Skoči na vsebino

Formula 1 2005


Jure007

Priporočene objave

včeraj sem se namenil po dolgem času spet gledat (beri prespat) F1 pa ni šlo. kapo dol Raikonenu, :OK: za BMW, :worship: za montoyo, :? in :worship: za Trullijevo prehitevanje v lowes ovinku in en velik :blink: :kva2: za villneva, ki je mojstersko uspel zajebat sebe in moštvenega kolega.

nisem gledal na POP-u, a ma Ališič še sploh kaj glasa? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alešič je včeraj pokazal, da je kompleten NOREC, ki nima prav veliko pojma o F1, oziroma ima veliko proti Ferrariju in Šumiju.

Kaj vse je pobedal ob koncu, da je Ferrari ukazal baričelu prepustiti mesto, na vseh forumih in po televiziji pa je sam Baričelo lepo povedal, da ni pričakoval prehitevanja v zadnjem krogu.

Sploh ne vem, kako je lahko kdo tako pristranski še komentator na TV.

Sicer pa, čeprav sen fun Ferrarija, vsa čast za lepo predstavo Kimija in ostalih fantov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alešič je včeraj pokazal, da je kompleten NOREC, ki nima prav veliko pojma o F1, oziroma ima veliko proti Ferrariju in Šumiju. 

Kaj vse je pobedal ob koncu, da je Ferrari ukazal baričelu prepustiti mesto, na vseh forumih in po televiziji pa je sam Baričelo lepo povedal, da ni pričakoval prehitevanja v zadnjem krogu.

Sploh ne vem, kako je lahko kdo tako pristranski še komentator na TV.

Sicer pa, čeprav sen fun Ferrarija,  vsa čast za lepo predstavo Kimija in ostalih fantov.

ja itak, Ferrari je pač najbolj pošteno moštvo v karavani F1 in kaj takega nebi nikoli naredili?!? :SS

hvala k..., da ne bo rekel, da so mu šefi naročali naj spusti Schumacherja mimo...

je pa žalostno, da se to zgodi zaradi ene k... točke!!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: S.F. se bo na konc sezone sam še z minardiji dajala....mogoče bojo kakega jordana vmes prehiteli.... :cry: a ne bi probal raj z lanskim dirkalnikom pa letošnje mišelinke gor dat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry:  S.F. se bo na konc sezone sam še z minardiji dajala....mogoče bojo kakega jordana vmes prehiteli.... :cry:  a ne bi probal raj z lanskim dirkalnikom pa letošnje mišelinke gor dat?

da ni to posledica ker imajo FIAT na nosu napisano :hmm: , bo mogu abbart malo na delo spet :grim :lol1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je FIA, preko kratkega dopisa, obvestila motošportno javnost, da bo od nalsednje dirke v Nürburgringu v veljavi novi način kvalifikacij. Kot je bilo pričakovati, se bodo kvalifikacije odvijale samo še v soboto in to na način, ki je bil uporabljen lansko sezono. Čas kvalifikacij bo med 13. in 14. uro. Vozniki bodo kvalifikacije vozili z gorivom za nastop na dirki. Torej, ni več praznih rezervoarjev. Vrstni red posamičnih voženj ostaja isti, kot do sedaj - v obratnem vrstnem redu zadnje dirke, kjer gre zmagovalec zadnji na dirkališče.

vir:F1Magazin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo te dni vprašal Ross Brawna, Jean Todta ali pa Michaela Schumacherja, kaj je glavni problem rdečih, bo vedno dobil enak odgovor: Nismo dovolj hitri na enem kvalifikacijskem krogu. Od naslednje dirke dalje bi lahko Ferrari pridobil nepričakovano pomoč. Kajti od Nürburgringa bomo imeli nove kvalifikacije, ki bodo potekale samo še v enem hitrem krogu.

