Skoči na vsebino

MODELARSTVO


Priporočene objave

No, to pa je še nedokončan Mi-8. Trenutno stanje je takšno, da mi manjka samo še rotor in oborožitev. Naslednjič prilepim slikice .)

post-1649-1122298933_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Še ena F-15 Strike Eagle v izdelavi. Trenutno je 80% dokončana. Manjka še nekaj barve ponekod, nalepke in senčenje (s kredo).

post-1649-1125787350_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj sem se lotil Commancha :) Moje amaterske izkušnje so mi kasneje pokazale, da kokpita skozi prozorno plastiko ne gre pobarvat :slap: Še dobro, da vso prozorno plastiko nežno lepim na modele (ker nočem, da pomotni) in sem jo odlepil stran.

post-1649-1125787682_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokpit Hinda... včasih je Italieri šlapasto italjanski. Nad kokpitom zeva lina, kjer bi se morali instrumenti stikati s senčilom :grrr No, deloma sem bil šlampast tudi sam. Po novem vse te napake odpravljam. Aja, šipica ni prilepljena, da ne bodo koga oči bolele :D

post-1649-1125788178_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eden brez pobarvanega kokpita... aaaagh, tega ne prenesem več. Mu bom probal rešiti čast in odlepit kabino...  :slap:

Manjkata mu tudi dva delčka pred turbinama ... :)

ah64d_1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm se tud učasih, ko še ni bil internet razširjen inso bli večeri dolgočasni ukvarjov z leplenjem te plastike :) Bom čez dan poslikal F-15....Za letošnjo zimo sm pa reku, da bom Kawasakija sestavu k sm ga vidu v Mercatorju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maketa dvojčka

Ne vem, se mi zdi, da je pred garžama kar šodr, a ni to malce nepraktično :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tko ksnga modelarja ki dela avione ali ladje ki letijo /plovejo pa ni med vami.

Jaz sem vcasih full delal tega in me vedno bolj mika da bi spet dal na plano mizo in si kupil en avioncek in ga sestavu pa daljinca in spet mal letel...

Sploh zdej na zimo...

Je kdo med vami, tak "pravi" modelar....oz. kupim daljinca ce ga ima kdo, vsaj 4 kanalnega..

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jest modelar :>

zacel sm nekak v 6 razredu z enimipetimi jadralnimi prostoletecimi modeli (do 2m cez krila)...dozdej mij ratal skup dat enga spitfireja (ki ga ne bom obvil s folijo ampak bom pustil odprtga da se vidjo letvice...), ki mi je vceraj padel na tla in se malo polomil....enga, za katerege ne vem kako se mu rece (sicer zacetniski...pomoje je Bambi? ) ampak ima 2 metra cez krila.... sicer namenjen za RV ampak jaz sparam za nov auspuh :))) trenutno v nakupovanju materjal za spitfire za zracne boje :> ampak pomoje mi bo s5 zmanjkalo denarja ko bo treba kupit RV napravo in sprejemnike, celice ...in vse kar spada zraven :> zelim pa si pa tudi kasnega novodobnega lovca....mogoce f-15 eagle (mogoce nekoc ....)

poskusil sem se tut v maketarstvu; pomoje ene 25 maket, vkljucno z enim chopperjem in Titanicom :OK: , sam nekak nimam roke za barvanje (kar pa je nekak fora tega ne? )

tele rocne spretnosti mi pa tut fajn pridejo kadar je treba kaj na motorju narest ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je imitacija asfalta :fight2: , nisem dubu črnga peska :P

Ahaaaa, potlej je pa to čist kul :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!