Skoči na vsebino

Kje se moski SE brijejo?!


flero

Priporočene objave

au. to je pa skoraj tako, kot tista, da si predstavljaš, da se nag po eni velikanski žiletki z jajci voziš. AUAUAUA.... :xx:  :eek:  :wacko:

ma fantje fantje..... vse verjamete Klimbri, k je že tolk star, da so iz jajc vse dlake šle na ljubavni tepih, pa ni kaj za brit in je malček ljubosumen.......

Jst mam tako mirno roko in še tako profesionaln to naredim, da je kar veselje......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomembno je le to, da je roka v kateri drži britvico dovolj mirna. Druga roka se lahko medtem prosto trese. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

au. to je pa skoraj tako, kot tista, da si predstavljaš, da se nag po eni velikanski žiletki z jajci voziš. AUAUAUA.... :xx:  :eek:  :wacko:

the Cutting Edge Riders :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam tako mirno roko in še tako profesionaln to naredim, da je kar veselje......

Zanimivo,zanimivo... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Jst mam tako mirno roko in še tako profesionaln to naredim, da je kar veselje......

a ti to zdej profesionalno delaš, bl kt hobi, al bl kt neispolnene erotične sanje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma fantje fantje..... vse verjamete Klimbri, k je že tolk star, da so iz jajc vse dlake šle na ljubavni tepih, pa ni kaj za brit in je malček ljubosumen.......

Jst mam tako mirno roko in še tako profesionaln to naredim, da je kar veselje......

Mam še eno tole tvojo sliko, kako nestrpno na stranske čakaš. :devil: .)

post-65-1106234551_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Niso vse takega mnenja :D

Jaz sem se probal brit tudi drugje kot sam po obrazu. Ampak samo probal, ker mi je enostavno prevec neprijetno, ker pece in srbi :) Tako da ce keri ne bo prav, bo mogla kar potrpet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso vse takega mnenja :D

Jaz sem se probal brit tudi drugje kot sam po obrazu. Ampak samo probal, ker mi je enostavno prevec neprijetno, ker pece in srbi :) Tako da ce keri ne bo prav, bo mogla kar potrpet :D

nisi prav negovau po britju oz.depiliranju :whistle:

jz morm ponavad mal potrpet :whistle: ....ampak ok, nobenega pa v nič ne silim :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta prav možak mora bit kosmat, gate spredaj rumene, zadaj rjave. Pa po švicu mora smrdet... Je pravil moj sosed. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
Niso vse takega mnenja :D

Jaz sem se probal brit tudi drugje kot sam po obrazu. Ampak samo probal, ker mi je enostavno prevec neprijetno, ker pece in srbi :) Tako da ce keri ne bo prav, bo mogla kar potrpet :D

Me too. Ni blo prijetno :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso vse takega mnenja :D

Jaz sem se probal brit tudi drugje kot sam po obrazu. Ampak samo probal, ker mi je enostavno prevec neprijetno, ker pece in srbi :) Tako da ce keri ne bo prav, bo mogla kar potrpet :D

Jah, morš se znat obrit, pa negovat pred in po tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, morš se znat obrit, pa negovat pred in po tem.

Za nego je pa najbolš Bing`lnovo olje, ane :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nego je pa najbolš Bing`lnovo olje, ane :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Babji močefit, valda.

Ne vem pa, kaj ti prakticiraš zaene zadeve ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nego je pa najbolš Bing`lnovo olje, ane :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Sam s tem so se (zaenkrat) samo ženske razmazovale, mogoče praviš, da nebi bilo greh vredno probat ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam s tem so se (zaenkrat) samo ženske razmazovale, mogoče praviš, da nebi bilo greh vredno probat ???

Hja, najbolš je mešanca močefita inu olja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Brado.ene dvakrat na teden.je moji "všeč" če jo mal pika :evilgrin:

ahaa.. kaj všeč..navadla sem se :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!