Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 17 urami, kitekatus pravi:

Lepo vas prosim nooo,me zanima,res zanima,kje bodo Lorenzo,Marc,pa še kdo pri skoraj 38 letih in ali bodo sploh toliko motivirani,da se bodo borili s skoraj 10 let mlajšimi mulci.

Kje bodo ? v Domu starejših občanov :P

pred 24 minutami, KennyJR pravi:

 In pol sem jaz na nivoju 10 letnika? Resno? 

Popolnoma resno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, KennyJR said:

Če si se slučajno zatipkal in z besedo Kenjota misliš mene mi prosim povej, kdaj sem jaz kaj takega rekel, ali pa vsaj pribižno nekaj v tej smeri? Kako se lahko tako butasto obnašaš in obtožuješ ljudi stvari, k jih niso nikoli niti omenili? In pol sem jaz na nivoju 10 letnika? Resno? 

Jaaa,nate sem mislil in se nisem zatipkal.Kdaj si rekel nekaj takšnega,hja,že nekaj časa nazaj si omenil,da je lahko zmagovat na tovarniškem motorju in je zato Rossi pri vrhu,če bi bil na poltovarniškem,bi bil daleč zadaj,mogoče res,je pa res tudi to,da neizkušen dirkač na tovarniškem motorju ne bi kaj veliko dosegel,zato vozijo poltovarniške motorje in se z leti dokazujejo,da si zaslužijo sedež tovarniškega motorja.
To,da se js butasto obnašam in ljudi obtožujem,vprašaj sebe raje kdo se tu butasto obnaša z raznimi blesavimi komentarji na račun nas,po tvoje Rossijevih vernikov in na račun neuspeha dirkača,kateri je največ zaznamoval MotoGP,pa da ne bom bil pristranski in fanatik,ja,je zaznamoval dogodke tudi z kakšnimi neprimernimi gestami in dejanji,ampak realno gledano,predvsem s svojimi predstavami skozi vseh 20 let dirkanja!
In ja,za moje pojme in pojme še marsikoga tu gor,se obnašaš na nivoju desetletnika,resno mislim.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, kitekatus pravi:

Jaaa,nate sem mislil in se nisem zatipkal.Kdaj si rekel nekaj takšnega,hja,že nekaj časa nazaj si omenil,da je lahko zmagovat na tovarniškem motorju in je zato Rossi pri vrhu,če bi bil na poltovarniškem,bi bil daleč zadaj,mogoče res,je pa res tudi to,da neizkušen dirkač na tovarniškem motorju ne bi kaj veliko dosegel,zato vozijo poltovarniške motorje in se z leti dokazujejo,da si zaslužijo sedež tovarniškega motorja.
To,da se js butasto obnašam in ljudi obtožujem,vprašaj sebe raje kdo se tu butasto obnaša z raznimi blesavimi komentarji na račun nas,po tvoje Rossijevih vernikov in na račun neuspeha dirkača,kateri je največ zaznamoval MotoGP,pa da ne bom bil pristranski in fanatik,ja,je zaznamoval dogodke tudi z kakšnimi neprimernimi gestami in dejanji,ampak realno gledano,predvsem s svojimi predstavami skozi vseh 20 let dirkanja!
In ja,za moje pojme in pojme še marsikoga tu gor,se obnašaš na nivoju desetletnika,resno mislim.

 

Glej... Tole ste... Na vseh dirkah in povsod... 

20161024_095526.mp4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, KennyJR said:

Glej... Tole ste... Na vseh dirkah in povsod... 

20161024_095526.mp4

Jah no,kaj naj ti rečem,če misliš,da smo vsi Rossijevi verniki takšni,kot na tem posnetku,mi je žal zate,da imaš tako plitko razmišljanje!
Vesel sem bil,da je odstopil,še bolj vesel pa sem bil,da se je hitro in brez posledic vstal in odpeketal v boks!!!
Ne mi rečt,da si ti ob Rossijevem odstopu zaskrbljen in da se ne veseliš tega!?!?!Prav rad bi te videl kakšno reakcijo imaš,ko Rossi odstopi.
 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, kitekatus pravi:

Ne mi rečt,da si ti ob Rossijevem odstopu zaskrbljen in da se ne veseliš tega!?!?!Prav rad bi te videl kakšno reakcijo imaš,ko Rossi odstopi.
 

