Skoči na vsebino

Kje se moski SE brijejo?!


flero

Priporočene objave

No, da ne bomo samo o tem, kako mora biti urejena gospodicna Severina in njeno mednozje, podrokovje, ipd...se malo o tem...

...KAKO ZA SVOJE DLAKOVJE SKRBIJO MOTOMARSOVCI ???!!! :eek:

Ali se brijete po nogah...pod pazduho...imate urejen menschen bikini...mogoce se kje...hmm?! :hmm:

Torej...Marsovci :alien1: ...zakaj JA?...zakaj NE?...JE dobro za :OK: ...NI dobro za :BUA: ...JE vsec :grim ...NI vsec :grrr ...BI SE, pa :? ...SE NE BI, ker :nono: ...vam je ostalo v navadi iz kakega sporta?...tko kot men...ups!... :blush:

...skratka bla, bla, bla...

In seveda...MOTOMARSOVKE...vase mnenje o temu pocetju :hmm: ...ideje :worship: , predlogi :P , graje :nono: in pohvale :yea1: ...

Pa prijetno pisanje... .)

lp flero :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo po obrazu...nekako pa se nagibam k temu, da bi si urejal tudi spodnjo pričesko...nej kdo, ki to počne, pove kaj več, kako, s čim, na kaj je treba pazit....

nekaj sem se s kolegi pogovarjal pa so rekli, da se lahko kaj pripeti glede na to, da je kožica na jajčkih( :slap: ) malo nagubana in se lahko porežeš po občutljivem področju...

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

britje sem že davno črtal

na vseh conah svojega opičje poraščenega okroglega telesca

in prešalatal na striženje dlak na obrazu in kar jih je ostalo na lasišču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brijem si vse, razn nos, ušesa in tistih 23 dlak, ki so mi v 28 letu starosti pognale med didikami in tistih 93, ki jih raste okoli didik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. bi si urejal tudi spodnjo pričesko...nej kdo, ki to počne, pove kaj več, kako, s čim, na kaj je treba pazit....

na qrca ?

:blush:

ps: sicer to ne delam - ampak logo, a ne?

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nej kdo, ki to počne, pove kaj več, kako, s čim, na kaj je treba pazit....

glih kake večje žile pri korenu si tud ni treba prerezat, na jajčka orenk pazit

pa navadt se moraš na to, da te nonstop srbi spodi...in včasih izgleda (vsaj ženskemu delu populacije) povsem "neokusno", če se spozabiš in počohaš.. :blush:

na srečo si ne rabim briti "puloverja", ker mi pretirana poraščenost falabohi ni bila namenjena...

post-3863-1105542589.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jurij a se obriješ prov na nulo ali se recimo postrižeš na 1-2 mm....

pri britju uporabljaš peno in brivnik, verjetno se kaj prej postrižeš ali kako?

ko se in če se obriješ na nulo kako pogosto si potem urejaš pričesko oz. se briješ....

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jurij a se obriješ prov na nulo ali se recimo postrižeš na 1-2 mm....

pri britju uporabljaš peno in brivnik, verjetno se kaj prej postrižeš ali kako?

ko se in če se obriješ na nulo kako pogosto si potem urejaš pričesko oz. se briješ....

:blush:

hehe..pred vsakim petkom al pa soboto in pred zagarantiranim f.u.k.k.-om :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo po obrazu...nekako pa se nagibam k temu, da bi si urejal tudi spodnjo pričesko...nej kdo, ki to počne, pove kaj več, kako, s čim, na kaj je treba pazit....

nekaj sem se s kolegi pogovarjal pa so rekli, da se lahko kaj pripeti glede na to, da je kožica na jajčkih( :slap: ) malo nagubana in se lahko porežeš po občutljivem področju...

:lol:

brijem se vedno, pod pazduhama, spodi, pa še tiste par dlak po trebuhu... porezu sm se že pod pazduhama in boli kot prasica drugač pa rabiš samo kvalitetno britvico in eno kremo da se pol namažeš (ker tuki te pa afteršejvi ubijejo)

brijem se iz praktičnih razlogov kot tudi iz estetskih, men je všeč, moji punci tudi... leta se že brijem in ne vidim razloga zakaj se ne bi...

komu je všeč namesto pičke lizat(in pol vlečt ven iz zobovja) dlake?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za spodnjo pricesko si kupi zenski brivnik za bikini :K ...da se ne bos cist pobril, ampak samo skrajsal oz. kakor ti bo pasal :hmm: ...potem bos pa s klinco, katerekoli znamke ze, se mal detajle oblikoval, pa porihtal se prasnike pa mednozje...zgodit se ti nima kej, ce nisi res storast :oops:, al pa prevec grob...mal napnes kozo pa dzija miki :yea2: ...aja, pa se mal podmaz, z gelom za tusirnje al pa peno :grim ...po nogah pa pod pazduho, pa samo klinca poje...pa tudi ne :grrr na suho, a ne!...

...na koliko casa si bos obnavljal frizure, je pa odvisno, kolk hitr ti vse skupaj raste :? ...to je to...samo se gasa: Hey Ho Silver !!! :yea1:

p.s. aja :slap: , pa se eno dobro kremo za po delovni akciji...

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo s slikepilom al pa z voskom probu?

te zadeve niso za private parts ;) enkrat sm prubu kao eno kremo depilacijsko... po pazduho in sm meu tko vneto kožo da me je pekl 3 dni... odsvetujem!

škarje in britvica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem to nekajkrat prakticiral na željo bivše.. .) Pa mi nekako ni bilo preveč gl, kajti v primeru da se pobriješ na nulo, je potem tu prisotno precej neprijetnega srbenja. Kot je bilo že rečeno, ne uporabljaj vodice za po britju, najdi kakšno ok kremo. Glede kožice sem tudi jaz prvič mislil da bodo problemi, pa sploh ni nič posebnega, gre čist ok, če je dobra britvica.

Skratka kmalu sem vse to opustil, ker mi ni blo ql, veliko bolje se mi zdi, da si đunglo :D tam spodaj samo malo postrižeš, da niso dlake dolge ravno 10cm, sicer pa kakor komu paše. Eni majo raje tako, drugi drugače. Probaj pa boš videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo s slikepilom al pa z voskom probu?

nasvet!!!!

to je še najbolj nogam namenjeno... kar se pa voska v 'bikini območju' tiče... idi h kozmetičarki, doma obstaja OGROMNA nevarnost opeklin! pa še boli ko p*****! :eek:

.)

lp alena

Popravljeno . Popravil alena_bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj kolesarskih sezon noge obvezno. Na začetku ful smešen občutek (bele noge), po nekaj 100 km na kolesu in soncu jao brown boja nog. :naughty:

Sicer pa je britje nog pri kolesarjih običajna stvar predvsem zaradi vtiranja najrazličnejših pocastih :SS gelov za ogrevanje mišic, regeneracijo... Ampak zdaj kocine rules. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te zadeve niso za private parts ;) enkrat sm prubu kao eno kremo depilacijsko... po pazduho in sm meu tko vneto kožo da me je pekl 3 dni... odsvetujem!

škarje in britvica

Ah fantje kako ste občutljivi :slap: če bi ženske gledale na vnetje, pa pikanje, pa ... kaj bi pol rekli? A isto kot za Severino? .)

sicer pa predlagam da se skup dobite in naštudirate potek, morda en drugemu pomagate itd. pa zrihite ta jajčka :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!