Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 9 minutami, kitekatus pravi:

Kar se pa njegovega obnašanja na stezi in ob njej tiče,tudi tu si poglej ostale moto športe in razne pripetljaje med dirkači,pa boš kaj hitro uvidel,da je kazanje fakičev in ostalih neumnosti,ki jih počne med in po dirki,oz.na treningih in kvalifikacijah,pa ne samo on,še marsikdo drug,na nekem normalnem nivoju.
Včasih,ko je kje kdo koga zrinu iz piste,ali povedal kaj,česar ne bi smel,so padale čelne s čelado,bombe v čelado in še kaj!!!

Marquez ima že 5 naslovov, se je do sedaj v svoji karieri obnašal v smeri, ki si jo opisal?

Rossijevi verniki se boste pač morali sprijaznit, da je starec za odpis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

Marquez ima že 5 naslovov, se je do sedaj v svoji karieri obnašal v smeri, ki si jo opisal?

Rossijevi verniki se boste pač morali sprijaznit, da je starec za odpis AMEN.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Snecer said:

Marquez ima že 5 naslovov, se je do sedaj v svoji karieri obnašal v smeri, ki si jo opisal?

Rossijevi verniki se boste pač morali sprijaznit, da je starec za odpis.

Jaooo mene,pa ne bit še ti Snecer na nivoju od Kenjota noooooo!!!:P
Vsa čast MM-ju za naslov,pač s pametnim taktiziranjem je na manj konkurenčnem mopedu prišu do naslova,inteligentno ni kaj,da pa je Rossi za odpis,ne vem no,ni na vrhu,za odpis pa tudi definitivno ni,če ne drugo,kot mu nekateri tu gor pravite klovn,ta klovn nosi ogromne denarce v blagajno Dorne in vseh,ki imajo pravico do prenosa dirk!!!Pa še za smeh poskrbi in se ne izgovarja na en kup sranja,ko Lorenzo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa MM povsem zasluženo prvak,če bi bilo kakorkoli drugače ob takih napakah,ki sta jih počela JLO in VR ne bi bilo pošteno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snecer pravi:

Poleg napak yame je MM tudi izjemno vozil

To pa vsekakor.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno je pred Rossijem v skupnem seštevku samo MM. To pove veliko o MM. Pove pa tudi veliko o ostalih tekmecih (tistih nižje od drugega mesta), ko jih primerjaš z Rossijem. S tem, da je letos 'foter' šal trikrat v maline, enkrat pa mu je motor razbilo.

Rossi hejterji pa nimate za burek, to je dejstvo :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne najde ikona kot je Rossi, potem bo moto gp potonil, ko Valentino oddide. Tipi kot je Lorenzo so dolgočas, Markez še nima nekega imidža, vse bolj pa vleče na dolgčas. Letos je zgodba zaključena in me ne zanima več. Upam da bo drugo leto zanimivo, če ne, bomo pa gledali dirke z otoka. Oni tam to znajo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Marcel-F pravi:

Bolj hitrim in konstantnim.... Naštej mi tri prosim,ki si hitrejši in konstantnejši..

 

Nekak tako kot v službi, kjer tastari ne dajo dihat mladim in ti potem oddidejo drugam. Dejstvo je, da tastar fura skoz taboljš robo, pa zadnjih 7 let ni bil prvak. To pove veliko in sicer, da ni važno al si najboljši al ne, važno da od ljudi puliš denar.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Marcel-F pravi:

Ja, ja ,tisoč in en izgovor,res ste pacienti eni....

A ne spremljaš ozadja?
Seveda ima Rossi vedno boljše materiale, kot konkurenca. Dučejo so mu sestavli po željah, pa se je usral, drugi pa so na Dučejih vsaj konkurenčni.

Pri Yamahi ima zdaj že nov okvir, pa še kaj bi se našlo, kar JLo nima, ker pač gre vstran ... mislim .... obnašanje vodstva Yamahe mi je totalen podn. Onemogočli so mu (JLo), vmesno testiranje Ducati-ja .. itd. Bi pričakoval, da za takšen koncern, da se bodo bolj profesionalno obnašali, ampak ne, zgleda, da jih je Rossi čisto pokvaril, ker mu z roke jejo. Upam, da bodo spregledali, kot Esmeralda. Že zdaj mi je žal Mavericka ... z prihodom v bižino Rossija si bo podpisal obsodbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni pa morete bit res jaki maheri, da nekomu, ki je DRUG v motoGP rečete, da je za odpis. potemtakem so za odpis tudi vsi ostali in sploh ne vem zakaj se vozijo. najboljše, da marquez sam odvozi svojih 25 krogov in to je to. zakaj bi vsi ostali loleki, ki so za odpis, delali gužvo na progi??

