Skoči na vsebino

Formula 1 2005


Jure007

Priporočene objave

kako mi gre tale Ališič al kaj je na živce.... danes sem po 3. letih spet prvič gledala štart in je bila takoj na začetku nesreča in vse, kar je povedal: tudi šumi je bil ŽRTEV te nesreče in ima skrivljeno trepalnico na levem sprednjem delu dirkalnika in takoj se je zadrl: OBA FERARRIJA STA ZUNAJ, NE EDEN JE NAZAJ NOTRI, TUDI DRUGI... JA TUDI FERARRIJA STA BILA ŽRTVI TE NESREČE..... o tistem, ki je šel pa resnično ven, pa prvih par minut sploh omenil ni....

:BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res :lol1:

Mislm človk ne ve a bi se smeju al joku!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHE :lol1:

Kwa je biu tale Alešič zdele dober!

Ko je Raikkonen zapelu v boxe pa je Cultard pršu na 1. mesto on pa nazaj na 3. pa Alešič:"Cultard vodi!Pa saj to je nemogoče!" Pa pustmo to da je meu Cultard še cel postanek pred sabo Raikkonen pa par sekund za njem že zrihtan za naslednih 20 krogov :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom še mal počaku s temle barvanjem... :yea2: :yea2: to mi deli Barichello!!

alonso - carica marica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni ga je kar malo žal, pa čeprav nisem pristaš mclarna.. Vendar gumo si je pa vseeno sam spalu, kar je potem povzročilo tresenje in posledično odstop..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem rekel nekaj krogov pred koncem: menda ja so pri srebrnih tako pametni da ne bodo na nož vozili in da se bodo zadoljili z drugim mestom-očitno ne in so se zadovljili z enajstim v gumah :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je bil lahko 11-i, če je odstopil :blink:  :?

Ker se šteje mesto na katerem je bil, ko je zmagovalec prepeljal zadnji krog. Vsi ostali (od dvanajstega naprej) so zaostajali že več kot 1 krog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še rezultati

1 5 Fernando Alonso Renault 59 1:31:46.648

2 8 Nick Heidfeld Williams-BMW 59 +16.5 secs

3 2 Rubens Barrichello Ferrari 59 +18.5 secs

4 14 David Coulthard Red Bull Racing 59 +31.5 secs

5 1 Michael Schumacher Ferrari 59 +50.4 secs

6 6 Giancarlo Fisichella Renault 59 +51.9 secs

7 10 Juan Pablo Montoya McLaren-Mercedes 59 +58.1 secs

8 16 Jarno Trulli Toyota 59 +71.0 secs

9 15 Vitantonio Liuzzi Red Bull Racing 59 +71.5 secs

10 3 Jenson Button BAR-Honda 59 +95.7 secs

11 9 Kimi Räikkönen McLaren-Mercedes 58 +1 Lap

12 4 Takuma Sato BAR-Honda 58 +1 Lap

13 11 Jacques Villeneuve Sauber-Petronas 58 +1 Lap

14 12 Felipe Massa Sauber-Petronas 58 +1 Lap

15 18 Tiago Monteiro Jordan-Toyota 58 +1 Lap

16 19 Narain Karthikeyan Jordan-Toyota 58 +1 Lap

17 21 Christijan Albers Minardi-Cosworth 57 +2 Laps

18 20 Patrick Friesacher Minardi-Cosworth 56 +3 Laps

Ret 17 Ralf Schumacher Toyota 33 Spin

Ret 7 Mark Webber Williams-BMW 0 Accident

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še sreča da Kimi ni trčil v voznika pred njim, saj bi se vse skup lahko bolj klavrno končalo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FIA se pa naj  :headbang: to so njihova nova pravila, glede gum :wallbash: ma kje je zdaj varnost :eek:

Sam, sej ni bla guma kriva ampak se mu je obesa zlomila kukr sm razumu... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA, ampak to se je zgodilo zarad uničene gume.. Iz kamere montirane na kimijevem dirkalniku je bilo lepo videt kako je guma načeta in kako se cel dirkalnik trese zaradi neravnega koloteka.. Zarad tega močnega tresenja je potem potrgalo obese.

To, da ne smejo menjat gum, se mi zdi ena največjih bedarij! Tako iz vidika varnosti, kot iz vidika zanimivosti dirk. Vsaj meni so bile dirke po prejšnjem sistemu bolj zanimive. Prav tako kvalifikacije, v katerih so imeli možnost odpeljat 12 krogov.. Ah, dobri stari časi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam, sej ni bla guma kriva ampak se mu je obesa zlomila kukr sm razumu...  :hmm:

In od česa :? od uničene gume s katere so prihajale močne vibracije :eek:, kot je že Dex povedal ;)

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja drugač pa kokr sm dirko gledov,prbližno vsake 10 krogov sm en krog pogledu,mi je dirka delovala kar zanimivo za formulo 1!Velik menjav v vodstvu,nekaj bojev,dobre strategije...za F1 kar zanimivo :OK:

Drugač mi je pa škoda edin Cultarda,ki je dons res mel avto pripravljen tko kot treba pa tud vozil je zelo solidno tko da bi mu privošču stopničke!

Barichello upam da je mal prebudil Ferrarijevo ekipo in mogoče začnejo še zmagovat čeprav glede na to kar je Šumi pokazu mislim da bo še trajal do prve letošnje Ferrarijeve zmage!

Lepa dirka Heidfelda!

Alonso itak razred zase!

Montoya spet pokazal kakšen bizgec za volanom zna bit!

Raikkonenu je pa pač sreča obrnila hrbet...res nepotrebna mehanska napaka oz. okvara!

All in all...nice race :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Montoya spet pokazal kakšen bizgec za volanom zna bit!

All in all...nice race :)

Smo vidl dvoboj z Maherjem... bi ga pa piču če je tok dobr!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Alonso, škoda Kimi, Šumi še vedno upam nate. (čeprav mislim da bi bilo bolje da bi se osvetili V8 motorju za naslednje leto)

mi je pa živa svinjarija da niso poklicali Kimija v bokse ker se je nekaj krogov prej vedelo do česa bo prišlo in niso ukrepali. Vidim da se iz La Mana niso nič naučili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš videl, da bomo rdeči kmalu napadli :huh:

ferrari prihaja nazaj .)  :grim

Itaq

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!