Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

@Kmet2: glede table za Lorenza ..... si prepričan, prav tako vsi ostali, da je slika narejena na progi v Motegiju?
Kako se lahko razbere, da je slika narejena prav tam? Fotomontaža?

Ljudje po dirki iz jeze ali veselja naredijo nebroj zanimivih fotomontaž in jaz mislim, da je tudi ta ena izmed njih, da se malo razjezi navijače Rossija, češ, da so pri Hondi vedeli, da bo Lorenzo padel. Temu jaz rečem .....

images?q=tbn:ANd9GcSGjy2wTmWPyGbCGhkI1Cp

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

Jaz slišim bolj travo rast :lol1:

Seveda, če si kmet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DL650 pravi:

@Kmet2: glede table za Lorenza ..... si prepričan, prav tako vsi ostali, da je slika narejena na progi v Motegiju?
Kako se lahko razbere, da je slika narejena prav tam? Fotomontaža?

Ljudje po dirki iz jeze ali veselja naredijo nebroj zanimivih fotomontaž in jaz mislim, da je tudi ta ena izmed njih, da se malo razjezi navijače Rossija, češ, da so pri Hondi vedeli, da bo Lorenzo padel. Temu jaz rečem .....

images?q=tbn:ANd9GcSGjy2wTmWPyGbCGhkI1Cp

Seveda, če si kmet!

No vi se kar prerekajte in pametujte , men se ne da ,svoje sem pa že povedal in ne bom ponavljal ;)

Škoda ker ni kmetov tudi marsikje drugje ,bolje bi nam šlo , lahko mi vrjameš :cool:

 

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je taka:

Ni prehitevanj, ni klanja, jaz zaspim, če zaspim, mi je dolgčas in neham gledat. Kdo komu kaj in kako, me čist boli qurac, sam naj se zagrizeno borijo do konca, ne pa da se mi vozijo v krogu kot F1, zato oproščam MM in Rosiju, pa še komu za divje in ostre manevre, ampak če sm pošten, sam zarad tega gledam moto GP

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Zadeva je taka:

Ni prehitevanj, ni klanja, jaz zaspim, če zaspim, mi je dolgčas in neham gledat. Kdo komu kaj in kako, me čist boli qurac, sam naj se zagrizeno borijo do konca, ne pa da se mi vozijo v krogu kot F1, zato oproščam MM in Rosiju, pa še komu za divje in ostre manevre, ampak če sm pošten, sam zarad tega gledam moto GP

zdaj se bo oglasil naš KLOVN iz MB in bo rekel "objestnež" 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 10. 2016 at 17:41, Kmet2 pravi:

Ma kje so tej v MotoGP zaostali ......aerodinamična krilca je imel BMW že leta 2005 :lol1:

14691247_1751255978467269_88931815511477

... dejansko že v prejšnjem tisočletju (LT-je so izdelovali od 1998 dalje)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Kmet2 pravi:

No vi se kar prerekajte in pametujte , men se ne da ,svoje sem pa že povedal in ne bom ponavljal ;)

Škoda ker ni kmetov tudi marsikje drugje ,bolje bi nam šlo , lahko mi vrjameš :cool:

 

Ne vem, mogoče se motim .... a nisi razumel heca?
No, saj ni važn!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, DL650 said:

@Kmet2: glede table za Lorenza ..... si prepričan, prav tako vsi ostali, da je slika narejena na progi v Motegiju?
Kako se lahko razbere, da je slika narejena prav tam? Fotomontaža?

Ja, fotomontaža prenosa v živo... :slap:  A nisi gledal dirke?

http://www.motogp.com/en/video_update/2016/10/16/japanesegp-motogp-full-race/213034

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, danci1973 pravi:

Ja, fotomontaža prenosa v živo... :slap:  A nisi gledal dirke?

http://www.motogp.com/en/video_update/2016/10/16/japanesegp-motogp-full-race/213034

 

Sem gledal, ampak oprosti, nisem zasledil tega ... morda sem ravno takrat skočil po pir v hladilnik (sem moral sam, ker žena je še spala).

