Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

...lani je španija pokala od zasedenosti. me prav zanima kaka bo letos situacija na tribunah...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@marcel-f, Rossi že 7 let ni naredil, kar se od njega pričakuje, Lorenzo je lansko leto to naredil in so ga odslovili. Premisli malo glede tablet, ker demantiraš samega sebe.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, bikez pravi:

@marcel-f, Rossi že 7 let ni naredil, kar se od njega pričakuje, Lorenzo je lansko leto to naredil in so ga odslovili. Premisli malo glede tablet, ker demantiraš samega sebe.

Še enkrat preberi,kaj sem napisal!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, jvalant pravi:

 In to bos odlocil ti in ne mostvo z katerega vozi? Ti bos diktiral Yamahi koga in kaj naj vzame? Pa sej ni Rossi lastnik Yamahe, ko bodo hoteli, ga bodo poslali prec... ampak se enkrat da bos razumel: Ko bodo ONI (beri Yamaha, delodajalec Rossiju, tipi za ketere Rossi vozi, firma, ki da motor tistemu kot oni hocejo) odlocili, da Rossi (voznik ki vozi ZA Yamaho, tisti ki  ga Yamaha placuje, ne lastnik Yamahe, ampak usluzbenec Yamahe) ni vec dovolj dober, ga bodo ONI (a se enkrat napisem) odpustili... Btw, enako velja za Ianonneja in Dovija za tiste ki jim to ne gre v glavo, pa za cisto vsako mostvo...

ne, tebe so poklicali na privat gsm :)

vera je opij za ljudstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Marcel-F said:

Če,če,če,če,če,če,.........če nebi bil ti tko ......... bi blo veli boljš.

Heh, al Snecer je iz Murko landa, daj razumi no... kako pa bos normalen, ko te Murko obkroza? :-) 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Snecer pravi:

Klovn pa je bil letos našolan, da peče :)

Živci so ga izdali tudi na zadnji tekmi. V bistvu je še dober, hiter, samo ne več za celo tekmo, leta so svoje naredila.

Marquez so očitno letos rekli, da naj ne vozi vsako tekmo na zmago, ampak samo odvozi prvenstvo... in bilo je dovolj.

Glede na to kakšno veselje je bilo pri Hondi, že vedo kaj pomeni uspeh marqueza na ne najbolj konkurenčni hondi skozi celo sezono.

ne najbolj konkurenčna honda?? jesmajes .. še pedrosa je zmagal in to kakoooo .. dejansko je letos honda imela nekaj kar drugi niso - adaptacijo na mišelinke daleč višjo kot ostali .. in ti tumbaš o nekem  ne najbolj konkurenčnem motorju celi dve dirki pred koncem sezone pa je MM že prvak .. če je bila kdaj nekonkurenčna je bila lani ..

pred 7 urami, Snecer pravi:

V bistvu bo moral klovn razložit, zakaj s takim materialom ne zmore pobrati pokala, še zmaga komaj ... je pa glavni na murko sceni, ko se je treba obkladat z ostalimi, kazat fakiće ipd.

s takim materialom - pa verjemi , da je lorenzo imel in dobil kar si je želel če ne drugega zato , ker je yamahi prav vseeno kdo od njihovih voznikov je prvak - je lorenzo oziroma do danes prvak naredil manj kot njegov moštveni kolega .. plus da se je usral na dežnih dirkah ..

pred 7 urami, Snecer pravi:

Ja Yamaho vozi, kot Lorenzo, ki v dežju ne nastopa. Če danes ne bi fliknila lizika, bi prehitela Rossija v skupnem

To pa marsikaj pove...

če bi bila lizika boljša potem se nebi stopila .. tako je še vedno v točkovanj zadaj..

pred 3 urami, bikez pravi:

nagaja? preberi do konca ..dejansko ga obravnava kot so rosija pred leti ob enkem prestopu - le da takrat ni bilo možnosti spomladanskih testiranj kot jih bo imel na voljo lorenzo.. 

v bistvu pa ma da sedi doma če so ga plačali - ali jim bo vrnil kaj denarja ?

pred 3 urami, Snecer pravi:

če ne more zmagat, naj odstopi mesto drugemu, je imel dovolj možnosti pa ni šlo ... pa dovolj je nagrabil

tudi lorenzo ni zmagal že dolgo časa..ja res - on je odstopil mesto drugemu ..lepa poteza in dobro tako za vinalesa kot za rosija .. 

