Skoči na vsebino

Formula 1 2005


Jure007

Priporočene objave

Mater, a tebe plačajo za tole "reklamo"..... me spominjaš na une 25. letnike, ki so še vedno 11. let stari in tako zagovarjajo Michael-a Jacksona, da on je pa ja nedolžen itd......

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, a tebe plačajo za tole "reklamo"..... me spominjaš na une 25. letnike, ki so še vedno 11. let stari in tako zagovarjajo Michael-a Jacksona, da on je pa ja nedolžen itd......

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Ene za propagando, druge pa za kontrapropagando!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... o dogajanjih izven stezi majo pa o MS vsi kar dobro mnenje.

Kot sm prebral u medujih!! :D

ej, ti si bolan...

ti ni pomoči, predlagam ti, da se obrneš na kakšno ustanovo, ki skrbi za takšne paciente!! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na  :004  sam še tebe sem tu čakala.......... ampak si se kar zadržal vidim  :hmm:

Kurc vzdržal! :fight2: Ven iz dela se ne vidim! :wacko:

no na hitro: Ferrari rulz, vsi ostali ste pa by! :devil: :P (šalim se, šalim :lol: )

No, pa lepo debatirajte še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurc vzdržal! :fight2: Ven iz dela se ne vidim!  :wacko:

no na hitro: Ferrari rulz, vsi ostali ste pa by! :devil:  :P  (šalim se, šalim :lol: )

No, pa lepo debatirajte še naprej.

stari, :hmm: a nimaš ti bolj pametnega dela kot tuki se kregat,...... :whistle: pazi da ne spregledaš kdo je v boksu :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, ti si bolan...

ti ni pomoči, predlagam ti, da se obrneš na kakšno ustanovo, ki skrbi za takšne paciente!! :SS

Dogajanje izven dirkaškega vikenda je nekaj druzga...

+

Mnenje o drugih zadrži zase. Če se ne strinjam s tabo se pač ne! Očitno si ti tisti, ki mu prekipevajo možgani. Argumentiraj svoje trditve na nivoju odraslega človeka.

Popravljeno . Popravil Jacque
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1994: Avstralija: Schumacher-Hill

1995: VB: Schumacher-Hill

1995: Belgija: Shumacher-Hill (se zaletita a ni nič resnega)

1995: Monza: Schumacher-Hill

1997: Argentina: Schumacher-Coulthard

1997: Luxemburg: Michael-Ralf (Michael nadaljuje in konča 2 kroga pozneje)

1997: VN Evrope: Schumacher-Villeneuve

1998: Argentina: Schumacher-Coulthard (Michael nadaljuje in zmaga)

1998: Monaco: Schumacher-Wurz

1998: Kanada: Ob izhodu iz boksov izrine Frentzna v pesek

1998: Belgija: Schumacher-Coulthard (tega se vsi spomnete dež, Coulthard ima 1 krog zaostanka)

2000: Nemčija: Schumacher-Fisichella

2003: Japonska: Schumacher-Sato

2003: Malezija: Schumacher-Trulli

2004: Monaco: Schumacher-Montoya (Schumacher brez razloga na polno zabremza v tunelu, med vožnjo za varnostnim avtom)

Tole sem nabral po netu, potem so pa še:

2000: Je s svojo vožnjo povzročil odstop Jensona Buttona na dirki za VN Italije

????: Se je zaletel v Montoyo, ki je potem moral za kazen peljati skozi bokse

????: VN Brazilije: Cikcakal je pred Montoyo, ki je bil v zavetrju, potem je MS zabremzal in Montoyi odlomil prednji spojler (ni bil kaznovan)

2005: Poskušal zriniti s piste Heidfelda

Pa si 100% prepričan, da je Šumaher res povsod krivec??? Je udeležen, ampak: Ali je res POVSOD 100% krivda na Šumaherju??

