Skoči na vsebino

BABJI Shod


Priporočene objave

Prišla sem na idejo,po ugotovitvi številčnosti Motosvetovk,da bi bilo cool če bi se enkrat maja dobile v čim večjem številu,in preživele skupaj en utrgan vikend,poleg tega da se med seboj vse niti ne poznamo bi bil že čas da to storimo.Nekaj punc je idejo že podprlo na chatu,ostale pa lahko storite tukaj.Predlogi dobrodošli.Sama imam v mislih Terme čatež kjer je prijetno kampiranje in v maju možno kopanje.Seveda bi bil to samo babji in dvokolesni shod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikend v Jelenovem grebenu 7.6-8.6. 2003

Cena najema apartmaja je 12k SIT (na vsako po 3k SIT) na dan. Zajtrk stane 800 SIT. Posebej pa je treba plačat tudi turistično takso.

Pri gotovinskem plačilu pa dobimo še 5% popusta.

Če se nas prijavi več kot 12, bomo seveda rezervirali še kakšen apartma.

Torej s prijavami na plan. Akontacijo bomo zbirale v prvi polovici aprila.

Prijave:

Zarja

Pupa

Climberka ?

teya

sanda7

kat

uti ?

anA

alla

alka

bauca

Elizabeta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, zakaj pa ne. Sam glej, da se zadeva ne bo pokrila z 2.TSSSR :P

Za 2.TSSSR planiram zaenkrat 31.5 al pa 7.6! Upam da bom do takrat že malo boljši! :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlogi dobrodošli.Sama imam v mislih Terme čatež kjer je prijetno kampiranje in v maju možno kopanje.

Vseeno bi si lahko privoščile več "luksuza", vso to kamp kramo s sabo vlačit....jaz bi predlagala Jelenov greben, imajo dva penziona, nočitev je cca. 6.000.- SIT.....Olimje...pa se lahko kopamo v Termah Olimia....je občutno manjša gužva, kot npr. v Čatežu!

Tu je še link...pa majo ful poštimano..pa še čokoladnica je blizu :D

http://jelenov-greben.podcetrtek.si/ za skupinice se pa še vedno da zmeniti za kakšne sconto :roll:

P.S. aja, pa svoj bazen in savno majo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punce, pejte enkrat npr, v petek popoldne v Macka v LJ. Za tiste, ki ne veste, tam se zbirajo najvecji LJ pozerji. Se vsedejo za svojo mizo, na mizi je obvezno najnovejsi GSM, pa ciki Marlboro, pa kljuci od kakega BMW X5, kupljenega na 8 leasingov i se nekaj kreditov. Med srebanjem Corone gledajo djevojke u ljetnim haljinama, predvsem so pa sami sebi vsec 100 na uro.

A si predstavljate, kako bi gledali, ce pride kakih 10 Motosvetovk s svojimi motorji. Po moje bi imeli celjust do tal. Ve bi bile glavne frajerke v Macku, frajerjem pa njihov macisticni ego ne bi dal mira, enostavno spolh ne bi stekali, da je to mogoce... To, da bi se ob vas pocutili manjvreno pa sploh ni potrebno omenjati, saj veste: PUnce na motorjih - nezaslisano!!! Oni pa brez - kaj hujsega za njihov image...

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si predstavljate, kako bi gledali, ce pride kakih 10 Motosvetovk s svojimi motorji. Po moje bi imeli celjust do tal. Ve bi bile glavne frajerke v Macku, frajerjem pa njihov macisticni ego ne bi dal mira, enostavno spolh ne bi stekali, da je to mogoce... To, da bi se ob vas pocutili manjvreno pa sploh ni potrebno omenjati, saj veste: PUnce na motorjih - nezaslisano!!! Oni pa brez - kaj hujsega za njihov image...

hehehe, Tadej, drzi ... ene dvakrat sva sli z Zarjo :oops: :lol: ... vroca scena :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi predlagala tako varianto, kjer je bazen odprt zvečer, ker če bi šle za cel vikend, bi čez dan naredile kak izlet v okoliške kraje (tam do 300 km na dan, ne več) pol pa bi že pasalo malo izležavat ob bazenu pa se namakat v kakem jakuziju.

Tadej, a ti veš kake ravnine so tam pri Banovcih. Mi je pa že Olimje bolj všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si predstavljate, kako bi gledali, ce pride kakih 10 Motosvetovk s svojimi motorji. Po moje bi imeli celjust do tal. Ve bi bile glavne frajerke v Macku, frajerjem pa njihov macisticni ego ne bi dal mira, enostavno spolh ne bi stekali, da je to mogoce... To, da bi se ob vas pocutili manjvreno pa sploh ni potrebno omenjati, saj veste: PUnce na motorjih - nezaslisano!!! Oni pa brez - kaj hujsega za njihov image...

hehehe, Tadej, drzi ... ene dvakrat sva sli z Zarjo :oops: :lol: ... vroca scena :lol: :lol: :lol:

Ja pa une snobovske bejbe, ki imajo vse cunje Armani, 5 kg make upa, na rokah - gospodarke prstanov, pol pa jih nihce vec ne gleda, ker vsi gledajo motoristke... Scena! Dejte enkrat uletet v Macka, jaz bom pa iz sosednje kafane vse skupaj opazoval in se pri tem zelo zabaval.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ZA!

