Skoči na vsebino

Fredy Miler


Špilferderber

Priporočene objave

torej po ogledu freddy-jevega videa in potem tudi po ogledu life koncerta in nato njegovega komuniciranja z "oboževalci" za šankom - MOJ SKROMNI KOMENTAR :angry:

freddy-jeva muzika je stvar okusa in po tehničnih merilih (kompozicija, besedila, izvedba, izvirnost, tehnična kakovost posnetka & remixa) slaba. Ampak zakaj toliko pluvanja?

Tip je dosti bolj pristen in človeški kot razni Bepop-i, Game Over, Power Dancers in kaj jaz vem koliko tega sranja. A IMAJO ONI PAMETNA BESEDILA, A SO SUPER PEVCI ALI GLASBENIKI,.....? NO FUCKN' WAY!!!!!!!

Kaj pa Plestenjak, Werner, čarovnik Denny,.....mater še poslanec Mirko Zamernik je CD izdal :SS

ČE FREDDY-JA VZAMEJO V ROKE MANAGERJI IN MARKETINGARJI KAKE ZALOŽBE BO RAVNO TAKO LAHKO ZVEZDA Z "DOBRO" MUZIKO IN "DOBRIM" IMAGOM.

torej:

1. vsi zgoraj omenjeni kurci so zaenkurac glasbeniki - isto kot freddy

2. o kakovosti besedil - poslušajte Verbotnovo, Korado& Brendi & praktično vse narodnjake (Avseniki in mogoče še kdo izvzeti - njim :notworthy: ) - poden debilnosti! Recimo veleopevana Siddharta - kaj je pa v njenih besedilih? samo kvazi pesniško preseravanje - razumeš pa NIČ!!!

3. glede izgleda - gangsta-rap karikature od Game Over, solarij latino Jan, slovenski country Pidži, poblajhani Werner, princ teme Danny in kraljica Šerbi - a to je pa dober image?????

dajte no, dokler bodo ti na sceni je Freddy še prava poživitev in za razliko od njih se on saj ne razglaša za neko zvezdo in se ne jemlje resno. tip pač dela muziko in hoče zabavat folk, ker pa je brezposeln mu še kako privoščim vsak tolar, ki ga dobi na račun svoje muzike.

o glasbenem okusu in inteligenci povprečnega slovenca pa več kot freddy-jev uspeh pove ponorelo skakanje na "ajmo ručice", "brziga brizga", "yo yo ti si moja kraljica", "naj bogovi slišijo", "techno alfi" ali pa uživanje v 1001. božični pesmi od katerih moreš te dni :SS

vsak naj posluša kar mu paše ampak tako pluvanje si pa tip ne zasluži :angry: zato " :SS on you!!!!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz trdim, da Fredy ne more biti dolgoročno uspešen. Je bil prvi korak narejen v napačno smer. Sicer pa na vse naštete POWER, GAME in kaj jaz še vem katere asssssssholles tudi jaz :SS . Fredyju vsekakor bolj privoščim cekine kot njim. Še enkrat :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noise meni javlja pokvarjen file in ga igra ko pokvarjen platenšpiler :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm..... to je blo v Patriotu v Slovenskih Konjicah .)

PS: nabito polna dvorana je skakal 3 ure, sledil je 1-urni foto-sesion z njim za vse oboževalce + prodal je vse CD-je, ki jih je imel sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm..... to je blo v Patriotu v Slovenskih Konjicah  .)

PS: nabito polna dvorana je skakal 3 ure, sledil je 1-urni foto-sesion z njim za vse oboževalce + prodal je vse CD-je, ki jih je imel sabo.

So pomešane ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz trdim, da Fredy ne more biti dolgoročno uspešen. Je bil prvi korak narejen v napačno smer. Sicer pa na vse naštete POWER, GAME in kaj jaz še vem katere asssssssholles tudi jaz  :SS . Fredyju vsekakor bolj privoščim cekine kot njim. Še enkrat  :SS  :SS  :SS  :SS

ma a nisi ti neki rock kritičar, da bi to lahko trdil in požel val premišljujočih prikimavajočih odobritev ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, saj ti dobro veš kako je, če se počutiš najbolj pametnega. :devil:

Ma ne, to je samo moje mnenje. Saj vsi na forumu pišemo samo svoja mnenja. Torej smo vsi kritiki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fredy ma dušo ... :OK:

P.S. Komad je star 6 let ...

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda,da sem tukaj jest edini debil,ki ne razumem globokega pomena besedil....tudi nastopa ....našega obravnavanega subjekta......

Kakor mi gredo na tisto malo,kar nosim med nogami,raznorazni Boy bendi,veleumna besedila, razni PriSmode in ostali podn zabavljači..........moram priznat,da mi je ta osebek dal dokaz,da je naša zabavna industrija ne samo že 10m preko glave v gnoju....ampak,da se s pojavom "njega", potapljamo še globje.

Nikakor ne morem razumeti nenasitnega hlastanja množic po zabavi s takimi veleumi,neverjetnimi pevskimi virtuozi........

OK....sem pač čist mim.

Uživajte ob sprejemanju takšne podn duševne hrane!!!!!

Jaz pač ne mislim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še neki...ko slišim in vidim freddya mi gre na smeh...ampak ko zaslišim GAME OVER mi gre pa na kozlanje...rabm tuno, da jo nabijem na svojo harpuno...diši mi njena škrga.....in podobne bruharije...da o frekvenci denisovega glasu in vplivu na moje bobniče, sploh ne razpravljam..., takrat pomislim na ,,Teksaški masaker z motorko,,...v glavni vlogi seveda jest. tko, da lohk rečem, da mi fredy vsaj zdravja ne ogroža...res pa da ga ne slišim prav pogosto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doslej sem vse skup jemal kot čisto zajebancijo.

Zdaj sem pa že močno v skrbeh.

A vi to tle čist resno.

Klimbra, dejva midva tle pobrat igrače,

pa se greva drugam igrat.

Ne. Pa saj ne more bit res. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prispevek o "carju" ( :yea2: ) je bil danes na "POP IN" (tisti zadnji del poročil 24ur )...pravzaprav je bila reportaža iz koncerta v Domžalama :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgoščenotlačenko, do katere je podal povezavo Špilferdirber, je včeraj dedek Mraz prinesel Mastru of Disastru in smo jo potem šibali v neskončnost. :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!