Skoči na vsebino

125 cc >11 kW


RaceBoy_

Priporočene objave

bl težko ker ko sem kupoval motor v italiji sem imel podobne probleme tko da bol težk mrš met res dedka ki zna dobr nemško:))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jaz vem dobiš ob nakupu motorja homologacijo, (ki je ne piše prodajalec..ddd) na kateri pišejo usi ustrezni podatki o motorju in s tem tudi moč motorja, tako da prodajalec nima nič v zvezi s tem..... Če pa kupuješ motor v tujini, je stvar še toliko bolj komplicirana, ker tudi če ti bi napisali da maš motor z 11kw, bi moral v sloveniji ponovno naredit homologacijo, kjer bi pa ugotovili da ima motor več kot 11kw in bi imel uradno, slovensko komologacijo z 23kw :P

Rata ti lahko edin če maš kaka huda poznanstva na servisu v kopru, kjer delajo homologacije .)

Čene ti pa preostane le po "uradni" poti, z blokiranjem motorja na 11kw :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FAQ *************************** [CENZURA]

za kok dnarja bi pa uni v kopru popustl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mte:)@ najbolje da pokličeš v trgovino kjer misliš motor kupit, pa ti bodo vse povedal :OK: , ne pa da kar naprej sprašuješ kolk ima, kaj bi blo, za kolk itd. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi kak moderator :rolleyes: tole prestavil nekam, pa da fantje nadaljujejo?

Tale tema pa naj ostane za javljanje lastnikov 125tk in dogovarjanju o srečanjih le teh... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest sm meu to sreco.... letnik 98 letos pridobljen :> v prometni pise 11, drugac je pa odprta.... :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

ja jest mam tud u prometni enajst drgač mam pa odprtga

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm ja stacuna pa to... sm hotu to kej od njih zvedit po mailu pa to... in dobim nazaj mail da nej se obrnem na stacuno na hrvaskem :blink: :blink: :huh: :huh: :? :?

poznate kk je kej s tem na hrvaskem... baje majo use zakone u pizdi?

a lahk dobim cifro od unih v kopru? nek avtoxxxx???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse glede uvoza je napisan v reviji Motosi in sicer v 3 številki(avgust). Tko da probej to kje dobit ker notri piše vse glede uvoza in homoligacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sm res gnoj... doma ga mam pa tud prebrau sm ze pa se nism spomnu... :stupid:

za tiste k ste leni je tle link -> http://www.(Zbrisano&#33; Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/avtoplus/ <-

bomo pac uzel 11kW ce nebo ratal bribe-at koprcanou :lol1:

uzivite!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V temi "radar-laser" sem zasledil denarne kazni v novem zakonu in med drugim:

10.000 sit:

- Če pri sebi nimate prometnega dovoljenja ali policistom ne dovolite pregleda

To pomeni, ce imam jaz izpit A<125 in <11kw in imam motor, ki ima v prometnem dovoljenju 23kw in ko me ustavijo policaji jim recem da ne dovolim pregleda prometnega dovoljenja in bom dobil samo 10.000sit kazni. V primeru da jim pokazem prometno dovoljenje pa bi dobil sodnika za prekrske in tvegal se pa se kazni, ker nism mel izpita za tak motor. :hmm:

Torej po tem takem se bi lahko okoli vozili z Ninjami, GSX-Ri, CBR-ami, nehomologiranimi motorji, :grim .... kasirali bi pa vsakic po 10k :blink: :ninja: .)

Razen ce bojo kasneje prevejrali prometno dovoljenje...cez "dan ali dva"... :xx: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanima me se kako je s tem ko majo aprilie letnik do 98 18 kW v prometni se da to kako spremenit da se dobi kaksno potrdilo ali kaj,ker ce bi kupil aprilio bi vzel 98 letnik in ce jo ima kdo za prodat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista potrdila za 11 kW v prmoteni,kje se jih dobi? Ker bi ful rad kupo aprilio letnik 98 in

majo vse v prometni 18 kW, pa neb rad mel problemov s policaji,ce kdo ve kje se dobi za aprilio naj mi povel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me se kako je s tem ko majo aprilie letnik do 98 18 kW v prometni se da to kako spremenit da se dobi kaksno potrdilo ali kaj,ker ce bi kupil aprilio bi vzel 98 letnik in ce jo ima kdo za prodat.

to se da spremenit samo mors placat da ti motor zablokirajo na 11kw, gres u koper do avtoplus (?) in tam placas da ti dajo homologacijo na kateri pise 11kw, in potem s5 placujes deblokado...

to je to samo bos zagonu prec denar za motor ki ga ne bos imel vec kot dve leti ....

riskiraj - sej vsi :>> :yea1: :yea1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa velik folka dobijo z odprtimi? kasne so posledice? (pa prosim brez "se mi zdi" and stuff.... govorte za konkretne primere) aja pa sori za :topic:

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plave očke pa bebav izraz na faci zna pomagat :OK:

Eni so pa lepo uletel na občino ali tehničke, pa mal pojamral, da jih policaji jebejo zarad kilovatov in pa da tanovi motorji majo vsi po 11kw, zakaj še moj nima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa velik folka dobijo z odprtimi?

men v dveh letih nuben niti omenu ni, pa niam od nekdaj neomejeno. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

MOtorna kolesa se homologirajo le v Kopru (avto plus koper), tor in čet od 7-12h.

Prej moraš poklicat, pa ne en dan prej, ker ti bojo rekli da so že zasedeni.

Koliko časa pa rabijo pa ti bom povedal v četrtek (če bo sreča).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je mozno u SLOVENIJI dobit kakrsnkoli dokument za cagiva mito da je motor 11kW? (tud ce je u resnic 24 :devil: :naughty: )

k jest bi ful kupu motor z 24kW sam bi ga registreru k 11kWga :blush:

ksne ideje? kaj pa kej tujina? u stacuni kjer bom kupu bi se dal kej dobit? :?

pc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr glej da ga odblokiraš nov avspuh+odstranitev blokade na elektroniki pride tm okol 120.000sit. Da ga zablokiraš pride pa isto tok kokr če bi ga odblokiru. Odvisn če hočeš cenejš pa sam blokado iz auspuha vn pa pol nazaj notr k ga blokiraš. Uglavnm da bi to delu kr velik keša pride sam če tega ne nardiš maš skos strah kdaj te bodo ustavl. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!