Skoči na vsebino

Skuterji, mopedi in kolesa z motorjem

  • Filtriraj teme po forumu
    1. Baotian Problem

    2. Tomos rezervni deli

    3. Tomos vilice

    4. Tomos vilice

    5. Yamaha Aerox

    6. Blokada

    7. 50 ccm 2T ali 4T skuter??

    8. Romet Ogar Caffe 50

    9. RIEJU 50ccm blokade

    10. Peugeot Speedfight - okvara

    11. Blokada za registracijo

    12. Tomos APN 4 ne delujejo luči

    13. Peda fight 14

    14. Tomos Colibri T12

    15. Aprilia sx 50 ali Yamaha dt 50

    16. Blokada 25 v aprilio sx50

    17. Gilera runner vxr 200/vx 125 1 2

    18. Problem ? Dimi

    19. Skuter ne vžge

    20. ZNEN 50

    21. Yamaha




    • Zadnje objave

      • miran985
        Nič me ne moti. A moram še enkrat napisat da proti Gs-u nimam nič? Sem lepo napisal. Omenim samo kar pogosto vidim to je to. Tebi to paše in ok, pač stvar posameznika. Ne rabim se nič tolažit, nimam za kej.  Tebe ne poznam in ni letelo na tebe,tudi lepo piše. Napisal sem NEKATERIM. Pač splošno...
      • ftp
      • ftp
        Današnja s tremi kovčki... S tem se že petindvajseto leto "mučim" , z njim naredil več makadama v dvoje kot ti s čimerkoli, res pa da z leti grem tudi do gostilne v sosednji vasi po glavni cesti. V gozd pa grem z drugimi vozili.   Ne vem kaj te toliko motijo kovčki??? Jaz jih nikoli ne odstranim, ker je motor tako narejen da v vožnji ne opaziš razlike. Enostavno... voznika ne moti, moti pa zavistneže naokoli. A res??? So te zmotili moji kovčki, pa se sploh ne poznamo... samo tolaži se.
      • miran985
        Gostilne niso moja destinacija. Vozim se kjer se karavana večina ne.  Koveti pri nas (vem za večino kdo ga ima in kje se vozijo) ga boš težko srečal ker se večina pelje izven poti. Tam kjer je Kove doma. In tudi izven cest je najlepše doživetje (sicer stvar posameznika). Avtobani,glavne ceste in podobno, od tega bežim-mo.  Kove je pri nas malo časa, zato število ne more bit enormno.  Srečaš pa vsepovsod GS-e. Proti Gs-u nimam nič. Vem pa za veliko ljudi ki ga vzamejo ker ga ima sosed,kolega, od soseda sosed. (Ovčji sistem). Veliko se jih je opeklo zaradi napačnega nakupa in se matrajo z njimi. Sicer absolutno motor ni nič kriv.  Mene zanima samo kakšen je človek in ne kateri motor vozi. Žal dotičnim odpove nek del možganov (ne vsem) in se ne znajo več pogovarjat z ostalo karavano. Smo pa leta nazaj z mojo dosti potovala, pa je bil na motorju samo top case zadaj, pa tank torba. Vedno. Pa še to je bilo preveč. Ampak to je spet stvar posameznika.  
      • KennyJR
        Je če je pa to vr46 podmladek...  Stropnik je v Slovenji 2015 podpihoval gonjo proti MM po tistem incidentu. Brez kakršnih koli dokazov je šel čez vse meje strokovnosti na nivo užaljenega fana in pri tem zlorabil svoj novinarski položaj. Od takrat je zame navaden izmeček. Že pred tem je bil sicer zelo zoprn...  Za MM ne grem, Martin je s cigo rodbine... MM je in ene mal bolj bogatunske kolkr vem... 
    ×
    ×
    • Ustvari novo...

    Pomembne informacije

    Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!