Skoči na vsebino

BABJI Shod


Priporočene objave

Samo tolk bi rada povedala, da bo rezerviranih samo toliko postelj, kolikor jih bo do naslednje srede plačanih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bauca, rezervirala bom toliko postelj kolikor jih bo do danes plačanih. Res se ne mislim zaj***.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Babi? :(

Macica, z menoj bo po vsej verjetnosti sla tudi Elizabeta. Ce mi danes ne uspe placat, se bomo znasle po svoje. Ni panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punce drage, predvsem tiste, ki se vam ni uspelo plačati do srede :? :shock: in zdaj točite bridke solze, pa bi vseeno rade šle kam, kjer bo toplo, prijazno in prijetno , pa danes in včeraj in jutri še ne veste zagotovo, kdaj bi šle in kam bi šle, bo sonce ali ne, boste pri volji ali ne.....itd ( povsem razumem razmišljanje - kako nenavadno:ženska sem :P ) sporočam in vas hkrati vabim, da se mirne duše lahko ustavite pri meni ( lokacija je v temi "srečna sem" ). Rezervacije vnaprej niso potrebne, hrana in pijača vedno pri roki (oziroma v hladilniku), če bo pa katera zmatrana in se ji ne bo dalo naprej ali nazaj, lahko celo prespi : postelja, raztegljiv kauč v dnevni, kmečka peč za dva, pokrita terasa s kaučem itd....

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tudi včeraj ni uspelo plačati... torej tudi očitno ne grem..... no fajn se imejte pa ne preveč dedcev matrat!!!

Pupa, tako kot je Zarja rekla... se pac po svoje znajdes... sotor, spalko pa dober grelec sabo pa gasa na morje... :wink: ... ne rabis rezervacije in placila za mesec in pol vnaprej, ce nisi zihr ali lahko gres ali ne, pa se zaje***** se ti ni treba :wink: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punce drage, predvsem tiste, ki se vam ni uspelo plačati do srede :? :shock: in zdaj točite bridke solze, pa bi vseeno rade šle kam, kjer bo toplo, prijazno in prijetno , pa danes in včeraj in jutri še ne veste zagotovo, kdaj bi šle in kam bi šle, bo sonce ali ne, boste pri volji ali ne.....itd ( povsem razumem razmišljanje - kako nenavadno:ženska sem :P ) sporočam in vas hkrati vabim, da se mirne duše lahko ustavite pri meni ( lokacija je v temi "srečna sem" ). Rezervacije vnaprej niso potrebne, hrana in pijača vedno pri roki (oziroma v hladilniku), če bo pa katera zmatrana in se ji ne bo dalo naprej ali nazaj, lahko celo prespi : postelja, raztegljiv kauč v dnevni, kmečka peč za dva, pokrita terasa s kaučem itd....

:D :D :D

Manuela, pa sonce mores tud' zrihtat :!: ... se spomnim lanskega izleta k Manueli :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajajaj... cist bo babje tlele...al GREMO, al JA!

MADONA! :roll:

Z gotovostjo lahko recem, da nam na Jelenovem grebenu ne bodo odrekli gostoljubja, tudi ce nas nekaj pride nenapovedano.

Aja... :cry: :cry: :cry: :cry: res mi je zal...:(

Maco, ti pa malo manj na noz, prav? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punce drage, predvsem tiste, ki se vam ni uspelo plačati do srede :? :shock: in zdaj točite bridke solze, pa bi vseeno rade šle kam, kjer bo toplo, prijazno in prijetno , pa danes in včeraj in jutri še ne veste zagotovo, kdaj bi šle in kam bi šle, bo sonce ali ne, boste pri volji ali ne.....itd ( povsem razumem razmišljanje - kako nenavadno:ženska sem :P ) sporočam in vas hkrati vabim, da se mirne duše lahko ustavite pri meni ( lokacija je v temi "srečna sem" ). Rezervacije vnaprej niso potrebne, hrana in pijača vedno pri roki (oziroma v hladilniku), če bo pa katera zmatrana in se ji ne bo dalo naprej ali nazaj, lahko celo prespi : postelja, raztegljiv kauč v dnevni, kmečka peč za dva, pokrita terasa s kaučem itd....

:D :D :D

Manuela, pa sonce mores tud' zrihtat :!: ... se spomnim lanskega izleta k Manueli :roll:

Vragica najdražja, tisto je bil izlet k Manueli na morje (kje si pa že vidla sonce na morju :!: :roll: :wink: ), to vabilo pa je mišljeno za Kanomljo - tam je pa ITAK vedno sonce :D ..no ja... razen včasih.... hja, no..zadnjih štirinajst dni vsak drugi dan :shock: :? ... že urejam......sonce.

Sicer pa moje vabilo ni časovno limitirano...... pred nami je doooooolgoooo vrooooočččeeeee poletje :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajajaj... cist bo babje tlele...al GREMO, al JA!

MADONA! :roll:

Z gotovostjo lahko recem, da nam na Jelenovem grebenu ne bodo odrekli gostoljubja, tudi ce nas nekaj pride nenapovedano.

Aja... :cry: :cry: :cry: :cry: res mi je zal...:(

Maco, ti pa malo manj na noz, prav? :wink:

Ja saj sem že pridna :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej seveda ste še vedno vse vabljene.

Žal mi je, če sem glede rezervacij nastopila tako ostro in se opravičujem vsem, ki so se zaradi tega počutili kakorkoli napadene. Še vedno si želim, da se udeležimo v čim večjem številu in da uživamo v skupni vožnji in skupnem druženju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Babeeee, a smo res tok smotaneeee :roll: ???

Mačka po moje je t nar t bol če un keš za rezervacije še mal zadržiš pa se potli res kak teden prej odločmo kam pa kdaj pa zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Babeeee, a smo res tok smotaneeee :roll: ???

Ne tok, SE BOLJ!... a ravno zato nas majo radi, ne de? :D 8) :D

Maco, lepo si tole povedala, lepse ne bi mogla niti jaz. 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko prosim za najnovejše informacije??? :?:

Maca??? :roll:

Število, razvoj dogodkov, ali si že rezervirala Chippendalese..... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sporočam, da je termin za babji shod zaradi višje sile prestavljen na 7. - 8. junija.

Še vedno ste vse dobrodošle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočam, da je termin za babji shod zaradi višje sile prestavljen na 7. - 8. junija.

Ha ?! :blink: Daj malo bolj razloži ti to .... kake sile?! .... :o :huh:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne usajaj se. Zadeva je pač prestavljena. V soglasju s puncami, ki so že plačale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne usajaj se. Zadeva je pač prestavljena. V soglasju s puncami, ki so že plačale.

U kak smo freh .... :P <_<

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!