Skoči na vsebino

Kje se moski SE brijejo?!


flero

Priporočene objave

Definitivo sta zadnji dve varianti trajni. Samo dost dolg moraš žgat, da za ziher vse skuriš. Potem maš pa jajčka a la Lauda!  :ninja:

ja halo, a tvoja so pa zdaj čisto gladka al kaj? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi fantki! Dejte rajš it h kozmetičarki, pa ne boste imeli več problemov z urezninami, srbenjem ipd.

Vas je pa zelo zanimivo brat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj sem se s kolegi pogovarjal pa so rekli, da se lahko kaj pripeti glede na to, da je kožica na jajčkih( :slap: ) malo nagubana in se lahko porežeš po občutljivem področju...

:lol:

Sej obstajajo tud depilacijske kreme z uporabo le teh se pa ne porežeš :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj kolesarskih sezon noge obvezno. Na začetku ful smešen občutek (bele noge), po nekaj 100 km na kolesu in soncu jao brown boja nog.  :naughty:

Sicer pa je britje nog pri kolesarjih običajna stvar predvsem zaradi vtiranja najrazličnejših pocastih  :SS gelov za ogrevanje mišic, regeneracijo... Ampak zdaj kocine rules.  :worship:

:hmm: :hmm: :hmm: bemu , pa si bil pol kaj hitrejši k si se obril, matr to je moglo letet, a? :hmm: :hmm:

:lol1: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dejte se smilt samim seb, ste pa res revčki, :cry: mal vs srbi pa že jokate, a ste deci al niste :angry2:

Dejmo si še me pustit zaraščeno tamalo, pa da vas vidm pol kok boste tm dol z jezikom opletal? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vas je strah za prvo britje spodnjih frizur, zberite pogum in porinite britvico vaši ženski. Vsekakor ima več občutka, ker sama (predvidevam da) brije občutljive dele.

Jaz sem svojega bivšega vedno sama brila - je prav lepa procedura in predvsem lahko uvod v še nekaj lepšega..... :blush:

sicer pa jaz pravim tako: če imaš ti rad mojo urejeno imam jaz rada tvojega urejenega........ :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz enega vica:

"...ej... pejd greva sem si jo pobrila"

"...spizdi krava neumna, a ne vidiš da si vseen grda kot smrt!"

:D :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

sicer pa jaz pravim tako: če imaš ti rad mojo urejeno imam jaz rada tvojega urejenega........ 

Tako je, ...pa to srbi sam par dni, pol je pa že uredu,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dejte se smilt samim seb, ste pa res revčki,  :cry: mal vs srbi pa že jokate, a ste deci al niste  :angry2:

Dejmo si še me pustit zaraščeno tamalo, pa da vas vidm pol kok boste tm dol z jezikom opletal?  :hmm:

Me ne moti!!!!!!!!! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam, da se na motozborih zravn vse ostale krame od zdaj naprej vedno postavlja tudi šotorček za urejanje intimnih frizur. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!