Mislm Tomaž mal pretiravaš:

1995, velika nagrada Belgije:

Zmagovalec Michael Schumacher s časom 1h36m47.875

Drugi Damon Hill s časom 1h37m07.368

Tretji Martin Brundle s časom 1h37m12.873

Kaj pa če je bil kriv Hill :hmm:

1995: VB in Monza: Obakrat Hill v Schumacherja

1998 Argentina: Šumaher res zmaga, Coulthard pa je 6. z isto odpeljanimi 72. krogi. Se pravi neki pretresljivga ni mogl bit, pa tut noben ne odstopi, ne vidim problema oz. kake gromozanske nesreče, kaj šele krivca :hmm:

1998 SPA: vemo da je bla takat umazanija (prikrita) v ekipi mklaren leta 98 v Spaju, ko je Kultard namerno v dežni zavesi zabremzu, da se je, pazi to!! na idealni liniji!!! umaknu šumaherju, ki ga je prehtevu za en krog. A se je šumaher zaletu, ker ma pač vesele se zaletavat in se vozt s tremi kolesi? Takat je zaradi teh 10 pik zgubu naslou....

2000 Nemčija: lahk dobiš nazoren posnetek, da se je fizikela zaletu u šumaherja medtem, ko se je mogu on umaknt na levo, da se ni zabu v enga, ki je Šumaherja takat pred ovinkom prehitu

2003 Velika nagrada Malezije:

Jarno Truli na dirki, kjer zmaga Raikkonen, konča na 5. mestu

Schumacher konča na 6. mestu.

Spet ne vidim nikjer nobenega odstopa oz. problema in krivca :hmm:

2004 v tunelu tut nism glih najbl zihr, če je on to pač naredu, ker je mel tist dan pač tak dan, da bi rad odstopil na dirki :hmm: Mislš da bi zanalašč spravu iz dirke sebe in Montoyo, pa čeprou je biu Montoya po točkah daaaaaleč zadaj?? Res je bla nesreča, ni bla pa namerna.

Pa Velika nagrada brazilije z Montoyo: ah bejž bejž, rad bi vidu en PRAVILNIK, kjer piše, da na dirki ne smeš braniti svoje pozicije s tem, da nekomu, ki te sploh še ne prehteva ampak se približuje, zapreš pot oz. mu preprečiš, da te prehiti. To mi najd, kjer to izrecno pravilnik prepoveduje, pa se vdam pri tej nesreči. Vsaj v motorizmu tega še nikjer nism opazu.

Mam pa zanimive podatke glede % nesreč dirkačev:

Jenson Button 8.95%

Mark Webber 9.09%

Mika Häkkinen 9.87%

Kimi Räikkönen 10%

Michael Schumacher 10.3%

Alain Prost 10.44%

Ayrton Senna 11.18%

Niki Lauda 11.56%

Juan P.Montoya 12%

David Coulthard 12.1%

Jacques Villeneuve 12.21%

Jarno Trulli 14.15%

Giancarlo Fisichella 16.26%

Damon Hill 17.24%

.

.

.

Ej fantje, ma Šumaher je tle angelček :lol1: Glede na to, da se VEDNO tolk zaletava in je v skoraj 15. letni karier dosegel "le" 10.3% in je šele na 45. mestu po % :hmm:

PS: Glede un slike z iztegnejenim prstom Coultharda: A je bla nesreča? Ja je bil trk? I don't think so, pač pa ga je šumaher, to je blo v Magny Coursu prehitu tam, kjer Daki ni pričakoval in poba je verjetno cviknu in v tisti grozi iztegnil prst.

PA ŠE BTW: UPAM DA TALE TEMA NI RATALA TEMA ŠUMAHER :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aufbix! Čreva na plot!  :lol1:  :lol1:

send mail to s@aufbix.org ;)

guess who that is :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferrari prihaja!

Jean Todt je potrdil, da bodo rdeči drugi konec tedna na dirki v Bahrain pripeljali novi dirkalnik F2005. Kot je najbrž vsem znano, so se pri ferrariju za tako potezo odločili zaradi totalnega poloma na prvih dveh dirkah. Dirkalnik sta preizkusila tako Barrichello kot tudi Schumacher in sta, po izjavah sodeč, veliko bolj zadovoljna, kot z lanskim predelanim dirkalnikom. Koliko pa je novi bolid pripravljen na zmage?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si 100% prepričan, da je Šumaher res povsod krivec??? Je udeležen, ampak: Ali je res POVSOD 100% krivda na Šumaherju??

