Skoči na vsebino

Dark Bikers


tkolen6

Priporočene objave

vse motriste 50ccm iz okolice Topol pri mengšu vabimo, da se nam pridružite v našem klubu dark bikers :yea2: za informacije pište kle gor al pa na tel.031568215 punce zaželene :yea2: :004 :devil: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuu, voham InterGang-fajt! :afro1:

:afro1: :afro1:

Prvo vabite vse motoriste 50ccm potem pa ste anti skuter.Sej cesa pa je najvec 50ccm?Super definirani stavki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja vi ste "prdec" klub?  :lol1:

...je reku clovek s sesalcem pod ritjo :lol1:

Joke :OK:

Sam mi je pa zanimivo, da se bi pregovarjal, kljub temu, da je osnova obeh se vedno tistih 50ccm .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

evo eno punco ki jo zanima predvsem kako morte vabit vse 50ccm, pa brez skuterjev??? zakaj mam občutek da je tole zlo majčken klub :hmm: .

ne smete bit tk pristranski, sploh so pa skuterji čist uredu; odločte se kaj bi radi

:friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sam resno ej,a ni lih čar v tem da ma vsak drugacn motor in pol si ga mau izmenjavate za kaksn krog,pogledas kaj je naredu z obogo stvarjo da mu cez 100leti :D

k cene boste mel same apn-e pa avtomatike pol se bo pa 1bogat mulck s aprilio rs 50,k ga boste itak vi z apn-i prehitel

sori nimam nc kej proti aprili rs50 sam ej 720jurjov ej pretiravjo za 50cm moped

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a s kulesam uhka pridm,č mam od apeena cilindr v rukzaku :hmm:

:lol1: :lol1: :lol1: pa kaj si ti ja nor :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mors ga prpopat na kolo da se bo vidu,aja pa se povrco dej gor(fiiiiiiijum) :D :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

če ma kdo kej prot tzr-ki al pa rs-ki se naj vpraša še gre tut njegov sesavc 100km/h brez blokad (nč predelan)

(pa nimam nč proti sesavcm, ma sestra sr-ja pa je brez blokad pa drug avspuh pa gre 80km/h)

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ma kdo kej prot tzr-ki al pa rs-ki se naj vpraša še gre tut njegov sesavc 100km/h brez blokad (nč predelan)

(pa nimam nč proti sesavcm, ma sestra sr-ja pa je brez blokad pa drug avspuh pa gre 80km/h)

Odgovarjaš na 2 leti star post? :hmm: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovarjaš na 2 leti star post? :hmm: :slap:

zgleda da je "obujanje starih tem" polularn šport zdj ko se neda več z motorjom vozt :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

se strinjam z mfinkom :worship: :worship: :worship:

če je dobr majstr pa dobr motor gre tzr-jka brez blokad 90-95 :naughty: :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil raikonen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Če je bil prej post star eno leto...ali klub še obstaja? Čaki a pol anti scooter team? (lhko bi ime spremenil :evilgrin: )

Škoda je več al manj konec sezone ker prodajam mojga Tomosakija :grim

Naveliču sem se šraufat :BUA: -bi rajš kej druzga pošraufu :OK:

Ej sam pička na scooterju, jo pa prou sexy nardi z čelado_pa tud če je scooter...šaltat itq neznajo :P

Vsem ženskam na forumu sporočam, da v tem primeru ne mislim vas :wub: ve ste posebna sorta .) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

no če paq že skor usi sanjate u klubih, pa še jst povebim celjane u mojga. kot nekateri veste smo že spomladi ustvarili klub(moto club speed hell), ampak pač nismo imeli ne začetniške dobe ne nič, in so se notr upisovali vsi po vrsti ko so meli 50ko. Blo nas je samo 6 resnih pa še ti se niso vozili skupaj:/, zato sem izstopil iz kluba, sedaj pa iz tistega tko nikol nč nebo. No zdej pa me je spet nekaj prijelo in ustvarjam novega (MK Dark Dogs), vpiše se lahko usak celjan ali celjan z okolice, ki je sposoben na dan narediti vsaj ene 150km in več, da ne pozabim, prastati bo moral tudi začetniško dobo, ko pa bomo vsi za, da je sposoben biti naš >brat<  pa dobi naš našitek, ki si ga lahko našije na jakno ali kam drugam:D

lp, MK Dark Dogs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi biu mal bol motoristično/skuteristično/mopedistično dizajniran logo, bi še clo zraun pršu xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če paq že skor usi sanjate u klubih, pa še jst povebim celjane u mojga. kot nekateri veste smo že spomladi ustvarili klub(moto club speed hell), ampak pač nismo imeli ne začetniške dobe ne nič, in so se notr upisovali vsi po vrsti ko so meli 50ko. Blo nas je samo 6 resnih pa še ti se niso vozili skupaj:/, zato sem izstopil iz kluba, sedaj pa iz tistega tko nikol nč nebo. No zdej pa me je spet nekaj prijelo in ustvarjam novega (MK Dark Dogs), vpiše se lahko usak celjan ali celjan z okolice, ki je sposoben na dan narediti vsaj ene 150km in več, da ne pozabim, prastati bo moral tudi začetniško dobo, ko pa bomo vsi za, da je sposoben biti naš >brat< pa dobi naš našitek, ki si ga lahko našije na jakno ali kam drugam:D

lp, MK Dark Dogs

Če maš vodno hlajen skuter ti 150 km ni skor nič !!!

Če maš pa zračno hlajenega, pa se ti lahko zgodi da ti zakuha vmes !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede simbol: men simbol nepove drugega kot kam posamezen motorist sodi( če bo imel ta naš simbol na hrbtu bom vedu da je naš, kdor pa simbolov ne nosi pa mnde ni u klubu :glare: )

emm, prej sem pozabu povedat, da bolj ciljam na mopede kot pa na skuterje, ker so večino vodno hlajeni, dobrodošli pa so seveda vsi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!