Skoči na vsebino

MODELARSTVO


Priporočene objave

http://www.md-sentjur.com

malce lokalpatriotizma

en izmed teh (marko javornik) je moj sosolc (pa skor sosed tud), smo sli mal v luft, pa je nastal tale video... ...model tehta 250g, brezkrtacni motor ustvari do 500 g vleka, Li-Pod akumulator, krmiljen po nagibu, visini, smeri in motorju,....

...eh, taboljsega videa pa ne morm uploadat, je prevelik... :(

video

...aja, js sn pa kupu optic6.jpg... ...eem, HiTec Optic6. :D :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Tomozuki enakega mam jz...Sam, da je bil moj končan pred kake dvemi leti  :grim

Od Italerija? Jebemumast, kake probleme sem imel s njim! Cockpit je čisto mimo, sedeži ne pašejo na tista mesta, kamor bi morali, ko probaš dati spodnji in zgornji del plastike skupaj pa inštrumenti padejo mimo :eek: Potem sem moral predelati še podstavek za šipo, ker je ponovno bilo vse faljeno. Pomoje so malo mešali plastične kalupe med seboj. Nalepi še tvojega sem. A je tudi SE verzija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je bil Revelov...Sm ga hotu poslikat pa sploh nism opazu, da ga ni več na omari, pa prašam mat kje je ji je pa na tla padu pa se polomu :( Bil je pa popolnoma enak .) Samo da je bila Tiger verzija :)

Za letošnjo zimo sm reku, da bom mogoče uno dirkalno Kawo od Revela kupu pa sestavu,sam je mal draga :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam tud tazga F15. Je doživu že ene par strmoglavljenj... Ni tko lepo pobarvan... Pa tud nalepk je še bl mal gor... Skratka dizastr. Tale Tomozukijev je pa lep. Keep on with da good work T! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je bil Revelov...Sm ga hotu poslikat pa sploh nism opazu, da ga ni več na omari, pa prašam mat kje je ji je pa na tla padu pa se polomu  :( Bil je pa popolnoma enak  .) Samo da je bila Tiger verzija :)

Za letošnjo zimo sm reku, da bom mogoče uno dirkalno Kawo od Revela kupu pa sestavu,sam je mal draga  :doze:

Joj, samo pazi pri tej Kawi, ker jaz imam ZX-7 RR, serijsko verzijo pa je katastrofalno narejen. Pa ne glede podrobnosti, ampak kako so deli med seboj nekompatibilni. Primer je recimo veriga, ki se sploh ne vrti (pa bi se morala), potem zadnji amortizer, ki je tako mehek, da motor deluje low ridersko in recimo še prednje vilice, ki bi se morale pogrezati pa se zaradi blatnika ne morejo. Med pisanjem sem se še trikrat prekrižal. Bom dal še kakšne slikice gor od tega motorja...

P.S.: Drag je pa bil ko žafran!!

Jest mam tud tazga F15. Je doživu že ene par strmoglavljenj... Ni tko lepo pobarvan... Pa tud nalepk je še bl mal gor... Skratka dizastr. Tale Tomozukijev je pa lep. Keep on with da good work T! :OK:

Veš koliko takšnih "vojno preživetih" in tudi tistih, ki je niso, imam jaz... Malo morje bi bilo premalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi mel kdo po eni mal bolj cloveski ceni (tja do 3 jurje) za prodat sprejemniski kvarc za ROBBE/FUTABA/HITEC, kanal 70 (35,100 MHz)? k sm model strmoglavu (kurc, pogon odpovedu, js pa glih en meter nad zemljo neki telovadu, model pa se kr natriman za letenje s pogonom, k nism na oddajniku nc prestavu), pa mi ni 4 jurje za devat za en kur*ev kvarc... :\

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi mel kdo po eni mal bolj cloveski ceni (tja do 3 jurje) za prodat sprejemniski kvarc za ROBBE/FUTABA/HITEC, kanal 70 (35,100 MHz)? k sm model strmoglavu (kurc, pogon odpovedu, js pa glih en meter nad zemljo neki telovadu, model pa se kr natriman za letenje s pogonom, k nism na oddajniku nc prestavu), pa mi ni 4 jurje za devat za en kur*ev kvarc... :\

Priporočam ti, da pogledaš pod male oglase na www.makete.net :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ne vem, če spada to ravno pod modelarstvo, ampak da ne odpiram nove teme.

Kupujem si že sestavljeno letalo na električni pogon s trikanalnim daljincem, taka hoby varianta.

