Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

ja valda da ceuga ... kok stane .. saj pravim, odvisno kaj hočeš ... kevar šive, posebna zaščita kevlar streč, kenguru komplet, kenguru delni, moj lastni design, napisi po rokah, nogah, hrbtu grba, vgrajena želva zadaj, dodatna želva za prsa, neopren okoli zapestij, gležnjev in okoli vratu ... ni da ni bla bla bla... .. tja to 1500 € se moraš res ornk zmišljevat ... jaz si nisem do tok mogu, ker nisem mogel na ta model več gor nametat :lol1:

 

zdaj sem ga imel od Gimota, zdaj pa od PSI ( http://www.psihubik.cz/en/ ). Ravno zdaj so mi odpisali, da ga jutri pošljejo meni v naročje :D

 

:krneki:

kk pa zgleda naročilo, izmera pa dobava, glede na to da so iz češke? jim ti mere pošlješ, pa kaj bi rad specificiraš? plačilo? ker zgleda zanimivo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kk pa zgleda naročilo, izmera pa dobava, glede na to da so iz češke? jim ti mere pošlješ, pa kaj bi rad specificiraš? plačilo? ker zgleda zanimivo...

aha...sem šel malo gledat...maš cel postopek izmere (se sam izmeriš na različnih mestih), določiš dizajn in materiale...ql...kk si se pa prepričal v kvaliteto? ti je kdo priporočil, si videl v živo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če ma kdo tak problem kot jaz, se pravi da ma bolj fitnes postavo in neve katero velikost sploh naj gleda :) Kupujem neki novi kombinezon, vendar mi nobene mere ne grejo skupaj. Recimo če imam prsa za velikost 2XL, pa potem pas za L, potem noge spet malo večje.. pač v tem smislu :D Kak predlog? Mam pa 184cm in cca 92kg.

hahaha, imam Bmw usnjen dvodelni kombinezon, ne vpraš kiro cifro (4xl, jakna pa na knap :grim , sm se orng namatru, da sm ga sploh najdu, ker prodajajo same otroške številke :grim ), hlače so mi orng prevlke(XL bi mi ble ok), sam se ne sekiram preveč, ker so mi komot :kva2: , mogu jih bom nest zožat, zdaj me že žena najeda, da je zadn cajt, mene pa boli :kva2:

 

moje mere, 105kg in 178cm, 52cm obseg biceps-triceps :grim

 

evo slike, da neu kdo reku, da serem :kva2:

 

11021109_878540725501754_730038265587586

 

to je pa kombinezon na men :grim

64347_856130741077776_623500337764905442

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...sem šel malo gledat...maš cel postopek izmere (se sam izmeriš na različnih mestih), določiš dizajn in materiale...ql...kk si se pa prepričal v kvaliteto? ti je kdo priporočil, si videl v živo?

Obe firmi (Psi, Gimoto) imata zelo hud rezime v dirkaških vodah. Podobno kot npr Daytona za škornje. Izven teh krogov pa teh firm skoraj nihče ne pozna.

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha builder, js tolk hudega problema pomojem nimam, ampak je glih tolk da kar probam mi ni prav, nobena cifra :glare:

108365461020545567658556.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakte a ni to tema o kombinezonih :? al o tem kdo ma večje mišice :hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto GP bilderja ... ;)

post-40856-0-94241900-1430846333_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakte a ni to tema o kombinezonih :? al o tem kdo ma večje mišice :hmm:

A ne vids, da so komi cakal, da bojo te slike objavlal? :grim  Mi suhci nimamo teh zelja.... :boobies:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kk pa zgleda naročilo, izmera pa dobava, glede na to da so iz češke? jim ti mere pošlješ, pa kaj bi rad specificiraš? plačilo? ker zgleda zanimivo...

Jaz sem se dogovarjal po elektronski pošti z gospodoma Janom Ernestom iz PSI-ja. Zrisal sem si ga v Corell Drawu. Potem sem šel pa na en izlet na Češko, si malo ogledal kombinezone, me je zmeru, dogovoru detalje, plaču in včeraj je bil končan. Danes - jutri mi ga pošljejo, tako da se naslednji teden že važim okoli :jezik:

 

slikce so pa tukaj:

 

post-3497-0-39015300-1430892084_thumb.jpg

post-3497-0-48277800-1430892092_thumb.jpg

post-3497-0-80406900-1430892113_thumb.jpg

post-3497-0-00185900-1430892127_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql...všeč mi je, da si lahko zmisliš karkoli....pa po meri...še bolje bi bilo, če bi bili tukaj....:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se dogovarjal po elektronski pošti z gospodoma Janom Ernestom iz PSI-ja. Zrisal sem si ga v Corell Drawu. Potem sem šel pa na en izlet na Češko, si malo ogledal kombinezone, me je zmeru, dogovoru detalje, plaču in včeraj je bil končan. Danes - jutri mi ga pošljejo, tako da se naslednji teden že važim okoli :jezik:

 

slikce so pa tukaj:

 

attachicon.gif20150505_145550.jpg

attachicon.gif20150505_145606.jpg

attachicon.gif20150505_145620.jpg

attachicon.gif20150505_145633.jpg

 

Kolk pa takle špas košta v evrčkih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa takle špas košta v evrčkih?

ne povem :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa takle špas košta v evrčkih?

V Bosni (Visoko) sem en teden nazaj videl štacuno, kjer je visel (pri njih narejen) glanc nov Dainese dvodelni kombinezon (za 450€). Ziher bi bili veseli tudi butičnega naročila, po meri in vzorci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Bosni (Visoko) sem en teden nazaj videl štacuno, kjer je visel (pri njih narejen) glanc nov Dainese dvodelni kombinezon (za 450€). Ziher bi bili veseli tudi butičnega naročila, po meri in vzorci...

kk pa veš da je bil pri njih narejen? da ni "iz kamiona padel"? al dejansko delajo za dainese :-) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kk pa veš da je bil pri njih narejen? da ni "iz kamiona padel"? al dejansko delajo za dainese :-) ?

Jaz sem bil tam "u prolazu", na potovanju čez prvomajske praznike. Meni je rekel, da tam pri njih to delajo za Dainese, nisem pa preveril tega z detektorjem laži... Sem pa vzel njegovo vizitko (ti jo pošljem na PM če te zanima). Pokliči ga in vprašaj, če ti lahko kakšne fotke pošlje iz "proizvodnje"... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast :OK:  Upam samo da se nebo potem prodajal dalje pri novem lastniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!