Preberi vse poste in če boš imel očala gor boš videl tole: ''Nisem nikjer napisal da je bil pri vseh nesrečah on kriv. Pri tistih, za katere VEM da je bil sem posebej napisal. Je pa zanimivo, da je človek, ki je tak oh in sploh talent za dirkanje imel toliko nesreč se ti ne zdi?''

1998 Argentina: Šumaher res zmaga, Coulthard pa je 6. z isto odpeljanimi 72. krogi. Se pravi neki pretresljivga ni mogl bit, pa tut noben ne odstopi, ne vidim problema oz. kake gromozanske nesreče, kaj šele krivca :hmm:

Jarno Truli na dirki, kjer zmaga Raikkonen, konča na 5. mestu

Schumacher konča na 6. mestu.

Spet ne vidim nikjer nobenega odstopa oz. problema in krivca  :hmm:

Če nihče ne odstopi še ne pomeni da se nesreča in nešportno vedenje ni zgodilo! Ti velikrat ne vidiš nič narobe s tem kar je Šumi naredil. Si ti to opazil? :hmm:

1998 SPA: vemo da je bla takat umazanija (prikrita) v ekipi mklaren leta 98 v Spaju, ko je Kultard namerno v dežni zavesi zabremzu, da se je, pazi to!! na idealni liniji!!! umaknu šumaherju, ki ga je prehtevu za en krog. A se je šumaher zaletu, ker ma pač vesele se zaletavat in se vozt s tremi kolesi? Takat je zaradi teh 10 pik zgubu naslou....

Za nesrečo v Spaju 98 s Coulthardom je FIA preverila telemetrijo Coulthardovega dirkalnika in glede na navezo Ferrari-FIA dvomim, da bi oškodovali Mihca, če bi lahko zaribali Mclaren. Uradno so ugotovili, da se Coulthard niti dotaknil ni zavore pač pa je samo spustil gas. Si mogoče pomislil, da v tistem nalivu z vožnjo za dirkalnikom Šumi ni :hmm: naredil velikega napredka glede vidljivosti?

2004 v tunelu tut nism glih najbl zihr, če je on to pač naredu, ker je mel tist dan pač tak dan, da bi rad odstopil na dirki  :hmm:  Mislš da bi zanalašč spravu iz dirke sebe in Montoyo, pa čeprou je biu Montoya po točkah daaaaaleč zadaj?? Res je bla nesreča, ni bla pa namerna.

Glede tunela v Monaku: Sej nobene izmed nesreč ni naredil namenoma (z izjemo dveh za katere vemo vsi), ampak Mihaelu vsi očitajo preveliko tveganja. On bi bil idealen človek za demolition derbi.

Pa Velika nagrada brazilije z Montoyo: ah bejž bejž, rad bi vidu en PRAVILNIK, kjer piše, da na dirki ne smeš braniti svoje pozicije s tem, da nekomu, ki te sploh še ne prehteva ampak se približuje, zapreš pot oz. mu preprečiš, da te prehiti. To mi najd, kjer to izrecno pravilnik prepoveduje, pa se vdam pri tej nesreči. Vsaj v motorizmu tega še nikjer nism opazu.

Prvič kot prvič, če je dovolj blizu da se zaletita, potem te že prehiteva. Nikjer ni pravilnika, kjer piše, da ne smeš branit svoje pozicije. Je pa pravilnik, kjer piše da ne smeš cik-cakat oz. spremenit smeri vožnje v ravnini več kot enkrat, česar Šumi ne upošteva. Prav tako je pravilnik, ki pravi da se dirkači ne smejo prehitevat ob rumeni zastavi, pa Šumi to vseeno lahko (ZDA Olivier Panis - Toyota).

