako, da bomo enostavno sprejeli posledice. Posledice moramo urediti drugače, za dejanske vzroke.. so pa ljudje žal otopeli, socialni mir, itd itd.. Poglej si film "Kaos sveta", pa ti bo vse jasno. Če nimaš želje po samoohranitvi, nimaš pravice, da jo jemlješ ostalim.

In še en video, da te bo malo poučil... številke žal ne lažejo, matematika nikoli ni.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Izek pravi:

Ne vem, če lahko ta pregovor drži zate... očitno si nisi vzela časa in globje pogledal v samo zadevo "migrantov". Očitno je begunec nekdo, ki beži iz območja kjer divja vojna.. Kaj potem počno zraven vsi ostali? Zakaj se jih sme definirati kot "begunce" in ne kot "migrante", kar tudi so (vse ostale, ki niso s Sirije)? Zakaj se lahko sprejema samo "begunce" z bližnjega vzhoda, a z Ukrajine pa ne smejo v EU?

Ne vem, koliko časa si si vzela, preučila situacija na Švedskem, Danskem, Nemčiji, Angliji, Franciji, Italiji.. ali koliko imaš stika z ostalimi državljani EU, ki imajo težave s temi "migranti", ki zdaj pri njih bivajo.. Začuda je vse utihnilo ane?

Ne vem, koliko poznaš kulturo in izobraženost ljudi, ki prihajajo v upanju za boljše življenje.. oziroma, koliko časa si si vzela, da bi razumela njihove vrednote in kako funkcionirajo.. ter ali so sploh kompatibilni z našo družbo?

Ne vem, če znaš nemško ali vsaj enmalo razumeš.. da bi spoznala, da imajo v Nemčiji že 3. in 4. generacijo MIGRANTOV oziroma PRISELJENCEV (bližnji vzhod, turki, balkan, itd..), ki se še danes niso integrirali in se verjetno tudi nikoli ne bodo. Kar je več kot jasen pokazatelj, da multikultura kot je zastavljena danes, brez pravega reda, enostavno ne vodi v nič drugega kot anarhijo in kaos.

Ne vem, od kod si ti drzneš drugim razlagati, da imajo prepih v glavi, če ne razumeš ključnih stvari, ki se dogajajo pri nas in po svetu.

Sprejemati velike količine ljudi, za katere ne vemo nič, nikoli ni in nikoli ne bo dobro. Kaj se dogaja v ozadju vsega tega, si lahko samo mislimo, nekaj se da sklepat, zagotovo so pa ti ljudje ravno tako žrtve.. kmalu bodo pa še orodje, mogoče še kaj hujšega, verjetno za nadaljni kaos.

Seveda imamo probleme tudi pri nas.. in so povodi vsega tega pri nas samih, ampak zato ne moremo stvari reševati tako, da bomo enostavno sprejeli posledice. Posledice moramo urediti drugače, za dejanske vzroke.. so pa ljudje žal otopeli, socialni mir, itd itd.. Poglej si film "Kaos sveta", pa ti bo vse jasno. Če nimaš želje po samoohranitvi, nimaš pravice, da jo jemlješ ostalim.

In še en video, da te bo malo poučil... številke žal ne lažejo, matematika nikoli ni.

 

Lepo si napisal, nič ti ne morem oporekati, ker si zadevo prestavil na nekem nivoju. Sedaj pa mi povej, po čem sklepaš, da pa jaz nimam pojma.  A danes se reče samoohranitvenemu nagonou , fašizem? No, to nisem vedela. Spet sem se nekaj novega naučila. 

Se strinjam, da bo treba rešiti vzroke. Kaj pa smo do sedaj naredili, da do tega ne bi prišlo. Nič. Sedaj imamo posledice tu. Sedaj se moramo soočiti s posledicami, če bomo tiščali glavo v pesek se ne bo nič rešilo. Če se bomo obnašali kot horda fašistov prav tako ne. Delati se da to ni naš problem je skrajno neodgovorno.

Kar se pa tiče preučevanja situacije po Evropi skozi medije ni vredno piškavega oreha. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, dr.looney pravi:

Lepo si napisal, nič ti ne morem oporekati, ker si zadevo prestavil na nekem nivoju. Sedaj pa mi povej, po čem sklepaš, da pa jaz nimam pojma.  A danes se reče samoohranitvenemu nagonou , fašizem? No, to nisem vedela. Spet sem se nekaj novega naučila. 

Se strinjam, da bo treba rešiti vzroke. Kaj pa smo do sedaj naredili, da do tega ne bi prišlo. Nič. Sedaj imamo posledice tu. Sedaj se moramo soočiti s posledicami, če bomo tiščali glavo v pesek se ne bo nič rešilo. Če se bomo obnašali kot horda fašistov prav tako ne. Delati se da to ni naš problem je skrajno neodgovorno.

Kar se pa tiče preučevanja situacije po Evropi skozi medije ni vredno piškavega oreha. 

Saj delamo na tem, da bi rešili zadevo - hočemo zapreti meje in preprečujemo centre, da ne bi prišli "migranti". To je tebi enako ne delu? Posledice so take zato, ker imamo brezjajčnike v parlamentu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!