 

Takšno:

Ob 16. 10. 2016 at 7:36, KennyJR pravi:

No sedaj pa je res prvak, se je še ena žaba usedla v peskovnik... Haha 

In takšno:

Ob 16. 10. 2016 at 7:14, KennyJR pravi:

Uuuu... A ste vidl eno ob robu piste pobirat motor? Karma je prasica.... 

Samo izpred enega tedna. Pa še bi lahko, ampak se mi ne da iskati...

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, kitekatus pravi:

Jah no,kaj naj ti rečem,če misliš,da smo vsi Rossijevi verniki takšni,kot na tem posnetku,mi je žal zate,da imaš tako plitko razmišljanje!
Vesel sem bil,da je odstopil,še bolj vesel pa sem bil,da se je hitro in brez posledic vstal in odpeketal v boks!!!
Ne mi rečt,da si ti ob Rossijevem odstopu zaskrbljen in da se ne veseliš tega!?!?!Prav rad bi te videl kakšno reakcijo imaš,ko Rossi odstopi.
 

V brnu pade stoner, pade lorenzo in vsaj 100k navijačev navdušeno skače, ploska, tuli, se dere, piska... Če jih je 10% takih ki to ne delajo je čisto vseeno, ker ne bom dlskocepil ampak lepo posplošil... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, thumper said:

verjetno piše tukaj samo dokazat pa ne morem : "te objave so bile izbrisane" ......

Sem našel  kdo je rekel :

kdo tako laže ? ti še zdaleč nisi na nivoju 10 letnika !

 

 

 

 

 

 

 

saj se je trudil pa mu ni ratalo ... zdaj sta pa samo še dve dirki ...

:smoke:

 

 

 

Lorenzo je to sezono vse uničil... namesto da bi vseskozi zmagoval z zadnjega mesta ... ccc

to je mala kompilacija postov preko sezone .. 

Evo Kenjo,Thumper in Joker sta ti zdaj mal osvežila spomin za nazaj,kar se tvojih izjav tiče,oz.norčevanja iz Rossija!!!
In potem smo mi Rosiijevi privrženci kao verniki in fanatiki,ok,ni problema,se pravi si ti totalno obseden z Lorenzotom in Marcom očitno in nisi nič kaj boljši od nas!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Joker pravi:

 

Takšno:

In takšno:

Samo izpred enega tedna. Pa še bi lahko, ampak se mi ne da iskati...

Tukaj gor ja... Doma pred tv lih ne skačem... Ob pisti tudi ne... Samo fino se mi zazdi, ko pomislim, kako bom lahko fajn piknil vernike na ms... In v roke vzamem telefon... Če mislite, da s tem privoščim rossiju pa ne sklepajte po sebi... Nisem tak kot vibdo lorenza im marqueza v zadnjih letih... 

pred 22 minutami, thumper pravi:

verjetno piše tukaj samo dokazat pa ne morem : "te objave so bile izbrisane" ......

Sem našel  kdo je rekel :

kdo tako laže ? ti še zdaleč nisi na nivoju 10 letnika !

 

 

 

 

 

 

 

saj se je trudil pa mu ni ratalo ... zdaj sta pa samo še dve dirki ...

:smoke:

 

 

 

Lorenzo je to sezono vse uničil... namesto da bi vseskozi zmagoval z zadnjega mesta ... ccc

to je mala kompilacija postov preko sezone .. 

Ja... Naravnost patetičen si, da se sploh s tem ukvarjaš... Je pa letos rossi zelo hiter, precej hitrejši kot prejšnja leta... Menjava gumarja ga je naredila precej bolj konkurenčnega, kot je bil lani... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, KennyJR said:

Menjava gumarja ga je naredila precej bolj konkurenčnega, kot je bil lani... 

Kaj je zdej? . . .  

So Michelinke dobre al ne? 

:smoke:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, KennyJR said:

Tukaj gor ja... Doma pred tv lih ne skačem... Ob pisti tudi ne... Samo fino se mi zazdi, ko pomislim, kako bom lahko fajn piknil vernike na ms... In v roke vzamem telefon... Če mislite, da s tem privoščim rossiju pa ne sklepajte po sebi... Nisem tak kot vibdo lorenza im marqueza v zadnjih letih... 