Mam pa zanimive podatke glede % nesreč dirkačev:

Jenson Button              8.95%

Mark Webber                9.09%

Mika Häkkinen              9.87%

Kimi Räikkönen            10%

Michael Schumacher      10.3%

Alain Prost                    10.44%

Ayrton Senna                11.18%

Niki Lauda                    11.56%

Juan P.Montoya              12%

David Coulthard            12.1%

Jacques Villeneuve        12.21%

Jarno Trulli                    14.15%

Giancarlo Fisichella        16.26%

Damon Hill                    17.24%

.

.

.

Ej fantje, ma Šumaher je tle angelček  :lol1:  Glede na to, da se VEDNO tolk zaletava in je v skoraj 15. letni karier dosegel "le" 10.3%  in je šele na 45. mestu po % :hmm:

Tej podatki so v naši debati popolnoma neuporabni. Koliko nesreč je imel Villeneuve in koliko Schumacer v svoji karieri je popolnoma vseeno. Dej pokaži podatke, koliko nesreč MED DIRKAČI je povzročil Šumi in koliko Villeneuve. Če se je Villeneuve zaletel v gume nima nikakršne povezave z našo debato. Ampak čisto popolnoma nikakršne!!!

PS: Glede un slike z iztegnejenim prstom Coultharda: A je bla nesreča? Ja je bil trk? I don't think so, pač pa ga je šumaher, to je blo v Magny Coursu prehitu tam, kjer Daki ni pričakoval in poba je verjetno cviknu in v tisti grozi iztegnil prst.

[/qoute]

Dej očala nazaj gor pa preberi še enkrat komentar ob sliki. Piše:''Aja še ena slikca čiste ljubezni do šumijevega stila vožnje''. Nikjer ni nobenega govora o nesreči ali trku.

Na žalost Šumaherjevci vidite svet F1 po svoje in ne realno. Verjetno se tudi tebi ne zdi nič čudnega, da bo dobil Ferrari najprej 60 mio $ od televizijskih pravic, šele potem se bo ostanek denarja razdelil med vseh 10 moštev. Sama poštenost in enakopravnost!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi vse poste in če boš imel očala gor boš videl tole: ''Nisem nikjer napisal da je bil pri vseh nesrečah on kriv.  Je pa zanimivo, da je človek, ki je tak oh in sploh talent za dirkanje imel toliko nesreč se ti ne zdi?''

Uredu, v čem je potem problem? Če ni bil, kar vsi vemo, vedno kriv, zakaj se potem govori samo o Šumaherjevih nesrečah? Ker si vi, ki ne navijate za Ferrari ne priznate, da tudi drugi povzročajo nesreče, ki pa ostanejo neopažene, ker dirkač pač ni tako nadrobno opazovan? Nesreče so pa del športa in kdor se bori, tisti tudi zmaga in ta je udeležen tudi v nesrečah. Minardija nauš velikat vidu, dab se s kom zaletavu.

Če nihče ne odstopi še ne pomeni da se nesreča in nešportno vedenje ni zgodilo! Ti velikrat ne vidiš nič narobe s tem kar je Šumi naredil. Si ti to opazil? 

Nisem, ker JAZ osebno sem večkat, tudi nekaj postov nazaj, povedal tebi in še komu, da Šumaher ni angelček, da JE povzročil tudi kakšno nešportno potezo, zagovarjam pa, da ni tak, kot ga vi prikazujete, da se zaletava non stop in da je vedno med glavnimi krivci.

Za nesrečo v Spaju 98 s Coulthardom je FIA preverila telemetrijo Coulthardovega dirkalnika in glede na navezo Ferrari-FIA dvomim, da bi oškodovali Mihca, če bi lahko zaribali Mclaren. Uradno so ugotovili, da se Coulthard niti dotaknil ni zavore pač pa je samo spustil gas. Si mogoče pomislil, da v tistem nalivu z vožnjo za dirkalnikom Šumi ni  naredil velikega napredka glede vidljivosti?

