Skoči na vsebino

Sanjska ženska


master 007

Priporočene objave

Kij ce ba zimenjil i in a? ;)

Neba blo pinake sploh :grrr

Sam ta drek ženska je pa obup. Včeri gledu, sm meu nočne more pol k sm šou spat :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ta drek ženska je pa obup. Včeri gledu, sm meu nočne more pol k sm šou spat :ninja:

:hmm: pol pa že mora bit sanjska, če se ti je sanjalo o njej :evilgrin: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moreš al moraš? :hmm:

kak ti paše, na štajerskem se moreš! .)

era: nul problemo, "drink till you want me!" :devil:

sem pa danes gledal 5 min ko sem čakal kosilo podeljevanje vrtnic :blink: no saj ne da bi kaj očital sanjski, ampak tako na pogled no.......nevem....... ne deluje mi najbolj brihtna :hmm: :whistle:

pol je pa moja sanjska mama dala župo na mizo pa sem ugasnil TV :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je videt lušna in simpatična,sam dedi so nekam čudni

Saj,proti njim je svetovna raketa,ampak če pogledam samo njo :BUA: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya, ti pa že nisi sanjska ženska, k s takimi malenkostmi težiš, kot je zamenjava samoglasnika a in e!  :P

Alla B)

nikol trdila da sem.... :doze:

najbolj moje števiiiiilne bivše fante/može povprašat :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikol trdila da sem.... :doze:

najbolj moje števiiiiilne bivše fante/može povprašat :naughty:  :whistle:

Če so številni pol nimam kaj spraševat ker je vse jasno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so številni pol nimam kaj spraševat ker je vse jasno

:naughty: ...... :grrr :grrr :grrr

a ne :grrr ...sam SImon pa Robert se pa kar fino razumeta med sabo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale "sanjska" ženska mi je dost bolj zanimiva kot un Damire, ker je vse bolj sproščeno, manj zateženih in spletkarskih žensk. :BUA:

Se vidi da so sami desci na kupu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no saj ne da bi kaj očital sanjski, ampak tako na pogled no.......nevem....... ne deluje mi najbolj brihtna  :hmm:  :whistle:

Pervy! :eek:

Since when do you care about that?! :blink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanjska ženska, sanjski krohot. Pa jokanje. Priznam, gledal sem. :eek: In naslednji del bom tudi. Ker so moški tako čustveni :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

Sanjska ženska, sanjski krohot.  Pa jokanje. Priznam, gledal sem.  :eek:  In naslednji del bom tudi. Ker so moški tako čustveni  :grrr

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy!  :eek:

Since when do you care about that?!  :blink:  :lol:

ja če pa je sanjska. saj če bi gledal za fuk ni panike, ampak taka sanjska, se pravi za ženit pa to pa more met nekaj v glavi. a misliš da bom jaz jo inštruiral 1 mesec da se na novo mikrovalovko navadi? pa težave z vago za zelenjavo in to, da sploh ne govorimo kakšna škoda bi bilo moj superiorni genetski material z kakšnim inteligentno podpovprečnim osebnkom mešat (hmmmm I got a problem :hmm: ),..........

no ampak kot sem rekel, nočem punci nič očitat. pač tako zgleda, mogoče pa samo ni fotogenična :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če pa je sanjska. saj če bi gledal za fuk ni panike, ampak taka sanjska, se pravi za ženit pa to pa more met nekaj v glavi. a misliš da bom jaz jo inštruiral 1 mesec da se na novo mikrovalovko navadi? pa težave z vago za zelenjavo in to, da sploh ne govorimo kakšna škoda bi bilo moj superiorni genetski material z kakšnim inteligentno podpovprečnim osebnkom mešat (hmmmm I got a problem  :hmm: ),..........

no ampak kot sem rekel, nočem punci nič očitat. pač tako zgleda, mogoče pa samo ni fotogenična  :grim

Fotogenična je, dokler se ne smeji z razprtimi čeljustmi. :grim

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je edina fotka, na kateri je huda. Ampak si ni nič podobna. :grrr Pomoje bi omehčala tudi kaminto Pervyevo srce. :blush:

post-5358-1111407403_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...moja sanjska mama dala župo ...

:grrr

Sori, Pervy, ampak tvoja mama ne bo moja sanjska zenska, pa ceprav zna skuhat ne vem kako dobro zupco :)

Imam dve, pa mi je vcasih se ena prevec. Mame, ne sanjske zenske :rolleyes:

najbolj moje števiiiiilne bivše fante/može povprašat :naughty:  :whistle:

Mogoce pa ti tut nisi prevec sanjska :devil:

Vsi ti steviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilni bivsi se spremenijo v .... dva? :blink:

A so se (pre)hitro zbudili? :whistle: So mislili, da sanjajo, v resnici jih je pa tlacila nocna mora? :evilgrin:

...ne deluje mi najbolj brihtna...

:worship:

Da nisi tudi ti premalo brihtna :glare:

Mogoce bo pa Pervyjeva mama sanjska... MMMMMmmmm, kurja zupca....

:)

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce pa ti tut nisi prevec sanjska :devil:

Vsi ti steviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilni bivsi se spremenijo v .... dva?  :blink:

A so se (pre)hitro zbudili?  :whistle: So mislili, da sanjajo, v resnici jih je pa tlacila nocna mora? :evilgrin:

:worship:

Da nisi tudi ti premalo brihtna  :glare:

če boš zelel vedet bos moral vprašat..... :rolleyes: pa ne mene....

heard of a thing called "sarcasm" lately :hmm: ...quess not :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa pizda no....kakšen enormen sralec mora bit človek, da gre dokazovat svojo superiornost med 24 drugih istorazmišljujočih kretenov, jih probat z debilizmi deklasirat in se nazadnje povprečno dol dat, ker te mine vsaj pol rajca, ker veš da je publicitete željno in za 5min slave hlastajoče bitje dal dol ali lučkar ali kak podoben nebodigatreba za sceno, ko si jo je mogla it mal požlajfat, ker so vsi ostali imbecili travmirali ob čustvenih izlivih globine tektonskega jarka...

Bejba bi bila lahko še 100krat vizuelno bolj privlačna, pa je nagravžen njen pristop in način razmišljanja....vse zaradi 5minut slave? In objave novičke na isti strani z dično gospodično znano kot Kamen Sralec?

Za skozlat (kar bom šel drugam), če bi bila že res sila, bi dal najbrž rajš dol njeno ovco...preden bi jo pojedel. Take trape pa še psu ne bi privoščil. glupost je neuništiva...očitno veliko bolj kot pa mislimo... dost grdo. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOJA mama je MENI sanjska in tudi če je komu drugemu mu je ne dam!!!! no razen fotru .)

kot že rečeno, tale z TV je sigurno sanjska ko se večer prevesi v noč :beer1: vse osalo pa ne bom zvedel in se ne sekiram :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina sanjska ženska, ki jo jaz poznam je samo in edina moja ženska plat, ki jo nekje skrivam v sebi... Vse ostalo je z napakami, vprašanje je samo koliko te motijo in katere si pripravljen tolerirat. Ponavadi preveč. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina sanjska ženska, ki jo jaz poznam je samo in edina moja ženska plat, ki jo nekje skrivam v sebi... 

And what a woman that is... :love1:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!