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, BenX pravi:

eni pa morete bit res jaki maheri, da nekomu, ki je DRUG v motoGP rečete, da je za odpis. potemtakem so za odpis tudi vsi ostali in sploh ne vem zakaj se vozijo. najboljše, da marquez sam odvozi svojih 25 krogov in to je to. zakaj bi vsi ostali loleki, ki so za odpis, delali gužvo na progi??

če ne more zmagat, naj odstopi mesto drugemu, je imel dovolj možnosti pa ni šlo ... pa dovolj je nagrabil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič čestitke M.Marqezu za naslov prvaka 2016! Oziroma čestitam vsem od prvega do zadnjega...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tribunah je rumeno. Meni je sicer vseeno, pravim samo, da je Rossi dvignil moto gp na današnjo raven, in da ko odide bo kriza, če ne bo primernega nadomestka. Spomnite se Sene in Prosta. Ista pesem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, tomash pravi:

na tribunah je rumeno. Meni je sicer vseeno, pravim samo, da je Rossi dvignil moto gp na današnjo raven, in da ko odide bo kriza, če ne bo primernega nadomestka. Spomnite se Sene in Prosta. Ista pesem.

Verjetno SLO ni center vesolja, ali se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Snecer said:

je, tu rossiju delajo izpuh :)

sedaj je jasno, zakaj se migranti (aka begunci) tukaj raje niso ustavljali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

44 minutes ago, Snecer said:

prišel je š večji, šumi...

In kdaj se je vrnu folk? Dokler je Schu vozil benetona je blo bol klavrno na tribunah...in podobno bo po Rozmanovi penziji. Stavim da bo vsaj prvo sezono po njemu osip na dirkaliscih blizu 20%, raje vec. 

 

Noro se mi zdi, da je od zadnje Yamahine zmage  preteklo vec casa, kot  od zadnje ducatijeve, suzukijeve ali zasebniske zmage. Nepojmljivo da lorenzo in rosi skupej nista zmagala ze 8 dirk.

Total respekt prvaku z "najslabsim motorjem na gridu". Razn Rabata so letos na vrh steng splezale vse RCV. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bikez pravi:

Nekak tako kot v službi, kjer tastari ne dajo dihat mladim in ti potem oddidejo drugam. Dejstvo je, da tastar fura skoz taboljš robo, pa zadnjih 7 let ni bil prvak. To pove veliko in sicer, da ni važno al si najboljši al ne, važno da od ljudi puliš denar.

Ti si verjetno na močnih tabletah,da take pišeš.Talenta v službi prepoznaš po določenem času,če v tem času ni naredu tisto,kar od nekoga pričakuješ,ko je prišel v službo z namenom,da bi delal ne pa sviral,oziroma mu to ne dopušča njegov um potem taka oseba ne more priti na višji nivo,oziroma ne napreduje.Vsaka firma,ko že omenjaš službo se trudi,imeti kader tak,ki zagotavlja denar in s tem delo in delovna mesta ali po domače PROFIT!!!!!!!!Tableti??????

pred 3 urami, DL650 pravi:

A ne spremljaš ozadja?
Seveda ima Rossi vedno boljše materiale, kot konkurenca. Dučejo so mu sestavli po željah, pa se je usral, drugi pa so na Dučejih vsaj konkurenčni.

Pri Yamahi ima zdaj že nov okvir, pa še kaj bi se našlo, kar JLo nima, ker pač gre vstran ... mislim .... obnašanje vodstva Yamahe mi je totalen podn. Onemogočli so mu (JLo), vmesno testiranje Ducati-ja .. itd. Bi pričakoval, da za takšen koncern, da se bodo bolj profesionalno obnašali, ampak ne, zgleda, da jih je Rossi čisto pokvaril, ker mu z roke jejo. Upam, da bodo spregledali, kot Esmeralda. Že zdaj mi je žal Mavericka ... z prihodom v bižino Rossija si bo podpisal obsodbo.

Očitno še zdaj ne veš ,zakaj je spokal STONER in za njim še ROSSI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!