Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

guy martin bi jim moral pokazat svoj motor in srce dirkača. Ta moto gp je kr neki. Tak je blo tud s formulo 1. Kar naenkrat vse skupaj ne bo več zanimivo. Več duše in dirkanja, drugače bo tole samo še en šov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj dolgočasna dirka! Markecu čestitke :OK: da bodo naslednje dirke manj napete za dirkače in bomo  mi imeli več gušta gledat... 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo MM!! končno pametno odpeljana sezona in z nekaj športne sreče zaslužen naslov prvaka .

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar gledam posnetek, dolgčas od dirke, edin mal me je penzič presenetil, tolk dolgo se že pelje, pa še zmer se ni nauču, da preveč bremzat v ovinku s ta prvo, ni OK:lol1:, pa tudi edini ni:P

Odkar pr Yami ne poslušajo več Lorenza in stavijo na Rssia, Yama tone vse globje, no, to je samo moje opažanje:hmm:, zmage ni in ni, že predolgo:P, MM je pa itak najboljši, letos:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tastar ma spet bukov pokal, kar se mu dogaja že sedmo sezono, kljub temu, da vsi plešejo tako kot on reče. Počas bo mogu menda res spakirat in motor prepustit bolj hitrim in konstantnim. Sicer ni za na odpad, za na vrh pa tudi ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne sosedi so čist ok,nc tipicno slo, pac mi gre tip na kurac ko jamra in druge obtozuje... vsako dirko isto in isto... 

Ce bo 2. al 3. bi ga kr v penzijo dal? Kaj pa oni ki so 4,5,6, 20... skoda da vozjo ce skoz isti zmagujejo ane.. :huh: jao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr neki :D piš kar čš sm ne me vec  citirat ...  se zadnic povem da mi je vsen kako se izide ker nimam nc od tega .. prvosm pa rosiju da ga nascije ker unga ne morm gledat... vsak ima svoje mnenje ...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Marquezu. Zasluženo.

Pa vseeno, danes se je naredil čudež. Vsaj zame. Pa ne zato, ker je MM zmagal in je prvak, ampak da sta padla Rossi in lorenzo, marquez pa do konca ostal na dveh kolesih, to se ne dogaja ravno pogosto oz  se ne spomnem, da se je sploh kdaj?  Tega ne bi nikoli upam napovedat, ker ravno marquez je tisti, ko zna od teh treh dirkačev najprej padit oz narediti kakšno neumnost. No letos je pokazal, da temu ni tako, ker vozi bolj z glavo. Bravo. :OK:

Drugače pa zelo dolgočasna dirka. Za naprej pa bodo na zadnjih treh dirkah vsi trije vozili bolj sproščeno, še najbolj Marquez, ker je že prvak in se bo lahko peljal na polno za zmago, dočim Rossi in Lorenzo še vseeno malo z rezervo, ker se bosta borila za drugo mesto v skupnem seštevku. Zanimivo bo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klovn pa je bil letos našolan, da peče :)

Živci so ga izdali tudi na zadnji tekmi. V bistvu je še dober, hiter, samo ne več za celo tekmo, leta so svoje naredila.

Marquez so očitno letos rekli, da naj ne vozi vsako tekmo na zmago, ampak samo odvozi prvenstvo... in bilo je dovolj.

Glede na to kakšno veselje je bilo pri Hondi, že vedo kaj pomeni uspeh marqueza na ne najbolj konkurenčni hondi skozi celo sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bikez pravi:

Tastar ma spet bukov pokal, kar se mu dogaja že sedmo sezono, kljub temu, da vsi plešejo tako kot on reče. Počas bo mogu menda res spakirat in motor prepustit bolj hitrim in konstantnim. Sicer ni za na odpad, za na vrh pa tudi ne.

Bolj hitrim in konstantnim.... Naštej mi tri prosim,ki si hitrejši in konstantnejši..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Marcel-F pravi:

Bolj hitrim in konstantnim.... Naštej mi tri prosim,ki si hitrejši in konstantnejši..

 

nimajo istega materiala, stari je vedno vozil najjaće zadeve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snecer pravi:

nimajo istega materiala, stari je vedno vozil najjaće zadeve

Seveda imaš prav!vr46 ima ja vesoljsko ladjo no

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snecer pravi:

nimajo istega materiala, stari je vedno vozil najjaće zadeve

Ja, ja ,tisoč in en izgovor,res ste pacienti eni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Marcel-F pravi:

Ja, ja ,tisoč in en izgovor,res ste pacienti eni....

