Skoči na vsebino

MODELARSTVO


Priporočene objave

Enkrat sem že odprl temo o tem v "KR NEKI", ampak je zdaj ne najdem. Moderatorji, kje je moja tema? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj prvi projekt je bil en kamion skill:5 - totalno pretežko zame... pa še to lepilo, ki ga kao lahko kupiš zraven je čist za en kurc... mi je do sedaj že razpadel, saj ga imam pomoje več kot 10. let........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me zaj* ker bom spet začel vdihavat one hlape od razredčil in barv ... :angry2:

;)

Ma grem vsakič komaj mimo skladovnice maket v kakem intersparu, ker me prec zvije da bi šel lepit in pacat :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pupa: "skill 3" ... teh Revellovih težavnosti ne poznam najbolje: je to "overall" težavnost ali se nanaša samo na barvanje? Airbrush sem pred leti že stran zmetal, tisto se mi je zdel overkill, imeli so samo osnovne barve, torej bi jih moral mešati, tega se mi pa že ni dalo početi ;)

Kot rečeno me kdaj zagrabi da bi kaj "limal", ampak za to v LJ tako ali tako nimam prostora, vikend pa ... hmm ... no ja, to bi šlo. ;) Ampak če že bo kaka maketa, za katero airbrush ne bo potreben.

P.S.: prilepi kako sliko izdelka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@igralec: napiši kje hudiča se pri nas dobi makete firme Tamiya ... pred leti ko sem se še ukvarjal z maketarstvom ni bilo o njih ne duha ne sluha. Vem pa, da imajo zanimive reči, verjetno bi me ravno kaj njihovega premamilo. :D

Oni imajo kolikor vem poleg maketarstva tudi modelarstvo čez ... to me je pa tako ali tako vedno mamilo, le da mi je bila pred davnimi leti stvar finančno nedosegljiva <_<

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, a lahko reklamiram tkole javno? :P

mini-imports.com :)

če hočeš motor moraš povedat da človek naroči, ker je vse skupaj bolj za avtomobile...

Popravljeno . Popravil igralec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Tole maketico sestavljam zaj ko je premrzl za moj dvokolesnik. ne mi govort OFF TOPIC ko je kr neki :)))) :eek:

Lepo, lepo... Tiger I. Ga boš morda predelal na kasnejšo verzijo s "Zimmerit" prevleko in bolj pisanimi barvami?

Meni najljubša pa sta Koenigstiger in Jagdpanther. Čudo od forme :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prodaja kdo pri nas Revellove spraye? Za osnovne barve bi potreboval, čopič je preveč lisast ... aja pa ne mislim airbrusha, to ima slabši nanos, edino če gre za boljšo/dražjo pištolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole maketico sestavljam zaj ko je premrzl za moj dvokolesnik. ne mi govort OFF TOPIC ko je kr neki :)))) :eek:

Nice Tiger. :OK:

Kako ga boš pa pofarbu?

Še Shermana sestav, pa se greš lohk WWII. :yea2:

Popravljeno . Popravil Funakoshi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

dobil sem eno delo od kolega...in ga bom delil z vami...tisti, ki se spoznate na te reči boste vedeli za kakšno spoštovano delo gre in kakšna je vrednosti materiala in končnega izdelka...ladja Bounty...3000 Ur vloženega dela.... :worship:

post-291-1107862252_thumb.jpg

post-291-1107862303_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@TC: super :) Ampak tale reč je potem samo pri miru ... in še v steklenjaku mora bit da se ti prah gor ne nabira :doze:

Mene čedalje bolj mika pravo modelarstvo ... se mi zdi da bom kar kmalu "ugriznil". Eno Futabo srednjega razreda, pa kak čolniček, za začetek elektro na 7 celic :naughty:

Ma da leti :OK:

MiDri%2051.jpg

P7280002.jpg

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!