me nebi presenetilo , če bi vinales 2017 kril hrbet rosiju za 10-ti naslov ter pobral vso znanje od doktorja, rosi pa bi mu to vrnil 2018  in se upokojil.. vinales na yamahi zna biti hujši kot lorenzo na ducatiju.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

48 minutes ago, thumper said:

ne najbolj konkurenčna honda?? jesmajes .. še pedrosa je zmagal in to kako

me nebi presenetilo , če bi vinales 2017 kril hrbet rosiju za 10-ti naslov ter pobral vso znanje od doktorja, rosi pa bi mu to vrnil 2018  in se upokojil.. vinales na yamahi zna biti hujši kot lorenzo na ducatiju.. 

 

Pedrosa je zmagu cist usako sezono, zakaj bi blo to letos cudno? 

 

Rossi ne bo nikoli nobemnu kril hrbta, to grem stavit. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke MM, drugo leto jih pa oldtimer zih vse prehiti.. :ras:

 

P.S.: :OK: najljubša funkcija, ki jo premore MS forum.. :OK:

screen-shot-2016-10-16-a.png

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, dlicen said:

Rivalstvo in know-how v MotoGP pa nimata za burek napram Motosvetu.

Prakticirajo razodetja; njih glasovi se dvigajo vse do mogočnih svodov, preglašujoč hrup mondanega sveta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

me nebi presenetilo , če bi vinales 2017 kril hrbet rosiju za 10-ti naslov ter pobral vso znanje od doktorja, rosi pa bi mu to vrnil 2018  in se upokojil.. vinales na yamahi zna biti hujši kot lorenzo na ducatiju.. 

Mislim, da se ti je pa tole zapisalo na hitrico .... da bi Dottore Grande nekomu (pa še iz istega moštva) prostovoljno pomagal  do naslova .... jaz ne verjamem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Cartman pravi:

Pedrosa je zmagu cist usako sezono, zakaj bi blo to letos cudno? 

Rossi ne bo nikoli nobemnu kril hrbta, to grem stavit. 

govora je o "kao nekonkurenčni hondi" ..pedrosa je imel letos kar veliko težav ..če bi bila honda tako "nekonkurenčna" kot nekateri trdijo ni variante , da bi bil MM prvak že danes - če bi sploh bil..in pedrosa je zmagal na suhi dirki in jih je opral kot mucke .. torej je dejanski rezultat ta , da je trenutno najboljši motor na gridu honda , ker so naredili najboljši paket , ki je sedel njihovemu dirkaču in najbolje deloval na mišelinkah ..

moje mnenje je tako , tvoje drugačno .. in prav je tako.. marc je imel malo sreče danes , ko sta se z rosijem prehitevala - zadnji manever preden je rosi odnehal .. škoda , ker ne moremo pogledati v telemetrijo ..

če se bo število dežnih dirk v naslednjih dveh sezonah podaljšalo ali celo povečalo si ne morem predstavljati lorenza na ducatiju , če je že letos na "najbolšem" materialu tako zaostal...

pred 1 minuto, Fazer03 pravi:

Mislim, da se ti je pa tole zapisalo na hitrico .... da bi Dottore Grande nekomu (pa še iz istega moštva) prostovoljno pomagal  do naslova .... jaz ne verjamem.

preberi si odebeljeno zgoraj .. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Ditrich said:

Čestitke MM, drugo leto jih pa oldtimer zih vse prehiti.. :ras:

 

P.S.: :OK: najljubša funkcija, ki jo premore MS forum.. :OK:

screen-shot-2016-10-16-a.png

Hehe, se strinjam, ignore duso da ;-) Pa z ostalim tud :-) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me je vedno zanimalo; koliko varnostnikov imajo za medijsko najbolj izpostavljene tekmovalce? Ko vidim kako se nekateri spravljajo na sočloveka, ki ga niso nikdar v življenju niti videli, se je za vprašati, kaj bi bilo, če bi jim uspelo priti v njih bližino (še posebej če ne bilo naokrog prič) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@thumper, Yamaha nagaja bolj kot ostali. To si pozabil.

