Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

pred 3 minutami, domina pravi:

and you should be  :devil:

:wub:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, domina pravi:

jst se sam v rikverc vozim... in imam skos več profila :)

A me naučiš :P ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skupi z mopedom polno natovorjena mava manj kot 250 :)

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa mogoče to, da mi samoohranitveni nagon povečini kar dobro preprečuje subjektivno pretiravanje, posledično pa guma ostaja... sej, nimam nič proti :)

 

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo slučajno računa, domina ima 67 kil.

BTW ne vem če sem že omenil ampak Bridgestone > Mitas

 

 

Popravljeno . Popravil 5413lvl3145
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, 5413lvl3145 pravi:

Če kdo slučajno računa, domina ima 67 kil.

BTW ne vem če sem že omenil ampak Bridgestone > Mitas

 

 

pa dražja tut, sicer pa mi biloktera prva bridžstoun naredi točno 50% manj kot Mitas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vse v kilaži bi reku Snecer :ninja: Ni je za prehvalit, res lima na cesto pa še v ostrem nagibu ne daje občutka da bi popuščalo. Ko pa je cesta malo bol v kurcu tudi da dober indikator kje je meja. Počakaj še kak mesec pa ti povem, če je tale "evo" verzija kaj bolj zvdržljiva, če ne pa je še S21 na voljo od letos, ki naj bi odpravila napake S20 (kilomterina), tudi v testih so pokazali da je zdržala dlje kot S20.

 

https://ultimatemotorcycling.com/2016/03/15/bridgestone-battlax-hypersport-s21-review-5-takeaways-from-yas/

 

"The Battlax S21 replaces the S20 EVO, and sits above the BT-016 Pro in Bridgestone’s sportsbike range. It is placed just below the RS10 Battlax Racing Street tyre in the hierarchy. The RS10 is the rubber fitted OEM to Yamaha’s R1M, Honda’s RC213V-S and Kawasaki H2. However, with 12 months more development time, the S21 comes very, very close to the RS10 in outright sports performance, while offering much greater longevity."

Popravljeno . Popravil 5413lvl3145
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bridgestone pa Pirelli vse ostalo je samo neki približek ... Nikoli problemov ... Ko je guma hin jo je treba menjat pa če je to 100km ali 100000km .... Supercorsa mi je letela maximalno do 2000km ampak moped je letel kot da bi bil na tirih in kaj,sem jih par menjal na sezono pa se nisem pritoževal ... Kar se pa zalivk tiče pa ga ni čez Battlax pa ga nebo ... 
Zdaj furam GT je pa moped leti do roba z dvema, na 13 stopinj celzija, pa se na asvalt ne oziram, 4500km mam zdaj nažganih, kakih 2000 še bo mogoče več ... za sredino je vsaka guma dobra ... ko pa se pogovarjamo o robu in temperaturah,teži,hitrosti pa začnemo z novo kitico ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, domina pravi:

ja, pa mogoče to, da mi samoohranitveni nagon povečini kar dobro preprečuje subjektivno pretiravanje, posledično pa guma ostaja... sej, nimam nič proti :)

 

Ja, saj...punca obvlada gumico:P... kar pa je zgleda za ene od nas problem:D....

Moja prednja mitaska je na polovici pa mam že novo na rezervi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Samuell said:

Bridgestone pa Pirelli vse ostalo je samo neki približek ... Nikoli problemov ... Ko je guma hin jo je treba menjat pa če je to 100km ali 100000km .... Supercorsa mi je letela maximalno do 2000km ampak moped je letel kot da bi bil na tirih in kaj,sem jih par menjal na sezono pa se nisem pritoževal ... Kar se pa zalivk tiče pa ga ni čez Battlax pa ga nebo ... 
Zdaj furam GT je pa moped leti do roba z dvema, na 13 stopinj celzija, pa se na asvalt ne oziram, 4500km mam zdaj nažganih, kakih 2000 še bo mogoče več ... za sredino je vsaka guma dobra ... ko pa se pogovarjamo o robu in temperaturah,teži,hitrosti pa začnemo z novo kitico ...

2000 z SC? To bo najbrž rekord :} Tisto jo samo grdo pogledaš, pa se že lušči.

Si jo probal tudi na pisti kdaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, 5413lvl3145 pravi:

2000 z SC? To bo najbrž rekord :} Tisto jo samo grdo pogledaš, pa se že lušči.

Si jo probal tudi na pisti kdaj?

z pisto max 1500 , meni osebno je letela po pisti u nulo , je pa res da bolj svetujem rs10evo kot rs10r je malo trša , rs10r zna ob pregrevanju poplesavat medtem ko na cesti leti kak satan ... rokero ... bi pa težko rekel kaj je bolje Battlax ali Supercorsa ... razen ko priletiš na zalivke Battlax lepi ko sekund kleber ...

RS10Evo je potrebno kakih 10 do 15 km segrevat po cesti pol leti in lima , rs10r vržeš na koleno po kilometru kot supercorso ...

