Skoči na vsebino

BABJI Shod


Priporočene objave

Hej, zakaj si pa jaz zaslužim prvo fotko in to na Babjem shodu?!?! :blink: :unsure: Bo še kdo reku, da sem zvodnik al pa kej tacga. ;) :)

Lucky, kdaj boš pa ti lahko postal svoje fotke?

Komaj čakam.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veselje, veselje, ... sam da so se mele fajn ...

Če bi v Žiri prišle pa mal borovničk spile ne bi doma pol striptiza zganjale :P

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale prišparaj borovničke za drugo leto oziroma jih letos dost naber,..da ne boš potem stokala k ti jih bo zmanjkalo.

Bajbji žur je šel v 3PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, zakaj si pa jaz zaslužim prvo fotko in to na Babjem shodu?!?! :blink: :unsure: Bo še kdo reku, da sem zvodnik al pa kej tacga. ;) :)

SEm hotel dat vse sluke skupaj v oročilo z MAKSI-rallyja, potem pa sem neki zaštrikal... ;)

Če moderator to vidi, naj editira sporočilo tako, da bo šla Luckyjeva slika rakoam živškat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, daj zakleni ta spot in sramoto. Ne pa ga brisat, naj ostane v spomin in opomin na babjo bistroumnost, organizacijsko sposobnost, voljo, predanost ..................... na babjo pamet :lol: :lol: :lol: :P :D :P :P :D :lol: B) :) :P B) :D :P

lp DTW :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, daj zakleni ta spot in sramoto. Ne pa ga brisat, naj ostane v spomin in opomin na babjo bistroumnost, organizacijsko sposobnost, voljo, predanost ..................... na babjo pamet :lol: :lol: :lol: :P :D :P :P :D :lol: B) :) :P B) :D :P

lp DTW :rolleyes:

ti jih boš pa fasal na naslednjem snidenju z nežnejšim spolom.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj ti pomaga vsa organizacija pa pamet pa predanost, če ni volje :( :( :( <_< <_< <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, daj zakleni ta spot in sramoto. Ne pa ga brisat, naj ostane v spomin in opomin na babjo bistroumnost, organizacijsko sposobnost, voljo, predanost ..................... na babjo pamet :lol: :lol: :lol: :P :D :P :P :D :lol: B) :) :P B) :D :P

lp DTW :rolleyes:

He, he he... če že hočmo bit žleht,.... daj še sticky... da bo eno leto na vrhu...

Dobro, da me ne poznajo :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :unsure: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zaklenil babjo pamet. :lol:

Za sticky je pa ne bom naredil, ker so to le naše punce :)

In boljših si očitno ne zaslužimo :huh: ;) :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Po nekaj mesecih intenzivnega iskanja, je Motosvetova UDBA našla eno vohunsko sliko iz babjega shoda:

Očitno so se naše punce v toplicah lepo zabavale.........

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so delale "poglobljeno" analizo preteklega dela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem čist pozabila da sem imela takrat še dolge lase :hmm:

Sicer pa mislimo to srečanje ponoviti vendar v družbi vas dragih motosvetovcev,tako da se lahko kandidati za MEGA ORGIJO prijavijo direktno tukaj

ali pa na št 0905418.Za prvih 5 kandidatov posebno presenečenje.Pohitite kilometri so omejeni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa mislimo to srečanje ponoviti vendar v družbi vas dragih motosvetovcev,tako da se lahko kandidati za MEGA ORGIJO prijavijo direktno tukaj

ali pa na št 0905418.Za prvih 5 kandidatov posebno presenečenje.Pohitite kilometri so omejeni :OK:

Prijavljam se... :naughty: :yea2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa imate vsaj 12 fotografij s te fešte, da pripravimo tradicionalni slavni motorsvetov koledar za 2004.

Je sedaj ravno pravi čas za to.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!