Tukaj gor,tam dol,saj ni pomembno,skačeš glih tako kot mi,ko je Marc ali Lorenzo v peskovniku,zato se ne izgovarjaj!!!Če lahko ti pikaš,zakaj ne bi mi tebe potemtakem ne pikali.

In še to,kot si prej omenil,kako navdušeno skačejo 100.000 in več navijačev Rossija,ko Lorenzo in Marc padeta,ja valda skačejo,tudi ti si sam priznal da skačeš,ko Rossi pade,ok,ne pred TV,pač pa tu gor,ampak skačeš,štekaš,ti in še kdo,drug pa nobeden ne skače,ker žal,oba,tako Lorenzo in kot Marc,skupaj nimata toliko navijačev in nima kdo skakat,zato je tako.
KAr se pa posploševanja tiče,da smo vsi isti,ja dobro no,če ti bo lažje,potem smo vsi isti,samo zavedaj se,da tudi ti nisi nič kaj boljši od nas,bi si upal trdit,da si še hujši od nas,ker si eden izmed vodilnih provokatorjev tu gor!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, kitekatus pravi:

Tukaj gor,tam dol,saj ni pomembno,skačeš glih tako kot mi,ko je Marc ali Lorenzo v peskovniku,zato se ne izgovarjaj!!!Če lahko ti pikaš,zakaj ne bi mi tebe potemtakem ne pikali.

In še to,kot si prej omenil,kako navdušeno skačejo 100.000 in več navijačev Rossija,ko Lorenzo in Marc padeta,ja valda skačejo,tudi ti si sam priznal da skačeš,ko Rossi pade,ok,ne pred TV,pač pa tu gor,ampak skačeš,štekaš,ti in še kdo,drug pa nobeden ne skače,ker žal,oba,tako Lorenzo in kot Marc,skupaj nimata toliko navijačev in nima kdo skakat,zato je tako.
KAr se pa posploševanja tiče,da smo vsi isti,ja dobro no,če ti bo lažje,potem smo vsi isti,samo zavedaj se,da tudi ti nisi nič kaj boljši od nas,bi si upal trdit,da si še hujši od nas,ker si eden izmed vodilnih provokatorjev tu gor!!!

??? 

Pa kakšen iq maš, da ne razumeš? Če pade rossi mi je žal tudi zanj, ker si lahko predstavljam, kaj to zanj pomeni... In nikjer ne skačem zaradi tega... V veselje me spravlja samo dejstvo, da bom lahko vam zabil kajlo v vero... 

Kar je žalostno, da ste tako nizko pristali... 

pred 2 minutami, Cartman pravi:

Gledamo najbolše sezone dirkanja, z najbolšmi dirkači v zgodovini in tole je debata? Žalostno. Nek časa sm celo trdil, da se je klima na forumu popravla. oh, naivnež. Res žalostno. Pogreb. Škoda.

Sej bo bolje, ko bo rossi šel v penzijo in bi večina strokovnjakov tukaj gor nehala gledat motogp... Meni se zdi logično, da vsi ki napovedujejo upad gledanosti po Rossijem odhodu nameravajo nehat gledat, zakaj bi drugače to trdili? V istem postu se imajo pa za nevem kakšne strokovnjake... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Kenny JR jz sem za tebe ,drugače pa za Rossija :OK: kar povej jim .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, KennyJR said:

??? 

Pa kakšen iq maš, da ne razumeš? Če pade rossi mi je žal tudi zanj, ker si lahko predstavljam, kaj to zanj pomeni... In nikjer ne skačem zaradi tega... V veselje me spravlja samo dejstvo, da bom lahko vam zabil kajlo v vero... 

Kar je žalostno, da ste tako nizko pristali... 

