Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

slaba izkušnja z ANALOG motors majstrom.....

oktobra 2016 se nekako zmenim za servis in ker je bil zaseden bi blo to okoli novega leta, potem bi bilo konec januarja, potem čez 14 dni in končno 'dogovor', da pride dons sproti iskat moped, modelu pošljem še sms kako uro prej in sevede ga ni. Ga kličem in odjecla, da je čist pozabu in ne more ampak ok bo le prišel.... zamisli molim te.

nabijem ga na kurac!

pokličem druzga mehanika (sicer bolj poznanega), pravi ni problema, prpel al pridem iskat,... moped je že tam.

glede na to, da delamo z ogromno s podizvajalci je praksa pokazala, da so se tisti z izmikanjem in brez časovne odgovornosti pokazali tudi za nekvalitetne.

....moja zgodba, predlagam previdnost!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 1. 2017 ob 13:12, ArcaneWater pravi:

Počas bo nastopil čas za servis pa me zanima kater servis priporočate za Hondo, najbljižje mi je sicer Čepin (Vojnik) pa sem nedavno slišal da niti nimajo posebej mehanikov za motorje (nevem koliko je to res)  zato sem na prvi servis lani peljal v AS-Domžale pa recimo da je bilo ok. Kakšne so vaše izkušnje?

Edit: Mora bit še uradni servis (garancija) :D

Iz prve roke ti povem, da mi je eden izmed njihovih mehanikov lani na uradnem servisu poservisiral mojo tedeemko, torej je presedlal iz honde na yamaho :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
On 5. 1. 2017 at 3:53 PM, siks said:

...po mojih izkušnjah sta elisa in as ok, ok za osnovni servis z menjavo filtrov in olja pa je tudi yogi, pa še cenejši in bližji ti je...pri yogiju si med delom lahko prisoten v delavnici...pri obeh ostalih to ni zaželjeno...

:yea1:

Povejte mi, zakaj se vam zdi dobro, da ste v delavnici, ko mehanik servisira vaše vozilo?

Če  z delom serviserja nisem bil zadovoljen, ga nisem več obiskal.  NIKOLI pa nisem bil zadovoljen, ko je stranka klepetala:nono: s serviserjem in ga motila pri delu, sploh pa ne, kadar je servisiral moje vozilo.....Mislim, da so minili časi, ko si je serviser privoščil, da je zaračunal delo in material, ki ga ni porabil...Seveda pa pred začetkom  servisa  povem svoje zahteve, oziroma morebitne posege , ki niso vključeni v servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, mule pravi:

:yea1:

Povejte mi, zakaj se vam zdi dobro, da ste v delavnici, ko mehanik servisira vaše vozilo?

Če  z delom serviserja nisem bil zadovoljen, ga nisem več obiskal.  NIKOLI pa nisem bil zadovoljen, ko je stranka klepetala:nono: s serviserjem in ga motila pri delu, sploh pa ne, kadar je servisiral moje vozilo.....Mislim, da so minili časi, ko si je serviser privoščil, da je zaračunal delo in material, ki ga ni porabil...Seveda pa pred začetkom  servisa  povem svoje zahteve, oziroma morebitne posege , ki niso vključeni v servis.

...si pozabil, da živiš in koristiš storitve v sloveniji?!...kako pa boš lahko zadovoljen z opravljenim delom, če ne vidiš kako je opravljeno?...jaz vztrajam pri prisotnosti med delom...če ne za kaj drugega, da se kaj naučim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ima morda kdo izkušnje s serviserjem Miracing iz Šentvida poleg vojašnice? Kot sem slišal, naj bi v preteklosti delal v Elisi. Če kdorkoli vozi motor k njemu, me zanima predvsem kvaliteta, odnos in cena servisa (npr osnovni servis olje+filtri).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, jl79 pravi:

Ima morda kdo izkušnje s serviserjem Miracing iz Šentvida poleg vojašnice? Kot sem slišal, naj bi v preteklosti delal v Elisi. Če kdorkoli vozi motor k njemu, me zanima predvsem kvaliteta, odnos in cena servisa (npr osnovni servis olje+filtri).

lp

Vsi motorji servisirani pri njemu že nekaj let, tudi mojega vozim k njemu. Jaz sem izredno zadovoljna, saj naredi zelo kvalitetno, točno pove kaj in kako, pa tudi odnos do strank ima profesionalen. Res je delal tudi v Elisi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Danes bil prvič pri Elisi cena je sicer minimalna razlika z AS ampak je odnos + :D Tako da bom kar verjetno redno pri Elisi na servisu :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, ArcaneWater pravi:

