Skoči na vsebino

Kje se moski SE brijejo?!


flero

Priporočene objave

če ima kdo tremo zaradi ostrih predmetov v bližini njegovih pomembnih organov ga lahko tudi napijemo do kome pa se potem udarna brivska ekipa spravi na delo. sem bil prisoten na kar nekaj čagah kjer so to počeli, tako pazljivo nisem pil še nikoli :devil: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..

..

..

ups...to pa nisem vedu... :cry: ...kje pa te frizurce urejajo?..veš,jemam tak vamp da nemam pojma kaka frizura je tam doli - tisto kar nucam pa itak je tko VELIKO :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..

..

..

ups...to pa nisem vedu... :cry: ...kje pa te frizurce urejajo?..veš,jemam tak vamp da nemam pojma kaka frizura je tam doli - tisto kar nucam pa itak je tko VELIKO :OK:

preberi na prejšnjih straneh moj predlog.... če ne morš sam, naj tvoja guspa to nardi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se moški še brijejo?

Jaz se v kopalnici, včasih v dnevni, včasih v spalnici, včasih v kuhinji, na hodniku, v avtu, v gozdu, na travniku ob jezeru ali celo v letalu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se moški še brijejo?

Jaz se v kopalnici, včasih v dnevni, včasih v spalnici, včasih v kuhinji, na hodniku, v avtu, v gozdu, na travniku ob jezeru ali celo v letalu. :)

Petkrat na teden v kopalnici, prštekan na 220 V, ob nedeljah pa z MACH3 al pa že 4, pojma nimam, sam vem, da reže ko svina. (bloodpovsodpress).

Za spodej...če bi "una" rekla, pol pa ja...

:hmm: :hmm:

:surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...a nedelja je pa gospodov dan pa se je treba s klingo fajn dol skinit al kaj? :lol1:

jaz za sebe vem da mi niti na pamet ne pride, da bi se v nedeljo bril, ker bi si ziher vrat prerezal. :grim Posobotno stanje duha in telesa ni najbolj primerno za umetnije z ostrimi predmeti. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: :hmm: bemu , pa si bil pol kaj hitrejši k si se obril, matr to je moglo letet, a? :hmm: :hmm:

:lol1: :lol1:

Hitrejši ne, lepši pa zihr! :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadeja vpraši - on ma moške prek. Midva s Sharkijem pa ženski del populacije.  :lol1:  :lol1:

U mater kaj sm se pa zdej nasmejal. Ej PIRRULZ, pizdarija svetovna :lol1: :lol1: :lol1: . Klical sm na upravno enoto, glede najinega posla .)

Deklica na oni strani žice se je skor poscala, no jest pa tud nism nč boljši (seveda smrtno resen) :grrr :grrr .15 minut sm samo porabu da sm ji po ovinkih povedu za kaj gre. deklco na videz poznam in si jo kr predstavljam kok je :blush: :blush: . jest pa kao nevednež, 100 %zainteresiran vrtam vanjo. Ona pa po šifrantu. Matr vse je najdla od brivcev do frizerjev, sm tega urejevanja muc nikjer. :lol1: :lol1: :lol1:

Ej ko sm ji predlagal, kaj če bi še mal prelistala v tisto knjigo kjer so domača in umetna obrt ja nastopla tišina skor 1 minuto. :lol1: :lol1: :lol1: Mislm da se je komej zadrževala, jest pa še naprej brusm da bi blo to bolj ugodno, glede na to za za ta posu ni nekih šol in seveda posledično tud nimam nekega izkaza (beri diplome), pr umetni obrti pa se enostavno izkažeš z izdelkom in potem ti komisija na obrtni zbornici oceni izdelek. Pa tud iztržek je večji kr te sm pavšalno obdavčjo. No na konc mi je obljubla da bo klicala v Lj se o vsem pozanima, jest pa naj pridm k njej kr osebno :lol1: :lol1: :lol1: sm zdej mi je šinlo v glavo!!! Da ni ona že prva stranka. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:grim :lol1: :grrr :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil SHARKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U mater kaj sm se pa zdej nasmejal. Ej PIRRULZ, pizdarija svetovna :lol1:  :lol1:  :lol1: . Klical sm na upravno enoto, glede najinega posla .)

SHARKi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAAA..... :lol1: :kva2: :lol1: MAXIMUM R.I.S.P.E.K.T., SHARKi!!!!! :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: Seveda je, ona je že najina prva stranka! Pa zic ma zihr zdaj ful mastn.... :grim :lol1: :lol1: :kva2: Čaki, da najdem robček, da si solze obrišem :lol1: eeee joj......

Ampak biznis pa bo, biznis!! Po moje bodo najine najbolj zveste stranke prav te pichke na upravnih enotah pa na občinah....

uhhh me trebuh od smeha boli.... :grim :lol:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:  ti pa maš ideje

ja res, men pa res ni nikolk dolg čas

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

no pa tud tistmu k je poleg mene

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAAA.....  :lol1:  :kva2:  :lol1:  MAXIMUM R.I.S.P.E.K.T., SHARKi!!!!!  :lol1:  :lol1:  :kva2:  :kva2:  :lol1:  :lol1: Seveda je, ona je že najina prva stranka! Pa zic ma zihr zdaj ful mastn....  :grim  :lol1:  :lol1:  :kva2:  Čaki, da najdem robček, da si solze obrišem  :lol1:  eeee joj......

Ampak biznis pa bo, biznis!! Po moje bodo najine najbolj zveste stranke prav te pichke na upravnih enotah pa na občinah....

uhhh me trebuh od smeha boli.... :grim  :lol:

ej , kaj če bi, mislm da bo kr gužva, prvi stranki ponudila da nama ona vodi knjige, seveda jo v zameno zastonj pedenava

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res, men pa res ni nikolk dolg čas

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

no pa tud tistmu k je poleg mene

:lol1:  :lol1:  :lol1:

bi rekla ja, sploh pa da maš mal preveč cajta za piz...

...sicer pa niste nč rekl, kake mate sami frizurce tam doli.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, sej res, matr še dobr da nas mal spomneš

jest se več ne brijem iz enga preprostega razloga - žena ne rabi kupovat zobne nitke, prec se nama je popravu družinski proračun

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!