Skoči na vsebino

Ukrajinke


Pivoljub

Priporočene objave

Teli Pivoljubovi izpadi sploh niso več zabavni, tak da bi blo fajn če bi moderatorji kaj nardil v tej smeri.

Ker to na motosvet ne spada sploh. pa še preveč žaljivo je vse skupi.

Predlagam da ga banate z motosveta, pa bo mir za neki časa. :)

Ker neprijavljeni bralci MS nimajo opcije "ignore user", a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...probaj enkat črnko......in potem se javi stricu Klimbri,da ti razloži,kje si naredil napako

klimbra... moja črnka je "dišala" povsem drugače kot dišijo belke. Ne morem pomagat, ampak imela je tak neprijeten živalski vonj, ki ga raje ne bi nikoli več vohal! Kje sem naredil napako :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma so dobre in so slabe ne glede na to ali so Slovenke, Srpkinje, Ukrajinke, Bosanke ali Čefukistanke. Taki kot smo tud deci. Dobro in pošteno punco pa itak povsod težko najdeš.

Kaj pa vem, mogoče je pa pri kurbah res drugače in na kvaliteto vpliva narodnost.

Zakaj bi pa nekateri Pivoljuba dol vrgl pa ne vem. Vsaj dolgacjt ni, na njegove objave, je pa tudi dosti odziva, tako da... Sicer pa je to MOTOsvet forum. Naj bo resno, ko se gre v zvezi z motorji, drugo je pač tko mal priloga in zajebancija ( upam ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Zakaj bi pa nekateri Pivoljuba dol vrgl pa ne vem. Vsaj dolgacjt ni, na njegove objave, je pa tudi dosti odziva, tako da...

Ja to je pa tko, a ne, de še ni čist jasn, a bo MS postal Pavliha ali Cicido.

Če bo Cicido, Pivoljubica ostane pa pika. Jasn? Če pa Pavliha, pa bo Pivoljubica šu by,by, ke starih štosev pa res nima smisla brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :lol1: :kva2: :lol1:

Da se ne bi sli kasne cenzure ! :BUA:

"Moski" je povedal kar je mel. Vsak se lahko s cim pohvali. Ce zastonj ne dobis, si pac kupis, al ti podarijo.

Einstein :notworthy: je mel prav (itaq), dve stvari sta neskoncni: vesolje in neumnost :? .

Za prvo ni bil preprican. :D

Definitivno mora biti abortus legaliziran :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Moski" je povedal kar je mel. Vsak se lahko s cim pohvali. Ce zastonj ne dobis, si pac kupis, al ti podarijo.

Ja, ata mu je podaril žepnino, s katero si je "kao" kurbo plačal. Čeprav ne vem, kok se je on že naveličal slovenskih bab. :hmm: Sumim, da še začel ni, ker slovenske babe celo razumejo, kaj govori, ukrajinkam pa samo denar šumi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim vse Motomarsovce, da vse moje prejšnje poste v zvezi z gospodom Pivoljubom jemljejo kot plod bolne domišljije zapeljane duše. Sedaj sem po konverzaciji s spoštovanim članom tega foruma, dragim prijateljem Klimbro, spoznal, da sem delal napako in od tega trenutka podpiram Pivoljuba v vseh njegovih prizadevanjih.

Torej, BABE ZARUKANE, PA DESCI COPATARSKI, NEHAJTE SE USAJAT NANJ; KE POJMA NIMATE IN MU ŠE DO KOLEN NE SEŽETE; DA BI MU GA POFAFAL!

Neva, šuti, pa kofe kuhat!

(PojmaNimateSKomSeZezatePress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ata mu je podaril žepnino, s katero si je "kao" kurbo plačal. Čeprav ne vem, kok se je on že naveličal slovenskih bab. :hmm: Sumim, da še začel ni, ker slovenske babe celo razumejo, kaj govori, ukrajinkam pa samo denar šumi.

Kaj pa veš mogoče je pa pivoljub preračunal, da si v končni fazi s tisto fotrovo žepnino lažje plača kurbo, kot privede povprečno dekletce do postle. Jebi ga. Na žalost dandanes vse stane :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Pivoljub, čestitam ti k izpolnjenemu spolnemu življenju. :doze:

Sicer pa so tvoje objave zanimive kot lanski sneg. :zzz:

.

.

.

