Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Živijo. Odločam se za prehod iz skuterja na konkreten motor, zelo mi je všeč tamali V-Strom, zanima pa me, če se ga dobi v 25kW verziji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, motosvetovci in v-stromovci, lahko ponosno rečem, da je od torka naprej tudi pri naši hiši tamali v-strom :OK:

Problem, pa je, ker je knjižica z navodili v nemščini!

A mi lahko kdo kako pomaga, da jo dobim v slovenščini al pa vsaj v angleščini?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem, pa je, ker je knjižica z navodili v nemščini!

A mi lahko kdo kako pomaga, da jo dobim v slovenščini al pa vsaj v angleščini?

imam jaz

jutri ti jo lahko fotokopiram enkrat ta teden sem pa v LJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sandku sem še dolžan slike stroma 650 z mehkima stranskima torbama. Upam, da ne bo zameril, ker se tako kilim. Še posebej po vseh povezavah in slikah, ki jih je dal Renegade .)

Tle so pa slikce, ki so manjkale, ko sem razlagal montažo Scottoilerja na mojega stroma. Naj vas ne moti modro olje v posodici in rdeče v cevki. Prav s tem sem se ubadal, ker mi rdeče, namenjeno visokim temperaturam, ni najbolje delovalo na nižjih temperaturah. Zato sem vse razstavljal, ker sem ga moral spraviti ven iz posodice in iz cevke.

[attachmentid=66145][attachmentid=66146]

Kako se obnese kaj tale Scottoiler na Stromu. Meni tud ze preseda ciscenje verige pocas :(. Kaksen je strosek napravice? Lahko mal izkusen prosim?? Thanks.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem o tem že pisal v drugih temah in nekaj strani nazaj. Scottoiler kompletek te pride 120€ +/- kak evro. Veriga je zmeraj sijoča in naoljena, jaz pa zadovoljen, ker se mi ni dalo stalno s sprejem okrog motorja dirkat. Tudi kolesni obroč in guma nista tako umazana kot sta bila prej. Scottovo olje je precej lažje odstraniti.

Kar na PM, če te zanima kakšna podrobnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

LP!

Danes sem bil na krstu in sem na poti domov sprobaval, če mi rata pri mojem V-stromu 650 podrgnit stransko tačko ob polaganju v ovinku :?

Bil sem sam na motorju 90kg in amotrizerje imam nastavljene na srednjo trdoto. :)

Ni in ni mi ratalo, da bi podrgnil :?

Ko sem prišel domov pa sem videl da je cca. 1 cm še ne povožene gume (zadnje gume) preden je čiti rob.

Koliko od vas drsa s tačkami :? :D

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 sezoni nazaj sem tudi sam probaval in probaval drsati s tacko (sicer na drugem motorju) pa ti povem da ni slo.....in tudi ni bilo pametno, bi se skoraj slabo koncalo.....potem pa sem se enkrat peljal na jezersko in na avstrijski strani je zahrescalo :naughty:

Kaj hocem povedat: ne se silit, bo ze samo od sebe prislo, ti samo uzivaj v voznji, ce bos z mislimi stalno skoncentriran na to ali bos ali ne bos podrgnil se zna zgodit da ti bo za kaj drugega koncentracije zmanjkalo :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=68018]

Ali tudi vas moti razmak med plastikama pri sprednji maski :?

post-7775-1145388786_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 sezoni nazaj sem tudi sam probaval in probaval drsati s tacko (sicer na drugem motorju) pa ti povem da ni slo.....in tudi ni bilo pametno, bi se skoraj slabo koncalo.....potem pa sem se enkrat peljal na jezersko in na avstrijski strani je zahrescalo :naughty:

Kaj hocem povedat: ne se silit, bo ze samo od sebe prislo, ti samo uzivaj v voznji, ce bos z mislimi stalno skoncentriran na to ali bos ali ne bos podrgnil se zna zgodit da ti bo za kaj drugega koncentracije zmanjkalo :alien1:

:OK: :OK: Jaz pa že drugo sezono brusim obe tačke do daske, ker ta motor to dopušča. Začel pa sem približno na tretjini prve sezone. Res pa je da ne ravno v vsakem ovinku, ampak če si najdeš lepo zavite dolge ovinke boš ga lahko "podrgnil". Zna pa bit varianta, ker so eni motorji pač višji, eni nižji. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: Jaz pa že drugo sezono brusim obe tačke do daske, ker ta motor to dopušča. Začel pa sem približno na tretjini prve sezone. Res pa je da ne ravno v vsakem ovinku, ampak če si najdeš lepo zavite dolge ovinke boš ga lahko "podrgnil". Zna pa bit varianta, ker so eni motorji pač višji, eni nižji. :?

Meni je to smetalo i zato sam za ovu sezonu ugradio duže linkove(dog bone) i podigao motor u repu za tri cm!Isto tako ugradio sam i čvršće progresivne Hyperpro federe(naprijed i otraga)!Ako sada pogrebem fuziraster onda sam opal!REZULTAT:PREZADOVOLJAN SAM!

