Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

pred 12 minutami, DinDiin pravi:

Jah, tvojga se res ne bo splacal kupit, ce bo kdaj naprodaj....:BUA:

Sej se ne sekira, ko pa ve, da na Dinosu vse vzamejo :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, motolover pravi:

Koliko km si naredil v tem mesecu?

Ne vem, zadnji vikend nič, prej pa vsak po en tank goriva, približno...ne štejem niti letno niti mesečno, statistika je zame nepomembna, tudi dva tanka sta šla enkrat v tem mesecu naenkrat...lahko grem jutri na en giro, če me povabiš...

pred 16 minutami, HyperJack pravi:

Sej se ne sekira, ko pa ve, da na Dinosu vse vzamejo :D

Najraje vzamejo GS-e, posebno novejše z dodatno opremo :smoke:

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, vandrovec pravi:

Ne vem, zadnji vikend nič, prej pa vsak po en tank goriva, približno...ne štejem, tudi dva tanka sta šla enkrat v tem mesecu naenkrat...

 

Potem imaš dovolj časa za čiščenje, hitro na delo! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, vandrovec pravi:

Ne vem, zadnji vikend nič, prej pa vsak po en tank goriva, približno...ne štejem niti letno niti mesečno, statistika je zame nepomembna, tudi dva tanka sta šla enkrat v tem mesecu naenkrat...lahko grem jutri na en giro, če me povabiš...

Najraje vzamejo GS-e, posebno novejše z dodatno opremo :smoke:

Novih ne jemljejo (preveč plastike), stare imajo veliko rajši, pa še suhi na vagi več pokažejo ;)

Nekaj bom nabavljal v Wunderlichu, bi si kdo delil poštnino?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, motolover pravi:

Potem imaš dovolj časa za čiščenje, hitro na delo! ;)

Ni potrebno, se raje vozim z umazanim motorjem, kao, da sem prišel z njim že iz "Rusije" :yawn:

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, vandrovec pravi:

Ni potrebno, se raje vozim z umazanim motorjem, kao, da sem prišel z njim že iz "Rusije" :yawn:

To ti tak noben ne bo verjel..Ker GS. pa bi zdržal to tja pa nazaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par let nazaj sm se med Jelšanami in Krkom vozil z enim GSom ki mi je všeč. 

 

takle je bil. Kasnej sem ga videl v kampu ježevac, parkiranga pri izhodu v mesto in od bliz pogledal. Videvam ga parkat na leto, vem da je "moj" ker sem reg tablico povezal z nekimi zadevami. Nisem 100%, se mi pa zdi da je bil letos v eni garaži v Omišu.

Eniwej, ne vem zakaj mi je všeč. Verjetno zarad črnega motorja in strašno enostavne ampak zgovorne poslikave. Feltne bi mu pa verjetno menjal. Za lite. 

rally.jpg

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DinDiin pravi:

Jah, tvojga se res ne bo splacal kupit, ce bo kdaj naprodaj....:BUA:

...zdej si me spomnu na eno misel iz FB...nekako takole gre: šparat motor da bo "lep" za prodajo, je kot da nebi babe nategoval, zato da bo za naslednjega jebača bolš ohranjena :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Ferrarist pravi:

...zdej si me spomnu na eno misel iz FB...nekako takole gre: šparat motor da bo "lep" za prodajo, je kot da nebi babe nategoval, zato da bo za naslednjega jebača bolš ohranjena :D

A se ti zdi da jaz šparam KTM ......? Če pa že dam za motor 20kEvrov pa seveda poskrbim da sta redno očiščena,vzdrževana in seveda jih lažje prodam kot da imam 2 ali 3 leta zasušen šmir in blato na njem ....

Prav tako je bil vzdrževan GSA ki je kljub novemu modelu šel v promet za 15kkm star 2leti  .....kupec je prišel odkartal in šel ,brez pregovarjanja ,pa naj tisti ki me poznajo povejo če sem ga šparal ,segret hudiča pol pa sam gas ....

Mislim da vzdrževan motor veliko pove o načinu rokovanja lastnika z njim !

Sam veš koliko prevozim in šparam zato ne tumbej :Ppa vem da ni post letel osebno na mene in je napisan satirično ,sam vseno se ne morem poistovetit z Vandrovcem pa se vozim celo leto ,duša mi ne da da ga ne bi očedil .....sto ljudi sto čudi ....grem ,da ne zmotim spet kakšnega z kolesom in scooterjem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, Kmet2 said:

A se ti zdi da jaz šparam KTM ......? 

Itaq de ga sparas. Ta cas ko je tvoj  pokrit u garazi si ze zvrnu verzota, zeni zbil multistroodel in se ostale 1/2 sezone vozu z njenim "malim" mitorjem. 

Eniwej. Meni je fajn videt frisno umazan stroj. Nikol ne bom pozabu frenda in njegove zdolgocasene babe ko sta se  po poti domov ustavla na grobniku. Honda pa je bla umazana od 2000km fure. Ko pa vidim gor predlanske muhe in rijavo verigo bi pa komu uzel kljuce. 

 

No, vsej to zadnje pr velikmu G/S ne pride v postev. Pa se to. Vodno hlajeni me je presenetu, kako kompakten in u bistvu vitek motor je to. Samo valji strlijo. Motor sploh ni  glomazen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Cartman pravi:

Itaq de ga sparas. Ta cas ko je tvoj  pokrit u garazi si ze zvrnu verzota, zeni zbil multistroodel in se ostale 1/2 sezone vozu z njenim "malim" mitorjem. 