"Prepričan sem, da nas to ne bo motilo. Naše gume niso dovolj dobre za kvalifikacije in ostali nimajo dovolj dobrih gum za dirko. Tokrat je boljše če si v ospredju na kvalifikacijah, kot pa da si močan na dirki", je razložil Todt. Iz tega razloga Schumacher in Barrichello v Monaku nista mogla pokazati prave hitrosti dirkalnika, saj velja pravilo, da je tukaj skorajda nemogoče prehitevati. "Takoj moramo postati hitrejši na en krog. To je naša slabost, na kateri veliko delamo. Med samo dirko, pa smo zelo konkurenčni."

Da bi tudi na kvalifikacijah postali hitrejši, bo Ferrari, s svojima testnima voznikoma, ta teden testiral na domačem dirkališču.

vir:F1Magazin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi tudi na kvalifikacijah postali hitrejši, bo Ferrari, s svojima testnima voznikoma, ta teden testiral na domačem dirkališču.

vir:F1Magazin

Tudi to zgodbo poznamo <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi še neki rad dodal: Ralf pa Rubens sta dva navadna seratorja. Rubens je joku, kako ga je Šumaher tam iz tunela prehitu.... Ja halo, v Monaku, ki je že tko težko prehtevat, boš pač izkoristu tisto najmanjšo luknjo in možnost, da boš tekmeca prehitu. Če bojo pa zdej že zarad tega jokal, nej pa kuj nehajo dirkat pa nej gre raj drkat

Kot je izjavu Barrichello: "Svetovni prvak si tega ne bi smel privoščiti. Oba bi lahko odstopila. Jaz tega ne bi naredil."

Po Barrichellovem si dirkači ne smejo privoščiti prehitevat?? Sej pol sploh ni čudn da so potem dirke vedno bolj dolgočasne, posebno, če ti to prbije dirkač.Nima jajc in se vozi samo "na izlet" :slap:

Miha je lepo povedu: "Žal mi je za Rubensa, ampak takšne stvari se v dirkanju pač dogajajo. Videl sem priložnost, da lahko prehitim in to sem tudi storil. Razumem pa, da zaradi tega ni ravno vesel."

Ralf pa tut: kot sem videl, sta bla že čez ciljno črto, ko je Ralf še vedno rinu na desno, kjer je biu Miha. Ne razumem, zakaj, ko pa je bilo dirke že konc. In pol joka, da ga je Miha ogrožou.

Miha: "Še enkrat bi to storil. Mi tukaj ne delimo poklonov, prav tako jih ne pričakujemo. Tukaj nisem na nedeljski turistični vožnji, ampak da vozim na limitu. Takšna vožnja pa je za Ralfa prenevarna."

In seveda zaradi tega Ralf nikol ne bo prvak.

Mislm, tedva sta pa prava mehkužca sorry.

Vsi pravijo, da je F1 dolgočasna, ko pa se kej dogaja, pa spet nobenmu ni nč prou. Podn :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne F1 ..Rally ... tam se pa dogaja.... nč "vau" asfalta in natreniranih krogov.. na cesto / makadam .. lukne gor dol ,prepadi, drevesa... izletne cone-kaj je že to... pol pa teraj do podna...če upaš :devil:

čeprov- ja .. monako je bla ena zanimivejših v zadnjih 3 letih.. in se strinjam z Jure007-tom. cilj je od kariraste zastave naprej. kar se prej dogaja je pa dirkanje. in vse kar paše zravn. tud prehitevanje v zadnjem ovinku.... in "ogrožanje" drugih dirkačev, ki vozijo po idealni liniji... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav  .)  Saj zato pa nas tu pa tam kakšen Villeneuve potolaži  :)

Peter Sauber, vidno jezen, je oba voznika povabil na izreden sestanek, ki bo še ta teden v Hinwilu. "To sezono nismo ravno obdarjeni z uspehi, in da bi moštvo naredili boljše in začeli osvajati točke, moramo trdo delati. V Monaku smo imeli dobro strategijo in kjer smo obdobje varnostnega avta odlično izkoristili. Te točke bi bile zelo pomembne v boju z našim neposrednim konkurentom, Red Bullom", je razočaran Sauber.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schumacher še vedno ni vrgel puške v koruzo

