Skoči na vsebino

Ukrajinke


Pivoljub

Priporočene objave

  • 1 leto pozneje...

a te babe moraš tut homologirat pa plačat davek ker so iz druge države :D hahahahha :P

isti postopek kot za dnjepr-a in ural-a....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isti postopek kot za dnjepr-a in ural-a....

Sam prikolice ne omenjaj, ker pol bo mal več problemov :kva2::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te ponavadi koštajo manj, kot pa sponzoruše iz Ribičije...platiš, pofukaš in greš....boobies.gif

Daj mi malo razloži glede te Ribičije. Do konca poletja sem med tednom v Mb..."pa da se malo informišemo"!! :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol. kaj ti treba razlagat??? :D

pije se... pa cigani se skrešejo tu pa tam zunaj :P drgač pa si pejd dobit svoje mnenje o tem pajzlu na luži :P seveda će boš živ pršu gor... dol vem da neboš xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj mi malo razloži glede te Ribičije. Do konca poletja sem med tednom v Mb..."pa da se malo informišemo"!! boobies.gif

Ma, nekaj takega ko Franci na balanci ....čajke, croatizmi in tehno veselica s pridihom vrholanerske polke, ogromno ločenk, nekaj sponzoruš, nekaj jebačic in mnooooooogo iskalcev poceni fuka......evilgrin.gif Aja, poleti ni blema, pozimi pa zna bit jeba na poti domovtrance_25_naughty.gifdrinka.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, nekaj takega ko Franci na balanci ....čajke, croatizmi in tehno veselica s pridihom vrholanerske polke, ogromno ločenk, nekaj sponzoruš, nekaj jebačic in mnooooooogo iskalcev poceni fuka......evilgrin.gif Aja, poleti ni blema, pozimi pa zna bit jeba na poti domovtrance_25_naughty.gifdrinka.gif

word :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!