Skoči na vsebino

Žena ne pusti nakupa motorja


Insallah

Priporočene objave

ojla polž , očitno problema ne bomo rešili mi ampak ga bosta morala sama kot vsi zakonci . drgač pa če se jaz prav spomnim imaš ti s tem največ izkušenj ker se mi zdi da je bilo pr teb skoraj isto kajne?No sedaj imaš motor doma in si videl kakšna je bila reakcija in kako se je izteklo mogoče bo tam isto saj končno sta ženi sestri kajne.?

v glavnem želim tebi in ženi v novem letu 2005 veliko veselja in srečno prevoženih kilometrov :beer2:

Popravljeno . Popravil kalimero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neeeee!  :grrr

Za tako neodločnega tipa je najbolje nekaj rahitično švohnega in svinjsko težkega.

Izbire je kaj nekaj.  :grim

O:-)

...pa sj zensko ze ma!!! :blink:

:devil: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuuu to postaja prava Santa Barbara. I want more!!!!!!!!! :kva2:

A češ rečt, da ne najdeš povezave med Polžem, prjatlom od Polža, ženo od prjatla od Polža, ženo od Polža in ženo od prjatla od Polža... nenazadnje...nenavadno in nepričakovano razkritje skoraj nezane ženske osebe, ki je privzelo ime " kalimero" , pa povezave med vse skozi prisotnim in iz ozadnja svetovalno naravnanim Soncem in zdaj še Zokom, ki se je zadnji hip na nenavaden način infiltriral v že skoraj dokončno rešen primer in ga s tem seveda spet zapletel in vrnil na sam začetek, medtem, ko pri nas sneži, jaz pa ne najdem Lopate in se odločam med pospravljanjem zgornjega nadstropja in razmišljanjem o pomenu poljuba, ki ga je Zok v zadnjem hipu namenil Soncu?

KeC, pa saj je ja čisto preprosto!!!! :fight2:

:photo:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah. Vsi vemo, da je je pri soap operah vedno napeto, ampak se nikoli nič ne zgodi. :D :D :D :D

Ti, Manu, si pa prava domaćica :grim :grim :grim :grim. Zgolj predlog. Loti se zgornjega nadstropja. Pa mislim, da je tačka od motorja malo umazana. :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla polž , očitno problema ne bomo rešili mi ampak ga bosta morala sama kot vsi zakonci . drgač pa če se jaz prav spomnim imaš ti s tem največ izkušenj ker se mi zdi da je bilo pr teb skoraj isto kajne?No sedaj imaš motor doma in si videl kakšna je bila reakcija in kako se je izteklo mogoče bo tam isto saj končno sta ženi sestri kajne.?

v glavnem želim tebi in ženi  v novem letu 2005 veliko veselja in srečno prevoženih kilometrov      :beer2:

Zdaj je tudi znanstveno potrjeno, da je na motorju šla zajla za števec. Že naročil novo. Sicer pa Kalimero ni kar tako. Pripenjam njegovo strelo :naughty: :naughty:

post-5358-1104230150_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok... Santa barbaro sem nekako še dohajal. Tole je pa prehudo ratal. Kdo zdej koga pa kdo bi rad pa nima jajčkov pa kera zdej ne pusti sestri česa in zakaj še ni prišel Božiček :? :? :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok, zakwa se pa ti s SONCEtom lupčkaš? :o  :ph34r:

:smoke:

pravzaprav lupckam tisto tecno zensko, ki ne pusti kupiti smisla zivljenja - motorja.

tako ima njen moz razlog da je jezen na njo (ker me ni ploznala), in zdaj lahko kupi motor brez vsakih ovir.

kak sm js vredi pjeb!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravzaprav lupckam tisto tecno zensko, ki ne pusti kupiti smisla zivljenja - motorja.

tako ima njen moz razlog da je jezen na njo (ker me ni ploznala), in zdaj lahko kupi motor brez vsakih ovir.

kak sm js vredi pjeb!! :)

un naj motor kupi žena pa naj Zoka osreči ene parkrat ... pa bosta oba tipa doživela nekaj povsem novega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa bosta oba tipa doživela nekaj povsem novega :)

se bom js tud lahk z NOVIM motorjem pol pelu??? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Polž,a je tvoj prijatelj že kupil motor,al ga je žena od prijatla mogoče kupla za sebe?Njega pa nagnala,ker je pičkica.. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morš bit že res mal čudn, da nekomu neki prepoveš , sploh če je to njegova ali njena veliiika želja :blink:

Pa tut noben odgovor ni: "Zato"... Naj bo argument zakaj, ne pa sam "zato" . Pol se pa naprej pogovarjat, pa kompromise sprejemat... Je pa res, da je fajn, da mata dva skupne hobije, kot recimo motor :) .... Pa verjetno mal drgač gledam na vso zadevo, ker mi ne bi blo treba doma čakat, kdaj pride druga polovička nazaj domov iz fure, (verjetno je tut to mal problem:čakanje :hmm: ) ampak bi se na svojga vsedla in se odpelala :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polž je dal odgovor v bistvu še v prvem postu v tej debati: "Živi se samo enkrat"

Brez kakršnegakoli nadaljnjega filozofiranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polž,a je tvoj prijatelj že kupil motor,al ga je žena od prijatla mogoče kupla za sebe?Njega pa nagnala,ker je pičkica.. :lol:

Ne. Še zdaj ni kupil motorja. Še zdaj sanja, še zdaj trpi. Še vedno je poročen. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Še zdaj ni kupil motorja. Še zdaj sanja, še zdaj trpi. Še vedno je poročen.  :BUA:

Sploh se več ne čudim, kar piše v črnih kronikah: Mož pretepel ženo...itd.

:kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tut ne. Ze kr neki casa. Preklet pusi. Nima jajc, da bi naredu to kar hoce. Zato ker ima malo vec misic (pa se to ni njegova zasluga, ampak pac posledica kvihtanja s pol litrskimi kvihti v najblizji ostariji) se pa upa spravt na babo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!