Ne vem, od kje vam naveza Ferrari-Fia :slap: Kje je bla pa FIA potem zadnjih 20 let, ko so bli Ferrariji v podnu? Leta 1996-1997 je bila potem naveza Fia- Williams, leta 1998 in 1999 pa naveza FIA - McLaren?? Kar se lepo tudi vidi, kako je Fia potegnila z McLarnom v Spaju, kajti ne gre mi v glavo, zakaj bi v močnem nalivu, z dežno zaveso za seboj, na idealni liniji Coulthard spuščal gas :nono: Tega na idealni liniji nebi naredu niti jaz, pa se znam vozit samo z motorji Pa BTW: Šumi ni vozu za Coulthardom, ampak se mu je kar lepo in hitro približal za ceu krog spredaj (zadnji stavk mi ni čist jasn :hmm: )

Glede tunela v Monaku: Sej nobene izmed nesreč ni naredil namenoma (z izjemo dveh za katere vemo vsi), ampak Mihaelu vsi očitajo preveliko tveganja. On bi bil idealen človek za demolition derbi.

Ja ok, zakaj potem taka razglablanja o Šumaherju zaletavcu? Kdor pa ne tvega, pa nikol nau zmagu, to pa verjem. In v motorjih je tako in v avtomobilizmu je tako in vedno bo tako.

Prvič kot prvič, če je dovolj blizu da se zaletita, potem te že prehiteva. Nikjer ni pravilnika, kjer piše, da ne smeš branit svoje pozicije. Je pa pravilnik, kjer piše da ne smeš cik-cakat oz. spremenit smeri vožnje v ravnini več kot enkrat, česar Šumi ne upošteva. Prav tako je pravilnik, ki pravi da se dirkači ne smejo prehitevat ob rumeni zastavi, pa Šumi to vseeno lahko (ZDA Olivier Panis - Toyota).

Svetujem, da najdeš posnetek in si pogledaš situacijo, drugič pa: prehtevanje pomeni, biti že ob boku z kateremkoli delom dirkalnika, kar pa Montoya takrat definitivno ni bil. Oz. prehitevanje je vožnja mimo drugega vozila. Je pa razlika med prehitevanje oz. dohitevanje.

. Če se je Villeneuve zaletel v gume nima nikakršne povezave z našo debato. Ampak čisto popolnoma nikakršne!!!

Glih tko, kot nimajo veze uni podatki, k si jih ti naklamfou tam gori, kjer tut Šumaher ni povsod krivec, če se kregamo glede tega, kolkat se ON zaletava,

Na žalost Šumaherjevci vidite svet F1 po svoje in ne realno. Verjetno se tudi tebi ne zdi nič čudnega, da bo dobil Ferrari najprej 60 mio $ od televizijskih pravic, šele potem se bo ostanek denarja razdelil med vseh 10 moštev. Sama poštenost in enakopravnost!!!

Na žalost anti-Šumaherjevci vidte samo napake, ki jih dela Šumaher, na vse ostalo se pa "pozabi". Za 60Mio mi pa pač noben osebno ni pršu to potrdit, tko da mi dol visi, če jih dobi Minardi. Vemo pa, da novinarji delajo čudeže s svojimi zgodbicami...

Pa BTW: tut z brez očal še zmer vidm brat :grim

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost Šumaherjevci vidite svet F1 po svoje in ne realno

:lol1: matr, dones ste me pa nasmejali :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uredu, v čem je potem problem? Če ni bil, kar vsi vemo, vedno kriv, zakaj se potem govori samo o Šumaherjevih nesrečah? Ker si vi, ki ne navijate za Ferrari ne priznate, da tudi drugi povzročajo nesreče, ki pa ostanejo neopažene, ker dirkač pač ni tako nadrobno opazovan? Nesreče so pa del športa in kdor se bori, tisti tudi  zmaga in ta je udeležen tudi v nesrečah. Minardija nauš velikat vidu, dab se s kom zaletavu.