Danes bil prvič pri Elisi cena je sicer minimalna razlika z AS ampak je odnos + :D Tako da bom kar verjetno redno pri Elisi na servisu :P 

a zdj boš še ti gužvo delu? V petek grem na prvi servis :P

pa zihr bom kavo dubu, ko bom čakal :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

a zdj boš še ti gužvo delu? V petek grem na prvi servis :P

pa zihr bom kavo dubu, ko bom čakal :D

 

Treba tist 1x na leto :D Sicer bo še guma za zamenjat kmalu kot kaže :D Nam je tudi ponudila samo smo tako imeli namen it na OMV :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Sicer je znano, ampak kar je dobro, je treba pohvalit... Servis g. Simona Habjančiča iz Žabjaka pri Ptuju. Profesionalno in korektno :worship:....v primerjavi z Motonavtiko iz Miklavža - nimam besed. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Akito pravi:

Sicer je znano, ampak kar je dobro, je treba pohvalit... Servis g. Simona Habjančiča iz Žabjaka pri Ptuju. Profesionalno in korektno :worship:....v primerjavi z Motonavtiko iz Miklavža - nimam besed. 

kaj točno pa je delal? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Snecer pravi:

kaj točno pa je delal? 

...nič posebnega..običajen redni servis na določene km...menjava olja, filtrov, zavorne tekočine, priklop na računalnik itd....in še nekaterih stvari, ki sem jih opazila glede na ceste, kjer sem se letos vozila...motor  sem odpeljala z drugačnim zvokom, gladkejšim pretikanjem itd.

Nasplošno me je pri Motonavtiki zmotilo kar nekaj stvari...ena izmed njih, da so dolili olje...wtf halo... dolili?..nisem neki strokovnjak.....kaj pomaga dolivanje olja, če se filtri naj bi menjali...torej jih niso...in še veliko meni pomembnih malenkosti, ki ti navsezadnje dajo misliti mnogo. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz od leta 2016 pri Elisi, pa sem z Obale.

Tam sem servisirala Hondo, ki sem jo po dveh letih tudi pri njih zamenjala za Batmana.

Sedaj nadaljujem pri njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Akito pravi:

...nič posebnega..običajen redni servis na določene km...menjava olja, filtrov, zavorne tekočine, priklop na računalnik itd....in še nekaterih stvari, ki sem jih opazila glede na ceste, kjer sem se letos vozila...motor  sem odpeljala z drugačnim zvokom, gladkejšim pretikanjem itd.

Nasplošno me je pri Motonavtiki zmotilo kar nekaj stvari...ena izmed njih, da so dolili olje...wtf halo... dolili?..nisem neki strokovnjak.....kaj pomaga dolivanje olja, če se filtri naj bi menjali...torej jih niso...in še veliko meni pomembnih malenkosti, ki ti navsezadnje dajo misliti mnogo. 

 

Kaj pomeni dolili olje? Ga niso menjali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Borutt pravi:

Kaj pomeni dolili olje? Ga niso menjali?

Meni tudi ni nič jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Borutt pravi:

Kaj pomeni dolili olje? Ga niso menjali?

 

pred 5 minutami, BRANE pravi:

Meni tudi ni nič jasno.

...tako kot sem napisala...in tako mi je rekel stric pri Motonavtiki na prejšnjem servisu...zato sem šla drugam...in tudi napisala nekaj postov višje pohvalo novemu serviserju...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Akito pravi:

Sicer je znano, ampak kar je dobro, je treba pohvalit... Servis g. Simona Habjančiča iz Žabjaka pri Ptuju. Profesionalno in korektno :worship:....v primerjavi z Motonavtiko iz Miklavža - nimam besed. 

:OK::OK::OK:  Sedaj si končno pri pravemu mehaniku :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, Akito said:

ena izmed njih, da so dolili olje...wtf halo... dolili?..nisem neki strokovnjak.....kaj pomaga dolivanje olja, če se filtri naj bi menjali...torej jih niso...

...pa ja, tako bos imela vedno frisno olje! :whistle:

 

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Akito pravi:

 

...tako kot sem napisala...in tako mi je rekel stric pri Motonavtiki na prejšnjem servisu...zato sem šla drugam...in tudi napisala nekaj postov višje pohvalo novemu serviserju...

Je po servisni knjižici menjava ali dolivanje olja? Kaj je pisalo na računu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce se je le izrazil "pravilno" saj nikoli ne gre popolnoma vseh kaplic olja izpustit...oz dobit iz masine...niti nocemo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej najprej koliko km in let je bilo od prejsnjega servisa in kaksen je predpisani servisni interval. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 10. 2018 ob 21:39, Zok pravi:

Povej najprej koliko km in let je bilo od prejsnjega servisa in kaksen je predpisani servisni interval. ;)

...lej...škoda besed za tole :doze:...:smoke:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!