Nekaj takega: http://www.top-modeltehnik.si/izpis/..%5CSD33840.htm

a ima kdo kaj izkušenj s podobnimi zadevami, se splača, se obnese....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok.Jaz sem pred kratkim nabavil podobno zadevco-SKY HAWK.Sem čisti začetnik in po kr nekaj "kraših" :P :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: O:-) model še leti. :eek: Kot prvo ti svetujem da ojačaš krila z kakšno karbonsko letvico.Ko bom jaz obvladal to "instant"igračko bom prešaltal na kaj bolj resnega :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Še iz srednješolskih noči, ko sem se Šwabske nepravilne glagole učil, za sprostitev pa sestavljal Werners Literschüssel, bi moral malce prah dol obrisat, pa bi bil spet kot nov...

post-5241-1132002662_thumb.jpg

post-5241-1132002795_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

evo male pajacke :D , so ene 5-6 mm veliki za neko namizno igro. jih mam celo zbirko (na stotine) ma že leta nisem pofarbal nobenega in se mi valjajo po škatlah. pa zraven še en "bajker" :lol:

post-5364-1134066277_thumb.jpg

post-5364-1134066329_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ja lepo se igračkate .) Tisti Werner bike je od Revella, ne? No, jaz sem svojo Ninjo ZX-7 predelal v SF. Vbistvu še ne dokončno. Manjka prednja luč in ene par malenkosti. Evo slikice:

Zdaj sem si kupil še Kawasaki ZX-12 Ninja od Tamiye. Ko sem videl, kaj se da iz njega narediti oziroma kaj delajo eni iz teh modelčkov, so me zasrbeli prsti. Komaj čakam, da dobim še vse originalne barve.

14.jpg

13.jpg

07.jpg

04.jpg

03.jpg

01.jpg

02.jpg

post-1649-1135635363_thumb.jpg

post-1649-1135635596_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svaka cast za tole ninjo.

js sm pa prcakujem da mi domov dostavijo 6V motor serije 400, rondo 400 zvezni regulator in 6-celicni 1,5 Ah akumulatorski pack. kvarc, tist kar bi najbol rabu, tizga pa ni na zalogi. "pocakajte do 9, januarja.." :\

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tisti Werner bike je od Revella, ne?

Jap :grim

"pocakajte do 9, januarja.." :\

No kaj je daj, dans smo 11ga :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: a se kdo tje gor mogoče mal bolj resno ukvarja z airbrush-i?

Bi imel ene par konkretnih vprašanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pa doma za prodat(če kdo rabi nj maila al pa PM posle) RC postajo(oddajnik+sprejemnik),ce pa kdo hoče pa se

jadralno letalo(mislem da model SPIDER).Ima pa rahko poskodovano kabino.Če kdo rab nj maila

pa se lohk kj zmenmo.Vse je blo ful mal rabljeno(sem ugotovil da to pač ni zame :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

U fantje svaka čast za vse tele modelčke in maketice...noro velik cajta je šlo za vse tole...

Tut sam sm bil bolj na osnovni ful zagret za te zadeve zdej pa ni ne volje ne časa ampak se bom sigurno enkrat spet spravu kej sestavljat :)

Drugač pa moji dosežki so predvsem rakete s katerimi sm tut tekmoval(bil enkat na državnem :naughty: ),pol mam napol sestavljeno jadralno letalo,ki se ga kr ne morm in ne morm že ene 10 let do konca sestavt,pa dost telih Revelovih maket pa raznih majhnih letalčkov iz balze smo že sestavli sam ni nič pametnega za pokazat ker smo bli še majhni umetniki ko smo se s tem ukvarjal...ampak rakete so pa še zmer zakon :OK:

Aja še moje želje za bodoče...najprej do konca sestavit ene puzle(5000kom.)-Manhatan at night B) ,letos nujno spet kako raketo u luft poslat,pa upam da bi zneslo spet kakega Ravela sestavit :whistle:

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kje bi kupil narejeni model BMW isetta, po možnosti kovinski. ali so v slo kakšne trgovine ki to prodajajo? rabil pa bi ga do sobote ker drugače sem jih gledal na e-bayu ampak jih ne dobim tako hitro, cene pa so do 30 eur + 15 eur poštnine in bi rajše v slo nabavil.

mogoče nekaj takega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvoznik za Rewella metronic-komet

hvala ampak nimajo več rewela, pa tudi za model isetta še niso slišali. help plizzzzzzzz, je kaka trgovina v LJ ali MB?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!