Kot sem rekel, lahko, da so imeli tablo "štart berajt", vsi drugi pa zdaj nekaj špekulirate.

DOPOLNILO:

Sedaj sem si pogledal malo bolje to tablo in videl, da napis LORENZ in OUT sta v celoti izpisana in ne posamično po črkah, kot so številke, kar pomeni, da si je mehanik, ki rokuje z tablo vsak krog pripravil napis v primeru, da Lorenzo pade. To mu vzame sekundo časa, ampak če bi bil MM ob padcu Lorenza že na štartno/ciljni ravnini, potem mehanik ne bi uspel MM sporočit, da je JLo padel, tako pa je lahko njegovo ime enostavno odstranil, ko je MM zapeljal mimo, pa ga je lahko spet vstavil v primeru padca ... itd.

Dajte malo razmislit in ne kar vdarit po teoriji zarote.

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem naklonjen teorijam zarote, v bistvu mi gredo na živce. Tudi tukaj ne mislim nič obtoževat in kar težko si mislim, da bi bilo res kaj dogovorjeno. Je pa res skrajno čudno, če ne smešno, da bi imeli tako tablo že pripravljeno. Po drugi strani pa: če bi bilo res dogovorjeno, saj potem niti te table ne bi rabil, ne? Čudno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, dlicen pravi:

Nisem naklonjen teorijam zarote, v bistvu mi gredo na živce. Tudi tukaj ne mislim nič obtoževat in kar težko si mislim, da bi bilo res kaj dogovorjeno. Je pa res skrajno čudno, če ne smešno, da bi imeli tako tablo že pripravljeno. Po drugi strani pa: če bi bilo res dogovorjeno, saj potem niti te table ne bi rabil, ne? Čudno.

Se strinjam. Jaz sem mnenja, da so takoj, ko se je MM odpeljal mimo po štartno/ciljni ravnini, pač tablo pripravli za "svaki slučaj". Najlažje je upravitelju z tablo dol potegnit Lorenzevo ime in napi Out, potem pa ponovno namestit.
In res, če bi bilo "dogovorjeno" potem table nebi rabili, saj je to preveč očitno, da so "zmenjeni". Ampak ljudje so čudni in naredijo iz tega nebroj zgodb. Še dobro, da niso napisali Stoner, ker potem šele bi bil kažin med Rossiči ... :ras:

Nekdo je zgoraj (nekaj strani nazaj) pisal, kako je JLo hvalil Yamaho ... itd. Hja normalno, da za javnost jih mora hvalit in med novinarje in občinstvo ne sme prit nobena interna zgodba. Vsak hvali svojega delodajalca, pa čeprav ni idealen.
Sem prepričan, da bi vsak hvalil delodajalca pred tv kamero, ker če ne, potem pa se vprašam, zakaj mu pa tega ne poveste v ksiht?

Upam, da bo po poteku konkurenčne klauzule se JLo jezik razvozlal in nam postregel z marsikatero zadevo, ki se je dogajala v notranjosti obeh garaž.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, danci1973 pravi:

Zanimivo - pri Hondi so že pri 17 krogih do konca vedeli, da je Lorenzo izpadu. :OK:

loren_out.jpg

Vsak, ki je gledal dirko ve, da je okrog 17 kroga padel Rossi ... pred tem pa je na tabli bilo verjetno napisano LOREN in čas zaostanka za MM ... vse tri vrstice na tabli je verjetno težko naenkrat menjati ... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem videl to tablo med prenosom - kolikor se spomnim je bila posneta ob padcu Rossija in po mojem mnenju je mehanik menjal napis z zaostankom Lorenza za napis Rossi out, posneto je bilo pa ko je bil del table še po starem, del pa na novo.

Da ne bom brisal, ker je prejšnji odgovor prišel med pisanjem mojega - vsaj dva se o nečem strinjava.