Ne. O Šumijevih nesrečah se govori iz dveh razlogov. Eden je ta, da ste VI, ki navijate za Ferrari tolk prekleto občutljivi, da takoj ko vidite v enem stavku besedi Šumaher in zaletu začnete jokat koko zmer glih Šumija najdemo. Lej Jest k sm zaprisežen Renojevc sprejmem da je Fisichella zamutil in se zaletel v Webbra. Ko se Šumi zaleti in kdo to napiše na forum je pa taka debata kot je zdej najina, ker pač nočte sprejet da se pač zaletu. Drug razlog pa je, da zarad Šumijeve vožnje prepogosto konča v pesku ali kupu polomljenega karbona kdo drug.

Nisem, ker JAZ osebno sem večkat, tudi nekaj postov nazaj, povedal tebi in še komu, da Šumaher ni angelček, da JE povzročil tudi kakšno nešportno potezo, zagovarjam pa, da ni tak, kot ga vi prikazujete, da se zaletava non stop in da je vedno med glavnimi krivci.

KAKŠNO?!?!? Šumaher se ne zaletava non stop in ni vedno med glavnimi krivci. Je pa veliko bolj pogosto kot drugi dirkači v F1.

Ne vem, od kje vam naveza Ferrari-Fia  :slap: Kje je bla pa FIA potem zadnjih 20 let, ko so bli Ferrariji v podnu?  Leta 1996-1997 je bila potem naveza Fia- Williams, leta 1998 in 1999 pa naveza FIA - McLaren?? Kar se lepo tudi vidi, kako je Fia potegnila z McLarnom v Spaju, kajti ne gre mi v glavo, zakaj bi v močnem nalivu, z dežno zaveso za seboj, na idealni liniji Coulthard spuščal gas  :nono:  Tega na idealni liniji nebi naredu niti jaz, pa se znam vozit samo z motorji Pa BTW: Šumi ni vozu za Coulthardom, ampak se mu je kar lepo in hitro približal za ceu krog spredaj (zadnji stavk mi ni čist jasn  :hmm: )

Šumi se je približal Coulthardu od zadaj, ker je Šumi prehiteval Coultharda za krog. Če bi se mu približeval od spredaj pa bi Coulthard prehiteval Šumija za krog. Zdej si pa napisal svetovno neumnost sosed. Torej ti, če pelješ po idealni liniji, v močnem nalivu pred ovinkom ne bi spustil gasa???

Ja ok, zakaj potem taka razglablanja o Šumaherju zaletavcu? Kdor pa ne tvega, pa nikol nau zmagu, to pa verjem. In v motorjih je tako in v avtomobilizmu je tako in vedno bo tako.

Ja s tem se popolnoma strinjam, samo Šumaher preveč tvega. In to bi mi bilo popolnoma vseeno, če ne bi tvegal poleg svoje buče tudi življenja drugih dirkačev.

Svetujem, da najdeš posnetek in si pogledaš situacijo, drugič pa: prehtevanje pomeni, biti že ob boku z kateremkoli delom dirkalnika, kar pa Montoya takrat definitivno ni bil. Oz. prehitevanje je vožnja mimo drugega vozila. Je pa razlika med prehitevanje oz. dohitevanje.

Ja to imaš sicer po eni strani prav ampak glede na to, da je bil Montoya že nekaj časa tik za Šumijem, se je prehitevanje že začelo. Pri prehitevanju ali dohitevanju pa še vedno velja da se smer vožnje lahko zamenja samo enkrat. Šumaher jo je 2x.

Za 60Mio mi pa pač noben osebno ni pršu to potrdit, tko da mi dol visi, če jih dobi Minardi. Vemo pa, da novinarji delajo čudeže s svojimi zgodbicami...

Oprosti nisem vedel, da so ti za vsako stvar, ki jo poveš v vezi s F1 in napišeš na forum, prišli delegati iz FIE osebno potrdit.