Vzpodbudno zanj je dejstvo, da je bil Ferrari na dirki v Monaku zelo konkurenčen in da je to dober pokazatelj za naslednje dirke. "Vedno znova bom ponovil: dokler je še kaj možno, bom poskusil vse, kar je mogoče. Da bi odnehal, to pri meni ne obstaja. To ni nekašna parola vzdržljivosti, temveč takšen sem po naravi. Sem borec in vedno dam vse od sebe - do konca. Nogometna tekma traja 90 minut, in kolikokrat se je odločila prav v zadnjih minutah ali pa celo v podaljških?"

"Na naslednjo dirko se bomo dobro pripravili, saj si želimo odpraviti naše slabosti. Trenutno so kvalifikacije naša največja slabost, kar smo lahko videli v Monaku. Na tem moramo trdo delati. Če bo ta slabost imela manjši vpliv, kot do sedaj, imamo realne možnosti voziti v ospredju in celo zmagovati. Upam, da bomo temu lahko priča že v Nürburgringu, saj se mora priznati, da so naše sposobnosti na dirki zelo konkurenčne. To je pa tisto, kar našim navijačem daje upanje. Nam ga vsekakor daje."

Upanje črpa tudi iz novega modela kvalifikacij: "Naš zaostanek, ki ga trenutno imamo, lahko zmanjšamo, če že ne odpravimo, z količino goriva. Potem je potrebna še samo pametna strategija. Za mene osebno je vedno veliko zadovoljstvo dirkati na Nürburgringu in zato komaj čakam, da spet dirkam na domačih tleh."

vir:F1Magazin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qualifying Session

1. 8 HEIDFELD Williams BMW M 1'30"081 205.735 Km/h

2. 9 RAIKKONEN McLaren Mercedes M 1'30"197 + 0'00"116

3. 7 WEBBER Williams BMW M 1'30"368 + 0'00"287

4. 16 TRULLI Toyota M 1'30"700 + 0'00"619

5. 10 MONTOYA McLaren Mercedes M 1'30"890 + 0'00"809

6. 5 ALONSO Renault M 1'31"056 + 0'00"975

7. 2 BARRICHELLO Ferrari B 1'31"249 + 0'01"168

8. 17 R.SCHUMACHER Toyota M 1'31"392 + 0'01"311

9. 6 FISICHELLA Renault M 1'31"566 + 0'01"485

10. 1 M.SCHUMACHER Ferrari B 1'31"585 + 0'01"504

11. 12 MASSA Sauber Petronas M 1'32"205 + 0'02"124

12. 14 COULTHARD RedBull Cosworth M 1'32"553 + 0'02"472

13. 3 BUTTON BAR Honda M 1'32"594 + 0'02"513

14. 15 LIUZZI RedBull Cosworth M 1'32"642 + 0'02"561

15. 11 VILLENEUVE Sauber Petronas M 1'32"891 + 0'02"810

16. 4 SATO BAR Honda M 1'32"926 + 0'02"845

17. 18 MONTEIRO Jordan Toyota B 1'35"047 + 0'04"966

18. 20 FRIESACHER Minardi Cosworth B 1'35"954 + 0'05"873

19. 19 KARTHIKEYAN Jordan Toyota B 1'36"192 + 0'06"111

20. 21 ALBERS Minardi Cosworth B 1'36"239 + 0'06"158

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma qrc vse skup...mislim da je s Šumijem za letos konc .)

Ma vsaj moj tadrugi favorit Alonso neki zmaguje :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglas:

Iščem dobrega ličarja / airbrush-erja, ki bi mojo Renault Quattro Williams prebarval na barve Rumeno-modre.

p.s.

V račun dam tudi unikatno kravato S.F.

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglas:

Iščem dobrega ličarja / airbrush-erja, ki bi mojo Renault Quattro Williams prebarval na barve Rumeno-modre.

:topic: Drug let boš pa spet rdečo hotu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!