Vse sem šibal na Duki ... je pa vse odvisno od stila vožnje ... motorja ... pozicije ... višine ... teže ... Meni so bile vlite ... Dunlopa nisem vozil nikoli , nevem zakaj ne me že ni potegnil ... Sicer pa dobim te dve firmi za zelo dobro ceno tako da se okoli drugih niti trudim ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kateri segmen spadajo metzeler k3 ? Sem danes imel moznost jih testirat, pa nevem me niso pretirano presenetile pa me zanima ce mi jih ni uspelo dovolj segret. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, norc 16 pravi:

V kateri segmen spadajo metzeler k3 ? Sem danes imel moznost jih testirat, pa nevem me niso pretirano presenetile pa me zanima ce mi jih ni uspelo dovolj segret. 

Racing..K3 so hard varijanta..k1 soft,,k2 medium...use so racing varijante..k3 imaš za mrzljše dni (grelci niso odveč!) ;) zdj rabiš bolj k3 spredaj in k1 zadaj ali pa celo k0 supersoft..sam to se pa ti ne splača..Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 5. 2016 at 17:57, Samuell pravi:

 začnemo z novo kitico ...

Tej je blo kle že dost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali spadajo tele nove Pirelli Diablo rosso 3 že v razred Supercorse? Ali so pač bolj ljudske oz. bolj ST segment? Jih je kdo vozil, kakšna so mnenja? Sicer sem se že odločil, da bodo naslednje gume Mitas, da jih sprobam, vendar mi te Rosso 3 izgledajo zelo zanimive.

Aja drugače če kdo ne ve je do 15.5 akcija, kjer ob nakupu kompleta Pirelli Diablo Rosso 3 gum dobiš Dainese hrbteničnik.

Popravljeno . Popravil cesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 5. 2016 at 22:08, sayo pravi:

A kdo vozi na TA VELIKIH endurah Mitas E 10, me zanima kako se obnese

http://www.mitas-moto.com/international/products/motorcycle-road-tyres/enduro-trail-tyres/e-10/

S-tavelkimi endurami se 99,9% vozijo(mo) po "urejenih" cestah, mogoče še kak McAdam, tako da so redki, ki vozijo "keksarce".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj peljal pirelli phantom sportscomp na čistem klasiku triumph bonneville T120 - brez pripomb z dvema na motorju nevtralna guma , lepo gre v zavoje ..:D

pirelli diablo rosso corsa - na "divjaku" triumph truxton R .. moram povedat - verjetno je odvisno tudi od prednjih usd showa vilc in zadnjih ohlinsov - ampak nekaj je sigurno tudi guma : tolk lepo kakor je šla ta kombinacija čez razne 2-3cm kanale in luknje ter zaplate asfalta - milina .. pa se mi zdi , da se je fenomenalno in hitro ogrela v cca slabem kilometru .. sploh nisem mislil nič okoli gum ker se imel dovolj drugega dela - a kar sem hotel pred , v in po ovinku je tako tudi bilo .. :OK: :worship:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, cesko said:

Ali spadajo tele nove Pirelli Diablo rosso 3 že v razred Supercorse? Ali so pač bolj ljudske oz. bolj ST segment? Jih je kdo vozil, kakšna so mnenja? Sicer sem se že odločil, da bodo naslednje gume Mitas, da jih sprobam, vendar mi te Rosso 3 izgledajo zelo zanimive.

Aja drugače če kdo ne ve je do 15.5 akcija, kjer ob nakupu kompleta Pirelli Diablo Rosso 3 gum dobiš Dainese hrbteničnik.

Rosso3 so izboljšana Rosso2, obe nista SCorsa rang,ker je Scorsa racetrack guma... Rosso2/3 je hypersport in zopet ni ST guma. Neka zlata sredina recimo temu. Sem imel Rosso1 in so ble odlične, verjamem,da so tudi rosso2in3. Je pa pri Rosso3 je izboljšana kilometrina.

Tudi sam sem se maloo spogledoval z mitas ampak bom šel kar na Pirelli. Tole z hrbteničnikom je pa fajn, kje pa če ni skrivnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Hytech pravi:

Rosso3 so izboljšana Rosso2, obe nista SCorsa rang,ker je Scorsa racetrack guma... Rosso2/3 je hypersport in zopet ni ST guma. Neka zlata sredina recimo temu. Sem imel Rosso1 in so ble odlične, verjamem,da so tudi rosso2in3. Je pa pri Rosso3 je izboljšana kilometrina.

Tudi sam sem se maloo spogledoval z mitas ampak bom šel kar na Pirelli. Tole z hrbteničnikom je pa fajn, kje pa če ni skrivnost?

Aha potem jih bo pa tudi potrebno enkrat sprobat. Glede hrbteničnika pa nevem kje imajo. Verjetno povsod pri vulkanizerjih. Videl sem samo oglas v moto katalogu 2016 in ni nič pisalo kje. Mislim pa da traja akcija tako kot sem napisal do 15.5 oz. do razprodaje zalog. Tako, da kar povprašat pri vulkanizerju če imaš namen kupit :).

Popravljeno . Popravil cesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!