Skoči na vsebino

Ukrajinke


Pivoljub

Priporočene objave

živi živi, ampak je bogat, uspešen, postaven, razumevajoč, ljubezniv, romantik, ravno prav mačo, ravno prav softič, ne previsok in ne premali, odlično obdarjen, maratonsko vzdržen, ravno prav latino, da je seksi ampak ne "južni", ravno prav motorist, da ni huligan ampak ravno še dovolj bad-boy, ne pije, ne kadi in se ne drogira ampak se vseeno zna zabavati, kuha, pospravlja in opravlja ostala gospodinjska dela, a ni copata in ko prdi diši po rožicah. a sem pozabil omenit da je bogat (no al pa saj njegov foter)?  :hmm:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem v keri državi živite, kar sem mel jaz prilike v SLOVENIJI, so babe radodarne, potrebne (al sem mel samo srečno roko, no tiča). samo po_ukat jih je treba kot se gre, tako da ne razumem tega pogroma nad slovenkami...mogoče pa nočete jih fukat, da se ne razve, da ste zanič?  <_<

Potrjujem, da živiš v Sloveniji :D Ni problem v ženskah (lepe, vroče, simpatične in oh-in-sploh) ampak v pristopu.

Sloveeeeeeeeeeniiiiiijjjjaaaaaaaaaaaaaa od kod le-po-te tvooooooooooooojjeeeeeeee... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrjujem, da živiš v Sloveniji  :D  Ni problem v ženskah (lepe, vroče, simpatične in oh-in-sploh) ampak v pristopu.

Sloveeeeeeeeeeniiiiiijjjjaaaaaaaaaaaaaa od kod le-po-te tvooooooooooooojjeeeeeeee...  :lol:

no, končno je en priznal da nimate pristopa...pri pravem pristopu.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda sem bogat(po svoje), lep :ph34r: , postaven :doze: , obdarjen .) , motorist ne huligan :afro1: ,romantik :wub: , ma ne preveč <_< , nisem copata :grrr , čeprav se kdaj pustim obuti iz golega užitka :lol1: :lol1: :lol1: in seveda pospravljam in kuham :grim , če ne drugega kuham vino :lol1: in pospravim ko mi je res že vse v napoto :lol1:

edino latino in seksi nisem, hvala kurcu, me vsdaj pedri ne obletavajo :lol1: :lol1: :lol1:

kera zainteresirana? :lol1: :lol1: :lol1:

no sej hec more bit, ma dejte me bolše mnenje o slovenkah, res, ni fer, da tako govorite o njih, prepričan sem, da je za vsakega kera, samo za fuk, za prijateljevanje ob tem, al pa za kako zvezico uradno in neuradno...

je pa res, da ko grejo slovenke enkrat ven iz slovenije...so najbolj iskano blago :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jaz dodam svoje mnjenje.

Tema je odlična. Po govorjenju znancev so Ukrajinke zeo dobre in se splača riskirat kakih sto mark za dober fuk. Tako pravjo. Bomo probal drugo leto.

Kar se tiče slovenk: je že pervy razložil problem materializma pri slovenkah. hrvati so zelo dobr skovali besedeo, ki naj bi opisovala stanje takega duha: SPONZORUŠA. Seveda niso vse take, je pa večina.

Kar se tiče pristopov. Ponavadi se vse skupaj dogaja v kakšni diskoteki, ali gostilni. Punca pleše, ne nudi (daje) pogledov, deluje nedostopna, fantje ga pijejo dokler niso pijani ko mambe, potem se pa prične teženje. In to naj bi bil tipičen pristop. In to je za :SS :SS : Itak da potem noben ne fuka in so najboljše Ukrajinke.

Tudi po lastnih izkušnjah so mi bile druge narodnosti bile boljše. Vse je tudi odvisno od kraja in seveda zaužitih substanc.

Upam da bodo po tej temi Slovenke bolj dajale. .)

Še to: po pogovoru s parimi puncami, pravijo, da so čefurji boljši osvajalci, saj si več upajo in imajo boljši smisel za humor. Če je to res povejte vi.