Da bi Vinales pomagal Rossiju težko verjamem. Tukaj moraš biti egoist, drgač furaš kot Dani. Model je OK, sam neki pa manka.

pred 19 minutami, danci1973 pravi:

Zanimivo - pri Hondi so že pri 17 krogih do konca vedeli, da je Lorenzo izpadu. :OK:

Hehehe, mogoče majo pa koga s kuglo zaposlenga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, bikez said:

Hehehe, mogoče majo pa koga s kuglo zaposlenga :)

Najbrž je to Lorenzova protiusluga za Marquezovo lansko pomoč. :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, danci1973 pravi:

Najbrž je to Lorenzova protiusluga za Marquezovo lansko pomoč. :lol1:

JJ ne dela uslug :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Kmet2 pravi:

Nekateri so zelo močni samo za kompom in na distanci , v živo so takšni kot politi cucki ;)

Čestitke tamalmu MM...... je s pravega testa !!!

Dottore pa žal nima in nima poleg vsega znanja in kilometrine tisto malo sreče ki manjka vsakemu ki pride do prvaka .....

Sam, da ima mali jeben karakter, ki pa mi ni všeč :blush:

Drgač pa ja, čestitke za naslov, vse skupi je naredu najbolš, tukaj ni dileme, zbral je največ točk, kapo dol !

Maram ga pa še zmeri ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, HD-Dyna pravi:

Sam, da ima mali jeben karakter, ki pa mi ni všeč :blush:

Drgač pa ja, čestitke za naslov, vse skupi je naredu najbolš, tukaj ni dileme, zbral je največ točk, kapo dol !

Maram ga pa še zmeri ne :P

pa ta je še dober v primerjavi z  liziko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Cartman pravi:

Lej, ne da se mi iskat, najdi sam. Mi gre pa do konca na kurac tako fantaziranje in robantenje. Ja duca so mu sestavli po zeljah. Povej se, da so bla takrat prepovedana vsa testiranja, in da motorja (masine) niso mogli/smeli spremenit. Da je ducati po njegovem zlobiral posebn status, mel soft gume za kvalifikacije, 2l benza vec kot ostali in ohranil svoj softver.

Ja Cartman, meni grejo tudi takšni na kurac (se opravičujem prostaškemu izražanju - bil sem izzvan), ki vedo eno stvar več, pa mislijo, da so naredili doktorat v MotoGP. Tukaj smo vsi zunanji opazovalci in medsebojno debatiramo, zdaj če ti veš kaj več od mene mi je vseeno, še vedno pa to ni razlog, da pametuješ. 

pred 2 urami, danci1973 pravi:

Zanimivo - pri Hondi so že pri 17 krogih do konca vedeli, da je Lorenzo izpadu. :OK:

 

No, verjetno so imeli pač dodatno tablo pripravljeno z napisom, tako, da bi mu lahko čim prej sporočili, kaj se dogaja v ozadju. Verjetno so računali na to, da se bosta Lori in Rossi sfajtala do te mere, da se bosta izločla sama. Glej, to so taktiki, ki poznajo konkurenco do obisti, tako, da špekuliranje, da se je recimo Lori namerno vrgel po tleh je neprimerno ....

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Nekateri so zelo močni samo za kompom in na distanci , v živo so takšni kot politi cucki ;)

 

Res je, vsepovsod je tako in vedno bo. Čudim se, da glede na to koliko imamo pametnih ljudi, da je Slo tam kjer je ... eni so tak pametni, da vidijo kak kamenje raste.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podkupljena tekma :hmm::D14680572_312801985770249_875544542741073

 

pred 1 minuto, DL650 pravi:

Ja Cartman, meni grejo tudi takšni na kurac (se opravičujem prostaškemu izražanju - bil sem izzvan), ki vedo eno stvar več, pa mislijo, da so naredili doktorat v MotoGP. Tukaj smo vsi zunanji opazovalci in medsebojno debatiramo, zdaj če ti veš kaj več od mene mi je vseeno, še vedno pa to ni razlog, da pametuješ. 

No, verjetno so imeli pač dodatno tablo pripravljeno z napisom, tako, da bi mu lahko čim prej sporočili, kaj se dogaja v ozadju. Verjetno so računali na to, da se bosta Lori in Rossi sfajtala do te mere, da se bosta izločla sama. Glej, to so taktiki, ki poznajo konkurenco do obisti, tako, da špekuliranje, da se je recimo Lori namerno vrgel po tleh je neprimerno ....

Res je, vsepovsod je tako in vedno bo. Čudim se, da glede na to koliko imamo pametnih ljudi, da je Slo tam kjer je ... eni so tak pametni, da vidijo kak kamenje raste.

Jaz slišim bolj travo rast :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!