V bistvu bo moral klovn razložit, zakaj s takim materialom ne zmore pobrati pokala, še zmaga komaj ... je pa glavni na murko sceni, ko se je treba obkladat z ostalimi, kazat fakiće ipd.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46 minutes ago, Snecer said:

nimajo istega materiala, stari je vedno vozil najjaće zadeve

Vprašaj se Snecer kje je bila Yamaha,ko je Rossi prišu v to moštvo leta 2004!!!
Potem piši,da je vedno vozil najjače zadeve!!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Snecer pravi:

V bistvu bo moral klovn razložit, zakaj s takim materialom ne zmore pobrati pokala, še zmaga komaj ... je pa glavni na murko sceni, ko se je treba obkladat z ostalimi, kazat fakiće ipd.

Pa ti razloži,saj praviš,da nima istega materiala,kaj ima torej on,nimajo pa vsi ostali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, kitekatus pravi:

Vprašaj se Snecer kje je bila Yamaha,ko je Rossi prišu v to moštvo leta 2004!!!
Potem piši,da je vedno vozil najjače zadeve!!!

 

Ducatija je tudi vozil menda ... 

Kdo pa je vozil v 2004, kakšna konkurenca je bila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, kitekatus pravi:

Vprašaj se Snecer kje je bila Yamaha,ko je Rossi prišu v to moštvo leta 2004!!!
Potem piši,da je vedno vozil najjače zadeve!!!

 

A še nisi opazil,da je z nekaterimi tu komunikacija na nivoju.........

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Marcel-F pravi:

Pa ti razloži,saj praviš,da nima istega materiala,kaj ima torej on,nimajo pa vsi ostali.

Ja Yamaho vozi, kot Lorenzo, ki v dežju ne nastopa. Če danes ne bi fliknila lizika, bi prehitela Rossija v skupnem

To pa marsikaj pove...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, kitekatus pravi:

Vprašaj se Snecer kje je bila Yamaha,ko je Rossi prišu v to moštvo leta 2004!!!
Potem piši,da je vedno vozil najjače zadeve!!!

 

A si se ti kdaj vprašal koliko denarja  je yamaha vložila v motocikel že preden je rossi prvič sedel nanj (honda mu takrat ni dovolila testirati do novega leta) in kako hiter je bil Rossi že,  ko je prvič sedel nanj? 

Dejstvo je, da s tolk denarja, s takimi okrepitvami (rossi in njegova ekipa niso bili edini, saj so bile glavne okrepitve v vodstvu ekipe) mu ni bilo prav nič težko zmagat že prvo dirko... 

Samo ker verniki tega ne boste nikoli razumeli, ker tumpate svoje... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, Snecer said:

V bistvu bo moral klovn razložit, zakaj s takim materialom ne zmore pobrati pokala, še zmaga komaj ... je pa glavni na murko sceni, ko se je treba obkladat z ostalimi, kazat fakiće ipd.

Kar se pa njegovega obnašanja na stezi in ob njej tiče,tudi tu si poglej ostale moto športe in razne pripetljaje med dirkači,pa boš kaj hitro uvidel,da je kazanje fakičev in ostalih neumnosti,ki jih počne med in po dirki,oz.na treningih in kvalifikacijah,pa ne samo on,še marsikdo drug,na nekem normalnem nivoju.
Včasih,ko je kje kdo koga zrinu iz piste,ali povedal kaj,česar ne bi smel,so padale čelne s čelado,bombe v čelado in še kaj!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

Ja Yamaho vozi, kot Lorenzo, ki v dežju ne nastopa. Če danes ne bi fliknila lizika, bi prehitela Rossija v skupnem

To pa marsikaj pove...

 

 

Če,če,če,če,če,če,.........če nebi bil ti tko ......... bi blo veli boljš.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, KennyJR said:

A si se ti kdaj vprašal koliko denarja  je yamaha vložila v motocikel že preden je rossi prvič sedel nanj (honda mu takrat ni dovolila testirati do novega leta) in kako hiter je bil Rossi že,  ko je prvič sedel nanj? 

Dejstvo je, da s tolk denarja, s takimi okrepitvami (rossi in njegova ekipa niso bili edini, saj so bile glavne okrepitve v vodstvu ekipe) mu ni bilo prav nič težko zmagat že prvo dirko... 

Samo ker verniki tega ne boste nikoli razumeli, ker tumpate svoje... 

Ah Kenjo,mi verniki tumpamo svoje,ok,pa naj bo po tvoje,ker drugače ne pridemo na konec!!!;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!