Skoči na vsebino

Dark Bikers


tkolen6

Priporočene objave

zdej pa nas lahko tisti resni dodate tudi na msn mk.dark.dogs@hotmail.com , fajn bi blo če ste iz celja ali širše okolice :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa nas lahko tisti resni dodate tudi na msn mk.dark.dogs@hotmail.com , fajn bi blo če ste iz celja ali širše okolice :evilgrin:

Zaj kaj maš v mislih kot širša okolica ??? Jaz mam do celja neki 35 km se mi zdi !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj kaj maš v mislih kot širša okolica ??? Jaz mam do celja neki 35 km se mi zdi !!!

zato ker u celju po mojem ni dost takih ko so resni(neki jih je), širša okolica pa je za mene tko do slov.bistrce, pa do nazrij, rimskih toplic pa do veljenja, če se tti mislte do celja furat pa še pol zraven nas pol enostavno kaj še čakate, dodajte na msn, potem pa se več stvari zmenmo:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

evo eno punco ki jo zanima predvsem kako morte vabit vse 50ccm, pa brez skuterjev??? zakaj mam občutek da je tole zlo majčken klub :hmm: .

ne smete bit tk pristranski, sploh so pa skuterji čist uredu; odločte se kaj bi radi

:friend2:

Hehe...jao to je pa že tok staro...ja neki smo se šli klub delat sam je vse skupaj propadlo...

mogoče bo kdaj zares obstajal ko bojo finance...mi je pa žov ker nismo mogli it dalje(pršl smo clo do svojih majic)...hehe...bomo vidl kaj bo...takrat si pa vabljena če maš skuterja al pa kšno goldo :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mk dark dogs se pa vedno bolj širi in uspeva :D

supr :D Letos bi lohka nardil kšn meeting, pa ne sam za dark dogs, ampak tko za mopediste :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

supr :D Letos bi lohka nardil kšn meeting, pa ne sam za dark dogs, ampak tko za mopediste :D

ei ni blema :D mi se tk skos okol furamo, smo u lj, domžale pa tam tud dostkrat :D pa na morje gremo čez ljubljano pa na bled...tk da vabljen zraun...pošl mi msn na pm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!