To je itak samo moje videnje vsega skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se tudi zdi, da so ženske izven svojih domačih krajev vedno bolj sproščene, ker ni nikogar, ki bi jih lahko žigosal, tako ukrajinke pri nas kot naše zlate slovenke v tujini...tudi ukrajinke v ukrajini so podobne slovenkam v sloveniji, menim da je to bistvo vsega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punca pleše, ne nudi (daje) pogledov, deluje nedostopna, fantje ga pijejo dokler niso pijani ko mambe, potem se pa prične teženje.

in kaj je tu narobe? works for me :grim :lol1:

če nebi pil je vprašanje če bi me dotične osebe na plesišču sploh zanimale, tako pa:

"Alkohol (v moškemu) je najboljši make-up žensk"

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej PERVY razloži mi tale tvoj stavek...,,mislijo, da so glavni atributti rit in joške....kure....materialistke...,, Kot vem ravno TI najbolj tripaš na joške...in nisi edini, ki podležejo pač neki od boga (ok lohk tut kirurga) dani priteklini. In sedaj se ti čudiš od kje jim ideja, da je to najvažnejše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to: po pogovoru s parimi puncami, pravijo, da so čefurji boljši osvajalci, saj si več upajo in imajo boljši smisel za humor. Če je to res povejte vi.

Kakor sem jaz opazoval situacijo, so prebivalci olimpijskih vasi predvsem vztrajni. Kar preveč. Težijo, težijo, težijo - in ko ga ženska končno odjebe, se mu jebe in gre takoj težit drugi. Nekaterim damicam se zdi pa fino, ker dobi toliko ton pozornosti od enega tipa in nasede iluziji, da mu pomeni nekaj posebnega. Spet tretje popustijo, samo da nehajo težit.

Slovencli so pa predvsem za umret hecni: cel večer plačujejo drage pijače, se trudijo biti bolj prijazni kot so kdajkoli bili, da lahko potem punca odide v spremstvu drugega. :wacko: Ali se pa preprosto vsi nabijejo kot kante, se slinijo, lajajo na ženske (seveda od daleč), nergajo da so vse prasice, potem jih pa mrtvo pijane odvlečejo domov.

Seen it all so many times...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  Ali se pa preprosto vsi nabijejo kot kante, se slinijo, lajajo na ženske (seveda od daleč), nergajo da so vse prasice, potem jih pa mrtvo pijane odvlečejo domov.

Hm. Znano, znano... :hmm:

Je pa vsaj bolj intelektualen pristop, v nasprotju z južnimi braći, k jim iz oči sveti "šta bih te jebo". B)

Pol si pa mislš, pha, sam za fuk jim gre, kwa pa Cankar, pa Dostojevski, pa Dacan, pa intelektualne subverzivne forme, ki jim dane niso... :grrr :grrr :grrr

Pa kozlaš s to zadnjo mislijo, medtem ko on fuka z maco. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu gre za začaran krog...lajat upate itak samo na kure.......res, da dostkrat to izdaja že videz-obleleka, sam pišuka včasih se mi zdi da celo vohate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm. Znano, znano... :hmm:

Je pa vsaj bolj intelektualen pristop, v nasprotju z južnimi braći, k jim iz oči sveti "šta bih te jebo". B)

Pol si pa mislš, pha, sam za fuk jim gre, kwa pa Cankar, pa Dostojevski, pa Dacan, pa intelektualne subverzivne forme, ki jim dane niso... :grrr  :grrr  :grrr

Pa kozlaš s to zadnjo mislijo, medtem ko on fuka z maco. :ph34r:

:lol: Ja, Dostojevski, Tolstoj in Aristotel bolj malo pripomorejo k temu, da bi se lažje počutil, ko greš s trdim domov. Sartre in Camis bi v bistvu še najbolj pomagala (pristop: jebe se mi za cel svet).

A niso potem ukrajinske obrtnice za marsikoga idealna rešitev? Namesto da se matraš cel večer, plačuješ kot zmešan in zgubljaš čas, plačaš tistih par jurjev, se imaš fino pa še ženska te popedena od A do Ž :naughty: In to kvalitetno, z izkušnjami. Pa še cenej pride, po mojem :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bodo po tej temi Slovenke bolj dajale.  .)

Še to: po pogovoru s parimi puncami, pravijo, da so čefurji boljši osvajalci, saj si več upajo in imajo boljši smisel za humor. Če je to res povejte vi.

To je itak samo moje videnje vsega skupaj.