PS: Povej če boš jutr proti večeru doma, da se bova mogoče oglasila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 strani samega nabijanja v prazno...noro :lol1:

Počakmo na Bahrajn pa da vidmo kako bo šlo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vseh nesrečah, kjer je udeležen MS, je za mene ON KRIVEC (ali se skanta namerno ali pa ne) :devil:

PS: ne poznam ga osebno, kakor tudi tu pisoči prav gotovo nihče; kot dirkač je sigurno eden najhitrejših (to mu ne oporekam), ampak kot Človek pa ni ne vem kaj; do tega sklepa sem pri sebi prišel že pred 10 leti, kot potrditev tega pa je prišlo še na VN ZDA (mislim da lani), ko se je njegov brat na ovalu kar dobro raztreščil in so potrebovali kar nekaj časa, da so ga osvobodili (mislim da celo nezavestnega) iz razbitin; starejši brat pa se je takrat (mislim da kot vodilni) mirno fural za SC - kar precej krogov; pri takem ugledu in pri taki avtoriteti, kot jo uživa v F1 bi po moje mirne duše parkiral ob bratu in mu poskušal pomagati - s tako gesto bi res pokazal da mu je kaj mar za soljudi, sodirkače in ne nazadnje do lastnega brata.

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferrari z novim F12005, že v Bahrainu...no pa da vas vidmo, če nam boste kos??

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vseh nesrečah, kjer je udeležen MS, je za mene ON KRIVEC (ali se skanta namerno ali pa ne) :devil:

PS: ne poznam ga osebno, kakor tudi tu pisoči prav gotovo nihče; kot dirkač je sigurno eden najhitrejših (to mu ne oporekam), ampak kot Človek pa ni ne vem kaj; do tega sklepa sem pri sebi prišel že pred 10 leti, kot potrditev tega pa je prišlo še na VN ZDA (mislim da lani), ko se je njegov brat na ovalu kar dobro raztreščil in so potrebovali kar nekaj časa, da so ga osvobodili (mislim da celo nezavestnega) iz razbitin; starejši brat pa se je takrat (mislim da kot vodilni) mirno fural za SC - kar precej krogov; pri takem ugledu in pri taki avtoriteti, kot jo uživa v F1 bi po moje mirne duše parkiral ob bratu in mu poskušal pomagati - s tako gesto bi res pokazal da mu je kaj mar za soljudi, sodirkače in ne nazadnje do lastnega brata.

prijateljček, to si pa mimo urezu...

nisem fan Ferrarija ali M.Schumacherja pa vendar vem, da ni smisla da bi se on ustavlju in pomagu, ker so zato na dirkališču veliko bolj usposobljeni ljudje!!

ne vem kaj bi on tam pomagu sej ni ne izučen gasilec ali zdravnik??!?! :?

si preveč gledal tisti film o Indy car seriji, ko je igral S.Stallone in kjer sta dva voznika obrnila ter peljela nazaj pomagat sodirkaču, ki se je utapljal v reki... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:    :OK:

temu Ferrariju F2005 je ta teden v 96 krogu testiranj usekal motor tako, da jaz nebi bil preveč ziher, da je to to...

kakor veš Ferrari že dolgo ni imel problemov z starim motorjem z novim jih pa očitno ima zaradi tega pa tudi ni želel pripeljati model F2005 na prve dirke...

pa še samo dva takšna Ferrarija sta izdelana, tako, da ob morebitnem crashu na prostih treningih ali kvalifikacijah ostaja najverjetneje Barichello brez F2005...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkaci so na dirki zato da dirkajo resevalci pa zato resujejo dirkace ce se jim kaj pripeti! Ce bi to morali delati dirkaci ne bi bilo smisla da bi imeli ob progi resevalce in gasilce! Ce pa bi takra schumi vn skocu pa probu pomagat ralfu bi bil sam resevalcem u napoto!

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Along with Rubens Barrichello's words of optimism, Michael Schumacher has also expressed his satisfaction at the decision taken by Ferrari to field the F2005 at the Bahrain Grand Prix.

"I can only be happy about the decision to use the new car already at the next race," Schumacher stated. "At my first test with it it gave me a good feeling."

The German had his first contact with the F2005 at the Mugello circuit on Wednesday completing 81-laps.

"I was able to do a lot of laps," Schumacher continued. "During the day it got going better and better and at the end of the day we had gathered a lot of valuable data. I am looking forward to the first entry of the F2005."

Ferrari will take two F2005s to Bahrain, one for each driver. One F2004 M used in Australia and Malaysia will be on hand as the back up car.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!