Nadzorni center--->

Možnosti--->

Nezaželjeni uporabniki--->

Dodaj novega uporabnika na spisek--->

"Pivoljub"--->

Posodobi spisek nezaželenih uporabnikov--->

:)

lp DTW B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra... moja črnka je "dišala" povsem drugače kot dišijo belke. Ne morem pomagat, ampak imela je tak neprijeten živalski vonj, ki ga raje ne bi nikoli več vohal!  Kje sem naredil napako  :?

Pozabil si jo poslati v kopalnico!!!!!!! .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se osebno ne zdi pošteno, da se vsi spravljate na Pivoljuba, ki je popolnoma legalno, pošteno in v skladu s pravili MotoSveta naredil novo temo (ki je zelo zanimiva), namesto da bi konstruktivno replicirali na to tematiko.

torej...

Da, Ukrajinsko meso je res dobro. Letos sem tovrstno meso imel čast pobližje penetrirati 24-krat. Poleg tega še 6-krat zamorke, 3-krat seks z nepalskima siamskima dvojčicama, 17-krat s kozo, 13-krat s kokeršpanjelko (analno), 3 zlate ribice, 1 krava (odsvetujem), 65-krat z bučo, 3-krat izpuh renault megana 2002 coupe in 1-krat s štajerko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se osebno ne zdi pošteno, da se vsi spravljate na Pivoljuba, ki je popolnoma legalno, pošteno in v skladu s pravili MotoSveta naredil novo temo (ki je zelo zanimiva), namesto da bi konstruktivno replicirali na to tematiko.

torej...

Da, Ukrajinsko meso je res dobro. Letos sem tovrstno meso imel čast pobližje penetrirati 24-krat. Poleg tega še 6-krat zamorke, 3-krat seks z nepalskima siamskima dvojčicama, 17-krat s kozo, 13-krat s kokeršpanjelko (analno), 3 zlate ribice, 1 krava (odsvetujem), 65-krat z bučo, 3-krat izpuh renault megana 2002 coupe in 1-krat s štajerko.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Sva čast kak pa zgleda auspuh fukat.

Aja ka je blo pa z štajerko narobe da sam 1-krat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Aja ka je blo pa z štajerko narobe da sam 1-krat.

...

... predraga predvidevam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si jo poslati v kopalnico!!!!!!! .)  .)  .)

Ti šment, pa bi jo res lahko. :hmm:

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pivoljub .... ti si živ dokaz, da zlo zlo škodi če kot novorojenček iz pizde na beton padeš  :grim

:lol1:  :lol1:  :kva2:

Ampak na PIVO in ne na Laško!

Jaz Laško v flaško!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sajasto.

Še posebi.....če je pogonsko gorivo DIZEL!!!!!!!!!!

Sirkovakrtačapress :blink: :blink: :blink: :blink: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PREMZA...črnci imajo drugačen vonj od belcev, kar naj bi bilo posldica manjšega št. nekih celic v ledvicah (enkrat nekje neki brala----ni bila LADY :doze:)...a diši al smrdi to je pa verjetno stvar okusa.....dobr, da me črnke ne mikajo....črnci imajo pa BAJE druge kvalitete tko, da vonj sploh ne pride do izraza. :)

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črnci imajo pa BAJE druge kvalitete tko, da vonj sploh ne pride do izraza. :)

si daš pač štoflce v nos pa na usta hropeš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanimiva tema se mi zdi tole, ker sem tudi sam živel z Ukrajinko. Moram povedat, da je bilo fenomenalno in ni blo za keš. (No, ajd ne za gotovino :D ). Nismo sicer pil pira, ampak v nedeljo, ko sem prišel iz moto srečanja me je počakala s kolegico in vodko. In bila je vesela in smo res živel življenje.

Zaenkrat bi dodal samo to, da se večina slovenk pali na bosance in je to tudi INN v Sloveniji, ker jih drugje ne jebejo oz. jih samo pojebejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko...a res mislite da je dober fuk pogojen z nacijonalnostjo...Kaj a v Ukrajini sevanje drugačno, da so kar vse take? Men je tole čist prepozn...sploh pa take fore, da Slovenke padajo na Bosance...no če sam take poznate pol mi je jasno, da tripate na Ukrajinke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Sva čast kak pa zgleda auspuh fukat.

Aja ka je blo pa z štajerko narobe da sam 1-krat.

Še vedno prikljopljen :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!