....ma ne...jok...to se tebi samo čini...pardon,zdi.... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče pristopov. Ponavadi se vse skupaj dogaja v kakšni diskoteki, ali gostilni. Punca pleše, ne nudi (daje) pogledov, deluje nedostopna, fantje ga pijejo dokler niso pijani ko mambe, potem se pa prične teženje. In to naj bi bil tipičen pristop. In to je za  :SS  :SS  : Itak da potem noben ne fuka in so najboljše Ukrajinke.

...

Še to: po pogovoru s parimi puncami, pravijo, da so čefurji boljši osvajalci, saj si več upajo in imajo boljši smisel za humor. Če je to res povejte vi.

No, kot kelner vidu par lepih primerov "osvajanja" južnih:

Lepo urejen, tona briljantine, obvezno ključi "očijevga avta" na pult, spedenane hlače na rob in do popka odpeta (bela) srajca, zlatni lanac, da ga je k tlom vleklo in je s težavo kazal junaćka prsa . potem ko ji je z vsemi dokazi povedal- Ja imam lovu... evo ti ćeš biti moja... ji je hotu plačat pijačo, pa je rekla.."...ne ne bom nič, hvala..." pa je bil zlo romantičen, ko je rekel "Ka ne boš!?!?! Popi neki! Dej še njoj tud prnes to!"

Deklca očarana nad to romantiko in humorističnim pristopom je seveda spila, pa tud z njim je zginla čez čas..

Ni kej, kdor zna zna. in kdor ve kaj si ta nežna slovenska bitja želijo, jih bo dobil. in sponzoriral... :SS

Ukrajinke vsaj priznajo da dajo za keš, takele damice slovenske pa to delajo iz "ljubezni" :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukrajinke :huh: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Ja tale na NFS je kar greha vredno izgledala :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, koliko je naših deklet ki ga povlečejo kakemu italijanu in tudi slovencu za keš noben ne ve in nekatere so vam skoraj vsak dan pred očmi in bi jih vzeli kar za bodoče mamice vaših otrok pa ne veste da so na žetone...tle u GO jih je kar nekaj, pa sej majo prav. zakaj bi se matrale z nami, če lahko lepo živijo na ta način.

bravo punce, vedno nam pokažete, da je smisel življenja fuk. vse fuka na tem svetu na tak in drugačen način, vsa filozofija in ostala navlaka so le nepotrebno breme, pa smo še kar naprej slepi...

pa še to, prav je da ženske dajo le za nekaj v zameno (euro, dolar, tolar.. ), saj je njihovo osnovno poslanstvo preživetje vrste...tipi smo le tič in orodje to je vse, sprijaznimo se. :lol1: :lol1: :lol1:

torej fantje od danes naprej bomo s puncami imeli ta pristop: greš fukat? nč sekirat, častim jaz! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim......svašta :kva2: .

A poznate tisti rek: "marsikdaj zaradi grdega ksihta lepa pi**a trpi :hmm: ?"

Zakaj?

Slovenceljni smo bolani, če nimamo najboljšega avta na parkirplacu pred službo, najsijajnejšega motorja, najlepše hiše v ulici in najboljšo pičko med vsemi kolegi. Seveda se pri tem vsi obnašamo, kot da smo najbolj pametni, duhoviti, najlepši, skratka kul - enostavno tombola za pičke...to sploh ni vprašanje.

In ker vsi bedaki padamo na to foro, ma pol tistih nekaj procentov pičk, ki vsaj delno zadovolji naše kvazi kriterije o tem, kaj je sprejemljivo in kaj ne, na voljo hordo neusmiljenih bebcev, ki ne skoparijo z šank izjavami leta na račun njihovih delov telesa ipd..., pičke pa od dolgega časa :zzz: .

Jebi ga, nije ljubav komunizam, pa da imaju svi sve :ph34r: .

Evo, zaj me pa spluvajte do konca :fight2: .

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že to da tle pišem in ne laufam za babami je dovolj zgovorno :lol1: :lol1: :lol1:

no no sej ni tako hudo, ženske bi že rade dale, samo ker smo v evropi, majo pač "EVROPSKE" zahteve :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukrajinke :huh:  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:

Ja tale na NFS je kar greha vredno izgledala :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

Rusinja... Katarina :D (ful faca je ženska - sva malo pričale med preoblačenjem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rusinja... Katarina :D (ful faca je ženska - sva malo pričale med preoblačenjem).

tu je dala napotke? Boš na naslednjem NFS ti strippirala? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!