Skoči na vsebino

BABJI Shod


Priporočene objave

Torej, ker se babji shod nezadrćno približuje, bi si drznila predlagat en načrt poteka. In ker ravno datum sovpade s turističnim relijem, ki ga pomaga organizirat Maksi, bi to dvoje lahko povezali. In sicer tako, da bo to zbirno mesto. Se torej udeležimo relly-ja, potem pa ubodemo eno skupinsko furo do Jelenovega griča. Tiste, ki imamo motor, naložimo punce, ki ga nimajo in se lepo skupaj odpeljemo. Ko bomo prijetno utrujene prispele v Podčetrtek, nas bo čakal jakuzzi, pa savna, pa še zunanji bazen. Skratka sproščanje do konca (chippendalsi se na žalost niso odzvali vabilu). V nedeljo pa lahko koristimo še kake njihove storitve (balonanje, gorsko kolesarjenje...) lahko pa se odpravimo še na eno furo, nazaj proti ljubljani.

Pripombe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Predlagam, da se glede na logistične podvige odpre stavnica. Pobiram stave: kdo meni, da shod bo, kdo meni da je to popolnoma iluzorna stvar.

Druga stava: če slučajno pride do realizacije shoda - bo trajalo soglasje med vsemi udeleženkami ves čas druženja ali pa bodo različne svetovno nazorske vizije privedle do prerane stihije? :twisted:

Odprto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo pa lahko koristimo še kake njihove storitve (balonanje, gorsko kolesarjenje...) lahko pa se odpravimo še na eno furo, nazaj proti ljubljani.

Pripombe?

Če boste balonale in kolesarile nas boste šele v ponedeljek "razveselile" s svojim prihodom nazaj v LJ :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest odpovedujem prijavo.......

Alla B)

One down, some more to come...

:P :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, alla, saj veš, da je Bauca taka firbčna deklca. Nič se sekirat. Upam, da se boš imela fino karkoli boš že počela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, alla, saj veš, da je Bauca taka firbčna deklca. Nič se sekirat. Upam, da se boš imela fino karkoli boš že počela.

Maca, kaj zdaj kdaj in kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi ne bom mogla priti, ker ima moja baletka zadnje vaje pred nastopom, jaz sem pa njen šofer na vaje in nazaj :( ,..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi ne bom mogla priti, ker ima moja baletka zadnje vaje pred nastopom, jaz sem pa njen šofer na vaje in nazaj  :( ,..........

Two down....

Še katera???

(saj sem vedel, iz nevihtnega oblaka pride prdec..)

:P :P :P :P :P :P

bla bla bla bla bla bla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej jaz predlagam, da se vse udeležimo turističnega rally-ja. Pol pa piči miško.

No, pa eno vmesno postajo naredimo v Ljubljani ob 13ih, da poberemo tiste babe, ki se ga ne bodo udeležile. Kje se zmenmo? V Domžalah na 1. petrolovi črpalki?

Dajte se zdaj vseeno še enkrat preštet, da vem na koga računat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se vidiva na rally-ju. Jaz sem tudi prijavljena... so bli organizatorji prepričljivi ;) .

Aja preštet se moramo? ENA... :P

Popravljeno . Popravil teya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej jaz predlagam, da se vse udeležimo turističnega rally-ja. Pol pa piči miško.

No, pa eno vmesno postajo naredimo v Ljubljani ob 13ih, da poberemo tiste babe, ki se ga ne bodo udeležile. Kje se zmenmo? V Domžalah na 1. petrolovi črpalki?

A bos ti prinesla tudi masinco ?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem glih najbolj redna pri pisanju postov in pregledovanju tem, ampak se mi zdi pa vseen prav, da povem, da me ne bo, glede na to, da sem čist na začetku rekla, da bom... ma brat 30 let, pa bo fešta... B)

torej -1 ;) za veselje fantom ;)

lp, ana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!