Veš kaj Kenjo Serator,zabij si ti kajlo v rit in zavriskaj od veselja.Kakšen Iq imam,hja,to se tudi sam sprašujem,ko repliciram na tvoje komentarje,v katerih me zmede dejstvo,da ti je zdaj naenkrat žal,če Rossi pade.Očitno imam Iq povprečne temperature na Antarktiki.,res,čist blesav sem že:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, kitekatus pravi:

Veš kaj Kenjo Serator,zabij si ti kajlo v rit in zavriskaj od veselja.Kakšen Iq imam,hja,to se tudi sam sprašujem,ko repliciram na tvoje komentarje,v katerih me zmede dejstvo,da ti je zdaj naenkrat žal,če Rossi pade.Očitno imam Iq povprečne temperature na Antarktiki.,res,čist blesav sem že:P

Ponavadi je tak odziv, ko ljudje nimajo več kaj napisat... Pač sprijazni se, da celo kenny ni vesel ko rossi pade, medtem ko si ti navdušen, kot teli na videu, ko padeta mm ali jorge... In to govori samo zase... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa pravim , da bo vinales letos zabil kajlo lorenzu .. točno še dve dirki z istim rezultatom rabi.. da ne govorim o naslednji sezoni ko ga bo deklasiral ... in s tem omogočil težko pričakovano 10-ko. .. mogoč še kaj ?

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, KennyJR said:

Sej bo bolje, ko bo rossi šel v penzijo in bi večina strokovnjakov tukaj gor nehala gledat motogp... Meni se zdi logično, da vsi ki napovedujejo upad gledanosti po Rossijem odhodu nameravajo nehat gledat, zakaj bi drugače to trdili? V istem postu se imajo pa za nevem kakšne strokovnjake... 

 

A ja? A Rossi je kriv de mate tle gor parado primitivizma? Bolniki se ukvarjate z vsem razn z dirkami. Predvsem en z drugim. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31 minutes ago, KennyJR said:

Ponavadi je tak odziv, ko ljudje nimajo več kaj napisat... Pač sprijazni se, da celo kenny ni vesel ko rossi pade, medtem ko si ti navdušen, kot teli na videu, ko padeta mm ali jorge... In to govori samo zase... 

Pismo ej,js ne vem kaj bi ti človek sploh pisal,ko pa lažeš samemu sebi z izjavo,da tudi ti nisi vesel,ko Rossi pade,a tvoji komentarji tu gor dokazujejo ravno nasprotno!
 

4 minutes ago, Cartman said:

 

A ja? A Rossi je kriv de mate tle gor parado primitivizma? Bolniki se ukvarjate z vsem razn z dirkami. Predvsem en z drugim. 

 

Moram se strinjat s tabo Cartman,imaš prav,preveč se ubadamo en z drugim,no,največ se ubadamo s Kenjotom,ker je največji provokator Rossijevih privržencev in potemtakem se žal spustimo na njegov nivo in čisto pozabimo na same dirke in dogajanje in smetimo,da bolj ne bi mogli,sam jbg,tako to gre:P
Js bom kar zaključil,se tipkamo spet prihodnji teden;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, suzuki pravi:

Se absolutno strinjam!! 99 se lahko globoko zamisli nad dejstvom, da ga je 44 opral za skor 6 sekund...
:)

99 je bil lani prvak, mislim, da se nima za kaj sekirat, vem pa, da se bi moral nekdo drug, ki smeti z najbolšim materialom vrsto let in je vse slabše in slabše, letos je polom za Yamaho! Ker je bilo nadpovprečno dežnih dirk, 99 ni ohranil nivoja:hmm:Na koncu koncev ni pomembno nič drugega, kot to, kdo osvoji naslov, konstruktorski je že malce tolažba, a letos  se Yamaha tudi tolažit ne more, ne zaradi stroja, ampak zaradi izbire svojih dirkačev, eden gre letos stran:), tisti ta glavni manipulator ostaja, za seme, da uniči še kakega talenta, ki bo prišel:P

MM je eno klaso nad ostalimi, pa še tako mlad je, a psihično dozorel, dokazu, da mu tudi manipulator ne more nič, prav je tako:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tokrat se pa res strinjam s tabo... enga je letos opralo na suho.. bivšega prvaka.. in spet se je ponovila zgodba - Lorenzo še nikoli ni ubranil naslova prvaka ... ej jej jej ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, HD-Dyna pravi:

Kje bodo ? v Domu starejših občanov :P

Popolnoma resno !

saj, tam bi Rossi že zdavnaj mogu bit, pa še kr manipulira:lol1:

pred 12 minutami, thumper pravi:

tokrat se pa res strinjam s tabo... enga je letos opralo na suho.. bivšega prvaka.. in spet se je ponovila zgodba - Lorenzo še nikoli ni ubranil naslova prvaka ... ej jej jej ..

eni ga že dolgo ne branijo več, ej ej ej..:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!