Vseeno Banovci, Olimje, Catez....samo, da se gre! Zacnemo pa res lahko z Mackom. He he...Tadej velja! Ti pa opazujes in poslusas komentarje. :lol: :wink:

Vse smo motosvetovke, tut tiste brez motorja, vse imamo nekaj motorizma v dusi...

Javim se, da peljem allo, ker je lahka... ;) Ce si seveda upa,... :lol: :twisted: :wink:

Sicer smo se pa ze lani menile za en tak babji FS, pa je padlo v vodo... :?

Perla, ja ... 8) 8) :wink: :D... se spomnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javim se, da peljem allo, ker je lahka... ;) Ce si seveda upa,... :lol:  :twisted:  :wink:  

No, jst pa se bom žrtvovala za Uti (k mam bl švoh motor)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdaj pa že bolje kaže :D ..... Celo na izbiro imam s čim se bom pripeljala... :wink: . Zarja, hvala za ponudbo, strah me sigurno ni......se bom z veseljem peljala s tabo :D .

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem če sem mogoče nerazumljivo napisala vendar pod MOTOSVETOVKE jaz prištevam vse tiste ki imajo motor tako kot tiste ki ga nimajo,in tiste ki ga imamo lahko peljemo tiste ki ga nimajo,zato se pa lahko dobimo enkrat v mačku in se vse podrobno zmenimo.Najprej bi bilo fajn če določimo datum.Meni je vseno sem pa za Maj ker pol gre itak vsak po svoje(morje,potovanja;..) Npr 24.5sobota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pa lahko dobimo enkrat v mačku in se vse podrobno zmenimo.Najprej bi bilo fajn če določimo datum.Meni je vseno sem pa za Maj ker pol gre itak vsak po svoje(morje,potovanja;..) Npr 24.5sobota

Dobra ideja. Npr. najprej pridemo fantje v sosednji lokal. Valjda da z motorji. Snobi v Macku nas gledajo, kdo so ti zaeni. Djevojke u ljetnim haljinama gledajo motoriste in ne njih. NEZASLISANO!

Pol pa pol ure kasneje pridejo Motosvetovke na motorjih in se parkirajo pred Mackom in gredo na drink, kjer se zmenijo za babji shod. Pa po mojem se snobom odfuka.

Npr 24.5sobota

Ja pa se zbor od Wayskijev je v Ljubljani na ta datum in gremo lahko pol tja skupaj.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drage moje motosvetovke,

vaša Mačica se je spravila v akcijo in sem rezervirala 3 apartmaje za 4 osebe v penzionu Jelenov greben. In sicer za vikend od 23.5-25.5.2003.

Cena najema apartmaja je 12k SIT (na vsako po 3k SIT) na dan. Zjtrk stane 800 SIT. Posebej pa je treba plačat tudi turistično takso.

Pri gotovinskem plačilu pa dobimo še 5% popusta.

Če se nas prijavi več kot 12, bomo seveda rezervirali še kakšen apartma.

Torej s prijavami na plan. Akontacijo bomo zbirale tam enkrat v začetku aprila.

Zdaj pa s prijavami na plan (ažurirala jih bom pa na prvi strani).

Torej jaz se prijavljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebamti, a ste čist zmešane, da naj zdej povem za 2 meseca naprej a grem al ne....... ggrr............

Ja točno zdaj. Če ne bo spet tako kot lani, ko smo se celo sezono pogovarjale, pa ni blo na konc nič iz tega. Draga Pupa, sicer pa imaš še 3-4 tedne časa, da se odločiš in si zorganiziraš tist vikend fraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebamti, a ste cˇist zmesˇane, da naj zdej povem za 2 meseca naprej a grem al ne....... ggrr............

Ja tocˇno zdaj. Cˇe ne bo spet tako kot lani, ko smo se celo sezono pogovarjale, pa ni blo na konc nicˇ iz tega. Draga Pupa, sicer pa imasˇ sˇe 3-4 tedne cˇasa, da se odlocˇisˇ in si zorganizirasˇ tist vikend fraj.

Tako je ! :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sorry sorry... se že posipam s pepelom.... no potem pa tako... zdej me evidentiraj na seznam.... bom pa povedala zadnji dan prijave točno, kako in kaj.... ok?????? :twisted: :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!