Pa seveda čestitke Marquezu za 5. naslov :grupni:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Roman said:

Tudi sam sem videl to tablo med prenosom - kolikor se spomnim je bila posneta ob padcu Rossija in po mojem mnenju je mehanik menjal napis z zaostankom Lorenza za napis Rossi out, posneto je bilo pa ko je bil del table še po starem, del pa na novo.

Seveda, ampak je fajn gledat, kako se Rossi-hejterji vžigajo en za drugim. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, danci1973 pravi:

Seveda, ampak je fajn gledat, kako se Rossi-hejterji vžigajo en za drugim. :photo:

Pravzaprav se Rossi-loverji vžigajo, da je bila dirka nameščena s strani JL in MM ... :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, builder pravi:

:winkiss:

IMG_2007.JPG

naj mu pije iz čevlja

glede včerajšnje tekme

rossi zelo kolovrati z nogo, po startu je pred ovinkom spet "brcal" oziroma nastavljal

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar najbolj boli JL in kar zepocasi zacenja bolet MM je denar. Rossi je peti najbolj placani voznik   in med prvimi desetimi ni nobenega drugega motogp pilota. Petkrat prvak, trikrat prvak, desetkrat prvak - Rossi bo zasluzil vec denarja ko vec nebo vozil kot oba skupaj. A da to ni vazno?? Kak se pa te pocutis ce dobi tvoj sodelavec 400 eur vec na mesec, pa ti dobro ves da vec naredis kot on?? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, orcus pravi:

Kar najbolj boli JL in kar zepocasi zacenja bolet MM je denar. Rossi je peti najbolj placani voznik   in med prvimi desetimi ni nobenega drugega motogp pilota. Petkrat prvak, trikrat prvak, desetkrat prvak - Rossi bo zasluzil vec denarja ko vec nebo vozil kot oba skupaj. A da to ni vazno?? Kak se pa te pocutis ce dobi tvoj sodelavec 400 eur vec na mesec, pa ti dobro ves da vec naredis kot on?? 

vpraš svojega boga, kaj bi dal za 10 naslov, vrjamem, da ves gnar tega sveta, a mu ne pomaga, ker ga ze 6 let nabijata pilota z manjšo plačo:lol1:

 

Stonera nisem štel:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, orcus pravi:

Kar najbolj boli JL in kar zepocasi zacenja bolet MM je denar. Rossi je peti najbolj placani voznik   in med prvimi desetimi ni nobenega drugega motogp pilota. Petkrat prvak, trikrat prvak, desetkrat prvak - Rossi bo zasluzil vec denarja ko vec nebo vozil kot oba skupaj. A da to ni vazno?? Kak se pa te pocutis ce dobi tvoj sodelavec 400 eur vec na mesec, pa ti dobro ves da vec naredis kot on?? 

Merilo za vrednost je denar. Po dosežkih sta "mulca" še daleč zadaj. Če letos Rossi ne bi imel toliko smole, bi bil še vedno pred njima, kot na večini dirk, kjer je prišel do cilja. Morda je bila tista odpoved motorja letos najbolj "boleča"

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah seveda... Ce bi blo tko, ne bi delal vse zivo (menjal stil, ekipo skratka zacel iz nule), ampak bi raje vplacal naslov (kes ni problem) in se z nasmeskom do uses spokal iz GP. Kako ste eni (brez zamere) omejeni v razmisljanju. Dnar dnar in samo dnar... pa dej no, valda znas kej vec razmislt? Ce sam kaj vidim v letih ko spremljam GP je to, da Rossi enostavno dirka oz. tekmuje in v tem resnicno uziva... zdaj si pa sam predstavljaj kaj mislim s tem. Vsekakor ne na dnar... vsi od teh ga imajo ze zdaj dovolj za celo zivljenje, tako da to ni sploh faktor. V koncni fazi obstajajo lazji nacini za zasluzit ga, kot sopanje 300+ km/h...

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!