GPSAlarm za Stroma gratis:

http://www.1000ps.at/forum.asp?thema_id=17...id=1722336#view

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je to smetalo i zato sam za ovu sezonu ugradio duže linkove(dog bone) i podigao motor u repu za tri cm!Isto tako ugradio sam i čvršće progresivne Hyperpro federe(naprijed i otraga)!Ako sada pogrebem fuziraster onda sam opal!REZULTAT:PREZADOVOLJAN SAM!

GPSAlarm za Stroma gratis:

http://www.1000ps.at/forum.asp?thema_id=17...id=1722336#view

Dr. Shala, kakav je to alarm, i sta znaci na kraju linka da je gratis za stroma, odnosno koliko kosta.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. Shala, kakav je to alarm, i sta znaci na kraju linka da je gratis za stroma, odnosno koliko kosta.

lp

Alarm vezan preko GPSA dobiš zastojn ,seveda ,če imaš Suzukija V strom (vreden 690 EU) .Problem je v tem ,ker je ta alarm vezan na OMTC (to je Avstrijski AMD) ,če si njihov član plačaš to vslugo mesečno 5 EU,če nisi član pa 9 EU mesečno. Kupit moraš tudi Sim kartico za 20 EU in letno plačati za kartico 50EU. To je prvo leto plačaš(če nisi član kluba),178 EU vsako naslednje leto pa 158 EU. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP :)

Mene pa zanima koliko od vas ima na svojem 650 V-stromu zamenjan izpuh? :?

Kje ste ga kupili in kakšna je cena mogoče tudi kakšna fotka :)

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ej sam tolk!

Vstrom 650 je moj prvi motor. Zdejle mam kakšnih 1086 km in grem na prvi servis k Panigazu!

Zaenkrat vse naj, naj! Sej sem vedu da bo dobr, da bo pa tolk dobr mi pa tudi na kraj pameti ni padl!!!

Nisem še probal kej zaviti iz ceste. A ma kdo že kakšne izkušnje okoli tega. Guma je precej cestna!?

Srečno vsem na cesti! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima koliko od vas ima na svojem 650 V-stromu zamenjan izpuh? :?

Kje ste ga kupili in kakšna je cena mogoče tudi kakšna fotka :)

Kaj ni noben menjal izpuha al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sam tolk!

Vstrom 650 je moj prvi motor. Zdejle mam kakšnih 1086 km in grem na prvi servis k Panigazu!

Zaenkrat vse naj, naj! Sej sem vedu da bo dobr, da bo pa tolk dobr mi pa tudi na kraj pameti ni padl!!!

Nisem še probal kej zaviti iz ceste. A ma kdo že kakšne izkušnje okoli tega. Guma je precej cestna!?

Srečno vsem na cesti! :eek:

Za teren je občutno pretežak,na makedamskih cestah se lepo obnaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole izgleda WINGS karbonski izpuh na "tamalem" vstromu.

Prvi dve sliki sta z karbnoskim pokrovom, zadnji dve brez....

Cena 60.000 za karbonski lonec in 5000 za karbonski zadnji pokrov...

Sliki nista moji ampak odgovor na povpraševanje pri Wings-u.

Sam še malo cincam zaradi homologacije (pri wingsu je ni)....

post-435-1148375782_thumb.jpg

post-435-1148375797_thumb.jpg

post-435-1148375810_thumb.jpg

post-435-1148375821_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Zakon rorček :)

Neki tazga morm tut jaz nabavit upam da čim prej :)

Tudi zaščita mašine mi je zelo všeč.

Kje pa prodajajo wingse v sloveniji :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Zakon rorček :)

Neki tazga morm tut jaz nabavit upam da čim prej :)

Tudi zaščita mašine mi je zelo všeč.

Kje pa prodajajo wingse v sloveniji :?

Sem že našel stran :)

Opazil sem da originalen izpuh ni štukan zato ti ga morajo odrezati na sredini približno tam kjer je tačka za zadnjega sopotnika .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Zakon rorček :)

Neki tazga morm tut jaz nabavit upam da čim prej :)

Tudi zaščita mašine mi je zelo všeč.

Kje pa prodajajo wingse v sloveniji :?

V Sloveniji ,če že maš preveč denarja,kupiš Akrapoviča ne pa nek wings!!!!!!bodite malo lokal patrioti namreč Nemci kupujejo zelo radi Akrapoviča,čeprav imajo veliko svojih proizvajalcev. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot jst poznam sta wings in akrapovič slovenska proizvajalca in akrapovič ne dela izpuha za tamalga v-stroma, tako da nevem kaj se jeziđš :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ti pomaga avspuh ki ni homologiran brez veze sam probleme imaš s policijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ti pomaga avspuh ki ni homologiran brez veze sam probleme imaš s policijo.

Se strinjam :BUA: v Avstriji in Italiji ti izmerijo glasnost decibelov,pa še homologacijo ti zahtevajo :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!