Eniwej. Meni je fajn videt frisno umazan stroj. Nikol ne bom pozabu frenda in njegove zdolgocasene babe ko sta se  po poti domov ustavla na grobniku. Honda pa je bla umazana od 2000km fure. Ko pa vidim gor predlanske muhe in rijavo verigo bi pa komu uzel kljuce. 

 

No, vsej to zadnje pr velikmu G/S ne pride v postev. Pa se to. Vodno hlajeni me je presenetu, kako kompakten in u bistvu vitek motor je to. Samo valji strlijo. Motor sploh ni  glomazen. 

Ja pri novem vodno hlajenem so naredili velik korak naprej ,sploh pri vzmetenju ,dober stroj!

Cartman motorji so vsi moji ;)žena je samo občasni uporabnik ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, vandrovec pravi:

sami polproizvodi :smoke:

 

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Ja pri novem vodno hlajenem so naredili velik korak naprej ,sploh pri vzmetenju ,dober stroj!

 

Tle zdej nekaj ne štima..., haha 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Kmet2 pravi:

A se ti zdi da jaz šparam KTM ......? Če pa že dam za motor 20kEvrov pa seveda poskrbim da sta redno očiščena,vzdrževana in seveda jih lažje prodam kot da imam 2 ali 3 leta zasušen šmir in blato na njem ....

Prav tako je bil vzdrževan GSA ki je kljub novemu modelu šel v promet za 15kkm star 2leti  .....kupec je prišel odkartal in šel ,brez pregovarjanja ,pa naj tisti ki me poznajo povejo če sem ga šparal ,segret hudiča pol pa sam gas ....

Mislim da vzdrževan motor veliko pove o načinu rokovanja lastnika z njim !

Sam veš koliko prevozim in šparam zato ne tumbej :Ppa vem da ni post letel osebno na mene in je napisan satirično ,sam vseno se ne morem poistovetit z Vandrovcem pa se vozim celo leto ,duša mi ne da da ga ne bi očedil .....sto ljudi sto čudi ....grem ,da ne zmotim spet kakšnega z kolesom in scooterjem ;)

...no vidiš, zato nočm novga mopeda.....k bi ga mogu cel cajt glancat :ras: mojga opere dež :D

Popravljeno . Popravil Ferrarist
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Kmet2 pravi:

Zase se brigej :P

.

... mau lepš se pa že lahko obnašaš ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, pik1 pravi:

.

... mau lepš se pa že lahko obnašaš ... :P

Dej ne smet  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Kmet2 pravi:

Dej ne smet  :P

.

... prov ... ne bom več ... :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 10. 2015, kasti pravi:

Jaz sem menjavo baterij ravnokar opravil - deluje BP.

Bodi pa zeloooooo previden pri menjavi, ker lahko zelo hitro odtrgaš kontakte za baterijo, če boš preveč "nasilen".

 

Evo, pred kratkim sem baterije ven spraskal (senzorja za tlak), brez težav in danes sem si privoščil konkreten kontakt in so mi nove baterije točkovno "privarili" nazaj na kontakte. Cena: 1 kava! Zadovoljstvo: neizmerno!

S čim si ti (ali še kdo) baterijo nazaj zalil? Polivat s tistim vročim lepilom me res ne mika. Raje bi nekaj podobnega kot je že zdaj, torej, nekaj tekočega, kar se strdi. Navaden silikon? Tekoče lepilo?

In Skala, po kakšnem principu se prekine napajanje v senzorju?

Popravljeno . Popravil Davorin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Davorin pravi:

Evo, pred kratkim sem baterije ven spraskal (senzorja za tlak), brez težav in danes sem si privoščil konkreten kontakt in so mi nove baterije točkovno "privarili" nazaj na kontakte. Cena: 1 kava! Zadovoljstvo: neizmerno!

S čim si ti (ali še kdo) baterijo nazaj zalil? Polivat s tistim vročim lepilom me res ne mika. Raje bi nekaj podobnega kot je že zdaj, torej, nekaj tekočega, kar se strdi. Navaden silikon? Tekoče lepilo?

In Skala, po kakšnem principu se prekine napajanje v senzorju?

Zalij z tekočim plasti dipom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P*** mater nimam sreče s tem zadnjim podblatnikom. Me kličejo iz Selmarja, da je Wunderlichov blatnik (puig) prišel in da ga lahko prevzamem. Se vsedem v avto in odpeljem v celje. 

Mi prodajalec da blatnik iz vrečke, jaz pa samo :eek: , odlitek nosilca faliran tako, da je imel luknjo a kljub temu so ga pobarvali..barva je na dveh koncih stekla po cirka 7 cm... in jaz naj dam 204 € za kos, ki ga sam lepše naredim?

Zdej nevem al so PUIG taki šalabajzerji, da dajo tako robo sploh naprej, nemci pa še toliko bolj, da se grejo neko high quality, potem dobiš pa, da ne rečem kaj...svaka čast kitajcem, plačaš pol manj, za 2 x boljšo kvaliteto...

In tko človek naredi 240 km in se pobriše pod nosem.

Ima kdo predlog kje dobit PUIG podblatnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!